О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 29 февраля 2008 года № 63/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2008 года за № 3105. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 223/16
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 223/16.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Павлодарской области от 20.06.2008. № 104/6 .
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст. 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Белогривый
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение к решению VI сессии
Павлодарского областного маслихата
№ 104 от 20 июня 2008 года
"О внесении изменений и дополнения
в решение Павлодарского областного маслихата
от 29 февраля 2008 года

Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 ақпандағы № 63/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 26 наурызда № 3105 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 223/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2009.07.24 N 223/16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының  2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 462 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерi көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Л. Белогривый
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
2008 жылғы 20 маусымдағы VI сессиясының
Павлодар облысы мәслихатының
2008 жылғы 29 ақпандағы "Павлодар облысы
бойынша 2008 жылға арналған қоршаған
ортаны қорғауға эмиссия үшін төлем

1 коэффициент 0,75;
4 коэффициент 0,75;
2) к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду для:
энергопроизводящих организаций;
субъектов естественных монополий, за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, вводятся следующие коэффициенты:
1 коэффициент 0,3;
2 коэффициент 0,43;
4 коэффициент 0,25;
Сноска. Подпункт 2 в редакции решения маслихата Павлодарской области от 20.06.2008. № 104/6 .
3) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый от населения к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду вводится следующий коэффициент:
3 коэффициент 0,2;
4) в случае отнесения ставок платы предприятий к подпунктам 1) и 2) примечания, следует применять коэффициенты подпункта 2) примечания.
5) для особо охраняемых природных территорий применить к утверждаемым ставкам платы за эмиссии в окружающую среду предельные ставки платы, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан 1314 от 28.12.2007г.
6) применение льготных коэффициентов, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) примечания не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
Сноска. Примечание дополнено подпунктом 6 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 20.06.2008. № 104/6 .

1 коэффициент 0,75;
4 коэффициент 0,75;
2) қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелеріне:
энергоөндіруші ұйымдар;
коммуналдық қызмет көрсету кезінде пайда болған эмиссия көлемі үшін табиғи монополиялар субъектілеріне мынадай коэффициенттер енгізіледі:
0,3 коэффициент 1 ;
0,43 коэффициент 2 ;
0,25 коэффициент 4 ;
3) Қоршаған ортаның эмиссиясы үшін төлем ставкаларына тұрғындардан жиналған қатты - тұрмыстық қалдықтар көлеміне коммуналдық қалдықтарды орналастыруды іске асыратын полигондар үшін мынадай коэффициенттер егізіледі:
3 коэффициент 0,2;
4) егер де 1) және 2) тармақшаларына кәсіпорындардың төлем ставкасына жататын ескертуді 2) тармақшасының коэффициентін қолдануға болады.
5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысымен бекітілген ерекше қорғалатын табиғат аумағы үшін қоршаған ортаның эмиссиясына бекітілетін төлем ставкалары жоғарғы төлем ставкалары жоғарғы төлем ставкаларын қолдансын.
6) 1), 2), 3) тармақшаларда қаралған ескертпедегі жеңілдік коэффициенттерді қолдану қоршаған ортаға эмиссияның жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2008.06.20. N 104/6 Шешімімен.