О внесении изменения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года N 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году"
Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2008 года N 361. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2008 года N 3648. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со  статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном  управлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 15 февраля 2008 года  N 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации 3595, "Костанай таны" от 12 марта 2008 года N 31, "Костанайские новости" от 12 марта 2008 года N 37), вносились дополнения и изменения: постановлением акимата от 17 марта 2008 года  N 174 "О внесении дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года N 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации 3630, "Костанай таны" от 16 апреля 2008 года N 46, "Костанайские новости" от 23 апреля 2008 года N 57), постановлением акимата от 23 апреля 2008 года  N 238 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года N 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации 3634, "Костанай таны" от 7 мая 2008 года N 55, "Костанайские новости" от 7 мая 2008 года N 63) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Костанайской области от 17 марта 2008 года  N 174 "О внесении дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года N 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году»(номер государственной регистрации 3630, "Костанай таны" от 16 апреля 2008 года N 46, "Костанайские новости" от 23 апреля 2008 года N 57), от 23 апреля 2008 года  N 238 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года N 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации 3634, "Костанай таны" от 7 мая 2008 года N 55, "Костанайские новости" от 7 мая 2008 года № 63).

"Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 361 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 8 тамызда N 3648 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
«"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Костанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3595, 2008 жылғы 12 наурыздағы N 31 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 12 наурыздағы N 37 "Костанайские новости"), толықтырулар мен өзгерістер енгізілді: "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 174 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3630, 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 46 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 57 "Костанайские новости"), "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 238 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3634, 2008 жылғы 7 мамырдағы N 55 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 7 мамырдағы N 63 "Костанайские новости") мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулының қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 174 (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3630, 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 46 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 57 "Костанайские новости"), "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 238 (мемлекеттік тіркеу нөмірі 3634, 2008 жылғы 7  мамырдағы N 55 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 7 мамырдағы N 63 "Костанайские новости") қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  С. Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
от 11 июля 2008 года N 361
Перечень объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году
N
п/п
Наименование объекта Адрес и балансодержатель объекта Основание Состояние объекта
1 2 3 4 5
1.
Автомашина "ВАЗ-2121 Нива", государственный номер Р 500 АВ,
год выпуска 1993
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 11-15/19
Технически неисправна
2.
Автомашина "ВАЗ-2121 Нива",  государственный номер Р 589 АН,
год выпуска 1988
Город Костанай, Притобольский парк государственное коммунальное предприятие "Костанайский городской парк культуры и отдыха" акимата города Костаная
Письмо акима города Костаная Костанайской области от 23 января 2008 года N 1-25/227
В рабочем состоянии
3.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 131 АА, год выпуска 2001
Город Аркалык, проспект Абая, 29, государственное учреждение "Аппарат акима города Аркалыка"
Письмо акима города Аркалыка Костанайской области от 16 января 2008 года N 1-28/97
Технически неисправна
4.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер
Р 912 СВ, год выпуска
1999
Аулиекольский район, село Аулиеколь, улица Сьянова, 53, государственное коммунальное предприятие "Редакция районной газеты "Әулиекөл"
Письмо заместителя акима Аулиекольского района Костанайской области от 23 января 2008 года N 02-04/53
Требуется капитальный ремонт
5.
Автомашина "УАЗ-3303", государственный номер
53-76 НЖР, год выпуска
1995
Аулиекольский район, поселок Кушмурун, улица Ленина, 61, государственное учреждение "Отдел образования Аулиекольского района"
Письмо заместителя акима Аулиекольского района Костанайской области от 23 января 2008 года N 02-04/53
Требуется капитальный ремонт
6.
Автомашина "Т-1202 А",
государственный номер
Р 851 ВN, год выпуска
1989
Денисовский район, село Денисовка, улица Ленина, 14, государственное учреждение "Денисовская централизованная библиотечная система"
Письмо исполняющего обязанности акима Денисовского района Костанайской области от 16 января 2008 года N 76
Требуется текущий ремонт
7.
Автомашина
"Волга ГАЗ-3110", государственный номер
Р 284 СВ, год выпуска
2000
Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 5, государственное учреждение "Отдел сельского
хозяйства  Денисовского района"
Письмо исполняющего обязанности акима Денисовского района Костанайской области от 16 января 2008 года N 76
Состояние удовлетворительное
8
Автомашина "ГАЗ-310290", государственный номер
Р 217 ВС, год выпуска
1995
Житикаринский район, село Ырсай, государственное учреждение "Аппарат акима села Ырсай Житикаринского района"
Письмо заместителя акима Житикаринского района Костанайской области от 11 января 2008 года N 02-15/38
Технически неисправна
9.
Автомашина "ГАЗ-3102 121", государственный номер
Р 161 АА,
год выпуска
2004
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60, государственное учреждение "Аппарат акима Тарановского района"

