О поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога и схемы зонирования для целей налогообложения территории города Жанаозен
Решение Маслихата Мангистауской области от 12 февраля 2008 года N 4/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 марта 2008 года N 2003. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/355
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 13.12.2010 года № 29/355.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовой ставке земельного налога и схему зонирования для целей налогообложения территории города Жанаозен согласно приложениям N 1, 2.
2. Отменить решение областного маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/32 «О поправочных коэффициентах к базовой ставке земельного налога и схемы зонирования для целей налогообложения территории города Жанаозен.
3. Настоящее решение  вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии      Секретарь областного маслихата
К. Уйсинбаев             Б. Чельпеков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник управления
земельных отношений области
К. Сейлханулы
"___"» _________ 2008 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Налогового
комитета по Мангистауской области
А. Тенгебаев
"___"» _________ 2008 г.
Приложение N 1
к решению областного маслихата
от  12 февраля  2008 года N 4/63
Поправочные коэффициенты для целей налогооблажения
и описание зон земель города Жанаозен
N
зон
Микрорайоны и другие
административные образования,
вошедшие в зону
Средний
коэффициент
I
Микрорайоны "Шанырак", "Шугыла", "Самал",
"Коктем", "Оркен" и "Мунайлы"
1,50
II
Жилые массивы "Арай", "Арай-2", "Рахат",
"Рахат-2", "Астана" и поселок  Тенге
1,25
III
Жилой массив "Рахат-3", село Кызылсай
1,0
IV
Промышленная зона
1,0
V
Земли сельскохозяйственного назначения
и иного режима  использования
0,50
Характеристика  зон
1. I зона
Селитебная, включает в себя центральную часть города с многоэтажной застройкой - микрорайоны "Шанырак", "Шугыла", "Самал", "Коктем", "Оркен" и "Мунайлы", где сосредоточены основные административные здания, общеобразовательные школы, детские сады, спортивная школа, Дом культуры, Дом связи, библиотека, детские сады, поликлиника, больничный городок, мечеть, рынок, гостиницы, частая сеть мелких магазинов, кафе, рестораны. В первой зоне водоснабжение, газоснабжение, канализация централизованные.
2. II зона
Селитебная, включает в себя прилегающие жилые массивы индивидуального строительства - жилые массивы "Арай", "Арай-2", "Астана", "Рахат", "Рахат-2" и поселок Тенге. Во второй зоне располагаются общеобразовательные школы, магазины.
В поселке Тенге располагаются административные здания, общеобразовательные школы, Дом культуры, почта, магазины. Во второй зоне частично имеется централизованное водоснабжение, канализация. Жилые массивы газифицированы и электрифицированы.

Салық салу мақсатында Жаңаөзен қаласы аумағын аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы
Маңғыстау облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 12 ақпандағы N 4/63 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 13 наурызда N 2003 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/355 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы мәслихатының 2010.12.13 № 29/355 шемімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213   "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабының 1-1 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу мақсатында Жаңаөзен қаласы аумағын аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2.«Салық салу мақсатында "Жаңаөзен қаласы аумағын аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/32 шешімі жойылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  К. Үйсінбаев
Облыстық мәслихат хатшысы       Б. Шелпеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Облыстық жер қатынастары
басқармасының бастығы
Қ. Сейілханұлы
"___"» ________ 2008 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облысы бойынша
Салық комитетінің төрағасы
А. Теңгебаев
"___"» ________ 2008 ж
Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы
12 ақпандағы N 4/63 шешіміне
1-қосымша
Салықтың базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
және Жаңаөзен қаласы жерлері аймақтарының сипаттамасы
Аймақ-тар №
Аймаққа кіретін шағынаудандар және басқа да әкімшілік құрылымдар
Орта коэф.
І
қаланың "Шаңырақ", "Шұғыла", "Самал", "Көктем", "өркен" және "Мұнайлы" шағынаудандары
1,50
ІІ
қаланың "Арай", "Арай-2", "Рахат, Рахат-2", "Астана" шағынаудандарының тұрғын үй секторы мен Теңге поселкесі
1,25
ІІІ
"Рахат-3" шағынауданының тұрғын үй секторы, қызылсай селосы
1,0
ІV
Өнеркәсіптік аймақ
1,0
V
Ауыл шаруашылық мақсаттағы және басқа да тәртіпте пайдаланылатын жерлер
0,50
Аймақтардың сипаттамасы
1. Аймақ І
Селитебті, негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беретін мектептер, балалар бақшасы, спорт мектебі, мәдениет үйі, байланыс үйі, кітапхана, емхана, аурухана кешені, мешіт, базар, қонақ үйлер, дүкендер, кафе, мейрамханалар орналасқан қаланың көп қабатты тұрғын үйлерін қамтитын "Шаңырақ", "Шұғыла", "Самал", "Көктем", "Өркен", "Мұнайлы" шағынаудандары кіреді. 1- аймақта су, газ, электр жүйелері, канализация орталықтандырылған.
2. Аймақ ІІ
Селитебті, қалаға жақын орналасқан жеке тұрғын үйлер секторын қамтитын қаланың "Арай", Арай-2", "Рахат", "Рахат-2", "Астана" шағынаудандары және Теңге поселкесі кіреді. Екінші аймақтағы шағынаудандарда жалпы білім беретін мектептер мен дүкендер орналасады. Теңге поселкесінде әкімшілік құрылымдар ғимараттары, жалпы білім беретін мектептер, мәдениет үйі, пошта, дүкендер орналасады. Бұл аймақта кей жерлерде орталықтандырылған су жүйесі, канализация бар. Тұрғын үй секторы газ және электр жүйесімен қамтамасыз етілген.

3. III зона
Селитебная, зона индивидуального строительства, включающая в себя жилой массив "Рахат -3", где земельные участки только осваиваются, село Кызылсай.
4. IV зона
Промышленная зона.
5. V зона
Земли сельскохозяйственного назначения и иного режима использования.

3. Аймақ ІІІ
Селитебті, жеке тұрғын үй құрылысына арналған аймақ, оның ішінде жер учаскелері жаңадан беріліп жатқан " Рахат-3" шағынауданы және қызылсай селосы кіреді.
4. Аймақ ІV
Өнеркәсіптік аймақ
5. Аймақ V
Ауыл шаруашылық мақсаттағы және басқа да тәртіпте пайдаланылатын жерлер.