О проведении приписки юношей 1992 года рождения к призывному участку города Павлодара
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 24 декабря 2008 года N 28. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 23 января 2009 года за N 130. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22 декабря 2009 года N 39
Сноска. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 22 декабря 2009 года N 39.

1992 жылы туған жастарды Павлодар қаласының шақыру учаскесіне тізімге алуды жүргізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімиятының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 28 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қаңтарда N 130 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2009.12.25 N 39 шешімімен.

В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской  обязанности и воинской службе" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести с января по март 2009 года приписку юношей 1992 года рождения, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку города Павлодара, согласно приложению 1.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 33-бабы, 1–тармағы, 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005    жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы, 3–тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылдың қаңтар айынан наурыз айына дейін 1992 жылы туған жастарды, сондай- ақ бұрын тізімге алынбаған ересектерді Павлодар қаласының шақыру учаскесіне тізімге алу жүргізілсін.

2. Рекомендовать:
1) руководителям организаций, учреждений и учебных заведений, независимо от форм собственности, обеспечить своевременную явку в управление по делам обороны города Павлодара юношей, подлежащих приписке, с наличием требуемых документов;
2) главным врачам лечебных учреждений организовать с началом приписки лечебно-оздоровительную работу среди юношей и поставить на персональный учет в подростковых кабинетах нуждающихся в лечении. Организовать участие подростковых врачей в медицинском освидетельствовании юношей.

2. Мыналар:
1) меншік нысанына қарамастан ұйымдардың, мекемелердің және оқу орындарының басшыларына талап етілетін құжаттарымен тізімге алынатын жастардың Павлодар қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасына уақытында келуін қамтамасыз ету;
2) емдеу мекемелерінің бас дәрігерлеріне тізімге алу жұмысы басталысымен жастар арасында емдеу- сауықтыру жұмысын ұйымдастыру және емдеуді қажет ететіндерді жасөспірімдер кабинеттеріне дербес есепке алу. Жасөспірімдер дәрігерлерінің жастарды медициналық куәландыруда қатысуын ұйымдастыру ұсынылсын.

3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Павлодара" для организации и проведения приписки юношей 1992 года рождения, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку города Павлодара, выделить денежные средства согласно смете расходов.
4. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 27 декабря 2007 года N 22 "О проведении приписки юношей 1991 года рождения к призывному участку города Павлодара" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-101, опубликованное в газетах "Сарыарқа самалы" N 13 от 5 февраля 2008 года и "Версия" N 5 от 4 февраля 2008 года).

3. "Павлодар қаласы қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 1992 жылы туған жастарды, сондай- ақ бұрын тізімге алынбаған ересектерді шақыру учаскесіне тізімге алуды ұйымдастыру мен өткізу үшін шығыс сметасына сәйкес ақша қаражатын бөлсін.
4. Павлодар қаласы әкімінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы "1991 жылы туған жастарды Павлодар қаласының шақыру учаскесіне тізімге алуды жүргізу туралы" N 22 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтик құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-101  тіркелген, 2008 жылғы 5 ақпандағы "Сарыарқа самалы" N 13  және 2008 жылғы 4 ақпандағы "Версия" N 5 газеттерінде жарияланған).