Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году
Постановление акимата Костанайской области от 15 февраля 2008 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2008 года № 3595. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к постановлению акимата
от 15 февраля 2008 года
№ 138
<*> Сноска. Приложение дополнено - согласно постановлению акимата Костанайской области от 17.03.2008  N 174 ; от 23.04.2008 N 238 ; изложено в редакции постановления акимата Костанайской области от 14 июля 2008 года N 361 ; дополнено согласно постановлению акимата Костанайской области от 10.10.2008 N 474 .
Перечень объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году
п/
п
Наименование
объекта
Адрес и
балансо
держатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1.
Автомашина "ВАЗ-2121 Нива", государственный номер Р 500 АВ, год выпуска 1993
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 11-15/19
Технически неисправна
2.
Автомашина "ВАЗ-2121 Нива",  государственный номер Р 589 АН, год выпуска 1988
Город Костанай, Притобольский парк государственное коммунальное предприятие "Костанайский городской парк культуры и отдыха" акимата города Костаная
Письмо акима города Костаная Костанайской области от 23 января 2008 года N 1-25/227
В рабочем состоянии
3.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 131 АА, год выпуска 2001
Город Аркалык, проспект Абая, 29, государственное учреждение "Аппарат акима города Аркалыка"
Письмо акима города Аркалыка Костанайской области от 16 января 2008 года N 1-28/97
Технически неисправна
4.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 912 СВ, год выпуска
1999
Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица Сьянова, 53, государственное коммунальное предприятие "Редакция районной газеты "Әулиекөл"
Письмо заместителя акима Аулиекольского района Костанайской области от 23 января 2008 года N 02-04/53
Требуется капитальный ремонт
5.

Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысы. Қостанай облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 26 ақпанда N 3595 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 15 ақпандағы
N 138 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 2008.07.14 N 361 , 2008.10.10 N 474 Қаулыларымен.
Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Р/с N Объек тінің
атауы
Объектінің
Мекенжайы және баланс
үстаушысы
Негіздемесі Объектінің ахуалы
1 2 3 4 5
1.
"ВАЗ-2121 Нива" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 500 АВ, 1993 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 11-15/19 хаты
Техникалық бұзылған
2.
"ВАЗ-2121-Nива" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 589 АN, 1988 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Притобол паркі, Kостанай қаласы әкімдігінін "Kостанай қалалық мәдениет және демалыс паркі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 1-25/227 хаты
Жұмысқа жарамды
3.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 131 АА, 2001 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 1-28/97 хаты
Техникалық бұзылған
4.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 912 СВ, 1999 жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы, Сьянов көшесі, 53, "Әулиекөл" аудандық газетінің редакциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімі орынбасарының 2008 жылғы
23 қаңтардағы N 02-04/53 хаты
Күрделі
жөндеуді талап етеді
5.

Автомашина "УАЗ-3303", государственный номер 53-76 НЖР, год выпуска 1995
Аулиекольский район, поселок Кушмурун, улица Ленина, 61, государственное учреждение "Отдел образования Аулиекольского района"
Письмо заместителя акима Аулиекольского района Костанайской области от 23 января 2008 года N 02-04/53
Требуется капитальный ремонт
6.
Автомашина "Т-1202 А",
государственный номер
Р 851 ВN, год выпуска
1989
Денисовский район, село Денисовка, улица Ленина, 14, государственное учреждение "Денисовская централизованная библиотечная система"
Письмо исполняющего обязанности акима Денисовского района Костанайской области от 16 января 2008 года N 76
Требуется текущий ремонт
7.
Автомашина
"Волга ГАЗ-3110", государственный номер
Р 284 СВ, год выпуска
2000
Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 5, государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства  Денисовского района"
Письмо исполняющего обязанности акима Денисовского района Костанайской области от 16 января 2008 года N 76
Состояние удовлетворительное
8.
Автомашина "ГАЗ-310290", государственный номер
Р 217 ВС, год выпуска
1995
Житикаринский район, село Ырсай, государственное учреждение "Аппарат акима села Ырсай Житикаринского района"
Письмо заместителя акима Житикаринского района Костанайской области от 11 января 2008 года N 02-15/38
Технически неисправна
9.
Автомашина "ГАЗ-3102 121", государственный номер
Р 161 АА,
год выпуска
2004
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60, государственное учреждение "Аппарат акима Тарановского района"

"УАЗ-3303" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі 53-76 NЖР, 1995 жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті, Ленин көшесі, 61, "Әулиекөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімі
орынбасарының 2008 жылғы
23 қаңтардағы
N 02-04/53 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
6.
"Т-1202 А" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 851 ВN, 1989 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисов селосы, Ленин көшесі, 14, "Денисов орталықтандырылған кітапхана жyйесі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімі
міндетін атқарушысының 2008 жылғы
16 қаңтардағы N 76 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
7.
"Волга ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 284 СВ, 2000 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, "Денисов ауданының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімі
міндеттің атқарушысының 2008 жылғы
16 қаңтардағы N 76 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
8.
"ГАЗ-310290" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 217 ВС, 1995 жылы шығарылған
Жітіқара ауданы,
Ырсай селосы, "Жітіқара ауданының Ырсай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Жітіқара ауданы әкімі
орынбасарының 2008 жылғы
11 қаңтардағы N 02-15/38 хаты
Техникалық бұзылған
9.
"ГАЗ-3102 121" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 161 АА, 2004 жылы шығарылған
Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 10 января 2008 года N 4-07/29
Технически неисправна
10.
Автомашина "Jeep Grand Cherokee", государственный номер Р 737 СА, год выпуска
1996
Узункольский район, село Узунколь, улица Мусрепова, 14, государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского района"
Письмо исполняющего обязанности акима Узункольского района Костанайской области от 23 января 2008 года N 34
Технически неисправна
11.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер
Р 268 АО, год выпуска
1997
Город Костанай, проспект Аль-Фараби, 90, государственное коммунальное предприятие "Газета "Костанай" акимата города Костанай
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 23 января 2008 года N 1-25/227
Подлежит капитальному ремонту
12.
Автомашина "ЗИЛ-131", государственный номер
Р 678 АХ, год выпуска
1994
Город Костанай, улица Бородина, 231, государственное коммунальное предприятие "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костанай
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 23 января 2008 года N 1-25/227
Подлежит капитальному ремонту
13.
Автомашина "ИЖ-21251", государственный номер
Р 268 АК, год выпуска
1993
Город Костанай, улица Бородина, 231, государственное коммунальное предприятие "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костанай
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 25 января 2008 года N 1-25/257
Подлежит капитальному ремонту
14.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер
Р 670 СН, год выпуска
1994
Город Лисаковск,
улица Мира, 31, государственное учреждение "Аппарат акима города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 7 апреля 2008 года N  522-116
Состояние рабочее
15.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер
Р 138 СН, год выпуска
1999
Джангельдинский район, село Калам-Карасу, государственное учреждение "Аппарат акима Калам-Карасуского аульного округа Жангельдинского района"
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области от 29 апреля 2008 года N 1-04/280
Требуется текущий ремонт
16.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер
W 668 AF, год выпуска
1999
Джангельдинский район, село Торгай, улица Хамзина, 13, государственное коммунальное предприятие "Болашак" акимата Джангельдин
ского района
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года N 1-04/846
Требуется текущий ремонт
17.
Автомашина "Mitsubishi Pajero", государственный номер Р 328 ВU,
год выпуска
1996
Камыстинский район, село Камысты, улица Строительная, 26, государственное коммунальное предприятие "Камысты"

Kостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 4-07/29 хаты
Техникалық бұзылған
10.
"Jeep Grәнd Cheryқee" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 737 СА, 1996 жылы шығарылған
Uзынкөл ауданы, Uзынкөл селосы, Мyсірепов көшесі, 14, "Uзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімі
міндетін атқарушысының 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 34 хаты
Техникалық бұзылған
11.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 268 АО, 1997 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Әл-Фараби данғылы, 90, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай" газеті" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 1-25/227 хаты
Күрделі жөндеуге жатады
12.
"ЗИЛ-131" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 678 АХ, 1994 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Бородин көшесі, 231, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы
N 1-25/227 хаты
Күрделі жөндеуге жатады
13.
"ИЖ-21251" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 268 АК, 1993 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Бородин көшесі, 231, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 1-25/257 хаты
Күрделі жөндеуге жатады
14.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 670 СN, 1994 жылы шығарылған
Лисаков қаласы, Мир көшесі, 31, "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі N 522-116 хаты
Жұмысқа жарамды
15.
"ГАЗ-3110 автомашинасы", мемлекеттік нөмірі Р 138 СN, 1999 жылы шығарылған
Жанкелдин ауданы, Kалам-Kарасу селосы, "Жанкелдин ауданының Kалам-Карасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 29 сәуірдегі
N 1-04/280 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
16.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі W 668 AF, 1999 жылы шығарылған
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Хамзин көшесі, 13, Жанкелдин ауданының әкімдігінің "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
17.
"Mitsubishi Pаjerо" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 328 BU, 1996 жылы шығарылған
Kамысты ауданы, Kамысты селосы, Строительная көшесі, 26, "Камысты" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Письмо акима Камыстинского района Костанайской области от 30 апреля 2008 года N 01-16/384
Требуется капитальный ремонт
18.
Автомашина "ВАЗ-2107", государственный номер
Р 592 АО, год выпуска
1992
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Мира, 7, государственное учреждение "Карабалыкский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа"
Письмо директора государственного учреждения "Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области" от 25 января 2008 года N 02-01/139
Требуется ремонт двигателя, замена дна салона
19.

Kостанай облысы Kамысты ауданы әкімінің 2008 жылғы 30 сәуірдегі N 01-16/384 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
18.
"ВАЗ-2107" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 592 АО, 1992 жылы шығарылған
Kарабалық ауданы, Kарабалық кенті,
Мир көшесі, 7, "Kарабалық қарттар мен мyгедектерге арналған жалпы тұрпаттағы интернат-yйі" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының жұмыспен қамтуды yйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаметі" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 25 қаңтардағы
N 02-01/139 хаты
Kозғалтқыш жөндеуді талап етеді, салоннын тyбін алмастыру
19.

Автомашина "УАЗ-3962", государственный номер Р 348 АО, год выпуска 1991
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Мира, 7, государственное учреждение "Карабалыкский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа"
Письмо директора государственного учреждения "Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области" от 25 января 2008 года N 02-01/138
Требуется ремонт коробки передач
20.
Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 098 КР, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
21.
Автомашина "ГАЗ-31022", государственный номер Р 107 КР, год выпуска 1992
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
22.
Автомашина "ГАЗ-310290", государственный номер Р 133 КР, год выпуска 1996
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
23.
Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 117 КР, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
24.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 104 КР,  год выпуска 1999
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
25.
Автомашина "ВАЗ-21074", государственный номер Р 191 КК, год выпуска 2001
Город Костанай, улица  Мауленова, 11А, государственное учреждение "Костанайский городской центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства"
Письмо  акима города Костанай Костанайской области от 25 января 2008 года N 1-25/257
Требуется текущий ремонт
26.
Автомашина "ВАЗ-21070", государственный номер Р 348 СН, год выпуска 2003
Город Костанай, улица  Баймагамбетова, 195, государственное учреждение "Департамент предпринимательства и промышленности Костанайской области"

"УАЗ-3962" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 348 АО, 1991 жылы шығарылған
Kарабалық ауданы, Kарабалық кенті,
Мир көшесі, 7, "Kарабалық қарттар мен мyгедектерге арналған жалпы тұрпаттағы интернат-yйі" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының жұмыспен қамтуды yйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 02-01/138 хаты
Kорап таратқыш жөндеуді талап етеді
20.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 098 КР, 2000 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 12-65/49 хаты
Техниқалық бұзылған
21.
"ГАЗ-31022" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 107 КР, 1992 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
22.
"ГАЗ-310290" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 133 КР, 1996 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
23.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 117 КР, 2000 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
24.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 104 КР, 1999 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
25.
"ВАЗ-21074" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 191 КК, 2001 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Мәуленов көшесі, 11 А, "Тұрғылықты мекені жоқ адамдарға арналған Kостанай қалалық әлеуметтік бейімделу орталығы" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 1-25/257 хаты
Ағымдағы жөндеу талап етіледі
26.
"ВАЗ-21070" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 348 СN, 2003 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 195, "Kостанай облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті" мемлекеттік мекемесі

Письмо исполняющего обязанности директора государственного учреждения " Департамент предпринимательства и промышленности Костанайской области"" от 22 февраля 2008 года N 03-380
Требуется капитальный  ремонт
27.
Гараж N 109 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
28.
Гараж N 142 общей площадью 18,8 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз",
государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Подвергается разрушению
29.
Гараж N 166 общей площадью 19 квадратных метров
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
30.
Гараж N 168 общей площадью 18,8 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт",
государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
31.
Гараж N 175 общей площадью 19,1 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Подвергается разрушению
32.
Гараж N 177 общей площадью 19,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
33.
Гараж N 194 общей площадью 19,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
34.
Гараж N 427 общей площадью 20,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
35.
Здание магазина общей площадью 77 квадратных метров
Джангельдинский район, село Милисай, государственное учреждение "Аппарат акима села Милисай Джангельдин
ского района"
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области

"Kостанай облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 ақпандағы N 03-380 хаты
Күрделі жөндеу талап етіледі
27.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр N 109 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
28.
Жалпы ауданы 18,8 шаршы метр N 142 гараж
Лисаков каласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Kирауға ұшырауда
29.
Жалпы ауданы 19 шаршы метр N 166 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
30.
Жалпы ауданы 18,8 шаршы метр N 168 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
31.
Жалпы ауданы 19,1 шаршы метр N 175 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Kирауға ұшырауда
32.
Жалпы ауданы 19,4 шаршы метр N 177 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
33.
Жалпы ауданы 19,3 шаршы метр N 194 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
34.
Жалпы ауданы 20,3 шаршы метр N 427 гараж
Лисаков каласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
35.
Жалпы ауданы 77 шаршы метр дyкен ғимараты
Жанкелдин ауданы, Милысай селосы, "Жанкелдин ауданының Милысай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

от 11 января 2008 года N 1-04/846
Требуется текущий ремонт
36.
Здание кормоцеха общей площадью 72,4 квадратного метра
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Матросова, 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыкольский колледж агробизнеса и права" Департамента образования Костанайской области акимата Костанайской области
Письмо директора государственного учреждения "Департамент образования Костанайской области" от 16 января 2008 года N 06-135
Состояние удовлетворительное
37.
Здание коровника общей площадью 1667,8 квадратного метра
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Матросова, 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыкольский колледж агробизнеса и права" Департамента образования Костанайской области акимата Костанайской области
Письмо директора государственного учреждения "Департамент образования Костанайской области" от 16 января 2008 года N 06-135
Состояние удовлетворительное
38.
Здание общей площадью 144 квадратных метров
Федоровский район, село Федоровка, улица Шевченко, 45, государственное учреждение "Аппарат акима села Федоровка Федоровского района"
Письмо исполняющего обязанности акима Федоровского района Костанайской области от 14 января 2008 года N 2-40/68
Состояние неудовлетворительное
39.
Автомашина "Kia Credos 2", государственный номер Р 121 AA, год выпуска 1998
Город Костанай, улица  Пушкина, 98, государственное учреждение "Аппарат акима города Костанай"
Письмо  акима города Костанай Костанайской области от 22 февраля 2008 года N 1-25/487
Технически неисправна
40.
Автомашина "Volkswagen Vw", государственный номер Р 029 AO, год выпуска 1983
Город Костанай, улица  Гашека, 4,государственное коммунальное казенное предприятие  "Областной центр крови" Департамента здравоохранения Костанайской области
Письмо  директора государственного учреждения "Департамент здравоохранения Костанайской области"  от 5 февраля 2008 года N 07-20/292
Состояние удовлетворительное
41.
Автомашина "ВАЗ 21213", государственный номер Р 608 ВС, год выпуска 2002
Город Костанай, улица  Хакимжановой, 7,
государственное учреждение " Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог  Костанайской области"
Письмо  директора государственного учреждения "Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог  Костанайской области"  от 26 марта 2008 года N 03/403
Технически исправна
42.
Двухэтажное здание общей площадью 628,6 квадратного метра
Город Аркалык, улица Жанибека, 45,государственное коммунальное казенное предприятие  "Станция скорой неотложной медицинской помощи города Аркалыка" Департамента здравоохранения Костанайской области

Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
36.
Жалпы ауданы 72,4 шаршы метр жемшөп цехының ғимараты
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Матросов көшесі, 1, "Kостанай облысы әкімдігінің Kостанай облысы білім беру департаментінің Сарыкөл агробизнес және құқық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Kостанай облысының білім беру департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 06-135 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
37.
Жалпы ауданы 1667,8 шаршы метр сиыр қора ғимараты
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Матросов көшесі, 1, "Kостанай облысы әкімдігінің Kостанай облысы білім беру департаментінің Сарыкөл агробизнес және құқық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Kостанай облысының білім беру департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 06-135 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
38.
Жалпы ауданы 144 шаршы метр ғимараты
Федоров ауданы Федоров селосы, Шевченко көшесі, 45, "Федоров ауданының Федоров селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Федоров ауданы әкімінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 2-40/68 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
39.
"Kiа Credоs" 2» автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 121 АА, 1998 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, "Kостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 22 ақпандағы N 1-25/487 хаты
Техникалық бұзылған
40.
"Vоlкswагeн" Vw» автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 029 АО, 1983 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Гашек көшесі, 4, Kостанай облысы денсаулық сақтау департаментінің "Облыстық қан орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Kостанай облысының денсаулық сақтау департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 5 ақпандағы N 07-20/292 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
41.
"ВАЗ 21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 608 ВС, 2002 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Хакімжанова көшесі, 7, "Kостанай облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 26 науырыздағы N 03/403 хаты
Техникалық
жарамды
42.
Екі қабатты ғимаратты, жалпы ауданы 628,6 шаршы метр
Арқалық каласы, Жәнібек көшесі, 45, Kостанай облысы денсаулық сақтау департаментінің "Арқалық каласындағы жедел медициналық көмек көрсету стансасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Письмо  директора государственного учреждения "Департамент здравоохранения Костанайской области" от 5 февраля 2008 года N 07-21/293
Подвергается разрушению
43.
Автомашина "Toyota Land Cruiser", государственный номер Р 370 CН, год выпуска 1995
Аулиекольский район, cело  Аулиеколь, улица Байтурсынова, 47, государственное коммунальное  предприятие    "Мерей" акимата Аулиекольского района
Письмо  акима Аулиекольского района Костанайской области от 27 февраля 2008 года N  02-04/139
Технически исправна
44.
Автомашина "ВАЗ 21060",
государственный номер Р 396 АН, год выпуска 1995
Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 6,  государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" акимата Денисовского района
Письмо  акима Денисовского района Костанайской области от 27 марта 2008 года N 328
Состояние удовлетворительное
45.
Автогараж ПМК-1505 общей площадью 863,4 квадратного метра
Джангельдинский район, село Торгай, улица Жармаганбетова, 29,государственное учреждение "Аппарат акима Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года N 1-04/846
Требуется капитальный ремонт
46.
Здание автогаража общей площадью 970 квадратных метров
Денисовский район, село Некрасовка, промышленная зона, государственное учреждение
"Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 23 июня 2008 года N 793
Состояние удовлетворительное
47.
Здание газового участка общей площадью 79 квадратных метров
Денисовский район, село Некрасовка, промышленная зона, государственное учреждение
"Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 23 июня 2008 года N 793
Состояние удовлетворительное
48.
Автомашина "Toyota Hi  Ace", государственный номер Р 075 АА, год выпуска 1999
Город Костанай, проспект Аль-Фараби, 66, государственное коммунальное казенное предприятие "Шаруашылык" аппарата акима Костанайской области
Письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 21 мая 2008 года N 07-8/1324
Технически
неисправна
49.
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер Р 022 SP, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Бородина, 231, государственное коммунальное  предприятие "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата  города Костанай
Письмо  акима города Костанай Костанайской области от 13 июня 2008 года N 1-25/1438
Технически
неисправна
50.
Одноэтажное здание бывшей библиотеки общей площадью 305,3 квадратных метров
Тарановский район, село Апановка, улица Центральная, 10, ГУ "Тарановская  районная централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Тарановского района
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 30 апреля 2008 года N 4-07/436
Состояние удовлетворительное
№ п/п
Наименование объекта
Адрес и балансодержатель объекта
Основание
Состояние объекта
1
2
3
4
5
51.
Автомашина "Subaru Legacy Outback", государс-
твенный номер

"Kостанай облысының денсаулық сақтау департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 5 ақпандағы N 07-21/293 хаты
Kирауға ұшырауда
43.
"Тойоtа Lаnd Cruiser" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 370 СN, 1995 жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы, Байтұрсынов көшесі, 47, Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Мерей" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2008 жылғы 27 ақпандағы N 02-04/139 хаты
Техникалық жарамды
44.
"ВАЗ 21060" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 396 АN, 1995 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисовка селосы, Калинин көшесі, 6, "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 27 наурыздағы N 328 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
45.
Жалпы ауданы 863,4 шаршы метр ЖМК-1505 автогаражы
Жанкелдин ауданы, Төрғай селосы, Жармағанбетов көшесі, 29, "Жанкелдин ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 1-04/846 хаты
Күрделі жөндеу талап етіледі
46.
Жалпы ауданы 970 шаршы метр автогараж ғимараты
Денисов ауданы, Nекрасов селосы,өнеркәсіптік аймақ, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 793 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
47.
Жалпы ауданы 79 шаршы метр газ учаскесінің ғимараты
Денисов ауданы, Nекрасов селосы,
өнеркәсіптік аймақ, "Денисов ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 793 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
48.
"Tойtа Hi Ace" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 075 АA, 1999 жылы
шығарылған
Kостанай қаласы, Әл-Фараби данғылы, 66, Kостанай облысының әкімі аппаратының "Шаруашылық" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Kостанай облысы әкімі аппараты басшысының 2008 жылғы 21 мамырдағы N 07-8/1324 хаты
Техникалық бұзылған
49.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 022 SP, 2000 жылы
шығарылған
Kостанай қаласы, Бородин көшесі, 231, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 13 маусымдағы N 1-25/1438 хаты
Техникалық бұзылған
50.
Жалпы ауданы 305,3 шаршы метр,
бұрынғы кітапхананың бір қабатты ғимараты
Таран ауданы, Апановка селосы,
Центральная көшесі, 10, "Таран аудандық орталықтандырылған кітапхана жyйесі "Таран ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2008 жылғы 30 сәуірдегі
N 4-07/436 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Р/с N
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің ахуалы
1
2
3
4
5
51.

Р 471 CD, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Касымканова, 34, государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области"
Письмо начальника государствен-
ного учреждения "Управление
координациизанятости и социальных программ акимата Костанайской области" от 10 июня 2008 года № 06-1032
Состояние неудовлетворительное
52.
Автомашина "Audi C4", государственный номер Р 966 CА, год выпуска 1993
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 195, государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области" от 21 апреля 2008 года № 03-746
Требуется замена двигателя
53.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 328 СЕ, год выпуска 2000
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60, государственное учреждение "Отдел строительства Тарановского района"
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 15 июля 2008 года № 4-11/730
Технически неисправна
54.
Здание кафе общей площадью 348,8 квадратного метра
Джангельдинский район, село Акшиганак, государственное учреждение "Аппарат акима Акшиганакского аульного округа Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года № 1-04/846
Требуется текущий ремонт
55.
Здание рынка общей площадью 294,6 квадратного метра
Джангельдинский район, село Акшиганак, государственное учреждение "Аппарат акима Акшиганакского аульного округа Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года № 1-04/846
Требуется текущий ремонт
56.
Здание фельдшерско-акушерского пункта общей площадью 101,9 квадратного метра
Карабалыкский район, село Кособа, государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карабалыкского района"
Письмо акима Карабалыкского района Костанайской области от 14 января 2008 года № 01-09/61
Требуется капитальный ремонт
57.
Двухэтажное здание бывшего торгового центра общей площадью 1017,2 квадратного метра
Тарановскский район, село Павловка, государственное учреждение "Аппарат акима Тарановского района"
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 10 января 2008 года № 4-07/29
Подвергается разрушению
58.
Гараж № 799 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"

"Subaru Legacy Outback" автомашинасы,  мемлекеттік нөмірі Р 471 CD, 1999 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34,
"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы  10 маусымдағы
N 06-1032 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
52.
"Audi C4" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р  966 CА, 1993 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Баймагамбетов көшесі, 195, "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы  21 сәуірдегі N 03-746 хаты
Қозғалт
қышты ауыстыру қажет
53.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р  328 СЕ, 2000 жылы шығарылған
Таран ауданы,  Тарановское селосы, Калинин көшесі, 60, "Таран ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Таран ауданы әкімінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 4-11/730 хаты
Техникалық бұзылған
54.
Жалпы ауданы 348,8 шаршы метр дәмхана ғимараты
Жанкелдин ауданы, Ақшығанақ селосы, "Жанкелдин ауданының Ақшығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы  11 қантардағы  N1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеу керек
55.
Жалпы ауданы 294,6 шаршы метр базар ғимараты
Жанкелдин ауданы, Ақшығанақ селосы, "Жанкелдин ауданының Ақшығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы  11 қантардағы  N1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеу керек
56.
Жалпы ауданы 101,9 шаршы метр фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Қособа селосы, "Қарабалық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы  N01-09/61 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
57.
Жалпы ауданы 1017,2 шаршы метр  бұрынғы сауда орталығының екі қабатты ғимараты
Таран ауданы, Павловка селосы,  "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Таран ауданы
әкімінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы  N4-07/29  хаты
Қирауға ұшырауда
58.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр N 799 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
59.
Гараж № 580 общей площадью 19,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
60.
Гараж № 370 общей площадью 19,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
61.
Гараж № 14 общей площадью 19,9 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
62.
Гараж № 25 общей площадью 31,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
63.
Гараж № 709 общей площадью 20 квадратных метров
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
64.
Гараж № 815 общей площадью 20,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
65.
Гараж № 66 общей площадью 18 квадратных метров
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
66.
Гараж № 68 общей площадью 18,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Требуется ремонт
67.
Гараж № 210 общей площадью 22,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Требуется ремонт
68.
Гараж № 576 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"

Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
59.
Жалпы ауданы 19,7 шаршы метр N 580 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
60.
Жалпы ауданы 19,4 шаршы метр N 370 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
61.
Жалпы ауданы 19,9 шаршы метр N 14 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
62.
Жалпы ауданы 31,6 шаршы метр N 25 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
63.
Жалпы ауданы 20 шаршы метр  N709 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
64.
Жалпы ауданы 20,4 шаршы метр N 815 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
65.
Жалпы ауданы 18 шаршы метр  N66 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
66.
Жалпы ауданы 18,7 шаршы метр N 68 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жөндеуді талап етеді
67.
Жалпы ауданы 22,3 шаршы метр N 210 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жөндеуді талап етеді
68.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр N 576 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
79.
Гараж № 547 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
80.
Гараж № 162 общей площадью 18,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
81.
Гараж № 431 общей площадью 21,5 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
82.
Гараж № 331 общей площадью 20,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
83.
Гараж № 82 общей площадью 17,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Планета", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
84.
Гараж № 847 общей площадью 19,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Планета", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
85.
Здание теплового пункта общей площадью 58 квадратных метров
Город Лисаковск, поселок Октябрьский, улица Алма-Атинская, 1 Б, государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
86.
Автомашина "ГАЗ-52", государственный номер Р 514 КР, год выпуска 1981
Тарановский район, село Тарановское, улица Советская, 10, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически исправна
87.
Автомашина "УАЗ-3741", государственный номер Р 546 КР, год выпуска 1991
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
88.

Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
79.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр N 547 гараж
Лисаков қаласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
80.
Жалпы ауданы 18,7 шаршы метр N 162 гараж
Лисаков қаласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
81.
Жалпы ауданы 21,5 шаршы метр N 431 гараж
Лисаков қаласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
82.
Жалпы ауданы 20,4 шаршы метр N 331 гараж
Лисаков қаласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
83.
Жалпы ауданы 17,7 шаршы метр N 82 гараж
Лисаков қаласы, "Планета" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
84.
Жалпы ауданы 19,3 шаршы метр N 847 гараж
Лисаков қаласы, "Планета" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
85.
Жалпы ауданы 58 шаршы метр жылу пунктінің ғимараты
Лисаков қаласы,  Октябрьский поселкесі,
Алма-Атинская көшесі, 1 Б,
"Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі
N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
86.
"ГАЗ-52" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 514 КР, 1981 жылы шығарылған
Таран ауданы, Тарановское селосы, Советская  көшесі, 10,  "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық
ақаусыз
87.
"УАЗ-3741" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 546 КР, 1991 жылы шығарылған
Арқалық  қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
88.

Автомашина "ГАЗ САЗ-3307", государственный номер Р 442 КР, год выпуска 1992
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
89.
Автомашина "ГАЗ-31029", государственный номер Р 465 КР, год выпуска 1994
Денисовский район, село Денисовка, улица Ленина, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
90.
Автомашина "УАЗ-31512 Умм", государственный номер Р 543 КР, год выпуска 1995
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
91.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер Р 539 КР, год выпуска 1996
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
92.
Автомашина "ВАЗ-21060", государственный номер Р 299 КР, год выпуска 1997
Город Рудный, улица Горняков, 5, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
93.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 282 КР, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Герцена, 40 А, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
94.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 278 КР, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Герцена, 40 А, государствен-
ное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
95.
Автомашина "УАЗ-31512", государственный номер Р 441 КР, год выпуска 1999
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"

"ГАЗ САЗ – 3307" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 442 КР, 1992 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
89.
"ГАЗ-31029" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 465 КР, 1994 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисовка селосы,
Ленин көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
90.
"УАЗ-31512 Умм" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 543 КР, 1995 жылы шығарылған
Арқалық  қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
91.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 539 КР, 1996 жылы шығарылған
Арқалық  қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
92.
"ВАЗ-21060" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 299 КР, 1997 жылы шығарылған
Рудный қаласы, Горняков  көшесі, 5, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
93.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 282 КР, 1999  жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Герцен көшесі, 40 А, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
94.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 278 КР, 1999  жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Герцен көшесі, 40 А, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
95.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 441 КР, 1999 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі