Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2008-2009 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 9 июня 2008 года N 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 июля 2008 года N 2020. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мангистауской области от 08 апреля 2013 года № 08-18-450)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Мангистауской области от 08 апреля 2013 года № 08-18-450)
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" , от 27 июля 2007 года " Об образовании ", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2008-2009 учебный год согласно приложению.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования (Нургалиева Х.Х.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в учебных заведениях технического и профессионального образования в 2008-2009 учебном году.
3. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области - администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
4. Управлению образования Мангистауской области (Жумашев К.Б.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального образования на 2008-2009 учебный год.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области                                    К. Кушербаев
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от "09" июня 2008 г. N 418
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов в учебных заведениях технического
и профессионального образования Мангистауской области
на 2008-2009 учебный год
N
Код и название
профессий и
специальностей
Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык
обучения
Срок
обучения
1. Жанаозенский профессиональный лицей
0807001 Слесарь-
электрик по ремонту
электрооборудования
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
2010001 Оператор
нефтяных и газовых
скважин
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
2504001 Слесарь
по контрольно-
измерительным
приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
2916001
Газоэлектросварщик
50
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
3001001 Автомеханик
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
3924001 Оператор
нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
4301001 Мастер-
строитель широкого
профиля
25
25
9 классов
11 классов
казахский
2г.
10 мес.
1 г.
10 мес.
4305001 Мастер
отделочных
строительных работ
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
4311011 Машинист
автокрана
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:

Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2008-2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысының әкімдігінің 2008 жылғы 9 маусымдағы N 418 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 16 шілдеде 2020 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 08 сәуірдегі № 08-18-450 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 08 сәуірдегі № 08-18-450 хатымен)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2008-2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Маңғыстау облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы (Х.Х. Нұрғалиева) 2008-2009 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
3. Маңғыстау облысының қаржы баcқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегінде бағдарламаның әкімшісі - облыстық білім басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Маңғыстау облысының білім басқармасы (Қ.Б. Жұмашев) заңнамамен белгіленген тәртіппен, техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2008-2009 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.А.Қараевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               Қ. Көшербаев
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2008 жылғы 09 маусым
N 418 қаулысымен бекітілген
Ескерту: қосымшаға өзгертулер енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008.08.12 N 740 Қ аулысымен.
2008-2009 оқу жылына Маңғыстау облысының
техникалық және  кәсіптік білім беретін оқу орындарында
мамандар даярлауға мемлекеттік тапсырыс
N
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген коды мен аты
Оқушылар саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
1. Жаңаөзен кәсіптік лицейі
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик-слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2010001 Мұнай және газ өндіру операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2504001 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2916001 Газоэлектрмен пісіруші
50
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3001001 Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3924001 Мұнай мен газды қайта өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4301001 Кең профильді құрылысшы-шебер
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
1 жыл 10 ай
4305001 әрлеу құрылыс жұмыстары шебері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10ай
4311011 Автокран машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:

275
2. Профессиональный лицей N 1 г. Актау
0821001 Специалист
предприятий питания
(повар-кондитер)
25
25
9 классов
9классов
казахский
русский
2 г.
10 мес.
2г.
10 мес.
0807001 Слесарь-
электрик по ремонту
электрооборудования
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 г.
10 мес.
2 г.
10 мес.
2504001 Слесарь по
контрольно-
измерительным
приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г.
10 мес.
3807001
Электромонтер
линейных сооружений,
электросвязи и
проводного вещания
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г.
10 мес.
2 г.
10 мес.
4120001
Портной - универсал
25
9 классов
русский
2 г.
10 мес.
3701001 Техник
по обслуживанию
компьютерных
устройств
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
3705001 Оператор
электронно-
вычислительных машин
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 г.
10 мес.
2 г.
10 мес.
Итого:
275
3. Бейнеуский профессиональный лицей
0821001 Специалист
предприятий питания
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
2010001 Оператор
нефтяных и газовых
скважин
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
2504001 Слесарь по
контрольно-измери-
тельным приборам и
автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
2806011 Бригадир
(освобожденный) по
текущему содержанию
и ремонту искусствен-
ных сооружений
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
3001001 Автомеханик
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
3924001 Оператор
нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
4121001
Модельер-закройщик
25
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
175
4. Каракиянский профессиональный лицей
0821001 Специалист
предприятий питания
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
370001 Оператор
электронно-
вычислительных машин
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
3001001 Автомеханик
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
4120001
Портной - универсал
25
9 классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:
50
5. Профессиональная школа N 018 при ГМ 172/1
2901001 Токарь
50
11 классов
русский
10 мес.
2913031 Слесарь
50
11 классов
русский
10 мес.
2920001
Электромонтер
по обслуживанию
промышленного
оборудования
50
11 классов
русский
10 мес.
4313001 Крановщик
30
30
11 классов
11 классов
казахский
русский
10 мес.
Итого:

275
2. Ақтау қаласы N 1 кәсіптік лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсіпорындарының мамандары (аспаз - кондитер)
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0807001 Электр жабдықтарын жөндеу электрик-слесары
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2504001 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3807001 Радиохабарларын тарату және электрик байланыстың желілік құрылымының электромонтері
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
4120001 Әмбебап - тігінші
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3701001 Компьютерлік құрылғыларды күту технигі
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3705001 Электронды-есептеу және есептеу машиналарының операторы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
275
3. Бейнеу кәсіптік лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсіпорындарының мамандары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2010001 Мұнай және газ ұңғыларының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2504001 Бақылау-өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
3001001 Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2806011 Жолдар мен жасанды құрылымдардың ағамды құрамын жөндеу бригадирі (босталған)
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3924001 Мұнай қайта өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4121001 Модельер - пішуші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
Жиыны:
175
4. Қарақия кәсіптік лицейі
0821001 Тамақтандыру кәсіпорындарының мамандары (аспаз - кондитер)
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3705001 Электронды-есептеу және есептеу машиналарының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3001001 Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4120001 Тігінші - универсал
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
5. ГМ 172/1  жанындағы N 018 кәсіптік мектебі
2901001 Әмбебап жонғыш
50
11 сынып
орысша
10 ай
2913001 Темір ұстазы
50
11 сынып
орысша
10 ай
2920001 өндіріс электр жабдықтарын күту және жөндеу электромонтеры
50
11 сынып
орысша
10 ай
4313001 Кран машинисі
30
30
11 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
10 ай
10 ай
Жиыны:

210
Всего:
1035
6. Мангистауский энергетический колледж
2103002
Электрооборудование
электрических
станций и подстанций
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.6 мес.
3 г. 6 мес.
2105002
Электроснабжение
(по отраслям)
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.
6 мес.
3 г.
6 мес.
2201002
Теплоэнергетические
установки тепловых
электрических станций
25
9 классов
русский
3 г.
6 мес.
2510002 Техническое
обслуживание и
ремонт промышленного
оборудования
25
25
9 классов
11 классов
казахский
русский
3г.
6 мес.
2 г.
6 мес.
3604002
Автоматическое
управление
электрическими
системами
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.
6 мес.
3 г.
6 мес.
3914002 Химическая
технология
неорганических
веществ
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.
6 мес.
3 г.
6 мес.
Итого:
275
7.
Мангистауский политехнический колледж
1703002 Экология и
рациональное
использование
природных ресурсов
(по отраслям)
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
2002002 Эксплуатация
нефтяных и газовых
месторождений
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2004002 Бурение
нефтяных и газовых
скважин
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2006002 Сооружение и
эксплуатация
нефтегазопроводов и
нефтегазохранилищ
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2007002
Транспортировка и
хранение нефти и газа
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2019002 Сооружение и
эксплуатация
газонефтяных и
заправочных станций
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2510002 Техническое
обслуживание и
ремонт промышленного
оборудования
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2919002 Сварочное
производство
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.
6 мес.
3г.
6 мес.
3002002 Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
3005002 Организация
перевозок и
управление движением
на транспорте (по
отраслям)
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
3704002
Автоматизированные
системы обработки
информации и
управления
25
9 классов
казахский
3 г.
10 м.
3913002 Химическая
технология
органических веществ
и высокомолекулярных
соединений
25
9 классов
русский
3 г.
10 мес.
3914002 Химическая
технология
неорганических
веществ
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
4303002
Строительство и
эксплуатация зданий
и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
4332002
Строительство и
эксплуатация
автомобильных дорог
и аэродромов
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
Итого:
400
8.
Филиал Мангистауского политехнического колледжа в п. Баутино
2002002 Эксплуатация
нефтяных и газовых
месторождений
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2919002 Сварочное
производство
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
3002002 Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
4303002
Строительство и
эксплуатация зданий
и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
Итого:

210
Барлығы:
1035
6. Маңғыстау энергетикалық колледж і
2103002 Электр станциялары мен кішігірім станцияларының электр жабдықтары
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
2105002 Электрмен жабдықтау (әр сала бойынша)
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
2201002 Жылу электр станциялары энергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
2510002 өндіріс жабдықтарына техникалық күту және жөндеу
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
2 жыл 6 ай
3604002 Электр энергетика жүйелерін автоматты басқару
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
3914002 Органикалық емес заттардың  химиялық технологиясы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
Жиыны:
275
7. Маңғыстау политехникалық  колледжі
1703002 Экология және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану (салалар бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2002002  Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2004002 Мұнай және газ ұңғыларын бұрғылау
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
2006002 Мұнай газ құбырларын және мұнай газ қоймаларын салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2007002 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2019002 Мұнай-газ және жанар май құю станцияларын салу мен пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2510002 өндіріс жабдықтарын техникалық күту және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2919002 Пісіру өндірісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
3002002 Автокөлікті техникаландыру, пайдалану және жөндеу
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
3005002 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3704002 Ақпараттық өңдеу мен басқарудың (әр сала бойынша) автоматтандырылған жүйелері
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3913002 Органикалық заттар мен жоғарғы молекулалық қосылыстар химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
3914002  Органикалық емес заттардың химикалық технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4303002 үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4332002 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
400
8. Баутин поселкесіндегі Маңғыстау политехникалық колледжінің филиалы
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2919002 Пісіру өндірісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3002002 Автокөлікті техникаландыру, пайдалану және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4303002 үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:

100
9.
Мангистауский колледж искусств
0604002
Инструментальное
исполнительство
35
10
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
0606002 Пение
2
2
11 классов
казахский
русский
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
0607002 Хоровое
дирижирование
6
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
0615002 Живопись
10
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
казахский
русский
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
Итого:
70
10.
Жанаозенский колледж нефти и газа
1814001 Геология и
разведка нефтяных и
газовых скважин
25
9 классов
казахский
3 г.
8 мес.
2002002 Эксплуатация
нефтяных и
газовых месторождений
50
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2004002 Бурение
нефтяных и газовых
скважин
25
9 класс
казахский
3 г.
10 мес.
2006002 Сооружение и
эксплуатация
газонефтепроводов и
газонефтехранилищ
50
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
2007002
Транспортировка и
хранение нефти и газа
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
3306002 Техническая
эксплуатация обслужи-
вание и ремонт
электрического и
электромеханического
оборудования
предприятий
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
3603002
Автоматизация
технологических
процессов и
производств
25
9 классов
казахский
3 г.
6 мес.
3925002 Технология
переработки нефти и
газа
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
Итого:
250
11.
Мангистауский областной медицинский колледж
0401002 Лечебное дело
25
11 классов
казахский
2 г.
10 мес.
0402002 Акушерское
дело
25
11 классов
казахский
2 г.
10 мес.
0407002 Сестринское
дело
25
11 классов
казахский
2 г.
10 мес.
0408002 Лабораторная
диагностика
25
11 классов
казахский
2 г.
10 мес.
Итого:
100
12.
Мангистауский гуманитарный колледж
0310002 Физическая
культура
25
9 классов
русский
3 г.
10 мес.
0301002 Дошкольное
воспитание
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
0314012 Учитель
начальных классов
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахский
3 г.
10 мес.
2 г.
10 мес.
0314032 Учитель
иностранного
(английского) языка
в начальной школе
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 г.
10 мес.
3 г.
10 мес.
Итого:
150
13.
Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж
0301002 Дошкольное
воспитание
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
0306002 Казахский
язык и литература
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
0314002 Начальное
общее образование:
квалификация 0314022
Учитель информатики
в начальных классах
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 г.
10 мес.
2 г.
10 мес.
0303002 Математика
25
9 классов
казахский
3 г.
10 мес.
Итого:
125
14.
Мангистауский технический колледж
2002002 Эксплуатация
нефтяных и газовых
месторождений
50
9 классов
казахский
2919002 Сварочное
производство
25
9 классов
казахский
3002002 Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта
25
9 классов
казахский
Итого:

100
9. Маңғыстау өнер колледжі
0604002 Аспаптық орындаушылық өнер
35
10
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0606002 Ән салу
2
2
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0607002 Хорда дирижерлік ету
6
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0615002 Кескіндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
70
10. Жаңаөзен мұнай және газ колледжі
1814001 Мұнай және газ кенорындарын геологиясы мен барлауы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 8 ай
2002002 Мұнай және газ кенорындарын пайдалану
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2004002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2006002 Мұнай газ құбырларын және мұнай газ қоймаларын салу және пайдалану
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2007002 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3303002 Технологиялық процессер мен өндірістерді автоматтандыру
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3306002 Электр және электромеханикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, күту және жөндеу (әр сала бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3925002 Мұнай және газ өңдеу технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
250
11. Маңғыстау облыстық медицина колледжі
0401002 Емдеу ісі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0402002 Акушерлік ісі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0407002 Медбике ісі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0408002 Зертханалық диагностика
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
12. Маңғыстау гуманитарлық колледжі
0310002 Дене тәрбиесі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
0301002 Мектепке дейінгі тәрбие
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0314012 Бастауыш сыныптарды оқыту
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0314032 Бастауыш мектептің шет тілі мұғалімі (ағылшын)
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
150
13. Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі
0301002 Мектепке дейінгі тәрбие
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0306002 қазақ тілі және әдебиеті
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0314002  Бастауыш жалпы білім беру: 0314022 Бастауыш мектептің информатика  мұғалімі
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0303002 Математика
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
125
14. Маңғыстау техникалық колледжі
2002002 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2919002 Пісіру өндірісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
3002002 Автокөлікке техника, пайдалану және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны: