О районном бюджете на 2009 год
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 22 декабря 2008 года N 10/74. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 26 декабря 2008 года за N 102. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 635 333 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 288 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6166 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 372 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 340 795 тысяч тенге;
2) затраты – 1 660 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета – -24 872 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 24 872 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 24.11.2009.N 14/125 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2009 год  в сумме 4 202 тысячи тенге.

2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 10/74 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 102 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 635 333 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 288 000 мың теңге;
салық емес түсімдер – 6166 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 372  мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 340 795 мың теңге;
2) шығыстар – 1 660 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -24 872 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 24 872 мың теңге
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009.11.24 N 14/125 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының кезек күттiрмейтiн шығыстарға арналған 4202 мың теңге сомасындағы резервi бекiтiлсiн.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27.04.2009 N 12/85.
3.Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета района направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 2.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год согласно приложению 3.
5. Утвердить бюджетные программы сельских округов согласно приложению 4.

Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 12/85 шешімімен.
3. Инвестициялық жобаларды iске асыруға бағытталған аудан бюджетiн дамыту бағдарламаларының тiзбесi 2 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару үдерiсiнде секвестрге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 3 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
5. Ауылдық округтердiң бюджеттiк бағдарламалары 4 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        С.Байбулатов
Секретарь маслихата                        Т.Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского районного
маслихата (10сессия, 4 созыв)
от 22 декабря 2008 года
N 10/74
О районном бюджете на 2009 год

6. Ауылдық жерлерде жұмыс iстейтiн және мемлекеттiк қызметшiлер болып табылмайтын бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салалары мамандарының еңбекақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер қалалық жағдайда қызметтiң осы түрiмен айналысатын мамандардың мөлшерлемелерiмен салыстырғанда 25 пайызға көбейтудi сақтау.
7. Осы шешiм 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Сессия төрағасы                            С. Байболатов
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихаттың
(4 шақырылған, 10 сессиясы) 2008 жылғы
22 желтоқсандағы N 10/74 шешiмiне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет