Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление акимата Костанайской области от 7 февраля 2008 года N 129. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2008 года N 3618. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 253
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10.06.2011 № 253.
В соответствии со  статьей 9-1  Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", согласно постановлениям Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении  Типового стандарта  оказания государственной услуги" и от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении  реестра государственных услуг , оказываемых физическими и юридическим лицам" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Стандарт оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектурганова С.Ч.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 7 февраля 2008 года
N 129
Стандарт оказания государственной услуги
«"Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
1. Общие положения
1. Социальная помощь в виде денежных выплат, оказываемая специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, и предоставляемая по решению местных представительных органов (маслихатов) районов (города областного значения).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании  пункта 5 статьи 18 Закона  Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решений местных представительных органов районов (города областного значения) о предоставлении социальной помощи на топливо специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее решения маслихатов районов (города областного значения).

"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету Стандартын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 129 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда N 3618 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.06.10 № 253 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы"»Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының  9-1-бабына және "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы  N 558 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы  N 561 қаулыларына орай Қостанай облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ш. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 7 ақпандағы
N 129 қаулысымен бекітілген
"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету Стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына аудандардың (Облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті өкілетті органдардың (мәслихаттардың) шешімдері бойынша берілетін ақшалай төлемақы түрінде берілетін әлеуметтік көмек.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: жартылай автоматтандырылалған.
3. Мемлекеттік қызмет "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 18-бабы 5-тармағы және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті өкілетті органдардың ауылдық жерлерде тұратын мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы шешімдері (бұдан әрі - аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың мәслихаттарының шешімдері) негізінде көрсетіледі)

4. Государственная услуга оказывается акиматами районов (города областного значения), акимами городов районного значения.
Рабочими органами по назначению социальной помощи являются отделы занятости и социальных программ районов (города областного значения) (далее Отделы). Полное наименование Отделов, их адреса и веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о назначении социальной помощи.
6. Государственная услуга оказывается специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее заявители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается в срок не более пятнадцати календарных дней с момента выдачи заявителю талона. В случае, если необходимо получение информации от иных субъектов, должностных лиц либо проверка с выездом на место услуга оказывается в срок не более тридцати календарных дней с момента выдачи заявителю талона.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: не более 40 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах Отделов и на стендах, расположенных в помещениях Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно (кроме субботы и воскресенья), в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов по месту жительства заявителя. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень документов, необходимых для получения государственной услуги определяется решениями маслихатов районов (города областного значения).
13. Государственная услуга предоставляется заявителю по письменному заявлению в произвольной форме.
14. Заявители с необходимыми документами обращаются в Отделы по месту жительства. Адреса Отделов и их веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.

4. Мемлекеттік қызмет аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктері, аудандық маңызы бар қалалардың әкімдері арқылы көрсетіледі.
Аудандардың (облыстық маңызы қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (бұдан әрі - бөлімдер) әлеуметтік көмекті тағайындау жөніндегі жұмыс органдары болып табылады. Бөлімдердің толық атауы, олардың мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
5. Өтініш беруші алатын мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабардар ету болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлғалардың (өтініш берушілердің) санаты аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерінің қаулыларына сәйкес анықталады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақытты шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет өтініш  берушіге талонды берген сәттен бастап он бес күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде көрсетіледі. Басқа объектілерден, лауазымды тұлғалардан ақпаратты алу қажет болған, немесе тексеріс орынға барып жүргізілген жағдайда қызмет жағдайда қызмет өтініш берушіге талонды берген сәттен бастап отыз күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде көрсетіледі;
2) қажет құжаттарды тапсырғанда кезекте тұрған рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты: 40 минуттан аспау;
3) қажет құжаттарды алғанда кезекте тұрған рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты: 40 минуттан аспау.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің веб-сайттарында, және Бөлімдердің үй-жайларындағы стендтерде орналастырылады. Бөлімдердің мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету күн сайын (сенбі мен жексенбіден басқа) жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібінде, алдын-ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдердің ғимараттарында көрсетіледі. Мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін, күту мен қажетті құжаттарды даярлау үшін қолайлы жағдайлар көзделген. Ақпараттық стендтер, қажетті құжаттарды толтыру үлгілері бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар тізімі, аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдерінің қаулыларына сәйкес анықталады.
13. Мемлекеттік қызмет еркін түрдегі жазбаша өтініш бойынша өтініш берушіге беріледі.
14. Өтініш берушілер қажетті құжаттармен тұрғылықты жеріндегі Бөлімге өтініш білдіреді. Бөлімдердің мекенжайлары және веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.

15. Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем Отдела по месту жительства либо посредством почтового сообщения. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Основания для отказа и (или) приостановления государственной услуги определяются решениями маслихатов районов (города областного значения).
3. Принципы работы
18. Деятельность Отделов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) Отделов и их должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящих государственных органах - акиматах районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в устной или письменной форме по почте, или в электронном виде в акиматы районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
23. Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению.
Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, а также номера телефона, по которому можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные Отделов и их вышестоящих органов:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан начальниками Отделов и их заместителями указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;

15. Құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты-жөні, тіркеу күні мен уақыты көрсетілген талон, өтініш беруші барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын дәлелдейді.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу өтініш беруші тұрғылықты жеріндегі Бөлімге бару арқылы немесе пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады. Бөлімдердің мекенжайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бас тарту және (немесе) тоқтату аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің қаулыларына сәйкес анықталады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім қызметі:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты сақтау кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылық;
6) белгіленген уақытта өтініш беруші алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижесі
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Бөлімдердің және олардың лауазымды тұлғаларының іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру, сондай-ақ шағымды дайындауға көмекті жоғары тұрған мемлекеттік органдарда - аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінде алуға болады. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар ауызша немесе жазбаша нысанда пошта бойынша немесе электронды түрде аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктеріне беріледі. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
23. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен берiлген өтiнiштер мiндеттi түрде қабылдануға, тiркелуге, есепке алынуға және қаралуға тиiс.
Шағымды қабылдау, өтініш берушіге шағымды қабылдап алған адамның тегі, аты-жөні, күні мен уақыты көрсетілген, сондай-ақ оның қарау барысы туралы білуге болатын телефоны көрсетілген талон беріледі.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдердің және олардың жоғары тұрған органдарының байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, заңды мекенжайы, телефоны, Бөлім бастықтарының және олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;

2) веб-сайт, адрес электронной почты, место нахождения, телефоны акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту. Информация о графиках работы и приема акимов районов (города областного значения) и их заместителей размещается на информационных стендах, на государственном и русском языках, в помещениях зданий по адресам, указанным в приложении 3 к настоящему Стандарту.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении «Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области» (далее - Департамент).
Адрес Департамента: 110000, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, улица Касымканова, 34, адрес электронной почты social@kostanay.kz, oblsots@mail.ru, веб-сайт акима Костанайской области www.kostanay.kz электронные услуги - www.e.kostanay.kz, контактный телефон: 8 (7142) 500616.
Приложение 1
к Стандарту оказания государственной
услуги "Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Контактные данные
Отделов занятости и социальных программ
районов (города областного значения)
Наименование
отделов
Юридический адрес, номера телефонов и графики приема
граждан начальниками отделов
и их заместителями
Веб-сайт,
электронная
почта
1
ГУ "Отдел
занятости
и социальных
программ
акимата
Алтынсаринского
района"
110101, Алтынсаринский район,
село Убаганское улица Ленина,
4, номер телефона 8-(71445)-34-1-20, график приема граждан начальником:
среда с 14.00 до 17.00 часов,
график приема граждан заместителем начальника:
понедельник с 9.00 до
12.00 часов
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
@gcvp.kz
2
ГУ
"Амангельдинский
отдел
занятости и
социальных
программ"
110200, Амангельдинский район,
село Амангельды, улица
Майлина,18, номер телефона 8-(71440)-21-5-92, график приема граждан начальником:
четверг с 14.00 до 18.00 часов
график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник, вторник, пятница
с 14.00 до 18.00 часов
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
Sobes_
amngeldy
@gcvp.kz
3
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Аулиекольского
района"
110400, Аулиекольский район,
село Аулиеколь, улица
Октябрьская, 24, номер телефона 8-(71453)-21-0-76
график приема граждан
начальником: среда с 9.00 до
12.00 часов, график приема
граждан заместителем
начальника: понедельник с 9.00 до 12.00 часов
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Джангельдинского
района
110660, Джангельдинский район,
поселок  Торгай, улица

2) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, орналасқан жері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерінің телефондары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерінің және олардың орынбасарларының қабылдау мен жұмыс кестесі туралы ақпарат мемлекеттік және орыс тілдерінде осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ғимараттардың үй-жайларындағы ақпараттық стендтерде орналасқан.
25. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты өтініш беруші «"Қостанай облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі - Департамент) алады.
Департаменттің мекенжайы: 110000, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34, электрондық поштаның мекенжайы social@kostanay.kz, oblsots@mail. ru., Қостанай облысы әкімінің веб-сайты www.kostanay.kz электрондық қызметтер - www.e.kostanay.kz, байланыс телефоны: 8 (7142) 500616.
"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде
тұратын әлеуметтік сала мамандарына
әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету Стандартына 1-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
Бөлімдерінің байланыс деректері
Бөлімдердің
атауы
Заңды мекенжайы,
телефондардың нөмірлері
және Бөлімдердің
бастықтары мен олардың
орынбасарларының
азаматтарды қабылдау
кестелері
Веб-Сайт
Электрон
дық
пошта
1
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"  мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ)
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы,
Ленин көшесі, 4, телефон
нөмірі 8-(71445)-34-1-20,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін, бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
gcvp.kz
2
"Амангелді ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110200, Амангелді ауданы
Амангелді селосы Майлин көшесі, 18, телефон нөмірі 8-(71440)-21-5-92,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
Sobes_
amngeldy
@gcvp.kz
3
"Әулиекөл ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110400, Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, Октябрьский көшесі, 24, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-76, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
"Жангелдин ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110660, Жангелдин ауданы,

Амангельды, 38, номер телефона 8-(71439)-21-5-60, график приема граждан
начальником: среда с 15.00 до
18.00 часов график приема
граждан заместителем
начальника: пятница с 15.00 до 18.00 часов
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Денисовского
района"
110500, Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина 6 номер телефона 8-(71434)-9-13-44 график
приема граждан начальником:
пятница с 9.00 до 13.00 часов
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
densots
@mail.ru
6
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Житикаринского
района"
100701, Житикаринский район, город Житикара, улица
Асанбаева, 51, номер телефона  8-(71435)-2-33-70, график приема граждан начальником: вторник с 9.00
до 13.00 часов график приема
граждан заместителем
начальника: среда с 9.00 до
13.00 часов
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
jitsots
@mail.ru
7
ГУ
"Камыстинский
районный
отдел
занятости
и социальных
программ"
110800, Камыстинский район,
пос. Камысты, улица Ленина,
22, номер телефона
8-(71437)-21-8-49
график приема граждан
начальником: понедельник и
четверг с 14.00 до 18.00
часов, график приема граждан
заместителем начальника:
вторник и пятница с 14.00 до
18.00 часов
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Карабалыкского
района"
110900, Карабалыкский район, пос. Карабалык, улица
Космонавтов, 16, номер телефона 8 (71441)-3-29-48, график приема
граждан начальником: четверг с 9.00 до 12.00 часов, пятница с 15.00 до 18.00 часов график приема граждан заместителем начальника: среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karasots
@mail.ru
9
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Карасуского
района"
111000, Карасуский район, село Карасу, улица Исакова, 68, номер
телефона 8-(71452)-21-0-59, график приема граждан начальником: вторник и четверг с
10.00 до 12.00 часов и с 14.00 до 16.00 часов
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Костанайского
района"
111100, Костанайский район,
поселок Затобольск, улица
Казахская, 5, номер телефона
8-(71455)-2-12-95, график
приема граждан начальником:
среда с 14.00 до 17.30 часов
график приема граждан
заместителем начальника:
пятница с 14.00 до 17.30 часов
http://
www.
kostregion.
kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Мендыкаринского
района

Торғай кенті, Амангелді көшесі, 38, телефон нөмірі 8-(71439)-21-5-60,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
"Денисов ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 6, телефон нөмірі 8-(71434)-9-13-44,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
densots
@mail.ru
6
"Жітіқара ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Асанбаев
көшесі, 51, телефон нөмірі 8(71435)-2-33-70,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
jitsots
@mail.ru
7
"Қамысты аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ленин көшесі, 22, телефон нөмірі 8-(71437)-21-8-49,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
"Қарабалық
ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110900, Қарабалық ауданы,
Қарабалық кенті,
Космонавтов көшесі, 16, телефон нөмірі
8 (71441)-3-29-48, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін, жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karasots
@mail.ru
9
"Қарасу ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111000, Қарасу ауданы,
Қарасу селосы, А. Исаков көшесі, 68, телефон нөмірі 8 (71452)-21-0-59,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
"Қостанай ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Казахская көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-95,
бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 7.30-ға дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 14.00-ден 17.30-ға дейін
http://
www.
kostregion.
kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
"Мендіқара ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ

111300, Мендыкаринский район, с. Боровское, улица Летунова, 7, номер телефона 8-(71443)-2-23-02 график
приема граждан начальником:
вторник и четверг с 9.00 до
12.00 часов
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
акимата
Наурзумского
района"
111400, Наурзумский район,
село Караменды улица Абая,
14, номер телефона
8-(71454)-2-17-87 график
приема граждан начальником:
вторник с 10.00 до 12.00
часов и с 15.00 до 17.00 часов
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Сарыкольского
района"
111600, Сарыкольский район, пос. Сарыколь, улица Ленина,
104, номер телефона
8-(71451)-21-9-48 график
приема граждан начальником:
вторник и пятница с 10.00 до
13.00 часов и с 14.00 до
16.00 часов, график приема
граждан заместителем
начальника: понедельник и
четверг с 10.00 до 13.00
часов и с 14.00 до 16.00 часов
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots
@yandex.
ru
14
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Тарановского
района"
111700, Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 72, номер
телефона 8-(71436)-3-67-08,
график приема граждан
начальником: среда с 9.00 до
13.00 часов, график приема
граждан заместителем
начальника: понедельник с
9.00 до 13.00 часов
http://
taran.
kz/
zagita
@mail.ru
15
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Узункольского
района"
111800, Узункольский район,
село Узунколь, улица Аблайхана, 53, номер телефона
8-(71444)-2-16-33 график
приема граждан начальником:
вторник с 9.00 до 12.00 часов
и четверг  с 14.00 до 18.00
часов график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник с 9.00 до 13.00
часов и пятница с 14.00 до
18.00 часов
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
ГУ
"Федоровский
районный
отдел
занятости
и социальных
программ"
111900, Федоровский район, село  Федоровка, ул.
Красноармейская, 53, номер
телефона 8-(71442)-21-9-96,
график приема граждан
начальником: понедельник,
вторник, среда с 9.00 до
18.00 часов
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
ГУ
"Аркалыкский
городской
отдел
занятости и
социальных
программ"
110300, город Аркалык,
проспект Абая, 62, номер
телефона8-(71430)-7-09-12
график приема граждан начальником: среда, четверг с 16.00 до 17.00 часов, график приема граждан заместителем
начальника: вторник, пятница
с 16.00 до 17.00 часов
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
акимата
города
Костаная"
110000, город Костанай, улица

111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Летунов көшесі, 7, телефон нөмірі 8-(71443)-2-23-02 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі
және бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
"Науырзым ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағрламалар бөлімі" ММ
111400, Науырзым ауданы,
Қараменді селосы, Абай көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71454)-2-17-87 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге және сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі 104, телефон нөмірі 8-(71451)-21-9-48 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots@
yandex.ru
14
"Таран ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71436)-3-67-08 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден
13.00-ге дейін
http://
taran.kz/
zagita
@mail.ru
15
"Ұзынкөл ауданы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111800, Ұзынкөл ауданы,
Ұзынкөл селосы, Абылайхан көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71444)-2-16-33 бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін және бейсенбі сағат  14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
"Федоров аудандық  жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Красноармейский көшесі,  53, телефон нөмірі 8-(71442)-21-9-96, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
"Арқалық
қалалық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 62,телефон нөмірі 8-(71430)-7-09-12, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі, бейсенбі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
бастықтың орынбасарының
азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
"Қостанай
қаласы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110000, Қостанай қаласы,

Касымканова, 36, номер телефона 8-(7142)-50-08-26, график приема граждан
начальником: вторник, среда,
четверг с 9.00 до 13.00
часов, график приема граждан
заместителем начальника:
вторник, среда, четверг с
9.00 до 13.00 часов
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
ГУ
"Отдел
занятости и
социальных
программ
города
Лисаковска"
111200, город Лисаковск, 4
микрорайон, дом 37А, номер телефона 8-(71433)-3-21-71
график приема граждан
начальником: четверг с 9.00 до 13.00 часов, график приема
граждан заместителем
начальника: вторник с 9.00 до
13.00 часов
http://
www.
lsk.kz/
lissoc
@mail.ru
20
ГУ
"Рудненский
городской
отдел
занятости
и социальных
программ
111500, город Рудный, улица
Пионерская, 21, номер телефона
8-(71431)-4-40-75 график
приема граждан начальником:
среда с 10.00 до 13.00 часов
график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник, вторник, среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
rudny.
kz/
rudsots
@mail.ru
Приложение 2
к Стандарту оказания государственной
услуги "Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4

Қасымқанов көшесі, 36, телефон нөмірі  8-(7142)-50-08-26, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
"Лисаков
қаласы
әкімдігінің
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111200, Лисаков қаласы, 4 ағын аудан, 37А»үй, телефон нөмірі 8-(71433) -3-21-71, бастықтың
азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының
азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.lsk.
kz/
lissoc
@mail.ru
20
"Рудный
қалалық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111500, Рудный қаласы, Пионерский көшесі, 21, телефон нөмірі
8-(71431)-4-40-75, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://
www.rudny.
kz/
rudsots
@mail.ru
"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде
тұратын әлеуметтік сала мамандарына
әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету Стандартына 2-қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштердің маңызы
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсет
кіштің
норматив
тік
маңызы
Келесі
жылы
көрсет
кіштің
нысаналы
маңызы
Есептік
жылы
көрсет
кіштің
ағымдағы
маңызы
1
2
3
4

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
88
90
89
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
89
90
88
Приложение 3
к Стандарту оказания государственной
услуги "Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
Контактные данные акиматов районов (городов)
Наименование
акиматов
районов
(города
областного
значения)
Место нахождения
и номера телефонов
Веб-сайт,
электронная почта
1
Акимат Алтынсаринского
района
110101, Алтынсаринский район, село Убаганское улица Ленина, 4, номер телефона
8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
altynsar@
kostanay.kz
2
Акимат
Амангельдинского района
110200, Амангельдинский
район, село Амангельды, улица Б.Майлина, 19,
номер телефона 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.kz/
amangeldy
@kostanay.kz
3
Акимат
Аулиекольского
района
110400, Аулиекольский район, село Аулиеколь,
улица 1 Мая дом 44
номер телефона
8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.kz/
auliekol
@kostanay.kz
4
Акимат
Джангельдинского
района
110660, Джангельдинский
район, поселок Торгай,
улица Алтынсарина, 4,
номер телефона
8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.kz/
5
Акимат
Денисовского
района
110500, Денисовский район, село Денисовка,
улица Калинина, 5 номер телефона 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.kz/
denisovka@
kostanay.kz
6
Акимат
Житикаринского
района
100701, Житикаринский район, город Житикара, 6 микрорайон дом 65
номер телефона
8-(71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.kz/
zhitikara
@kostanay.kz
7
Акимат
Камыстинского
района
110800, Камыстинский район, поселок Камысты,
улица Ержанова, дом 61,
номер телефона
8-(71437)-21-7-44
http://
www.kamysti.
kostanai.kz/
kamysty
@kostanay.kz
8
Акимат
Карабалыкского
района
110900, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица
Космонавтов, 31 номер
телефона
8 (71441)-3-35-70
http://
www.karabalyk.
kostanai.kz/
karabalyk
@kostanay.kz
9
Акимат
Карасуского
района
111000, Карасуский район, село Карасу, улица А.Исакова, 73 номер телефона
8-(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.kz/
karasu
@kostanay.kz
10
Акимат
Костанайского
района
111100, Костанайский район, поселок Затобольск, улица
Калинина, 65 номер
телефона
8-(71455)-2-12-05
http://
www.kostregion.
kz/
kost_region
@kostanay.kz
11
Акимат Мендыкаринского
района
111300, Мендыкаринский район, село Боровское,
улица Королева, 5 номер
телефона
8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.kz/
mendikara
@kostanay.kz
12
Акимат
Наурзумского
района
111400, Наурзумский район, село Караменды
улица Жанибека, 1
номер телефона 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.kz/
naurzum
@kostanay.kz
13
Акимат Сарыкольского
района
111600, Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Ленина,
72 номер телефона
8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.kz/
sarykol
@kostanay.kz
14
Акимат
Тарановского
района
111700, Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60 номер телефона
8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.kz
15
Акимат
Узункольского
района
111800, Узункольский район, село Узунколь,
улица Мусрепова, 14
номер телефона
8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.kz/
uzunkol
@kostanay.kz
16
Акимат
Федоровского
района
111900, Федоровский район, село Федоровка,
улица Калинина, 53,
номер телефона
8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.kz/
fedorovka
@kostanay.kz
17
Акимат
города
Аркалыка

4.4. Тұтынушылар шағым беру мерзіміне
қанағат ету % (үлесі)
88
90
89
5. Сыпайылық
5.1. Тұтынушылардың
персоналдың
сыпайылығына қанағат
ету % (үлесі)
89
90
88
"Отын сатып алу бойынша ауылдық жерде
тұратын әлеуметтік сала мамандарына
әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету Стандартына 3-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
әкімдіктерінің  байланыс деректері
Аудан
дардың  (облыстық
маңызы
бар
қала
лардың)
әкімдік
терінің
атауы
Орналасқан жері
мен телефондардың
нөмірлері
Веб-Сайт
Электрон
дық
пошта
1
Алтынсарин
ауданының
әкімдігі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71445)-34-1-78
http://
altynsar.
kostanay.
kz/
altynsar
@kostanay.kz
2
Амангелді
ауданының
әкімдігі
110200, Амангелді ауданы,
Амангелді селосы, Майлин көшесі, 19, телефон нөмірі 8-(71440)-21-4-00
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
amangeldy
@kostanay.kz
3
Әулиекөл
ауданының
әкімдігі
110400, Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, 1 Май көшесі, 44 үй, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-33
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
auliekol
@kostanay.kz
4
Жангелдин
ауданының
әкімдігі
110660, Жангелдин ауданы,
Торғай кенті, Алтынсарин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71439)-21-1-07
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
jangeldy
@kostanay.kz
5
Денисов
ауданының
әкімдігі
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
denisovka
@kostanay.kz
6
Жітіқара
ауданының
әкімдігі
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 65 үй, телефон нөмірі 8 (71435)-2-00-02
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
zhitikara
@kostanay.kz
7
Қамысты
ауданының
әкімдігі
110800, Қамысты ауданы,
Қамысты кенті, Ержанов көшесі, 61 үй, телефон нөмірі 8-(71437)-21-7-44
http:
//www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamysty
@kostanay.kz
8
Қарабалық
ауданының
әкімдігі
110900, Қарабалық ауданы,Қарабалық к. Космонавтов к., 31, телефон нөмірі
8 (71441)-3-35-70
http:
//www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karabalyk
@kostanay.kz
9
Қарасу
ауданының
әкімдігі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу с., Исаков көшесі,
73, телефон нөмірі 8(71452)-21-2-80
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karasu
@kostanay.kz
10
Қостанай
ауданының
әкімдігі
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 65, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-05
http:
//www.
kost
region.
kz/
kost_
region
@kostanay.kz
11
Мендіқара
ауданының
әкімдігі
111300, Мендіқара ауданы,
Боровской селосы,
Королев көшесі, 5,
телефон нөмірі 8-(71443)-2-16-06
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
mendikara
@kostanay.kz
12
Науырзым
ауданының
әкімдігі
111400, Науырзым ауданы,
Қараменді селосы, Жәнібек
көшесі, 1, телефон
нөмірі 8-(71454)-2-14-85
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
naurzum
@kostanay.kz
13
Сарыкөл
ауданының
әкімдігі
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarykol
@kostanay.kz
14
Таран
ауданының
әкімдігі
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, телефон нөмірі 8-(71436)-3-71-45
http://
taran.kz/
taranovka
@kostanay.kz
15
Ұзынкөл
ауданының
әкімдігі
111800, Ұзынкөл ауданы,
Ұзынкөл селосы, Мүсірепов
көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71444)-2-13-90
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
uzunkol
@kostanay.kz
16
Федоров
ауданының
әкімдігі
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Калинин көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedorovka
@kostanay.kz
17
Арқалық
қаласының
әкімдігі

110300, город Аркалык, проспект Абая, 29 номер
телефона 8-(71430)-7-12-00
http://www.
arkalyk.kz/
arkalyk
@kostanay.kz
18
Акимат
города
Костаная
110000, город Костанай,
улица Пушкина 98, номер
телефона
8-(7142)-57-57-65
http://www.
kostanay.info/
gorakimat
@kostanay.kz
19
Акимат
города
Лисаковска
111200, город Лисаковск,
улица Мира,32, номер
телефона
8-(71433)-3-45-76
http://www.
lsk.kz/
lisakovsk
@kostanay.kz
20
Акимат
города
Рудного
111500, город Рудный,
улица Ленина 93,
номер телефона
8-(71431)- 4-53-31
http://www.
rudny.kz/
rudny
@kostanay.kz

110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, телефон
нөмірі 8-(71430)-7-12-00
http:
//www.
arkalyk.
kz/
arkalyk
@kostanay.kz
18
Қостанай
қаласының
әкімдігі
110000, Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98,
телефон нөмірі
8-(7142)-57-57-65
http:
//www.
kostanay.
info/
gorakimat
@kostanay.kz
19
Лисаков
қаласының
әкімдігі
111200, Лисаков қаласы, Мира көшесі, 32, телефон нөмірі 8-(71433)-3-45-76
http:
//www.
lsk.kz/
lisakovsk
@kostanay.kz
20
Рудный
қаласының
әкімдігі
111500, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 93, телефон нөмірі 8-(71431)-4-53-31
http:
//www.
rudny.kz/
rudny
@kostanay.kz