Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Сената Парламента
Постановление акимата города Караганды от 05 сентября 2008 года N 35/19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 13 октября 2008 года N 8-1-76. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 13 августа 2014 года N 33/08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 13.08.2014 N 33/08 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с заявкой областной избирательной комиссии определить помещения (на договорной основе) для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан (приложение 1).
2. Совместно с избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов (приложение 2).
3. В целях создания равных условий для всех кандидатов, рекомендовать областной избирательной комиссии при составлении графиков встреч кандидатов с избирателями продолжительность встреч определять не более 2 (двух) часов в день.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на акима района имени Казыбек би Егемберды Ергали Куандыковича и акима Октябрьского района Касимова Сергея Владимировича.
5. Настоящее постановление вводится в действие с момента официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима г. Караганды                         В. Иванов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Караганды
от 05 сентября 2008 года N 35/19
"Об определении помещений для
встреч с избирателями, мест
размещения печатных агитационных
материалов на период выборов
депутатов Сената Парламента"
Адреса помещений
для встреч с избирателями по городу Караганды
N
Наименование района
Адреса помещений
Общая площадь
1
Караганды (Район им. Казыбек би)
Карагандинский институт актуального образования "Болашак" (ул. Ерубаева, 44)
150 мест
2
Караганды (Район им. Казыбек би)
Институт повышения квалификации работников образования
150 мест
3
Караганды (Район им. Казыбек би)
Банковский колледж (ул. Муканова, 3)
200 мест
4
Караганды (Район им. Казыбек би)
Актовый зал Товарищества с ограниченной ответственностью "Каргормаш"
150 мест
5
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры Нового Майкудука (ул. Магнитагорская, 19)
240 мест
6
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры "Железнодоржников"
450 мест
7
Караганды (Октябрьский район)
Зал дворца культуры "Молодежный"
450 мест
Приложение 2
к постановлению акимата
города Караганды
от 05 сентября 2008 года N 35/19
"Об определении помещений для
встреч с избирателями, мест
размещения печатных агитационных
материалов на период выборов
депутатов Сената Парламента"
Дислокация мест
для размещения печатных материалов по городу Караганды
N
Наименование района
Для размещения агитационных печатных материалов
1.
Караганды (район им. Казыбек би)
Рекламные щиты концертного объединения К.Байжанова, на углу ул. Ерубаева - Б.Мира
2.
Караганды (район им. Казыбек би)
Рекламный щит у рынка "Алтын - Арба" по пр. Бухар-Жырау
3.
Караганды (район им. Казыбек би)
Рекламный щит концертного объединения
К. Байжанова, у кинотеатра "Сарыарка"
по пр. Строителей.
4.
Караганды (район им. Казыбек би)
Рекламный щит у остановки магазина "Турист", на мкрн. Степной-3
5.
Караганды (район им. Казыбек би)

Парламент Сенатына депутаттарды сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру, сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін орындарды анықтау туралы
Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2008 жылғы 05 қыркүйектегі N 35/19 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 13 қазанда N 8-1-76 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалаcының әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы N 33/08 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалаcының әкімдігінің 13.08.2014 N 33/08 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңының 28-бабы ; 4, 6 тармақтарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық сайлау комиссиясының тапсырысына сәйкес Қазақстан Республикасының Парламент Сенатына депутат кандидаттарға сайлаушыларымен кездесу үшін (келісімге сәйкес) орын берілсін (қосымша 1).
2. Сайлаушылар комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орынды анықтасын (қосымша 2).
3. Барлық кандидаттарға бірыңғай жағдай жасау үшін кандидаттардың сайлаушылармен кездесу кестесін құрастыру кезінде кездесудің ұзақтығы күніне 2 (екі) сағаттан артық болмауын облыстық сайлау комиcсиясына ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазыбек би атындағы ауданның әкімі Ерғали Қуандықұлы Егембердіге және Октябрь ауданының әкімі Сергей Владимирович Касимовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған уақыттан бастап іске асырылады.
Қарағанды қаласы
әкімінің міндетін атқарушы                 В. Иванов
"Парламент Сенатына депутаттарды
сайлау кезеңінде үгіттік баспа
материалдарын орналастыруға,
сайлаушылармен кездесу үшін
орын анықтау туралы"
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 05 қыркүйек
N 35/19 қаулысына
1 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша
сайлаушылармен кездесу мекемелерінің мекенжайлары
N
Аудан атауы
Мекемелердің  мекенжайы
Жалпы көлемі
1
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Қарағанды "Болашақ" Университеті (Ерубаев к. 16)
150 орын
2
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Білім қызметкерлерінің біліктілігін арттыру институты
150 орын
3
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Банк колледжі (Мұканова к. 3)
200 орын
4
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
"Каргормаш" Жеке шектеулі серіктестігінің акт залы
150 орын
5
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Жаңа Майқұдық мәдениет үйінің залы (Магнитогорская к. 19)
240 орын
6
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Теміржолшылар" мәдениет үйінің залы
450 орын
7
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Молодежный" мәдениет үйінің залы
450 орын
"Парламент Сенатына депутаттарды
сайлау кезеңінде үгіттік баспа
материалдарын орналастыруға,
сайлаушылармен кездесу үшін
орын анықтау туралы"
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 05 қыркүйек
N 35/19 қаулысына
2 қосымша
Қарағанды қаласы бойынша
баспа материалдарын орналастыру орындары
N
Аудан атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Ерубаев к. - Бейбітшілік бульвары бұрышында орналасқан Қ. Байжанов атындағы концерттік бірлестіктің жарнамалар қалқаны
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар Жырау даңғылы, "Алтын Арба" базарында орналасқан жарнамалық қалқан
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Құрылысшылар даңғылындағы "Сарыарқа" кинотеатрының Қ. Байжанов атындағы концерттік бірлестіктің жарнамалық қалқаны
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Степной 3 ықшамауданы, "Турист" дүкені аялдамасында орналасқан жарнамалық қалқан
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)

Рекламный щит напротив магазина "Колумбия" по Б.Мира, 12/2
6.
Караганды (район им. Казыбек би)
Рекламный щит театра музыкальной комедии по ул. С.Сефуллина, ост. "Баня"
7.
Караганды (Октябрьский район)
Рекламный щит в районном парке им. 50-летия Казахстана (Майкудук)
8.
Караганды (Октябрьский район)
Рекламный щит по ул. Мануильского, 6 (Сортировка)
9.
Караганды (Октябрьский район)
Рекламный щит на площади дворца культуры "Молодежный"
10.
Караганды (Октябрьский район)
Рекламные щиты на площади дворца культуры "Нового Майкудука"

Бейбітшілік бульвары 12/2, "Колумбия" дүкеніне қарама-қарсы орналасқан жарнамалық қалқан
6.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
С.Сейфуллин к., "Баня" аялдамасының музыкалық комедия театрында орналасқан жарнамалық қалқан
7.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Қазақстанның 50 жылдығы атындағы (Майқұдық) аудандық саябағында орналасқан жарнамалық қалқан
8.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
Мануильский к. 6 (Сұрыптау станциясы) орналасқан жарнамалық қалқан
9.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Молодежный" МҮ алаңында орналасқан жарнамалық қалқан
10.
Қарағанды (Октябрь ауданы)
"Жаңа Майқұдық" МҮ алаңында орналасқан жарнамалар қалқаны