О бюджете района на 2009 год
Решение маслихата Успенского района села Успенка Павлодарской области от 26 декабря 2008 года N 58/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 9 января 2009 года за N 62. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 1-04-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 15.04.2010 N 1-04-31).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 2, статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1  в следующих объемах:
1) доходы – 1 211 321 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 125 873 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 614 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 084 218 тысяч тенге;
2) затраты - 1 235 122 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23801 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 25.12.2009 N 107/19 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития района на 2009 год согласно приложению 2.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2009 год согласно приложения 3.
4. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов района на 2009 год согласно приложения 4.
5. Установить, что доходы и расходы районного бюджета формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 2500 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа района на неотложные нужды – 500 тысячи тенге.
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера  –  500 тысячи тенге.
резерв местного исполнительного органа района на исполнение обязательств по решениям судов – 1500 тысяч тенге.

2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 58/12 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қаңтарда N 62 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 1-04-31 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010.04.15 N 1-04-31 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1 211 321 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 125 873 мың теңге;
салық емес түсімдер - 614 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 616 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 084 218 мың теңге;
2) шығындар - 1 235 122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -23801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 23801 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009.12.25 N 107/19 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2009 жылға арналған аудан дамуының бюджеттік  бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2009 жылға арналған аудан бюджетінің орындалу процесінде  секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2009 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік  бағдарламалары 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Аудан бюджетінің кірістері мен шығыстары Қазақстан Республикасының Бюджеттің Кодексіне сәйкес қалыптасатындығы белгіленсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының қоры 2 500 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
шұғыл мұқтаждыққа ауданның жергілікті атқарушы органдарының қоры-500 мың теңге;
табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдай жағдайлардың салдарын жою үшін жергілікті атқарушы органдардың төтенше қоры - 500 мың теңге;
сот шешімі бойынша міндеттемені орындауға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының қоры – 1 500 мың теңге.

7. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
8. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель XII сессии, IV созыва
районного маслихата                        Е. Горбатюк
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
(XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12
Районный бюджет на 2009 год

7. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
8. Шешімнің жүзеге асыруды бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
ХІІ сессиясының  төрағасы                  Е. Горбатюк
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26
желтоқсандағы (IV сайланған кезекті ХII сессия)
N 58/12 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5
Здравохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
02
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4
Бiлiм беру
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарынің қызметін қамтамасыз ету
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5
Денсаулық сақтау
09
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
02
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
02
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
03
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
01
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Мәдениет ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
01
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер