О городском бюджете на 2009 год
Решение 10 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2008 года N 191. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 26 декабря 2008 года N 8-7-73. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1677734 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 424254 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4237 тысяч тенге;
доходы от операций с капиталом - 7500 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 1219269 тысяч тенге,
2) затраты - 1682015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 10898,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 10898 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - 22679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 22679 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 22679 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Саранского городского маслихата Карагандинской области от 23.04.2009 N 260 (вводится в действие с 01.01.2009); от 23.07.2009 N 283 (вводится в действие с 01.01.2009); от 08.09.2009 N 304 (вводится в действие с 01.01.2009); от 20.11.2009 N 339 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Установить на 2009 год распределение доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу - 50 %;
2) по социальному налогу - 50 %.

2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Cаран қаласының мәслихатының 10 сессиясының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 191 шешімі. Қарағанды облысы Cаран қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 8-7-73 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1677734 мың теңге,
оның ішінде келесілер бойынша:
салық түсімдері - 424254 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер - 4237 мың теңге;
капиталмен операциядан кірістер - 7500 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімі - 1219269 мың теңге;
2) шығындар - 1682015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 10898,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 10898,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті - 22679 мың теңге;
6) дефицитті қаржыландыру - 22679 мың теңге:
несиелер түсімі - 0 мың теңге;
несиелерді өтеу - 0 мың теңге
бюджеттік қаражаттардың қалдығын пайдалану - 22679 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Саран қаласының мәслихатының 2009.04.23 N 260 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.07.23 N 283 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.09.08 N 304 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2009.11.20 N 339 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2009 жылға арналған қалалық бюджетке кірістердің бөлінісі келесі көлемде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 %;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 %.

3. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2009 год, согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Утвердить бюджет поселка Актас, согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2009 год в размере 24469 тысяч тенге.

3. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізімі осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Ақтас кентінің бюджеті осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Саран қаласы әкімдігінің 2009 жылға арналған резерві 24469 мың теңге көлемде бекітілсін.