О бюджете города Петропавловска на 2009 год
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2008 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 26 января 2009 года N 13-1-150
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие решения см. пункт 16
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, параметрами среднесрочного плана социально-экономического развития и среднесрочной фискальной политики на 2009–2011 годы Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 9339664,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4601267 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20575 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 620142 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4097680,5 тысяч тенге;
2) затраты – 9127425,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активам - 181279;
5) дефицит (профицит) бюджета - 30960 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  -30960 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 254000 тысяч тенге;
погашение займов – 373000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 88040,4 тыс.тенге.
1.1. Выделить за счет свободных остатков средств городского бюджета, сложившихся на начало года, на расходы городского бюджета по бюджетным программам согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 7.03.2009 N 1; от 27.04.2009 N 2; от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3; от 26.11.2009 N 2
2. Установить, что доходы городского бюджета на 2009 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
фиксированного налога;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в республиканский бюджет;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в республиканский бюджет;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 13-1-150 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Шешiмнің күшіне ену тәртібін 16-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджеттік кодексінің 9-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2009-2011 жылдарға арналған орта мерзімдік фискалдық саясаттың және әлеуметтік–экономикалық дамуының орта мерзімдік жоспарының өлшемдеріне сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9339664,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4601267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 620142 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 4097680,5 мың теңге;
2) шығындар – 9127425,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо –181279;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 30960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру – -30960 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 254000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 373000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 88040,4 мың
теңге.
1.1. Жыл басына қалыптасқан қалалық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 8 қосымшаға сай бюджеттік бағдарламалар бойынша қалалық бюджет шығыстарына бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.03.07 N 1; 2009.04.27 N 2; 2009.07.29 N 2; 2009.10.22 N 3; 2009.11.26 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен
2. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
әлеуметтік салық;
жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
тіркелген салық;
республикалық бюджетке енгізілетін акциздерден басқа акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемдер;
республикалық бюджетке енгізілетін алымдардан басқа кәсіпкерлік және кәсіптік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
республикалық бюджетке енгізілетін мемлекеттік баждан және консулдық алымнан басқа, мемлекеттік баж.

3. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода коммунальных государственных предприятий (акимата г.Петропавловска);
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности (акимата г.Петропавловска);
других неналоговых поступлений.
4. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
5. Установить, что в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан, используются поступления от реализации товаров и услуг, представляемых следующими организациями:
государственными учреждениями образования;
государственными библиотеками;
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2009 год в сумме 104260 тысяч тенге, в том числе:
резерв на неотложные затраты – 2000 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 102260 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 7.03.2009 N 1
7. Установить, что в расходах бюджета города Петропавловска на 2009 год предусмотрены в полном объеме ассигнования на выплату заработной платы работникам государственных учреждений в соответствии с системой оплаты труда, установленной законодательством Республики Казахстан.
8. Учесть в бюджете города на 2009 год расходы на реализацию:
Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года касательно предоставления гражданским служащим оплачиваемого ежегодного трудового отпуска продолжительностью не менее тридцати календарных дней с выплатой пособия на оздоровление в размере должностного оклада;
Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» в части снижения нормативной учебной нагрузки в неделю для педагогических работников начального образования государственных организаций образования с 20 до 18 часов.
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 2.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2009 год согласно приложению 3.
11. Установить, что в расходах городского бюджета на 2009 год по программе 451-007-000 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», предусмотрены ассигнования на социальные выплаты в сумме 74115 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 7.03.2009 N 1; от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3

3. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінен түсімдер (Петропавл қаласы әкімдігі);
мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін түсімдер (Петропавл қаласы әкімдігі);
басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
жерді сатудан;
материалдық емес активтерді сатудан.
5. Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен мынадай ұйымдар ұсынатын тауарлар мен қызметтерді іске асырудан түсетін түсімдер пайдаланылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік білім беру мекемелері;
мемлекеттік кітапханалар.
6. 2009 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органның резерві 104260 мың теңге сомада бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға резерв – 2000 мың теңге;
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға резерв –  102260 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.03.07 N 1 Шешімімен
7. 2009 жылға арналған Петропавл қаласы бюджетінің шығыстарында Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген, еңбек ақы жүйесіне сәйкес мемлекеттік мекемелер қызметкерлеріне жалақы төлеуге толық көлемінде қаржы бөлу көзделген, деп белгіленсін.
8. 2009 жылға арналған қала бюджетінде мыналарды іске асыруға шығыстар ескерілсін:
азаматтық қызметшілерге лауазымдық жалақы мөлшерінде сауығуға жәрдемақы төлеп, отыз күнтізбелік күннен кем емес төлінетін жыл сайынғы еңбек демалысын беруге қатысты 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексін;
Мемлекеттік білім беру ұйымдарының бастауыш білім беретін педагог қызметкерлері үшін нормативтік оқу жүктемесін аптасына сағат 20.00-ден 18.00-ге дейін азайту бөлігінде Қазақстан Республикасының    2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім беру туралы" Заңын.
9. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөле отырып, 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2009 жылға арналған қала бюджетін орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 451-007-000 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында 4 қосымшаға сай 74115 мың теңге сомада әлеуметтік төлемдерге қаржы бөлу көзделген, деп белгіленсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.03.07 N 1; 2009.07.29 N 2; 2009.10.22 N 3 Шешімдерімен

12. Учесть в бюджете города на 2009 год расходы по программам:
451-005 «Государственная адресная социальная помощь. За счет средств местного бюджета» в сумме 69645 тысяч тенге;
451-016 «Государственные пособия на детей до 18 лет. За счет средств местного бюджета» в сумме 24212 тысяч тенге;
464-011-029 «Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров. За счет средств бюджета района (города областного значения)» в сумме 14876 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 27.04.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3
13. Учесть в бюджете города на 2009 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах согласно приложению 5:
1) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005–2010 годы – 132011 тысяч тенге, в том числе:
содержание вновь вводимых объектов образования – 77993 тысяч тенге;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 20250 тысяч тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 21056 тысяч тенге;
внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования – 12712 тысяч тенге.
2) на выплату государственной адресной социальной помощи –  15239 тысяч тенге;
3) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 2581 тысяч тенге;
4) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях - 7817 тысяч тенге;
5) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы – 592000 тысяч тенге;
6) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы – 1171488 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 27.04.2009 N 2; от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3; от 26.11.2009 N 2
13-1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 695213,5 тысяч тенге:

12. 2009 жылға арналған қала бюджетінде мына бағдарламалар бойынша шығындар ескерілсін:
451-005 "Мемлекеттік адрестік әлеуметтік көмек. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" 69645 мың теңге сомада;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" 24212 мың теңге сомада;
464-011-029 «Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеу. А удан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінің қаражаты есебінен» 14 786 мың теңге сомада.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2; 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен
13. 2009 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемде 5-қосымшаға сай ескерілсін:
1) 2005-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 132011 мың теңге, оның ішінде:
жаңадан енгізілген білім объектілерін ұстау – 77993 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал – жабдықтармен жарақтандыру – 20250 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасау – 21056 мың теңге;
мемлекеттік білім жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу – 12712 мың теңге;
2) мемлекеттік адрестік әлеуметтік көмекті төлеуге – 15239 мың теңге;
3) аз қамтамасыз етілген отбасындағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 2581 мың теңге;
4) медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану мөлшерін артуға – 7817 мың теңге;
5) 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысына – 592000 мың теңге;
6) 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайластыру және дамытуға – 1171488 мың теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2; 2009.07.29 N 2; 2009.10.22 N 3; 2009.11.26 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен
13-1. Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын (Жол картасы) іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер сомаларын бөлу 695213,5 мың теңге сомада бекітілсін:

1) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики - 95775 тысяч тенге;
2) на капитальный, текущий ремонт объектов образования - 60050 тысяч тенге;
3) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов - 230000 тысяч тенге;
4) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов - 141546,5 тысяч тенге;
5) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 167842 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 - решением Маслихата города Петропавловска от 27.04.2009 N 2; с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3
14. Учесть в бюджете города на 2009 год кредиты на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 254000 тысяч тенге согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 27.04.2009 N 2
15. Учесть в бюджете города на 2009 год целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета в следующих объемах согласно приложению 7:
1) на информатизацию системы образования в государственных учреждениях образования - 9362 тысяч тенге;
2) на увеличение охвата детей детскими дошкольными организациями-22772 тысяч тенге;
3) на оснащение школ учебными пособиями по изучению правил дорожного движения - 384 тысяч тенге;
4) на льготное зубопротезирование лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 6730 тысяч тенге;
5) на завершение строительства 102-х квартирного дома - 453010 тысяч тенге;
6) на строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство объектов жилищного строительства 56223 тысяч тенге.
7) на размещение социального заказа в неправительственных организациях (Социальное такси) - 3600 тысяч тенге;
8) на увеличение уставного капитала коммунального рынка «Қызылжар Ақбастау» - 30000 тысяч тенге;
9) на увеличение штатной численности Отдела культуры и развития языков на 3 единицы - 1655 тысяч тенге;
10) на обеспечение функционирования автомобильных дорог -  136633тысяч тенге;
11) на реконструкцию городского парка культуры и отдыха - 120000 тысяч тенге;
12) на завершение строительства многоквартирного жилого дома по улице Жукова - 170000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3

1) әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 95775 мың теңге;
2) білім нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге – 60050 мың теңге;
3) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендердің көшелерін жөндеу және ұстауға – 230000 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді абаттандыруға – 141546,5 мың теңге;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 167842 мың теңге.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2; өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2; 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен
14. 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес, 2009 жылға арналған қала бюджетінде сыйақының (мүдденің) нөлдік ставка бойынша тұрғын үй құрылысына кредиттер 254000 мың теңге сомада 6 қосымшаға сай ескерілсін.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
15. 2009 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде 7 қосымшаға сай ескерілсін:
1) мемлекеттік білім мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыруға – 9362 мың теңге;
2) балаларға арналған мектепке дейінгі ұйымдарымен балалардың қамтуын артуға – 22772 мың теңге;
3) мектептерді жол жүру ережесін зерделеу жөнінде оқу құралдармен жарақтандыруға – 384 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысына қатысушылар және мүгедектерге жеңілдік пен кепілдік бойынша теңдестірілген адамдардың тістерін жеңілдікпен протездеуге – 6730 мың теңге;
5) 102 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға – 453010 мың теңге;
6) инженерлік-коммуникациялық жүйелерді салу және тұрғын үй құрылысының объектілерін көркейтуге – 56223 мың теңге;
7) үкіметтік емес ұйымдарда (Әлеуметтік такси) әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 3600 мың теңге;
8) «Қызылжар Ақбастау» коммуналдық базардың жарғылық капиталын ұлғайтуға – 30000 мың теңге;
9) Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің штат санын 3 бірлікке ұлғайтуға – 1655 мың теңге;
10) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 136633 мың теңге;
11) қалалық мәдениет және демалыс паркін қайта жаңартуға – 120000 мың теңге;
12) Жуков көшесі бойындағы көп пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға – 170000 мың теңге;
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2; 2009.07.29 N 2; 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен

13) на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны по оплате коммунальных услуг - 4000 тысячи тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 13) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
14) на обеспечение горячим питанием учащихся 0-4 классов - 20000 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 14) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
15) на капитальный ремонт средней школы № 24 - 6000 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 15) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
16) на составление классификатора целевого назначения земель города - 20000 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 16) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
17) на увеличение уставного капитала ГКП «Коммунхоз» - 79300 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 17) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
18) на приобретение жилья отдельным категориям граждан - 20500 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 18) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2; с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 22.10.2009 N 3
19) на субсидирование пассажирских перевозок - 5682 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 19) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
20) исключен решением Маслихата города Петропавловска от 22.10.2009 N 3
21) исключен решением Маслихата города Петропавловска от 22.10.2009 N 3
22) на погашение задолженности по решению суда - 13967 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 22) решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2
23) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет -3000 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 23) решением Маслихата города Петропавловска от 22.10.2009 N 3
24) на организацию сохранения государственного жилищного фонда -3500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 дополнен подпунктом 24) решением Маслихата города Петропавловска от 22.10.2009 N 3
15-1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 177650 тысяч тенге:

13) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерді төлеуге арналған әлеуметтік көмек көрсетуге – 4000 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 13) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
14) 0-4 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 20000 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 14) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
15) № 24 орта мектепті күрделі жөндеуге – 6000 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 15) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
16) қала жерлерінің нысаналы мақсат жіктегішін жасауға – 20000 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 16) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
17) «Коммунхоз» МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға – 79300 мың
теңге;
Ескерту. 15-тармақ 17) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
18) азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үйді сатып алуға – 20500 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 18) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2; өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен
19) жолаушылар тасымалын қаражаттандыруға – 5682 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 19) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
20) алынып тасталды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.10.22 N 3 Шешімімен
21) алынып тасталды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.10.22 N 3 Шешімімен
22) сот шешімі бойынша берешекті өтеуге – 13967 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ 22) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.07.29 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
23) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге – 3000 мың теңге;
Ескерту. 15-тармақ 23) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
24) мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 3500 мың теңге
Ескерту. 15-тармақ 24) тармақшамен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
15-1. Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын (Жол картасы) іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер сомаларын бөлу 177650 мың теңге сомада бекітілсін:

1) на капитальный, текущий ремонт объектов образования - 9649 тысяч тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов - 20000 тысяч тенге;
3) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов - 68226 тысяч тенге;
4) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры -  79775 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 дополнен пунктом 15-1 - решением Маслихата города Петропавловска от 27.04.2009 N 2; с изменениями, внесенными решением Маслихата города Петропавловска от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                             Секретарь
сессии городского маслихата            городского маслихата
А. Казанцев                             Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению внеочередной 12 сессии
городского маслихата IV созыва № 2

1) білім нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге – 9649 мың теңге;
2) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендердің көшелерін жөндеу және ұстауға – 20000 мың теңге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді абаттандыруға – 68226 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 80 190 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ 15-1 тармақпен толықтырылды - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2; өзгерту енгізілді 2009.07.29 N 2; 2009.10.22 N 3 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімдерімен
16. Осы шешiм 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қалалық мәслихат                              Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                          хатшысы
А. Казанцев                                   Р. Сыздыков
Петропавл қалалық мәслихатының

от 20 декабря 2008 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе"Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Маслихата города Петропавловска от 7.03.2009 N 1; от 29.07.2009 N 2; от 22.10.2009 N 3
№ п/п
Наименование
сумма (тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой
Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских

2008 жылғы 20 желтоқсандағы
IV шақырылған 12 сессиясының
N 2 шешiмiне 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.10.22 N 3 Шешімімен
"Жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
№ р/р
Атауы
сомасы
(мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысқандарына шаштараз және монша қызметтеріне арналған әлеуметтік көмек

от 20 декабря 2008 года
Распределение сумм бюджетных кредитов по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство и приобретение жилья  в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Маслихата города Петропавловска от 27.04.2009 N 2
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Подпрограмма
Наименование
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
254 000
1
Жилищное хозяйство
254 000

2008 жылғы 20 желтоқсандағы
IV шақырылған 12 сессиясының
N 2 шешiмiне 6-қосымша
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Петропавл қаласы мәслихатының 2009.04.27 N 2 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi) Шешімімен
2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысын Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік ставкіде сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй құрылысына бюджеттік кредиттер сомасын бөлу
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Функционалдық кiшi функция
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
254 000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
254 000