Об утверждении стандарта государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление Акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2008 N 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 18 февраля 2008 года N 13-12-58. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2009 года N 217
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 13.11.2009 г N 217
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», в целях повышения качества оказания государственных услуг государственными органами, финансируемыми из районного бюджета, акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива», предоставляемой государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по экономическим вопросам и сельскому хозяйству Циммерман И.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жумабеков
Утвержден
постановлением акимата района
14 января 2008 года № 9
Стандарт оказания государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: «Оформление документов  для инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи»
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании решении сессии Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2007 года № 4/1 «О районном бюджете на 2008 год», зарегистрированного в управлении юстиции Северо-Казахстанской области 4 января 2008 года №  13-12-44.
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих государственную услугу:
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», адрес: Северо-Казахстанская область, село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1.ro-timir@mail.online/kz.

"Жергілікті селоларда тұратын әлеуметтік салалардағы мамандарға отын алуға әлеуметтік көмекті тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 9 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 18 ақпанда N 13-12-58 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 13 қарашада N 217 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2009.11.13 N 217 Қаулысымен
«Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 Қазақстан Республикасының Үкіметінің қаулысына сәйкес, аудандық бюджетінен қаржыландыратын мемлекеттік органдарымен мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын көтеру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін «Жергілікті селоларда тұратын әлеуметтік салалардағы мамандарға отын алуға әлеуметтік көмекті тағайындау» мемлекеттік қызмет көрсету жөнінде қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау экономикалық сұрақтары және ауыл шаруашылығы жөнінде аудан әкімінің орынбасары И.В. Циммерманға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Жұмабеков
Аудан әкімдігінің 2008 жылғы
14 қаңтардағы № 9 қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты «Жергілікті селоларда тұратын әлеуметтік салалардағы мамандарға отын алуға әлеуметтік көмекті тағайындау»
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің анықтамасы: «Жергілікті селоларда тұратын әлеуметтік салалардағы мамандарға отын алуға әлеуметтік көмекті тағайындау».
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі – жарым-жартылай автоматтандырылған.
3. 2008 жылғы 4 қаңтардағы № 13-12-44 Солтүстік Қазақстан облысының әділет басқармасында тіркелген «2008 жылға аудандық бюджет туралы» 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 4/1 Тимирязев аудандық мәслихат сессиясының шешімі негізінде мемлекеттік қызмет көрсетіледі.
4. Осы мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсынатын:
«Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі, Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1 үй. ro-timir@mail.online.kz.

5. Формой завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является зачисление суммы на открытые счета получателей.
6. Данная государственная услуга оказывается специалистам государственных организации здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и т.д.) составляют 10 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и т.п.) составляет 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов составляет 40 минут.
8. Государственная услуга «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива» предоставляется бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива», публикуется в районной газете «Нива», размещается на стенде в помещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», находящегося по адресу: село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, кабинет 5. Услуга оказывается по этому же адресу.
10. График приема заявителей: ежедневно, с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, перерыв с 13 часов до 14 часов. Предварительная запись не требуется.
11. Услуга оказывается в помещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района». В кабинете 5 имеются столы, стулья, информационные стенды с образцами заявлений.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель предоставляет:
1) заявление произвольной формы о назначении единовременной денежной выплаты;
2) копию РНН;
3) номер лицевого счета в сберегательном банке;
4) копию удостоверения личности;
5) справку о подтверждении места жительства;
6) справка из учреждения о занимаемой должности.
13. Бланков для заявлений не требуется.
14. Заявление с полным пакетом необходимых документов сдается в  государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул. Уалиханова,1, кабинет, 5.
15. Заявителю, сдавшему все необходимые документы для получения государственной услуги, выдается отрывной талон заявления с указанием даты принятия.

5. Тұтынушы алуға көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу формасы (нәтижесі), тұтынушы алушының есеп шотына ақшаның түсуі.
6. Осы мемлекеттік қызмет жергілікті селоларда тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамту, мәдениет мемлекеттік органдарының мамандарына көрсетіледі.
7.Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) Тұтынушыларға қажетті құжаттарды берген күннен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері (тіркеу, талон алу күнінен бастап т.б.): 10 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің максималды уақыты (тіркеліп талон алған уақыттан бастап т.б.): 30 минут;
3) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің максималды уақыты: 40 минут.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету «Жергілікті селоларда тұратын әлеуметтік салалардағы мамандарға отын алуға әлеуметтік көмекті тағайындау» тегін көрсетіледі.
9. «Жергілікті селоларда тұратын әлеуметтік салалардағы мамандарға отын алуға әлеуметтік көмекті тағайындау» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты аудандық «Нива» газетінде жарияланады, Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1 үй, 5-кабинеттер мекен-жайы бойынша орналасқан «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жайында стенд орналастырылады. Қызмет осы мекенжай бойынша көрсетіледі.
10. Жұмыс кестесі: күн сайын, дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, үзіліс 13-00- ден 14-00-ге дейін, алдын ала жазылу талап етілмейді.
11. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің жайында қызмет көрсетіледі. 5 кабинетте үстел, орындықтар, өтініштердің үлгілерімен ақпараттық стендтер ұйымдастырылған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш беруші мына құжаттарды тапсырады:
1) біржолғы ақшалау жәрдем тағайындау туралы өз қолымен еркін жазылған өтініш;
2) салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі;
3) жинақтаушы бнктегі жеке есеп шотының нөмірі;
4) жеке куәліктің көшірмесі;
5) жергілікті тұратын орнын растаушы анықтама;
6) лауазым орны туралы мекемеден анықтама.
13. Бланктар өтініш үшін қажет емес.
14. Қажетті құжаттардың толық пакетімен арыз Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1, 5 кабинет мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызмет алу үшін керек құжаттарды тапсырған өтінушіге орындалу мерзімі және алынған датасымен арызданушының үзінді талоны беріледі.

16. Уведомление направляется почтой или вручается при личном посещении государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, кабинет 5.
17. Основаниями для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление неполного пакета документов.
3. Принципы работы
18. При обращении за предоставлением государственной услуги граждане могут рассчитывать на:
1) получение полной и подробной информации о порядке предоставления социальной помощи;
2) вежливость, ответственность и профессионализм членов и секретаря комиссии;
3) бесплатное получение заявления, установленного образца и прилагаемых к нему бланков;
4) получение извещения о принятом решении, в случае отказа в извещении будут указаны причины отказа.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, в соответствии сприложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Обжалование действия должностного лица осуществляется посредством обращения к:
1) начальнику государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» по адресу: село Тимирязево, ул. Уалиханова,1, кабинет 2, или заместителю, кабинет 4.
2) акиму Тимирязевского района
3) Тимирязевский районный суд
22. Жалоба может быть подана:
1) Начальнику государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», ул. Уалиханова,1, кабинет 2;
2) заместителю начальника государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района», ул. Уалиханова,1, кабинет 4;
3) акиму Тимирязевского района, с. Тимирязево, ул. Уалиханова,1
4) в Тимирязевский районный суд, с. Тимирязево, ул. Уалиханова, 1
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале регистрации обращений физических лиц и рассматривается в течение 15 дней, или в течении 30 дней в случае, если необходимо проведение дополнительных проверок. Заявителю вручается отрывной талон.
6. Контактная информация
24. Контактные данные:
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» - Северо-Казахстанская область, село Тимирязево, ул.Уалиханова, 1, адрес электронной почты: ro-timir@mail.online.kz.

16. Хабарлама поштамен жіберіледі немесе Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1 үй, 5 кабинетте мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне жеке қатынасқанда табыстайды.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін себеп болған негізі қажетті құжаттар пакетінің толық емес тапсырғаны.
3. Жұмыс принципі
18. Мемлекеттік қызмет көрсетулерді пайдалануға арызданған азаматтар:
1) әлеуметтік көмек көрсету тәртібі туралы полық және түсінікті ақпарат алуға;
2) комиссия мүшелері мен хатшысының әдептілігіне, жауапкершілігіне және кәсібилігіне;
3) белгіленген үлгідегі өтінішті және оған қоса берілген бланктерді тегін алуға;
4) қабылданған шешім туралы хабарлама алуға, егерде оң шешілмесе хабарламада себебі көрсетіледі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандарттың қосымшасында көрсетілген сапалылық пен қол жеткізушілік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе басқа да субъектілердің жұмыстары бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетулердің сапасы мен қол жеткізушілігінің көрсеткіштерінің мақсатты тағайындалуы жыл сайын арнайы құрылған жұмысшы топтармен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Лауазымды тұлғаның әрекетіне шағымдану:
Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі,1 үй, 2 кабинет немесе орынбасарға 4 кабинет мекен-жайы бойынша «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына арыздану арқылы іске асырылады.
2) Тимирязев ауданының әкіміне
3) Тимирязев аудандық сотқа.
22. Шағым түскен мемлекеттік органы:
1) «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы, 2 кабинет;
2) «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары – 4 кабинет;
3) Тимирязев ауданының әкіміне, Тимирязев с., Уәлиханов көшесі,1;
4) Тимирязев аудандық сотқа, Тимирязев с., Уәлиханов көшесі, 1
23. Қабылданған шағымдарды растайтын және берілген шағымға жауап алудың мерзімі 15 күн ішінде қаралады немесе 30 күн ішінде егерде қосымша тексеріс қажет болса. Өтініш берушіге үзінді талон талап етіледі.
6. Байланыс ақпарат
24. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі – Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 1, электрондық пошта мекен-жайы: ro-timir@mail.online.kz.

начальник учреждения: телефон 21494, кабинет № 2;
заместитель начальника: телефон 21649, кабинет № 4;
структурное подразделение социальных пособий - кабинеты 5;
начальник Департамента координации занятости и социальных программ Северо-Казахстанской области: город Петропавловск, улица Абая, 64, кабинет № 213, телефон 465648, адрес электронной почты:obl_dep@mail.online.kz.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

мекеме бастығы, телефон 21494, № 2 кабинет;
бастықтың орынбасары, телефон 21649, № 4 кабинет;
әлеуметтік жәрдемақылар құрылымдық бөлімшесі: телефон 21649, 4 кабинет;
Солтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар Департаменті, Петропавл қаласы Абай көшесі, 64, № 213 кабинет, 465648 телефон, электрондық пошта мекен-жайы: obl_dep@mail.online.kz.
«Жергілікті селоларда тұратын
әлеуметтік салалардағы мамандарға отын
алуға әлеуметтік көмекті тағайындау»
мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
Таблица. Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа мен қол жеткізушілік көрсеткіштері
Көрсеткіш-тердің норматив-
тік мағынасы
Келесі жылдағы көрсеткіштер-дің мақсатты мағынасы
Есеп беру жылындағы көрсеткіштер-дің ағымдағы мағынасы
1
2
3
4