О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 6 "О правилах благоустройства и охраны зеленых насаждений в городе Петропавловске"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2008 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 31 января 2008 года N 13-1-112. Утратило силу - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2012 года N 3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.09.2012 N 3
На основании статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 6 "О Правилах благоустройства и охраны зеленых насаждений в городе Петропавловске" следующее изменение:
пункты 70,73 исключить.
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель                             Секретарь
сессии городского маслихата            городского маслихата

"Петропавл қаласындағы көркейту және жасыл желекті екпелерді қорғау Ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы 3 сессиясының N 6 шешімі өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 31 қаңтарда N 13-1-112 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 18 қыркүйектегі N 3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.09.18 N 3 Шешімімен
"Нормативті құқықтық актісі туралы" Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 28 бабының негізінде Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласын көркейту және жасыл желекті екпелерді қорғау Ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы 3 сессияның N 6 шешіміне келесі өзгерістерді енгізсін:
70, 73 пунктерді шығару
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы