Об утверждении стандарта оказания государственной услуг "Назначение государственной адресной социальной помощи"
Постановление акимата Костанайской области от 30 января 2008 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2008 года № 3607. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 253
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10.06.2011 № 253.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", согласно постановлениям Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", и от 30 июня 2007 года № 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Стандарт оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектурганова С.Ч.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 30 января 2008 года
№ 112
Стандарт оказания государственной услуг
"Назначение государственной адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Назначение государственной адресной социальной помощи (далее - адресная социальная помощь) - выплата в денежной форме, предоставляемая государством лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом ниже черты бедности, установленной в  Костанайской области.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) статей 2, 3, 4 Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи";
2) пунктов 4, 5, 6, 7 Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи";
3) пункта 1 Правил определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 31-П "Об утверждении Правил определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1782).

"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 112 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда № 3607 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.06.10 № 253 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына және "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулыларына орай Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ш. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 30 қаңтардағы
N 112 қаулысымен бекітілген
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету Стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау (бұдан әрі - атаулы әлеуметтік көмек) - Қостанай облысында тоқсан сайын белгіленетін, кедейлік шегінен төмен айлық орташа жан басына шаққандағы табысы бар тұлғаларға (отбасыларға) мемлекетпен берілетін, ақшалай түрдегі төлем.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2, 3, 4-баптары;
2) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру бойынша кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1685 қаулысымен бекітілген мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу Ережелерінің 4, 5, 6, 7-тармақтары;
3) "Атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер тұлғаның (отбасының) жиынтық табысын анықтау Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің 2002 жылғы 13 ақпандағы N 31-Ө бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу N 3958 Тізілімінде тіркелген) бекітілген атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер тұлғаның (отбасының) жиынтық табысын анықтау Ережелерінің 1-тармағы негізінде көрсетіледі.

4. Государственная услуга оказывается отделами занятости и социальных программ районов (города областного значения) (далее Отделы) по месту жительства заявителя. В случае отсутствия Отдела по месту жительства заявителя, он обращается к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование  Отделов, их адреса и веб-сайты  указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является извещение о назначении государственной адресной социальной помощи.
6. Государственная услуга назначается гражданам Республики Казахстан, оралманам, лицам, имеющим статус беженца, иностранцам, лицам без гражданства, имеющим вид на жительство и постоянно проживающим в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности, установленной в Костанайской области.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается в срок не позднее десяти дней со дня принятия документов от заявителя или акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов: не более 40 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на  веб-сайтах Отделов и на стендах, расположенных в помещениях Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно (кроме субботы и воскресенья), в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания. Участники и инвалиды Великой Отечественной войны обслуживаются вне очереди.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов и аппаратов акимов поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов по месту проживания заявителя, в которых предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявителю необходимо представить следующие документы:
1) заявление (установленного образца);
2) сведения о составе семьи (по утвержденной форме);

4. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (бұдан әрі - Бөлімдер) арқылы көрсетіледі. Өтініш берушінің тұрғылықты жерінде Бөлім болмаған жағдайда, ол кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкіміне өтініш береді. Бөлімдердің толық атауы, олардың мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
5. Өтініш беруші алатын мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны:
18 жасқа дейінгі балаларға арналған жәрдемақыны тағайындау туралы хабардар ету болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлік шегінен аспайтын Қазақстан Республикасы азаматтарының, оралмандардың, босқын статусына ие адамдардың, шетелдіктердің, Қазақстан Республикасында тұруға ықтиярхаты бар және тұрақты тұратын азаматтығы жоқ адамдарға тағайындалады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақытты шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берушіден немесе кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкімінен қабылданған күнінен бастап он күннен аспайтын мерзімде көрсетіледі;
2) қажетті құжаттарды тапсырғанда кезекте күтудің барынша ұйғарымды уақыты: 40 минуттан аспау;
3) қажетті құжаттарды алғанда кезекте күтудің барынша ұйғарымды уақыты: 40 минуттан аспау.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің веб-сайттарында, және Бөлімдердің үй-жайларындағы стендтерде орналастырылады. Бөлімдердің мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету күн сайын (сенбі мен жексенбіден басқа) жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібінде, алдын-ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне кезектен тыс қызмет көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдердің және мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін, күту мен қажетті құжаттарды дайындау үшін қолайлы жағдайлар көзделген. кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдер аппараттарының ғимараттарында көрсетіледі. Ақпараттық стендтер, қажетті құжаттарды толтыру үлгілері бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш беруші мынадай құжаттарды ұсыну қажет:
1) өтініш (белгіленген нысан бойынша);
2) отбасы құрамы туралы мәліметтер (бекітілген нысан бойынша);

