О городском бюджете на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 11/116. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 29 декабря 2008 года N 8-2-69. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 195/04)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата от 11.05.2011 № 195/04).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и решением XIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 3902771 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3210858 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям - 5805 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17000 тыс. тенге;
поступления трансфертов 669108 тыс. тенге;
2) затраты - 3980904 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 38062 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 38062 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -116195 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  116195 тыс. тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тыс. тенге;
погашение займов - 0 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 116195 тыс. тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 14/173 (вводится в действие с 01.01.2009); от 31.07.2009 N 16/186 (вводится в действие с 01.01.2009); от 11.09.2009 N 17/200 (вводится в действие с 01.01.2009); от 24.11.2009 N 18/206 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 443247 тыс. тенге.
3. Учесть, что в составе доходов городского бюджета на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 612667 тыс. тенге, в том числе:
8100 тыс. тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
74288 тыс. тенге на внедрение новых технологии государственной системы в сфере образования;
3781 тыс. тенге на увеличение норм питание в медико-социальных учреждениях;
120000 тыс. тенге на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с изменением законодательства;

2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/116 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2008 жылы 29 желтоқсанда N 8-2-69 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 195/04 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011.05.11 N 195/04 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қарағанды облыстық Мәслихатының XIII сессиясының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 175 шешіміне сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер - 3902771 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3210858 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5805 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 669108 мың теңге;
2) шығындар - 3980904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 38062 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 38062 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -116195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –  116195 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 116195 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы  Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 14/173 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.07.31 N 16/186 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.11 N 17/200 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.24 N 18/206 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 443247 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
3. Қалалық бюджеттің 2009 жылға арналған кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 612667 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғанын ескеру қажет, оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 8100 мың теңге;
білім беру саласының мемлекеттік жүйесіне жаңа технологияларды енгізуге 74288 мың теңге;
медикалық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану мөлшерін көбейтуге 3781 мың теңге;
заңнаманың өзгерістеріне сәйкес жергілікті бюджеттің орнын толтыруға 120000 мың теңге;

94000 тыс. тенге на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в РК на 2008-2010 годы;
70817 тыс. тенге на развитие и обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в РК на 2008-2010 годы;
49275 тыс. тенге на развитие водоснабжения, в том числе: реконструкцию водопроводных сетей с. Кенгир.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 14/173 (вводится в действие с 01.01.2009); от 24.11.2009 N 18/206 (вводится в действие с 01.01.2009).
4. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2009 год целевые трансферты на развитие в сумме 214092 тыс. тенге согласно приложения 2.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 14/173 (вводится в действие с 01.01.2009).
5. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2009 год целевые текущие трансферты в сумме 335016 тыс. тенге согласно приложения 3.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 14/173 (вводится в действие с 01.01.2009); от 11.09.2009 N 17/200 (вводится в действие с 01.01.2009); от 24.11.2009 N 18/206 (вводится в действие с 01.01.2009).
6. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты сельских акиматов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2009 год согласно приложениям 4, 5, 6.
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ развития на 2009 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ) и формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложения 7.
8. Утвердить перечень бюджетных программ города, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год, согласно приложения 8.
9. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
10. Учесть в бюджете города на 2009 год повышение окладов (тарифных ставок) на 25 процентов работающих в сельской местности специалистов учреждений социального обеспечения, образования, культуры, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с тарифными ставками специалистов городских учреждений, выполняющих такую же деятельность.
11. Утвердить резерв акимата города Жезказган на 2009 год в сумме 12629 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24.04.2009 N 14/173 (вводится в действие с 01.01.2009); от 24.11.2009 N 18/206 (вводится в действие с 01.01.2009).

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға 94000 мың теңге;
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 70817 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға, оның ішінде Кеңгір селосының су құбыры желілерін қайта жаңартуға 49275 мың теңге;
Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы  Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 14/173 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.24 N 18/206 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің шығысы құрамында 2 қосымшаға сәйкес 214092 мың теңге нысаналы даму трансферттері бары ескерілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы  Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 14/173 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің шығысы құрамында 3 қосымшаға сәйкес 335016 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бары ескерілсін.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы  Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 14/173 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.11 N 17/200 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.24 N 18/206 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
6. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің шығысы құрамында 456 қосымшаларға сәйкес Талап, Кеңгір және Малшыбай селолық әкімдіктерінің шығындары бары ескерілсін.
7. Инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе өсіруге бағытталған 2009 жылға арналған қалалық бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2009 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Қалалық бюджетті атқару барысында еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
10. Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мекемелердің селолық жерлерде жұмыс істейтін мамандарының айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық мекемелерде осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға көтеру 2009 жылға арналған қала бюджетінде ескерілсін.
11. Қала әкімдігінің 2009 жылға резерві 12629 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 11 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы  Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.04.24 N 14/173 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.24 N 18/206 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь городского Маслихата             К. Абдиров
Согласовано:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
города Жезказган               Ерлан Батырбекович Мырзабеков
23.12.2008 года
Приложение 1
к решению XI сессии
Жезказганского городского Маслихата
от 23 декабря 2008 года N 11/116
Бюджет на 2009 год

12. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі бастығы           Ерлан Батырбекұлы Мырзабеков
23.12.2008 жыл
Жезқазған қалалық Мәслихатының
XI сессиясының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 11/116 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған бюджет

3100
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
520
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
48000
15
Плата за пользование земельными участками
48000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
17877
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1200
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2491
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
756
04
Сбор с аукционов
1400
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
630
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1500
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4300
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
5600
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
18850
1
Государственная пошлина
18850
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
16098
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1415
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
250
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
2
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
23
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

3100
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
520
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетiн түсiмдер
48000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
48000
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргізгені үшiн алынатын алымдар
17877
01
Жеке кәсiпкерлерді мемлекеттік тiркегені үшiн алынатын алым
1200
7
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2491
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
756
04
Аукциондардан алынатын алым
1400
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
630
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1500
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4300
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
5600
08
Заңдық мәнді іс- әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
18850
1
Мемлекеттік баж
18850
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
16098
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1415
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
250
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
2
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
23
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

630
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7.5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
126
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
300
2
Неналоговые поступления
5805
01
Доходы от государственной собственности
3100
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества находящегося в государственной собственности
3100
04
Доходы от аренды имущества находящегося в коммунальной собственности
3100
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
30
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налогаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтянного сектора
0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
06
Прочие неналоговые поступления
2675
1
Прочие неналоговые поступления
2675
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансирующихся из местного бюджета

630
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
126
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
2
Салықтық емес түсімдер
5805
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3100
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3100
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3100
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
30
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
30
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
30
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
2675
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
2675
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

23853
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
85569
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
269465
02
Социальная помощь
252274
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
236677
002
Программа занятости
81053
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық каҺарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
22
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1680
005
Государственная адресная социальная помощь
7916
006
Жилищная помощь
809
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38796
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1407
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
43838
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33693
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24480
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15597
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
15597
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17191
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17191
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
16676
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
515
012
Создание информационных систем
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
563903
01
Жилищное хозяйство
224512
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10984
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

23853
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
85569
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
269465
02
Әлеуметтік көмек
252274
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
236677
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
81053
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
22
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1680
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7916
006
Тұрғын үй көмегі
809
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38796
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1407
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
43838
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33693
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
24480
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15597
012
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
15597
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17191
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17191
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
16676
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
515
012
Ақпараттық жүйелер құру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
563903
01
Тұрғын үй шаруашылығы
224512
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10984
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскілерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру