О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 дкеабря 2007 года № 4-3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 июля 2008 года N 7-4. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 26 августа 2008 года N 13-5-83. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 января 2013 года N 01-34/08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22.01.2013 N 01-34/08)
В соответствии со статьями 373394 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 4-3 «Об утверждении ставок по отдельным видам платежей» следующие изменения и дополнения:
1) В приложении 1 «Ставки разового талона на виды предпринимательской деятельности, в процентах от месячного расчетного показателя» заменить словами «Стоимость разового талона на виды предпринимательской деятельности», столбец «Ставки разового талона за день в процентах от месячного расчетного показателя» заменить словами «Стоимость разового талона за день в тенге», изложить в новой  редакции и дополнить пунктами 8, 9 согласно приложения.
2) Приложение 2 дополнить пунктом 11 следующего содержания:
№ п/п
1. Основные показатели
Сумма в тенге
11.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры

Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 "Жеке түрді төлемдердің мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2008 жылғы 23 шілдедегі N 7-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 26 тамызда N 13-5-83 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 01-34/08 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 01-34/08 хаты)
«Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексінiң 373394-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 «Жеке түрді төлемдердің мөлшерлемелерін бекіту туралы» шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізу:
1) 1-қосымшада «Кәсіпкерлік қызмет түрлеріне бір айлық есептік көрсеткіш пайызымен біржолғы талондардың мөлшерлемелері» сөздерін «Кәсіпкерлік қызмет түрлеріне біржолғы талондардың мөлшерлемелері» сөзіне ауыстырылсын, 1-бағанда «Біржолғы талонның бір күндік мөлшерлемесі пайыз айлық есептік көрсеткіш» сөздерін «Біржолғы талонның бір күнгі мөлшерлемесі теңгемен» сөзіне ауыстырылсын, жаңа редакцияда баяндау және қосымшаға сәйкес 8, 9 тармақтармен толықтыру.
2) 2-қосымшаны 11-тармақпен келесі мазмұнда толықтыру:
Негізгі көрсеткіштер
Сомасы теңгемен
11
Ойындар жүргізуге пайдаланатын арнаулы компьютер