Об изменениях в административно-территориальном устройстве Мунайлинского района
Решение Мангистауского областного маслихата N 10/125 от 12 декабря 2008 года и постановление акимата Мангистауской области N 2207 от 28 ноября 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2036 от 12 января 2009 года
Рассмотрев предложение Мунайлинского районного маслихата и акимата Мунайлинского района об изменениях в административно-территориальном устройстве Мунайлинского района, и в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ и акимат области ПОСТАНОВИЛ :
1. Внести в административно-территориальное устройство Мунайлинского района следующие изменения:
1) отнести территории 16 разъезда, Малого и Большого Емира к административно-территориальной единице села Баянды согласно приложению N 1 к настоящему решению и постановлению;
2) изменить границы Кызылтобинского сельского округа, включив в его состав садово-огороднические товарищества «Южное» и «Геолог», согласно приложению N 2 к настоящему решению и постановлению;
3) установить границы сельских округов Атамекен, Даулет и Баскудук Мунайлинского района согласно приложениям NN 3, 4, 5 к настоящему решению и постановлению.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии     Аким области
Ж.Суинов                К.Кушербаев
Секретарь областного
маслихата              Б.Чельпеков
Примечание: Приложения 1, 2, 3, 4, 5 в бумажном варианте.

Мұнайлы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 10/125 шешімі және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 2207 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 қаңтарда N 2036 тіркелді
Ескерту. Бүкiл мәтін бойынша «селосының», «селолық» деген сөздер «ауылының», «ауылдық» деген сөздермен ауыстырылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұнайлы аудандық мәслихаты мен Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы ұсынысын қарай келіп, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Мұнайлы ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 16-бекет, Үлкен және Кіші Емір аумақтары осы шешім мен қаулының 1-қосымшасына сәйкес Баянды ауылының әкімшілік-аумақтық бірлігіне жатқызылсын;
2) Қызылтөбе ауылдық округінің шекарасы осы шешім мен қаулының 2-қосымшасына сәйкес оның құрамына "Южное" және "Геолог" бау-бақша бірлестіктері қосылып, өзгертілсін;
3) Мұнайлы ауданының Атамекен, Дәулет және Басқұдық ауылдық округтарының шекаралары осы шешім мен қаулының 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                             Ж. Сүйінов
Облыс әкімі                                 Қ. Көшербаев
Облыстық мәслихат хатшысы                   Б. Шелпеков
РҚАО-ның ескертуі: 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларын қағаз мәтінінен қараңыз.