О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2008 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2008 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 19 января 2009 года N 13-1-148
В соответствии со статьями 111, 113 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года № 548-II , подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2008 год» от 15 декабря 2007 года N 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-109 от 15.01.2008, опубликовано 25 января 2008 года в газетах «Қызылжар-нұры» и «Проспект СК»), с внесенными изменениями решением от 18 января 2008 года N 1 «О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 «О бюджете города Петропавловска на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-113 от 07.02.2008, опубликовано 29 февраля 2008 года в газетах «Қызылжар-нұры» № 10, «Проспект СК» № 10), от 1 апреля 2008 года N 1 «О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 «О бюджете города Петропавловска на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-117 от 30.04.2008, опубликовано 9 мая 2008 года в газетах «Қызылжар-нұры» № 20, «Проспект СК» № 19), от 21 июля 2008 года N 1 «О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 «О бюджете города Петропавловска на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-123 от 20.08.2008, опубликовано 29 августа 2008 года в газетах «Қызылжар-нұры» № 35, «Проспект СК» № 36), от 14 ноября 2008 года N 1 «О внесении изменений и дополнений в решение 3 сессии Петропавловского городского маслихата от 15 декабря 2007 года N 2 « О бюджете города Петропавловска на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-146 от 12.12.2008, опубликовано 19 декабря 2008 года в газетах «Қызылжар-нұры» № 51, «Проспект СК» № 52) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1) цифру «8886539» заменить цифрой «8800851»;

"2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессия шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 13-1-148 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексінің 111 113 -баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 "2008 жылға арналған Петропавл қалалық бюджеті  туралы" (2008 жылғы 15 қаңтардағы N 13-1-109 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 25 қаңтардағы "Қызылжар-Нұры" және "Проспект-СК" газеттерінде жарияланған), "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 1 шешімімен (2008 жылғы 7 ақпандағы N 13-1-113 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 29 ақпанда "Қызылжар-Нұры" N 10 және "Проспект-СК" N 10 газеттерінде жарияланған), "2008 жылғы арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 1 (2008 жылғы 30 сәуірдегі N 13-1-117 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 9 мамырда "Қызылжар-Нұры" N 20 және "Проспект-СК" N 19 газеттерінде жарияланған), "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясы 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 21 шілдедегі N 1 (2008 жылғы 20 тамыздағы N 13-1-123 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 29 тамызда "Қызылжар-Нұры" N 35 және "Проспект-СК" N 36 газеттерінде жарияланған), "2008 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2007 жылғы 15 желтоқсандағы N 2 Петропавл қалалық мәслихатының 3 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1 (2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 13-1-146 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 19 желтоқсанда "Қызылжар-Нұры" N 51 және "Проспект-СК" N 52 газеттерінде жарияланған) шешімдерінде енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың
1) тармақшасындағы "8886539" сандары "8800851" сандарымен ауыстырылсын;

цифру «2105814» заменить цифрой «2020126».
в подпункте 2) цифру «8966552» заменить цифрой «8880864».
В пункте 6 цифру «103654» заменить цифрой «78981»;
цифру «92818» заменить цифрой «69025»;
цифру «10836» заменить цифрой «9956».
Приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится  в действие с 1 января 2008 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
А.Казанцев                                 Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 12 сессии городского
маслихата IV созыва № 3

"2105814" сандары "2020126" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "8966552" сандары "8880864" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақтың "103654" сандары "78981" сандарымен ауыстырылсын;
"92818" сандары "69025" сандарымен ауыстырылсын;
"10836" сандары "9956" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешiмнің 1, 2 қосымшалары осы шешiмнің 1, 2 қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Қалалық мәслихат             Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы               хатшысы
А. Казанцев                 Р. Сыздыков
Петропавл қалалық мәслихатының