Об установлении границ села Умирзак
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 18 февраля № 6/55 и постановление акимата города Актау от 18 февраля 2008 года № 203. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау Департамента юстиции от 21 марта 2008 года № 11-1-79. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 03 июля 2015 года № 844 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 03 июля 2015 года № 30/288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 03.07.2015 № 844 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 03.07.2015 № 30/288(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442 городской маслихат РЕШИЛ и акимат города ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить границы села Умирзак с учетом жилого массива «Рауан», согласно прилагаемой схематической карте границы села Умирзак.
2. Настоящее решение и постановление вводятся в действие после их официального опубликования.
Председатель сессии                     Ж. Доспаев
Аким города                             С. Бекбергенов
Секретарь городского
маслихата                               Ж. Матаев

Өмірзақ ауылының шекарасын белгілеу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 18 ақпандағы N 6/55 шешімі және Ақтау қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 18 ақпандағы N 203 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің Ақтау қалалық Әділет басқармасында 2008 жылғы 21 наурызда N 11-1-79 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 844 қаулысымен және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 03 шілдедегі № 30/288 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 03.07.2015 № 844 қаулысымен және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 03.07.2015 № 30/288 шешімімен(қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексінің 108 бабына сәйкес қалалық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ және қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. «Рауан» тұрғын-үй массивін есепке алуымен қоса берілген сызбалық картаға сәйкес Өмірзақ ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Осы шешім мен қаулы оларды ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Доспаев
Қала әкімі                              С. Бекбергенов
Қалалық маслихат
хатшысы                                 Ж. Матаев