3) сведения о полученных доходах членов семьи заявителя (по утвержденной форме).
При этом документальному подтверждению подлежат суммы доходов:
от трудовой деятельности;
полученные в виде пенсий, пособий.
Прочие заявленные доходы:
от предпринимательской деятельности - на основании сведений заявителя (заявительная форма);
стипендии - на основании сведений заявителя (заявительная форма);
алименты - на основании сведений заявителя (заявительная форма);
иные виды доходов - на основании сведений заявителя (заявительная форма);
4) сведения о наличии личного подсобного хозяйства (по утвержденной форме);
5) справка о регистрации гражданина в качестве безработного (для безработных).
13. Отделом по месту жительства заявителя, а в сельской местности - акимом поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, бесплатно выдаются  бланки документов, указанных в подпунктах 1)-4) пункта 12 настоящего Стандарта.
14. Документы заполняются лично заявителем и сдаются в  Отдел по месту жительства или акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа при предъявлении удостоверения личности и свидетельства о присвоении социального индивидуального кода (СИК). Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем Отдела по месту жительства либо посредством почтового сообщения. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Государственная услуга не оказывается лицам (семьям), среднедушевой доход которых превышает черту бедности.
Государственная адресная социальная помощь не назначается безработным, не зарегистрированным в уполномоченных органах по вопросам занятости, кроме инвалидов и лиц в период их нахождения на стационарном лечении более одного месяца, учащихся и студентов, слушателей и курсантов дневной формы обучения, включая магистратуру и аспирантуру, а также граждан, занятых уходом за инвалидами 1 и 2 группы, лицами, старше восьмидесяти лет, детьми в возрасте до 7 лет.
Безработные, без уважительных причин отказавшиеся от предложенной работы или трудоустройства, самовольно прекратившие участие в общественных работах, обучении или переобучении, теряют право на получение адресной социальной помощи на 6 месяцев.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
соблюдения конституционных прав и свобод человека;

3) өтініш берушінің отбасы мүшелерінің табыстары туралы мәліметтер (бекітілген нысан бойынша).
Басқа:
еңбек қызметінен;
зейнетақы, жәрдемақы түрінде алынған табыстар сомасы құжаттамалық дәлелдеуге жататын табыстар:
Басқа:
кәсіпкерлік қызметтің - өтініш берушінің мәліметтері негізінде (өтініш беру нысаны);
стипендиялар - өтініш берушінің мәліметтері негізінде (өтініш беру нысаны);
алименттер - өтініш берушінің мәліметтері негізінде (өтініш беру нысаны);
басқа табыс түрлері өтініш берушінің мәліметтері негізіндегі табыстар
4) жеке қосалқы шаруашылық бар туралы мәліметтер (бекітілген нысан бойынша)
5) жұмыссыз ретінде азаматты тіркелу туралы анықтама (жұмыссыздар үшін).
13. Өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі бөлім, ауылдық жерде - кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерінің әкімдері осы Стандарттың 12-тармағы 1)-4) тармақшаларында көрсетілген құжаттардың бланкілерін тегін береді.
14. Өтініш беруші құжаттарды өзі толтырады және жеке куәлігін және әлеуметтік жеке кодын (ӘЖК) беру туралы куәлігін көрсетіп тұрғылықты жеріндегі Бөлімге немесе кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкіміне тапсырады. Бөлімдердің мекенжайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты-жөні, тіркеу күні мен уақыты көрсетілген талон, өтініш беруші барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын дәлелдейді.
16. Қызмет көрсетілу нәтижесін өтініш беруші өзі келгенде немесе почта арқылы хабарламаны алғанда білетін болады. Бөлімдердің мекенжайлары осы Стандарттың  1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет орташа жан басына шаққандағы табысы кедейлік шегін артатын тұлғаларға (отбасыларға) көрсетілмейді.
Мүгедектерді және стационарлық емделуде бір айдан астам уақыт кезеңінде болатын адамдарды, магистратура мен аспирантураны қоса алғанда, күндізгі оқыту нысанында оқитын оқушылар мен студенттерді, тыңдаушылар мен курсанттарды, сондай-ақ 1 және 2 топтағы мүгедектерді, сексен жастан асқан адамдарды, 7 жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын азаматтарды қоспағанда, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдарда тіркелмеген жұмыссыздарға атаулы әлеуметтік көмек тағайындалмайды.
Ұсынылған жұмыстан немесе жұмысқа орналастырудан дәлелсіз себептермен бас тартқан, қоғамдық жұмыстарға қатысуды, оқуын немесе қайта оқуын өз бетімен тоқтатқан жұмыссыздар 6 айға атаулы әлеуметтік көмек алу құқығынан айырылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім қызметі:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;

111900, Федоровский район, село Федоровка,  улица  Красноармейская, 53, номер телефона 8-(71442)-21-9-96, график приема граждан начальником: понедельник, вторник, среда с 9.00 до 18.00 часов
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
ГУ "Аркалыкский го родской отдел занятости и социальных программ"
110300, город Аркалык, проспект  Абая, 62 номер телефона 8-(71430)-7-09-12 график приема граждан начальником: среда, четверг с 16.00 до 17.00 часов график приема граждан заместителем начальника: вторник, пятница с 16.00 до 17.00 часов
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
ГУ "Отдел занятости и социальных программ" акимата  города Костаная
110000, город Костанай, улица  Касымканова, 36 номер телефона 8-(7142)-50-08-26 график приема граждан начальником: вторник, среда, четверг с 9.00 до 13.00 часов, график приема граждан заместителем начальника: вторник, среда, четверг с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
ГУ "Отдел занятости и социальных программ"  города Лисаковска
111200, город Лисаковск, 4 микрорайон, дом 37 «А номер телефона 8-(71433)-3-21-71 график приема граждан начальником:  четверг с 9.00 до 13.00 часов график приема граждан заместителем начальника: вторник с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
lsk.kz/
lissoc
@mail.ru
20
ГУ "Рудненский городской отдел занятости исоциальных  программ"
111500, город  Рудный, улица Пионерская, 21 номер телефона 8-(71431)-4-40-75 график приема граждан начальником: среда с 10.00 до 13.00 часов график приема граждан заместителем начальника: понедельник, вторник, среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
rudny.kz/
rudsots
@mail.ru
Приложение 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Красноармейский көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71442)-21-9-96, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі,  сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
http://
fedorov-
ka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
"Арқалық қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 62,телефон нөмірі 8-(71430)-7-09-12, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі, бейсенбі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
110000, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі,  36, телефон нөмірі  8-(7142)-50-08-26, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111200, Лисаков қаласы, 4 ағын аудан, 37А"үй, телефон нөмірі 8-(71433)-3-21-71, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың  орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.lsk.
kz/
lissoc
@mail.ru
20
"Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама-
лар бөлімі" ММ
111500, Рудный қаласы, Пионерский көшесі,  21, телефон нөмірі  8-(71431)-4-40-75, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
rudny.
kz/
rudsots
@mail.ru
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 2-қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштердің маңызы
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік маңызы
Келесі жылы көрсеткіштің нысаналы маңызы
Есептік жылы көрсеткіштің ағымдағы
маңызы
1
2
3
4

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
88
90
89
5. Вежливость
5.1. % (доля) потре-
бителей, удовлетво-
ренных вежливостью персонала
89
90
88
Приложение 3
к Стандарту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Контактные данные акиматов
районов (города областного значения)
Наименование акиматов  районов (города областного pначения)
Место нахождения и
номера телефонов
Веб-Сайт
Элект-
ронная
почта
1
Акимат Алтынса-
ринского района
110101, Алтынсаринский район, село Убаганское улица Ленина, 4 номер  телефона 8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
altynsar
@kostanay
.kz
2
Акимат Амангель-
динского района
110200, Амангельдинский район, село Амангельды, улица Б.Майлина,19 номер телефона 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
amangeldy@kostanay.
kz
3
Акимат Аулиекольского района
110400, Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица 1 Мая дом 44 номер телефона 8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
auliekol
@kostanay.
kz
4
Акимат   Джангельдинского  района
110660, Джангельдинский район, поселок  Торгай,  улица Алтынсарина, 4 номер телефона 8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
jangeldy
@kostanay.
kz
5
Акимат Денисов-
ского района
110500, Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 5 номер телефона 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
denisovka
@kostanay.
kz
6
Акимат Житика-
ринского района
100701, Житикаринский район, город Житикара, 6 микрорайон дом 65 номер телефона 8-(71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
zhitikara
@kostanay.
kz
7
Акимат Камыс-
тинского района
110800, Камыстинский район, поселок Камысты, улица  Ержанова дом 61 номер телефона 8-(71437)-21-7-44
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamysty
@kostanay.
kz
8
Акимат Караба-
лыкского района
110900, Карабалыкский район, поселок  Карабалык, улица Космонавтов, 31 номер телефона 8(71441)-3-35-70
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karabalyk
@kostanay.
kz
9
Акимат Карасу-
ского района
111000, Карасуский район, село Карасу, улица А.Исакова, 73 номер телефона 8-(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karasu
@kostanay.
kz
10
Акимат Коста-
найского района
111100, Костанайский район, поселок Затобольск, улица Калинина, 65 номер телефона 8-(71455)-2-12-05
http://
www.
kostregion
.kz/
kost_
region
@kostanay.
kz
11
Акимат Мендыка-
ринского  района
111300, Мендыкаринский район, село Боровское, улица Королева, 5 номер телефона 8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
mendikara
@kostanay.
kz
12
Акимат  Наурзум-
ского района
111400, Наурзумский район, село Караменды улица Жанибека, 1 номер телефона 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
naurzum
@kostanay.
kz
13
Акимат Сарыко-
льского района

4.4. Тұтынушылар шағым беру мерзіміне
қанағат ету % (үлесі)
88
90
89
5. Сыпайылық
5.1. Тұтынушылардың
персоналдың сыпайы-
лығына қанағат ету % (үлесі)
89
90
88
%-пайыз
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 3-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
әкімдіктерінің  байланыс деректері
N
Аудандар-
дың
(облыстық
маңызы бар қала-
лардың)
әкімдік-
терінің
атауы
Орналасқан жері мен телефондардың нөмірлері
Веб-Сайт
Электрон-
дық пошта
1
Алтынсарин ауданының әкімдігі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
altynsar
@kostanay.
kz
2
Амангелді ауданының әкімдігі
110200, Амангелді ауданы, Амангелді селосы, Б. Майлин көшесі, 19, телефон нөмірі 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
amangeldy
@kostanay.
kz
3
Әулиекөл ауданының әкімдігі
110400, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы, 1 Май көшесі, 44 үй, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
auliekol
@kostanay.
kz
4
Жангелдин ауданының әкімдігі
110660, Жангелдин ауданы, Торғай кенті, Алтынсарин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
jangeldy
@kostanay.
kz
5
Денисов ауданының әкімдігі
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
denisovka
@kostanay.
kz
6
Жітіқара ауданының әкімдігі
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 65 үй, телефон нөмірі 8 (71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
zhitikara
@kostanay.
kz
7
Қамысты ауданының әкімдігі
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ержанов көшесі, 61 үй, телефон нөмірі 8-(71437)-21-7-44
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamysty
@kostanay.
kz
8
Қарабалық ауданының әкімдігі
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, 31, телефон нөмірі 8 (71441)-3-35-70
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karabalyk
@kostanay.
kz
9
Қарасу ауданының әкімдігі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу  селосы, А. Исаков көшесі, 73, телефон нөмірі 8(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karasu
@kostanay.
kz
10
Қостанай ауданының әкімдігі
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 65, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-05
http://
www.kost-
region.kz/
kost_
region@
kostanay.
kz
11
Мендіқара ауданының әкімдігі
111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Королев көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
mendikara
@kostanay.
kz
12
Науырзым ауданының әкімдігі
111400, Науырзым ауданы, Қараменді селосы, Жәнібек көшесі, 1, телефон нөмірі 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
naurzum
@kostanay.
kz
13
Сарыкөл ауданының әкімдігі

111600, Сарыкольский район, поселок Сарыколь,  улица Ленина, 72 номер телефона 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarykol
@kostanay.
kz
14
Акимат Таранов-
ского района
111700, Тарановский район, село арановское,  улица Калинина, 60 номер телефона  8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.
kz
15
Акимат Узунко-
льского района
111800, Узункольский район, село зунколь, улица Мусрепова, 14 номер телефона 8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
uzunkol
@kostanay.
kz
16
Акимат Федоров-
ского района
111900, Федоровский район, село Федоровка, улица Калинина, 53, номер телефона 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedorovka
@kostanay.
kz
17
Акимат города Аркалыка
110300, город Аркалык, проспект Абая, 29 номер телефона -(71430)-7-12-00
http://
www.
arkalyk.kz/
arkalyk
@kostanay.
kz
18
Акимат города Костаная
110000, город Костанай,  улица Пушкина 98, номер телефона 8-(7142)-57-57-65
http://
www.
kostanay.
info/
gorakimat
@kostanay.
kz
19
Акимат  города  Лисаков-
ска
111200, город Лисаковск, улица Мира,32 номер телефона 8-(71433)-3-45-76
http://
www.lsk.kz
/
lisakovsk
@kostanay.
kz
20
Акимат города Рудного
111500,город Рудный, улица Ленина 93,номер телефона 8-(71431)- 4-53-31
http://
www.rudny.
kz/
rudny
@kostanay.
kz

111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarykol
@kostanay.
kz
14
Таран ауданының әкімдігі
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, телефон нөмірі 8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.
kz
15
Ұзынкөл ауданының әкімдігі
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Мүсірепов көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
uzunkol
@kostanay.
kz
16
Федоров ауданының әкімдігі
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Калинин көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedorovka
@kostanay.
kz
17
Арқалық қаласының әкімдігі
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, телефон нөмірі 8-(71430)-7-12-00
http://
www.
arkalyk.
kz/
arkalyk
@kostanay.
kz
18
Қостанай қаласының әкімдігі
110000, Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, телефон нөмірі 8-(7142)-57-57-65
http://
www.
kostanay.
info/
gorakimat
@kostanay.
kz
19
Лисаков қаласының әкімдігі
111200, Лисаков қаласы, Мира көшесі, 32, телефон нөмірі 8-(71433)-3-45-76
http://
www.lsk.
kz/
lisakovsk
@kostanay.
kz
20
Рудный қаласының әкімдігі
111500, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 93, телефон нөмірі 8-(71431)-4-53-31
http://
www.rudny.
kz/
rudny
@kostanay.
kz