О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2008 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 7 февраля 2008 года N 13-1-113
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 91 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, внести в  решение городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 3/2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год" следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1) цифру "6505789" заменить цифрой "8735789";
цифру "137965" заменить цифрой "2367965";
в подпункте 2) цифру "6784789" заменить цифрой "8951636";
в подпункте 3) цифру "-279000" заменить цифрой "-215847";
в подпункте 5) цифру "10000" заменить цифрой "56500";
цифру "10000" заменить цифрой "56500";
в подпункте 6) цифру "-289000" заменить цифрой "-272347";
в подпункте 7) цифру "289000" заменить цифрой "272347";
дополнить строкой следующего содержания:
"Движение остатков бюджетных средств - 27347 тыс. тенге".
2. Дополнить пунктом 1.1 следующего содержания:
"Выделить за счет свободных остатков средств городского бюджета, сложившихся на начало года, на расходы городского бюджета по бюджетным программам согласно приложению 7".
3. Дополнить пунктом 1.2 следующего содержания:
"Учесть в расходах городского бюджета на 2008 год увеличение плановых ассигнований на завершение финансирования бюджетных инвестиционных проектов в сумме 10795,6 тыс. тенге, в том числе по бюджетным программам:
467-002-015 "Развитие объектов образования. За счет средств местного бюджета" в сумме 7701,7 тыс. тенге;
467-006-015 "Развитие системы водоснабжения. За счет средств местного бюджета" в сумме 1141,4 тыс. тенге;
467-008-000 "Развитие объектов физической культуры и спорта" в сумме 1952,5 тыс. тенге.
4. В пункте 6 цифру "6445" заменить цифрой "21704";
цифру "4609" заменить цифрой "10868";
цифру "1836" заменить цифрой "10836".
5. В пункте 11 цифру "19611" заменить цифрой "171191".
6. Приложение 1, 2, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4, 5, 7 к настоящему решению.

"2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 7 ақпанда N 13-1-113 тіркелді
Қазақстан Республикасының»"Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару туралы"»2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттiк кодексiнің 91 және 111-баптарына сәйкес,»"2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы"»2007 жылғы 15 желтоқсандағы қалалық мәслихаттың N 3/2 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақтың
1) тармақшасындағы»"6505789"»сандары»"8735789"»сандарымен ауыстырылсын;
"137965" сандары»"2367965"»сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы»"6784789"»сандары»"8951636"»сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы»"-279000"»сандары»"-215847"»сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы»"10000"»сандары»"56500"»санымен ауыстырылсын;
"10000"»сандары»"56500"»санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы»"-289000»саны»"-272347"»сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы»"289000"»сандары»"272347"»сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырсын:
"Бюджеттік қаражат қалдықтарының қозғалысы - 27347 мың теңге".
2. Мынадай мазмұндағы 1.1 тармағымен толықтырсын:
"7 қосымшаға сай бюджеттік бағдарламалар бойынша қалалық бюджет шығыстарына, жыл басына қалыптасқан қалалық бюджеттік қаржының бос қалдықтары есебінен бөлінсін".
3. Мынадай мазмұндағы 1.2 тармағымен толықтырсын:
"2008 жылға арналған қалалық бюджеттік шығындарда бюджеттік бағдарламасы бойынша 10795,6 мың теңге сомадағы инвестициялық жобаларды бюджеттік қаржыландыруды аяқтауға жоспарлы қаржы бөлуді көбейту ескерілсін, оның ішінде:
"Білім беретін объектілерін дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" 467-002-015 7701,7 мың теңге сомада;
"Су қамтамасыз ету жүйесін дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен"»467-006-015 1141,4 мың теңге сомада;
"Дене шынықтыру мәдениеті және спорт объектілерін дамыту"»467-008-000 1952,5 мың теңге сомада".
4. 6 тармақтағы»"6445"»сандары»"21704"»сандарымен ауыстырылсын;
"4609"»сандары»"10868"»сандарымен ауыстырылсын;
"1836"»сандары»"10836"»сандарымен ауыстырылсын.
5. 11 тармақтағы»"19611"»сандары»"171191"»сандарымен ауыстырылсын.
6 . Аталған шешiмнің 1, 2, 4, 5, 7 қосымшаларды осы шешiмге 1, 2, 4, 5, 7 қосымшаларға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.