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   С. Кулагин
Әкімдіктің
2008 жылғы 11 шілдедегі
N 361 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге
жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Р/с № Объек
тінің
атауы
Объектінің
Мекенжайы және баланс
үстаушысы
Негіздемесі Объектінің ахуалы
1 2 3 4 5
1.
"ВАЗ-2121 Нива" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 500 АВ, 1993 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы   N 11-15/19 хаты
Техникалық бұзылған
2.
"ВАЗ-2121-Nива" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 589 АN, 1988 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Притобол паркі, Kостанай қаласы әкімдігінін "Kостанай қалалық мәдениет және демалыс паркі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 1-25/227 хаты
Жұмысқа жарамды
3.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 131 АА, 2001 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 1-28/97 хаты
Техникалық бұзылған
4.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 912 СВ, 1999 жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы, Сьянов көшесі, 53, "Әулиекөл" аудандық газетінің редакциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімі орынбасарының 2008 жылғы
23 қаңтардағы N 02-04/53 хаты
Күрделі
жөндеуді талап етеді
5.
"УАЗ-3303" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі 53-76 NЖР, 1995 жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы, Құсмұрын кенті, Ленин көшесі, 61, "Әулиекөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімі
орынбасарының 2008 жылғы
23 қаңтардағы
N 02-04/53 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
6.
"Т-1202 А" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 851 ВN, 1989 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисов селосы, Ленин көшесі, 14, "Денисов орталықтандырылған кітапхана жyйесі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімі
міндетін атқарушысының 2008 жылғы
16 қаңтардағы   N 76 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
7.
"Волга ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 284 СВ, 2000 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, "Денисов ауданының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімі
міндеттің атқарушысының 2008 жылғы
16 қаңтардағы   N 76 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
8.
"ГАЗ-310290" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 217 ВС, 1995 жылы шығарылған
Жітіқара ауданы,
Ырсай селосы, "Жітіқара ауданының Ырсай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Жітіқара ауданы әкімі
орынбасарының 2008 жылғы
11 қаңтардағы   N 02-15/38 хаты
Техникалық бұзылған
9.
"ГАЗ-3102 121" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 161 АА, 2004 жылы шығарылған
Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 10 января 2008 года N 4-07/29
Технически неисправна
10.
Автомашина "Jeep Grand Cherokee", государственный номер Р 737 СА, год выпуска
1996
Узункольский район, село Узунколь, улица Мусрепова, 14, государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского района"
Письмо исполняющего обязанности акима Узункольского района Костанайской области от 23 января 2008 года N 34
Технически неисправна
11.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер
Р 268 АО, год выпуска
1997
Город Костанай, проспект Аль-Фараби, 90, государственное коммунальное предприятие "Газета "Костанай" акимата города Костанай
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 23 января 2008 года N 1-25/227
Подлежит капитальному ремонту
12.
Автомашина "ЗИЛ-131", государственный номер
Р 678 АХ, год выпуска
1994
Город Костанай, улица Бородина, 231, государственное коммунальное предприятие "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костанай
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 23 января 2008 года N 1-25/227
Подлежит капитальному ремонту
13.
Автомашина "ИЖ-21251", государственный номер
Р 268 АК, год выпуска
1993
Город Костанай, улица Бородина, 231, государственное коммунальное предприятие "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костанай
Письмо акима города Костанай Костанайской области от 25 января 2008 года N 1-25/257
Подлежит капитальному ремонту
14.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер
Р 670 СН, год выпуска
1994
Город Лисаковск,
улица Мира, 31, государственное учреждение "Аппарат акима города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 7 апреля 2008 года N  522-116
Состояние рабочее
15.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер
Р 138 СН, год выпуска
1999
Джангельдинский район, село Калам-Карасу, государственное учреждение "Аппарат акима Калам-Карасуского аульного округа Жангельдинского района"
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области от 29 апреля 2008 года N 1-04/280
Требуется текущий ремонт
16.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер
W 668 AF, год выпуска
1999
Джангельдинский район, село Торгай, улица Хамзина, 13, государственное коммунальное предприятие "Болашак" акимата
Джангельдинского района
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года N 1-04/846
Требуется текущий ремонт
17.
Автомашина "Mitsubishi Pajero", государственный номер Р 328 ВU,
год выпуска
1996
Камыстинский район, село Камысты, улица Строительная, 26, государственное коммунальное предприятие "Камысты"

Kостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2008 жылғы 10  қаңтардағы N 4-07/29 хаты
Техникалық бұзылған
10.
"Jeep Grәнd Cheryқee" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 737 СА, 1996 жылы шығарылған
Uзынкөл ауданы, Uзынкөл селосы, Мyсірепов көшесі, 14, "Uзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімі
міндетін атқарушысының 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 34 хаты
Техникалық бұзылған
11.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 268 АО, 1997 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Әл-Фараби данғылы, 90, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай" газеті" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 1-25/227 хаты
Күрделі жөндеуге жатады
12.
"ЗИЛ-131" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 678 АХ, 1994 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Бородин көшесі, 231, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы
N 1-25/227 хаты
Күрделі жөндеуге жатады
13.
"ИЖ-21251" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 268 АК, 1993 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Бородин көшесі, 231, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 1-25/257 хаты
Күрделі жөндеуге жатады
14.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 670 СN, 1994 жылы шығарылған
Лисаков қаласы, Мир көшесі, 31, "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 7 сәуірдегі  N  522-116 хаты
Жұмысқа жарамды
15.
"ГАЗ-3110 автомашинасы", мемлекеттік нөмірі Р 138 СN, 1999 жылы шығарылған
Жанкелдин ауданы, Kалам-Kарасу селосы, "Жанкелдин ауданының Kалам-Карасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 29 сәуірдегі
N 1-04/280 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
16.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі W 668 AF, 1999 жылы шығарылған
Жанкелдин ауданы, Торғай селосы, Хамзин көшесі, 13, Жанкелдин ауданының әкімдігінің "Болашақ" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы   N1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
17.
"Mitsubishi Pаjerо" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 328 BU, 1996 жылы шығарылған
Kамысты ауданы, Kамысты селосы, Строительная көшесі, 26, "Камысты" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Письмо акима Камыстинского района Костанайской области от 30 апреля 2008 года N 01-16/384
Требуется капитальный ремонт
18.
Автомашина "ВАЗ-2107", государственный номер
Р 592 АО, год выпуска
1992
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Мира, 7, государственное учреждение "Карабалыкский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа"
Письмо директора государственного учреждения "Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области" от 25 января 2008 года N 02-01/139
Требуется ремонт двигателя, замена дна салона
19.

Kостанай облысы Kамысты ауданы әкімінің 2008 жылғы 30 сәуірдегі  N 01-16/384 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
18.
"ВАЗ-2107" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 592 АО, 1992 жылы шығарылған
Kарабалық ауданы, Kарабалық кенті,
Мир көшесі, 7, "Kарабалық қарттар мен мyгедектерге арналған жалпы тұрпаттағы интернат-yйі" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының жұмыспен қамтуды yйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаметі" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 25 қаңтардағы
N 02-01/139 хаты
Kозғалтқыш жөндеуді талап етеді, салоннын тyбін алмастыру
19.

Автомашина "УАЗ-3962", государственный номер Р 348 АО, год выпуска 1991
Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Мира, 7, государственное учреждение "Карабалыкский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа"
Письмо директора государственного учреждения "Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области" от 25 января 2008 года N 02-01/138
Требуется ремонт коробки передач
20.
Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 098 КР, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
21.
Автомашина "ГАЗ-31022", государственный номер Р 107 КР, год выпуска 1992
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
22.
Автомашина "ГАЗ-310290", государственный номер Р 133 КР, год выпуска 1996
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
23.
Автомашина "ВАЗ-2106", государственный номер Р 117 КР, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
24.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 104 КР,  год выпуска 1999
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 197, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 16 января 2008 года N 12-65/49
Технически неисправна
25.
Автомашина "ВАЗ-21074", государственный номер Р 191 КК, год выпуска 2001
Город Костанай, улица  Мауленова, 11А, государственное учреждение "Костанайский городской центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства"
Письмо  акима города Костанай Костанайской области от 25 января 2008 года N 1-25/257
Требуется текущий ремонт
26.
Автомашина "ВАЗ-21070", государственный номер Р 348 СН, год выпуска 2003
Город Костанай, улица  Баймагамбетова, 195,
государственное учреждение "Департамент предпринимательства и промышленности Костанайской области"

"УАЗ-3962" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 348 АО, 1991 жылы шығарылған
Kарабалық ауданы, Kарабалық кенті,
Мир көшесі, 7, "Kарабалық қарттар мен мyгедектерге арналған жалпы тұрпаттағы интернат-yйі" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының жұмыспен қамтуды yйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 02-01/138 хаты
Kорап таратқыш жөндеуді талап етеді
20.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 098 КР, 2000 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы   N 12-65/49 хаты
Техниқалық бұзылған
21.
"ГАЗ-31022" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 107 КР, 1992 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы   N 12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
22.
"ГАЗ-310290" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 133 КР, 1996 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы   N12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
23.
"ВАЗ-2106" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 117 КР, 2000  жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы   N12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
24.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 104 КР, 1999 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 197, "Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 16 қаңтардағы   N 12-65/49 хаты
Техникалық бұзылған
25.
"ВАЗ-21074" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 191 КК, 2001  жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Мәуленов көшесі, 11 А, "Тұрғылықты мекені жоқ адамдарға арналған Kостанай қалалық әлеуметтік бейімделу орталығы" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 1-25/257 хаты
Ағымдағы жөндеу талап етіледі
26.
"ВАЗ-21070" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 348 СN, 2003  жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 195, "Kостанай облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті" мемлекеттік мекемесі

Письмо исполняющего обязанности директора государственного учреждения " Департамент предпринимательства и промышленности Костанайской области"" от 22 февраля 2008 года N 03-380
Требуется капитальный  ремонт
27.
Гараж N 109 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
28.
Гараж N 142 общей площадью 18,8 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз",
государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Подвергается разрушению
29.
Гараж N 166 общей площадью 19 квадратных метров
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
30.
Гараж N 168 общей площадью 18,8 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт",
государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
31.
Гараж N 175 общей площадью 19,1 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Подвергается разрушению
32.
Гараж N 177 общей площадью 19,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
33.
Гараж N 194 общей площадью 19,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
34.
Гараж N 427 общей площадью 20,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 11 января 2008 года N 62-1-05
Состояние удовлетворительное
35.
Здание магазина общей площадью 77 квадратных метров
Джангельдинский район, село Милисай, государственное учреждение "Аппарат акима села Милисай Джангельдинского района"
Письмо  акима Джангельдинского района Костанайской области

"Kостанай облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 ақпандағы  N 03-380 хаты
Күрделі жөндеу талап етіледі
27.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр N 109 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
28.
Жалпы ауданы 18,8 шаршы метр N 142 гараж
Лисаков каласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Kирауға ұшырауда
29.
Жалпы ауданы 19 шаршы метр N 166 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
30.
Жалпы ауданы 18,8 шаршы метр N 168 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
31.
Жалпы ауданы 19,1 шаршы метр N 175 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Kирауға ұшырауда
32.
Жалпы ауданы 19,4 шаршы метр N 177 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
33.
Жалпы ауданы 19,3 шаршы метр N 194 гараж
Лисаков каласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
34.
Жалпы ауданы 20,3 шаршы метр N 427 гараж
Лисаков каласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков каласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 62-1-05 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
35.
Жалпы ауданы 77 шаршы метр дyкен ғимараты
Жанкелдин ауданы, Милысай селосы, "Жанкелдин ауданының Милысай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

от 11 января 2008 года N 1-04/846
Требуется текущий ремонт
36.
Здание кормоцеха общей площадью 72,4 квадратного метра
Сарыкольский район, поселок Сарыколь,
улица Матросова, 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыкольский колледж агробизнеса и права" Департамента образования Костанайской области акимата Костанайской области
Письмо директора государственного учреждения "Департамент образования Костанайской области" от 16 января 2008 года N 06-135
Состояние удовлетворительное
37.
Здание коровника общей площадью 1667,8 квадратного метра
Сарыкольский район, поселок Сарыколь, улица Матросова, 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыкольский колледж агробизнеса и права" Департамента образования Костанайской области акимата Костанайской области
Письмо директора государственного учреждения "Департамент образования Костанайской области" от 16 января 2008 года N 06-135
Состояние удовлетворительное
38.
Здание общей площадью 144 квадратных метров
Федоровский район, село Федоровка, улица Шевченко, 45, государственное учреждение "Аппарат акима села Федоровка Федоровского района"
Письмо исполняющего обязанности акима Федоровского района Костанайской области от 14 января 2008 года N 2-40/68
Состояние неудовлетворительное
39.
Автомашина "Kia Credos 2", государственный номер Р 121 AA, год выпуска 1998
Город Костанай, улица  Пушкина, 98, государственное учреждение "Аппарат акима города Костанай"
Письмо  акима города Костанай Костанайской области от 22 февраля 2008 года N 1-25/487
Технически неисправна
40.
Автомашина "Volkswagen Vw", государственный номер Р 029 AO, год выпуска 1983
Город Костанай, улица  Гашека, 4,государственное коммунальное казенное предприятие  "Областной центр крови" Департамента здравоохранения Костанайской области
Письмо  директора государственного учреждения "Департамент здравоохранения Костанайской области"  от 5 февраля 2008 года N 07-20/292
Состояние удовлетворительное
41.
Автомашина "ВАЗ 21213", государственный номер Р 608 ВС, год выпуска 2002
Город Костанай, улица  Хакимжановой, 7,
государственное учреждение " Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог  Костанайской области"
Письмо  директора государственного учреждения "Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог  Костанайской области"  от 26 марта 2008 года N 03/403
Технически исправна
42.
Двухэтажное здание общей площадью 628,6 квадратного метра
Город Аркалык, улица Жанибека, 45,государственное коммунальное казенное предприятие  "Станция скорой неотложной медицинской помощи города Аркалыка" Департамента здравоохранения Костанайской области

Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеуді талап етеді
36.
Жалпы ауданы 72,4 шаршы метр жемшөп цехының ғимараты
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Матросов көшесі, 1, "Kостанай облысы әкімдігінің Kостанай облысы білім беру департаментінің Сарыкөл агробизнес және құқық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Kостанай облысының білім беру департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 06-135 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
37.
Жалпы ауданы 1667,8 шаршы метр сиыр қора ғимараты
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Матросов көшесі, 1, "Kостанай облысы әкімдігінің Kостанай облысы білім беру департаментінің Сарыкөл агробизнес және құқық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Kостанай облысының білім беру департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 06-135 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
38.
Жалпы ауданы 144 шаршы метр ғимараты
Федоров ауданы Федоров селосы, Шевченко көшесі, 45, "Федоров ауданының Федоров селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Федоров ауданы әкімінің міндетін  атқарушысының  2008 жылғы 14 қаңтардағы N 2-40/68 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
39.
"Kiа Credоs" 2» автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 121 АА, 1998 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, "Kостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 22 ақпандағы N 1-25/487 хаты
Техникалық бұзылған
40.
"Vоlкswагeн" Vw» автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 029 АО, 1983 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Гашек көшесі, 4, Kостанай облысы денсаулық сақтау департаментінің "Облыстық қан орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Kостанай облысының денсаулық сақтау  департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 5  ақпандағы  N 07-20/292 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
41.
"ВАЗ  21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 608 ВС, 2002 жылы шығарылған
Kостанай қаласы, Хакімжанова көшесі, 7, "Kостанай облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Kостанай облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 26 науырыздағы  N 03/403 хаты
Техникалық
жарамды
42.
Екі қабатты ғимаратты, жалпы ауданы 628,6 шаршы метр
Арқалық каласы, Жәнібек көшесі, 45, Kостанай облысы денсаулық сақтау департаментінің "Арқалық каласындағы жедел медициналық көмек көрсету стансасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Письмо  директора государственного учреждения "Департамент здравоохранения Костанайской области" от 5 февраля 2008 года N 07-21/293
Подвергается разрушению
43.
Автомашина "Toyota Land Cruiser", государственный номер Р 370 CН, год выпуска 1995
Аулиекольский район, cело  Аулиеколь, улица Байтурсынова, 47, государственное коммунальное  предприятие    "Мерей" акимата Аулиекольского района
Письмо  акима Аулиекольского района Костанайской области от 27 февраля 2008 года N  02-04/139
Технически исправна
44.
Автомашина "ВАЗ 21060",
государственный номер Р 396 АН, год выпуска 1995
Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина, 6,  государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" акимата Денисовского района
Письмо  акима Денисовского района Костанайской области от 27 марта 2008 года N 328
Состояние удовлетворительное
45.
Автогараж ПМК-1505 общей площадью 863,4 квадратного метра
Джангельдинский район, село Торгай, улица Жармаганбетова, 29,государственное учреждение "Аппарат акима Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года N 1-04/846
Требуется капитальный ремонт
46.
Здание автогаража общей площадью 970 квадратных метров
Денисовский район, село Некрасовка, промышленная зона, государственное учреждение
"Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 23 июня 2008 года N 793
Состояние удовлетворительное
47.
Здание газового участка общей площадью 79 квадратных метров
Денисовский район, село Некрасовка, промышленная зона, государственное учреждение
"Отдел финансов Денисовского района"
Письмо акима Денисовского района Костанайской области от 23 июня 2008 года N 793
Состояние удовлетворительное
48.
Автомашина "Toyota Hi  Ace", государственный номер Р  075 АА, год выпуска 1999
Город Костанай, проспект Аль-Фараби, 66, государственное коммунальное казенное предприятие "Шаруашылык" аппарата акима Костанайской области
Письмо руководителя аппарата акима Костанайской области от 21 мая 2008 года N 07-8/1324
Технически
неисправна
49.
Автомашина ГАЗ-3110, государственный номер Р 022 SP, год выпуска 2000
Город Костанай, улица Бородина, 231, государственное коммунальное  предприятие "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата  города Костанай
Письмо  акима города Костанай Костанайской области от 13 июня 2008 года N 1-25/1438
Технически
неисправна
50.
Одноэтажное здание бывшей библиотеки общей площадью 305,3 квадратных метров
Тарановский район, село Апановка, улица Центральная, 10, ГУ "Тарановская  районная централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Тарановского района
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 30 апреля 2008 года N 4-07/436
Состояние удовлетворительное

"Kостанай облысының денсаулық сақтау  департаменті" мемлекеттік мекемесі директорының 2008 жылғы 5  ақпандағы  N 07-21/293 хаты
Kирауға ұшырауда
43.
"Тойоtа Lаnd Cruiser" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 370 СN, 1995  жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы, Байтұрсынов көшесі, 47, Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Мерей"   мемлекеттік коммуналдық  кәсіпорны
Kостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2008 жылғы 27 ақпандағы N 02-04/139 хаты
Техникалық
жарамды
44.
"ВАЗ 21060" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 396 АN, 1995  жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисовка селосы, Калинин көшесі, 6,  "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 27 наурыздағы N 328 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
45.
Жалпы ауданы 863,4 шаршы метр ЖМК-1505 автогаражы
Жанкелдин ауданы, Төрғай селосы, Жармағанбетов көшесі, 29, «Жанкелдин ауданы әкімінің аппараты»  мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 1-04/846 хаты
Күрделі жөндеу талап етіледі
46.
Жалпы ауданы 970 шаршы метр автогараж ғимараты
Денисов ауданы, Nекрасов селосы,өнеркәсіптік аймақ, «Денисов ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 793 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
47.
Жалпы ауданы 79 шаршы метр газ учаскесінің ғимараты
Денисов ауданы, Nекрасов селосы,
өнеркәсіптік аймақ, «Денисов ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2008 жылғы 23 маусымдағы N 793 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
48.
"Tойtа Hi Ace" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 075 АA, 1999  жылы
шығарылған
Kостанай қаласы, Әл-Фараби данғылы, 66, Kостанай облысының әкімі аппаратының "Шаруашылық» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Kостанай облысы әкімі аппараты  басшысының 2008 жылғы 21 мамырдағы N 07-8/1324 хаты
Техникалық бұзылған
49.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 022 SP, 2000 жылы
шығарылған
Kостанай қаласы, Бородин көшесі, 231, Kостанай қаласы әкімдігінің "Kостанай жылу энергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Kостанай облысы Kостанай қаласы әкімінің 2008 жылғы 13 маусымдағы N 1-25/1438 хаты
Техникалық бұзылған
50.
Жалпы ауданы 305,3 шаршы метр,
бұрынғы кітапхананың бір қабатты ғимараты
Таран  ауданы, Апановка селосы,
Центральная көшесі, 10,  "Таран аудандық орталықтандырылған кітапхана жyйесі "Таран ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Kостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2008 жылғы 30 сәуірдегі
N 4-07/436 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық