Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов для инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2008 года N 318. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 5 декабря 2008 года N 13-5-88. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 октября 2009 года N 250
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16.10.2009 N 250
В соответствии со статьями 9-1, 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года № 107 «Об админситративных процедурах», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги - «Оформление документов для инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушенова Айбека Оралбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                              М. Тасмаганбетова
Утвержден
постановлением акимата
района имени Габита Мусрепова
от 14 ноября 2008 года № 318
Стандарт
оказания государственной услуги «Оформление документов для
инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для
детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи»
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной
услуги по оформлению документов для инвалидов на социальное
обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в
постороннем уходе и помощи (далее-государственная услуга),
осуществляется с целью оказания им социально-бытовых, социально-
медицинских, социально-педагогических, социально-психологических,
социально-экономических, социально-правовых услуг, проведению
социальной адаптации и реабилитации.

"Мүгедектерге үйінде, оның ішінде бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 318 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 5 желтоқсанда N 13-5-88 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 16 қазанда N 250 Қаулысымен
Еркерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігінің 2009.10.16 N 250 Қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107-ІІ Заңы 9-1, 15-1 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулыларына сәйкес,  мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын көтеру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Мүгедектерге үйінде, оның ішінде бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарынан мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 М. Тасмағанбетов
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
әкімдігінің 2008 жылғы
14 қарашадағы № 318 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
«Мүгедектерге үйінде, оның ішінде бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды мүгедектерге үйде, оның ішінде біреудің күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар рәсімдеу (одан әрі-мемлекеттік медициналық-әлеуметтік, қызмет) оларға педагогикалық-әлеуметтік, әлеуметтік, экономикалық-әлеуметтік, құқықтық-әлеуметтік қызмет көрсетуге, әлеуметтік оңалтуды және бейімделуді жүргізу үшін іске асырылады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично
автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании
статьи 23 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года
«О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», Типовых
Правил социального обслуживания на дому, утвержденных приказом
исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан от 1 декабря 2005 года № 306-п «Об
утверждении Типовых Правил социального обслуживания»
(зарегистрированный в Реестре государственной регистрации
нормативных правовых актов № 3985).
4. Государственная услуга предоставляется акиматом района.
Рабочим органом, осуществляющим оформление документов для
инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-
инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи, является
государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ
района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области».
Место оказания государственной услуги: село Новоишимское, улица Школьная, 19, район имени Габита Мусрепова, адрес электронной почты: ro_celin@mail.online.kz.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги,
которую получит потребитель, является решение о приеме на социальное
обслуживание на дому.
6. Государственная услуга оказывается следующим категориям
физических лиц (далее заявители):
1) одиноким, а также одиноко проживающим инвалидам первой и
второй группы нуждающимся по состоянию здоровья в постоянном
постороннем уходе и социальном обслуживании, не имеющих близких
совершеннолетних трудоспособных родственников, обязанных по
законодательству их содержать и заботиться о них, а также имеющим
близких родственников, которые по объективным причинам не могут
обеспечить им постоянную помощь и уход (в силу преклонного возраста,
имеют инвалидность первой, второй группы, онкологические, психические
заболевания, находятся в местах лишения свободы, выехали на постоянное местожительство за пределы страны или проживают в другом населенном пункте).
Инвалиды, участники Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненные к ним, принимаются на социальное обслуживание в первоочередном порядке, супружеские пары, нуждающиеся в надомном обслуживании;
2) детям-инвалидам, нуждающимся по состоянию здоровья в
постоянном постороннем уходе и социальном обслуживании.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной
услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов не более 15 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при регистрации сдаваемых заявителем необходимых документов не более 40 минут;

2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі - ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 23-бабына, «Әлеуметтік қызмет көрсетудің Үлгі Ережесін бекіту туралы» 2005 жылғы 1 желтоқсандағы № 306-п Қазақстан Республикасы еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министірлігінің міндетін атқарушы бұйрығымен бекітілген үйде әлеуметтік қызмет көрсету Үлгі Ережесі (№ 3985 нормативті құқықтық акты мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет аудан әкімдігімен беріледі, мүгедектерге үйде, оның ішінде біреудің күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеудің жұмысшы органы ретінде «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі болып табылады. Мемлекеттік қызмет көрсету орны: Новоишимское селосы, Мектеп көшесі 19, электронды пошта: го_се1іп@таі1.оп1іпе.к.2
5. Тұтынушыға көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нәтижесі, үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге қабылданғаны туралы хабарлама.
6. Мемлекеттік қызмет жеке дәрежедегі тұлғаларға (одан әрі тұтынушылар) көрсетіледі:
1) жалғызілікті қарттар, сонымен қатар жалғызілікті бірінші және екінші топтағы мүгедектер, денсаулығына байланысты біреудің күтіміне және әлеуметтік қызметке мұқтаж, еңбекке қабілетті, кәмелеттік жастағы туысы жоқ болса, Заң бойынша оларға қамқорлық және күтім көрсететін, сонымен қатар туыстары барлар, бірақ шынайы себептер бойынша оларға көмек және күтімді қамтамасыз ете алмайтын (егде жастағы, бірінші, екінші топтағы мүгедектігі, онкологиялық, психикалық сырқаты бар, бас еркінен айыру орындарында жүрген немесе елден тыс жерлерге тұрақты тұруға кеткен немесе басқа елді мекенде тұратын) туыстары бар адам.
Ұлы Отан соғысының мүгедектері, қатысушылары, оларға теңелтілген адамдар әлеуметтік қызмет алуға кезексіз қабылданады, үйде қызмет көрсетуді мұқтаж ететін ерлі-зайыптылар.
2) денсаулығына байланысты біреудің күтіміне жіне әлеуметтік қызмет алуды мұқтаж ететін мүгедек-балаларға.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды берген күннен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі 15 күнтізбелік күннен артық емес;
2) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғанда тіркеу кезінде кезекті күту мерзімі 40 минут;

3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги не более 40 минут.
8. Оказание государственной услуги осуществляется бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги
располагается на веб-сайте отдела, информационных стендах в помещении
государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ
района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области»,
находящегося по адресу: село Новоишимское, улица Школьная, 19, адрес
электронной почты: ro_celin@mail.online.kz.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 09.00 до
18.00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни,
перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в помещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области». Для оформления документов имеется зал ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, обеспечена безопасность и приемлемые условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявителю необходимо представить следующие документы:
1) для одиноких, а также одиноко проживающих инвалидов первой и
второй группы:
заявление по форме, устанавливаемой местным исполнительным органом - заполняется лично на бланке, выдаваемом специалистом государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области»;
удостоверение личности;
справка с места жительства, которая выдается аппаратами акимов сельских округов района имени Габита Мусрепова;
медицинская карта (по установленной форме), которая выдается медицинскими учреждениями;
акт обследования материально-бытовых условий, который составляется аппаратами акимов сельских округов района имени Габита Мусрепова;
пенсионное удостоверение (для лиц пенсионного возраста);
удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним (для инвалидов, участников Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним);
для инвалидов дополнительно - копия выписки из справки об инвалидности и копия выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида;
2) для детей-инвалидов:
заявление родителей или иных законных представителей детей о приеме ребенка на обслуживание (в произвольной форме);
заключение психолого-медико-педагогической консультации о необходимости постороннего ухода, которое выдается региональной психолого-медико-педагогической консультацией;
медицинская карта о состоянии здоровья ребенка, заполняемая лечебно-профилактическим учреждением;

3) мемлекеттік қызмет корсету қорытындысы ретінде, құжаттарды алу үшін кезекті күту мерзімі 40 минут;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің толық тәртібі бөлімнің веб-сайтында және «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының ақпараттык тақтасында орналастырған: Новоишимское селосы, Мектеп көшесі 19, электронды пошта: го_се1іп@таі1.оп1іпе.к2;
10. Мемлекеттік қызмет күнде сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндер - сенбі, жексенбі және мерекелік күндер, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін. Қабылдау кезекпен жүргізіледі, алдын ала жазылусыз және тез қызмет көрсетусіз.
11. Мемлекеттік қызмет «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратында көрсетіледі. Құжаттарды рәсімдеу үшін керек құжаттардың тізімі және толтыру үлгілері бар стендтермен жабдықталған күту залы бар, мүмкіндігі шектелген адамдар үшін керекті жағдай және қауіпсіздік қамтамасыз етілген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті пайдалану үшін, тұтынушылар келесі құжаттарды тапсырады.
1) жалғызілікті және жеке тұратын бірінші және екінші топтағы мүгедектер үшін:
жергілікті атқарушы органымен белгіленген түрдегі өтініш, «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің маманы берген бланкті өзі толтырады;
жеке куәлік;
тұрғылықты жерінен анықтама ауданның селолық округтері береді; медициналық карта (белгілі түрдегі), медициналық мекемелер береді; тұрмыстық жағдайын тексеру актісі, аудандық селолық округтері құрайды;
мүгедектік куәлігі (зейнеткерлерге);
мүгедектің, Ұлы Отан соғысы қатысушысының және оларға теңелтілгендердің статусын анықтайтын куәлік (мүгедектер, Ұлы Отан соғысының қатысушылары және оларға теңелтілгендер үшін);
мүгедектер үшін қосымша мүгедектігі туралы анықтама және мүгедектің жеке бас оңалту бағдарламасының көшірмесі;
2) мүгедек-балалар үшін:
баланы қызмет көрсетуге қабылдау үшін ата-анасының немесе баска заңды өкілдерінің өтініші;
психолого-медико-педагогикалық консультацияның біреудің күтімінің қажеттігі туралы қорытындысы, аймақтық психолого-медико-педагогикалык консультация береді;
емдеу профилактикалық мекемесі толтырған баланың денсаулығы туралы медициналық карта;

свидетельство о рождении (для детей-инвалидов, не достигших 16 лет), удостоверение личности (для детей-инвалидов с 16 до 18 лет);
копия выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида.
13. Формы заявлений и медицинской карты, которые необходимо заполнить для предоставления государственной услуги выдаются государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области» по адресу: село Новоишимское, улица Школьная, 19.14.
14. Заполненное заявление со всеми необходимыми документами сдается в отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области» по адресу: село Новоишимское, улица Школьная, 19, адрес электронной почты: го_се1іп@таі1.оп1іпе.к2
15. Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица принявшего документы.
16. Способом доставки результата оказания услуги - личное посещение заявителя в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области» либо посредством почтового сообщения: село Новоишимское, улица Школьная, 19, адрес электронной почты: ro_celin@mail.online.kz.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в следующих случаях:
1) наличия у заявителя медицинских противопоказаний к приему на социальное обслуживание на дому;
2) отсутствия одного из требуемых документов для предоставления данной государственной услуги.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственного учреждения «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области» основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечение сохранности документов, которые заявитель не
получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.

туу туралы куәлік (16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға) жеке куәлік (16-дан 18-ге дейінгі мүгедек-балаларға);
мүгедектің жеке бас оңалту бағдарламасының көшірмесі.
13. Мемлекеттік қызмет корсету үшін толтырылатын өтініштің және медициналык картаның түрлері «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі береді. Новоишим селосы, Мектеп көшесі, 19.
14. Барлық керекті құжаттармен өтініші «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі » мемлекеттік мекемеге тапсырылады: Новоишимское селосы, Мектеп көшесі 19, электронды пошта: го_се1іп@таі1.оп1іпе.к.2
15. Тұтынушының барлық керекті құжаттарды тапсырғанын растайтын, құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты, тіркелген күні және уақыты көрсетілген талон болып саналады.
16. Қызмет көрсетудің нәтижесін беру әдісі - өтініш бергеннің өзі «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне жеке келуі: Новоишимское селосы, Мектеп көшесі 19, электронды пошта: го_се1іп@таі1.оп1іпе.к2
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін себептер:
1) үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге қабылданатын тұтынушыда медициналық теріс нәтижелердің болуы;
2) мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттардың біреуінің жетіспеуі.
3. Жұмыс қағидасы
18. «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның тұрғын-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі, автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесінің қызметі келесі қағидалармен негізделеді:
1) адамның конституциялық құқығын және бостандығын сақтау;
2) қызметтік міндетін орындаған кезіндегі заңдылық;
3) сыпайылық;
4) жеткілікті және толық ақпаратты ұсыну;
5) ақпараттың құпиялылығы және қорғауы;
6) белгіленген мерзімде өтініші беруші алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызметтің сапасы мен қолжетімділік көрсеткіштерінің мақсатты мәндері бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуші мемлекеттік ұйымның, мекеменің және басқа субъектілердің жұмысы жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтармен бекітіледі.

5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления
государственной услуги обжалование действий должностного лица
осуществляется посредством обращения к руководителю государственного
учреждения «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области» по адресу: село Новоишимское, улица Школьная, 19, кабинет № 1, телефоны 8-(715-35)-2-10-60,электронная почта: ro_celin@mail.online.kz.
Государственное учреждение «Аппарат акима района имени Габита Мусрепова» по адресу: Северо-Казахстанская область, село Новоишимское, улица Абылай-хана 28, телефон 8-(715-35)-2-13-07, 2-12-22, факс 2-11-48, электронный адрес: gmusrepova-akimat@sko.kz
22. Жалобы принимаются в рабочие дни в письменном виде по почте
либо нарочно специалистом государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области», кабинет № 1; электронная почта:
ro_celin@mail.online.kz.
23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием срока и места получения ответа на поданную жалобу, а также контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Адрес начальника государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области» село Новоишимское, улица Школьная, 19,
кабинет № 1, электронная почта: ro_celin@mail.online.kz.
Начальник учреждения: телефон 8-(715-35)-2-13-63;
Государственное учреждение «Аппарат акима района имени Габита Мусрепова» - Северо-Казахстанская область, село Новоишимское, улица Абылай-хана, 28, телефон 8-(715-35)-2-13-07, 2-12-22, факс 2-11-48, электронный адрес: gmusrepova-akimat@sko.kz
25. Для получения дополнительной информации необходимо
обратится в государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог района имени
Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области».
Приложение к стандарту
оказания государственной услуги
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показа-
теля в
последую-
щем году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

5. Шағымдау тәртібі
21. Мемлекеттік қызмет корсету сапалығы бойынша талаптар болатын жағдайда лауазымды тұлғаның іс-әрекетін шағымдау келесі мекен-жай бойынша орналасқан «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына жүгінумен іске асырылады: Новоишим селосы, Мектеп көшесі 19, № 1 кабинет, телефондары: 8-(715-35)-2-10-60, электрондық пошта: ro_celin@mail.online.kz.
«Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим селосы, Абылай-хана көшесі 28, телефоны 8-(715-35)-2-13-07, 2-12-22, факс 2-11-48, электрондық мекен-жайы: gmusrepova-arimat@sko.kz
22. Шағым жазбаша түрде поштамен немесе «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі арқылы қолма қол жұмыс күндері қабылданады, № 1 кабинет, электрондық пошта: ro_celin@mail.online.kz.
23. Қабылданған шағым тұтынушыға талон берумен расталады, онда берілген шағымға жауап алуға болатын уақыты, күні және лауазымды қызметшінің байланыс орны көрсетіледі, сол арқылы шағымның тексерілуі туралы білуге болады.
6. Байланыстар ақпараты
24. «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының мекен-жайы Новоишим селосы, Мектеп көшесі 19, № 1 кабинет, ro_celin@mail.online.kz.
Мекеме бастығы: телефон 8-(715-35)-2-13-63;
«Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі, Новоишим селосы, Абылай-хана көшесі 28, 8-(715-35)-2-13-07, 2-12-22, факс 2-11-48, электрондық мекен-жайы:gmusrepova-arimat@sko.kz
25. Қосымша ақпаратты алу үшін «Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне үндеу тастау керек.
Мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсет-
кіштің
норматив-
тік мәні
Көрсеткіш-
тің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіш-тің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4