О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление Акимата Жамбылской области от 25 декабря 2008 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 03 февраля 2009 года за № 1719. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28.12.2015 № 326 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и на основании представления государственного учреждения "Жамбылская областная территориальная инспекция рыбного хозяйства" от 4 декабря 2008 года № 01-10-03/871, акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660, опубликовано в областных газетах "Ак Жол" от 12 мая 2007 года № 74 и "Знамя труда" от 12 мая 2007 года № 52) следующие изменения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Название водоемов":
в строке "Байзакский район" пункты 1, 8, 10 исключить;
в строке "Жамбылский район" пункты 6, 9 исключить;
в строке "Жуалынский район" пункт 3 исключить;
в строке "Меркенский район" пункт 3 исключить;
в строке "Мойынкумский район" пункт 3 исключить;
в строке "Сарысуский район" пункт 6 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Усенбаева Е.О.
Аким области Б. Жексембин

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 407 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 03 ақпанда № 1719 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 28.12.2015 № 326 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабына сәйкес және "Жамбыл облыстық аумақтық балық шаруашылығы инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 01-10-03/871 ұсынымы негізінде, Жамбыл облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1660 болып тіркелген, 2007 жылдың 12 мамырында № 74 "Ақ жол" және 2007 жылдың 12 мамырында № 52 "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Осы қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінің :
"Су тоғандарының атауы" бағанасындағы:
"Байзақ ауданы" жолындағы 1, 8, 10 тармақтар алынып тасталсын;
"Жамбыл ауданы" жолындағы 6, 9 тармақтар алынып тасталсын;
"Жуалы ауданы" жолындағы 3 тармақ алынып тасталсын;
"Меркі ауданы" жолындағы 3 тармақ алынып тасталсын;
"Мойынқұм ауданы" жолындағы 3 тармақ алынып тасталсын;
"Сарысу ауданы" жолындағы 6 тармақ алынып тасталсын;
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Е.Ө. Үсенбаевқа жүктелсін.
Облыс Әкімі Б. Жексембин