О внесении изменений в решение маслихата от 14 декабря 2007 года № 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 6 ноября 2008 года № 134. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 12 ноября 2008 года № 9-1-112
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ :
1. Внести изменения в решение Маслихата "О бюджете города Костаная на 2008 год" от 14 декабря 2007 года № 26 (номер государственной регистрации 9-1-93, газета "Костанай" от 15 января 2008 года № 3, ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 16 января 2008 года № 41 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 14 декабря 2007 года № 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год", номер государственной регистрации 9-1-96, газета "Костанай" от 19 февраля 2008 года № 13, решением маслихата от 14 апреля 2008 года № 84 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 14 декабря 2007 года № 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год", номер государственной регистрации 9-1-101, газета "Костанай" от 17 июня 2008 года 2008 года № 46, решением маслихата от 15 июля 2008 года № 105 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 14 декабря 2007 года № 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год", номер государственной регистрации 9-1-109, газета "Костанай" от 12 августа 2008 года № 62):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 13307711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 8213342 тысяч тенге;
неналоговые поступления 49266 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1759114 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3285989 тысяч тенге;
2) затраты 14287511,8 тысяч тенге;
3) операционное сальдо -979800,8 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование -5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов -5544 тысяч тенге;

"Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 6 қарашадағы N 134 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 қарашада N 9-1-112 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2008 жылға арналған Қостанай қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-93 "Қостанай" газеті, 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 3, бұрын Мәслихаттың "2008 жылға арналған Қостанай қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 Мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 41 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-96, "Қостанай" газеті, 2008 жылғы 19 ақпандағы N 13, Мәслихаттың "2008 жылға арналған Қостанай қаласының бюджеті туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 84 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-101, "Қостанай" газеті 2008 жылғы 17 маусымдағы N 46, Мәслихаттың "2008 жылға арналған Қостанай қаласының бюджеті туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 15 шілде N 105 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-109, "Қостанай" газеті 2008 жылғы 12 тамыздағы N 62 өзгерістер мен толықтырулар енгізілді) өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1)Кірістер 13307711 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер 8213342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 49266 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1759114 мың теңге;
трансферттер түсімдері 3285989 мың теңге.
2)шығыстар 14287511,8 мың теңге;
3)операциялық сальдо -979800,8 мың теңге;
4)таза бюджеттік несиелеу -5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу -5544 мың теңге;