Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года N 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 февраля 2008 года N 1665. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2013 года N 246
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.07.2013 N 246
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 и пунктом 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 593 "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов областного значения.
2. Отменить некоторые постановления акимата области согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ескендирова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 23 января 2008 года N 15
Перечень некоторых отмененных постановлении акимата области
1. Постановление акимата области от 7 декабря 2005 года N 285 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения";
2. Постановление акимата области от 29 июля 2006 года N 187 "О внесении дополнений в постановление акимата области от 7 декабря 2005 года N 285 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения";
3. Постановление акимата области от 13 июля 2007 года N 167 "О внесении дополнений в постановление акимата области от 7 декабря 2005 года N 285 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения".
Утвержден
постановлением акимата области
от 23 января 2008 года N 15

Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 15 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет Департаментінде 2008 жылғы 11 ақпанда N 1665 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.07.2013 N 246 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі N 593 Заңы 10-бабы 2-тармағы 3) тармақшасы және 39 бабы 3 тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С.Ескендіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы оны бірінші рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімдігінің 2008 жылғы
23 қаңтардағы N 15 қаулысына
қосымша
Облыс әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1."Облыстық маңыздағы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 285 қаулысы;
2."Облыстық маңыздағы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 285 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" облыс әкімдігінің 2006 жылғы 29 шілдедегі N 187 қаулысы;
3."Облыстық маңыздағы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 285 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" облыс әкімдігінің 2007 жылғы 13 шілдедегі N 167 қаулысы.
Облыс әкімдігінің 2008 жылғы
23 қаңтардағы N 15 қаулысымен
бекітілген
Облыстық маңыздағы балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі