Об областном бюджете на 2009 год
Решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2008 года N 1862
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 106461582 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 26977901 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям - 1671644 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов - 77812037 тыс. тенге;
2) затраты - 106286909 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 424435 тыс. тенге:
бюджетные кредиты - 1050000 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 625565 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 675000 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов - 675000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 924762 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  924762 тыс. тенге:
поступление займов - 850000 тыс. тенге;
погашение займов - 440000 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 514762 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2009 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 2.
3. Установить на 2009 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Абайского, Актогайского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш,  Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау - по 50 процентов, Бухар-Жырауского – 40 процентов, Улытауского – 1 процент, города Шахтинск – 5 процентов, города Жезказган – 45 процентов, города Сатпаев – 25 процентов;
2) по социальному налогу:
Абайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Нуринского, Осакаровского районов - по 100 процентов, Улытауского - 1 процент, Актогайского – 55 процентов, Каркаралинского, Шетского районов по 85 процентов;
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск,  Сатпаев, Темиртау - по 50 процентов, городов Сарань, Шахтинск - по 5 процентов.

2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XIII сессиясының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 175 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2008 жылы 25 желтоқсанда N 1862 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 106461582 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері - 26977901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1671644 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 77812037 мың теңге;
2) шығындар - 106286909 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 424435 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 1050000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 625565 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо - 675000 мың теңге:
қаржылық активтерді алу - 675000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - алу 924762 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру -  924762 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 850000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 440000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 514762 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2009 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 2 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2009 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандары, Балқаш, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалалары - 50 пайыздан, Бұқар жырау – 40 пайыз, Ұлытау - 1 пайыз, Шахтинск қаласы - 5 пайыз, Жезқазған қаласы – 45 пайыз, Сәтбаев қаласы - 25 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Нұра, Осакаров аудандары - 100 пайыздан, Ұлытау - 1 пайыз, Ақтоғай – 55 пайыз, Қарқаралы, Шет аудандарына 85 пайыздан;
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Сәтбаев, Теміртау қалалары - 50 пайыздан, Саран, Шахтинск қалалары – 5 пайыздан.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2009 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 15330981 тыс. тенге, в том числе:
Абайскому району - 1217220 тыс. тенге;
Актогайскому району - 697982 тыс. тенге;
городу Балхаш - 409093 тыс. тенге;
Бухар-Жыраускому району - 1858760 тыс. тенге;
Жанааркинскому району - 1009072 тыс. тенге;
городу Каражал - 302496 тыс. тенге;
Каркаралинскому району - 1790328 тыс. тенге;
Нуринскому району - 1164686 тыс. тенге;
Осакаровскому району - 1111156 тыс. тенге;
городу Приозерск - 433887 тыс. тенге;
городу Сарань - 817475 тыс. тенге;
городу Сатпаев - 1511715 тыс. тенге;
Улытаускому району - 443422 тыс. тенге;
городу Шахтинск - 1213715 тыс. тенге;
Шетскому району - 1349974 тыс. тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2009 год объемы бюджетных изъятий из бюджетов городов областного значения в областной бюджет в сумме 4819350 тыс. тенге, в том числе:
города Жезказган - 443247 тыс. тенге;
города Караганды - 303949 тыс. тенге;
города Темиртау - 4072154 тыс. тенге.
6. Установить на 2009 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из областного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 1437935 тыс. тенге на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 149850 тыс.тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 15330981 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына - 1217220 мың теңге;
Ақтоғай ауданына - 697982 мың теңге;
Балқаш қаласына - 409093 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына - 1858760 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына - 1009072 мың теңге;
Қаражал қаласына - 302496 мың теңге;
Қарқаралы ауданына - 1790328 мың теңге;
Нұра ауданына - 1164686 мың теңге;
Осакаров ауданына - 1111156 мың теңге;
Приозерск қаласына - 433887 мың теңге;
Саран қаласына - 817475 мың теңге;
Сәтбаев қаласына - 1511715 мың теңге;
Ұлытау ауданына - 443422 мың теңге;
Шахтинск қаласына - 1213715 мың теңге;
Шет ауданына - 1349974 мың теңге.
5. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алулардың көлемі 4819350 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан - 443247 мың теңге;
Қарағанды қаласынан - 303949 мың теңге;
Теміртау қаласынан - 4072154 мың теңге.
6. 2009 жылға арналған облыстық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен (ставка) салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.
7. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне заңнаманың өзгеруіне байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға 1437935 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 149850 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
9. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 194766 тыс. тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 454394 тыс. тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 263200 тыс. тенге на содержание вновь вводимых объектов образования.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 178529 тыс. тенге на строительство и реконструкцию объектов образования.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009).
13. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 163234 тыс. тенге на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009).
14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 15024 тыс. тенге на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях.

Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға 194766 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласының мемлекеттік жүйесінде жаңа технология енгізуге 454394 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңадан енгізілген білім беру объектілерін ұстауға 263200 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
12. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және қайта жөндеуге 178529 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
13. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті және күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге 163234 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға 15024 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

15. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 62377 тыс. тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009).
15-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 4488162 тыс.тенге на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
3802847 тыс.тенге – на обеспечение занятости населения;
685315 тыс.тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009).
16. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 542944 тыс. тенге на поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года.
17. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 5003771 тыс. тенге на реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства и "Мой двор".
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
18. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 821000 тыс. тенге на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.

15. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдайтын шараларды іске асыруға 62377 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
15-1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 4488162 мың теңге сомасында, оның ішінде:
3802847 мың теңге - халықтың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз етуге;
685315 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
16. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға 542944 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
17. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту және "Менің аулам" бағдарламаларын іске асыруға 5003771 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
18. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 821000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009).
19. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 850000 тыс. тенге на строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 19 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009).
19-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 150719 тыс.тенге на реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
20. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 2425000 тыс. тенге на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009).
21. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 2612998 тыс. тенге на развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы".
Сноска. Пункт 21 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009); от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).
22. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 1388525 тыс. тенге на развитие теплоэнергетической системы.

Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
19. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 850000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 19-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
19-1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін қайта жөндеуге 150719 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 19-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
20. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 2425000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 20-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
21. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 2612998 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 21-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
22. 2009 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жылу энергетикасы жүйесін дамытуға 1388525 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 22 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 20.04.2009 N 210 (вводится в действие с 01.01.2009).
23. Распределение сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
24. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2009 год в сумме 158647 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 24 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского областного маслихата от 28.08.2009 N 233 (вводится в действие с 01.01.2009); от 19.11.2009 N 250 (вводится в действие с 01.01.2009).

Ескерту. 22-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.04.20 N 210 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
23. Нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
24. 2009 жылға арналған Қарағанды облысы әкімдігінің резерві 158647 мың теңге сомасында бекітілген.
Ескерту. 24-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық мәслихатының 2009.08.28 N 233 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.19 N 250 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

25. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 3.
26. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2009 год, согласно приложению 4.

25. 2009 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламалар) іске асыруға және заңды тұлғаның жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе арттыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
26. 2009 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

27. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2009 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 5.
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        С. Мартынов
Секретарь областного маслихата             Б. Жумабеков
Приложение 1
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 175
Областной бюджет на 2009 год

27. 2009 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестерлеуге жатпайтыны 5 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
28. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Мартынов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Б. Жұмабеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 175 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет

1019604
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
712248
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
263200
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
454394
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
149850
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
194766
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4188167
253
Управление здравоохранения области
244946
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
244946
261
Управление образования области
3943221
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3943221
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
407522
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
65594
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
65594
253
Управление здравоохранения области
65601
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
52765
060
Подготовка и переподготовка кадров
12836
261
Управление образования области
276327
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
105845
060
Подготовка и переподготовка кадров
170482
09
Прочие услуги в области образования
4406976
261
Управление образования области
2841944
001
Обеспечение деятельности Управления образования
77300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
22799
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
30530
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1561560
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1092840
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

1019604
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
712248
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263200
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
454394
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149850
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
194766
04
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4188167
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
244946
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
244946
261
Облыстың білім беру басқармасы
3943221
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3943221
05
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
407522
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
65594
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
65594
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
65601
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
52765
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
12836
261
Облыстың білім беру басқармасы
276327
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
105845
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
170482
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4406976
261
Облыстың білім басқармасы
2841944
001
Білім беру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
77300
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22799
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
30530
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
1561560
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1092840
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

479823
На содержание вновь вводимых объектов образования
306705
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
152024
На привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев
12480
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2600400
На подготовку и переподготовку кадров
170482
Управление здравоохранения области
5686861
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
911610
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1181778
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1177496
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
94599
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
17042
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2291500
На подготовку и переподготовку кадров
12836
Управление координации занятости и социальных программ области
2369659
На выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
163234
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
518886
На введение стандартов социальных услуг
138524
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
685315
На капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
863700
Управление культуры области
1828000
Капитальный и текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1828000
Управление туризма, физической культуры и спорта области
380900
Капитальный и текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
380900
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
562765
На поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренда испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года

479823
Жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға
306705
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда оқитындарға шәкіртақы мөлшерін арттыруға
152024
Кәсіби лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілінің оқытушыларын тартуға
12480
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
2600400
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
170482
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5686861
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз ету
911610
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1181778
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1177496
Жаңадан іске қосылған денсаулық сақтау объектілерін ұстауға
94599
Жергілікті атқарушы органдар тапсырысының мемлекеттік білім беру негізінде орта білім алудан кейінгі оқытуға, кәсіби және техникалық ұйымдарда оқитындар шәкіртақы мөлшерін ұлғайтуға
17042
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
2291500
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
12836
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
2369659
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
163234
Медициналық әлеуметтік мекемелерде тамақ нормасын ұлғайтуға
518886
Әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге
138524
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
685315
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
863700
Облыстың мәдениет басқармасы
1828000
Аймақтық жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
1828000
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
380900
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
380900
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
562765
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға

542944
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19821
Управление сельского хозяйства области
2290117
На развитие сельского хозяйства
2038430
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
251687
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2206
На реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления
2206
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2250431
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1305231
На ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45200
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
900000
Целевые трансферты на развитие:
12392841
в том числе:
Управление строительства области
10484666
На строительство и реконструкцию объектов образования
460781
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1934450
На строительство реконструкцию объектов социального обеспечения
1042985
На развитие объектов культуры
261543
На развитие систем водоснабжения
2231382
На развитие теплоэнергетической системы
1307525
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2425000
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
821000
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1157459
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1157459
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
750716
На развитие транспортной инфраструктуры
750716
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
На строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
850000
Приложение 3
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 175
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

542944
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
19821
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
2290117
Ауыл шаруашылығын дамытуға
2038430
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
251687
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2206
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіліктің аражігін ажырату төңірегінде қоршаған ортаны қорғау саласындағы берілген қызметтерді іске асыруға
2206
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2250431
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1305231
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға ағымдағы нысаналы трансферттер
45200
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
900000
Нысаналы даму трансферттері:
12392841
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10484666
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
460781
Денсаулық сақтау объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1934450
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1042985
Мәдениет объектілерін дамытуға
261543
Сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
2231382
Жылу энергетикалық жүйесін дамытуға
1307525
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2425000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
821000
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1157459
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
1157459
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
750716
Көлік инфрақұрылымдарын дамытуға
750716
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
850000
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және алуға
850000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 175 шешіміне
3 қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғаның жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе арттыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен 2009 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі

005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
006
Охрана материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально-значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
011
Оказание скорой и неотложной помощи
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256
Управление координации занятости и социальных программ области
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
Приложение 5
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 175
Перечень
местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения)
на 2009 год
Функциональная группа
Администратор программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение

005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөлiктерi мен препараттарын өндiру
006
Ана мен баланы қорғау
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
009
Әлеуметтік-елеулi және айналадағылар үшiн қауiп төндiретiн аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек
027
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дәрiлiк заттарды вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
261
Облыстың білім беру басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
Қарағанды облыстық мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 175 шешіміне
5 қосымша
2009 жылға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
464
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру