О направлении безработных на общественные работы в 2008 году
Постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 11 января 2008 года N 61. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 22 января 2008 года N 14-1-69. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 5 мая 2010 года N 1-10444/02
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 05.05.2010 N 1-10444/02.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года и в целях направления безработных на общественные работы акимат города Шымкента ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2008 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы 61 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 22 қаңтарда N 14-1-69 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 1-10444/02 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010.05.05 N 1-10444/02 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес және жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу мақсатында, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить на 2008 год перечень организаций, виды и объемы общественных работ.
2. Отделу занятости и социальных программ города Шымкент (Макашева Л.А.) осуществлять направление безработных на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на 2008 год на проведение общественных работ.
3. Установить оплату труда безработных граждан, занятых на общественных работах в размере 13000 (тринадцать тысячи) тенге.

1. 2008 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін (қосымша).
2. Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Л.А.Мақашева) бекітілген тізбеге сәйкес 2008 жылға арналған қала бюджетінде қоғамдық жұмыстарға қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысы 13000 теңге мөлшерінде белгіленсін.

4. Отделу финансов города Шымкент (Курманбекова Г.М.) обеспечить своевременное выделение денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аязова Г.У.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким  города
Утверждено
постановлением акимата
города Шымкента
от 11 января 2008 года за N 61
Перечень организаций, виды и обьемы общественных работ
на 2008 год
N
Перечень организаций
Виды работ
Количество занятых человек
1
2
3
4
1
Шымкентский городской акимат, аппараты акимов районов города Шымкента
Помощь в организации региональных общественных компаний

4. Шымкент қаласының қаржы бөлімі (Г.М.Құрманбекова) қоғамдық жұмыстарға жұмылдырылған жұмыссыздардың еңбек ақысын төлеуге қаражаттың уақтылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Ү.Аязовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Шымкент қаласы әкімдігінің
2008 жылдың 11 қаңтар
N 61 қаулысымен бекітілген
2008 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері мен көлемі
р\с
Ұйымдардың тізбесі
Жұмыстардың түрлері
Жұмыспен қамтылғандардың саны, адам
1
4
2
3
1.
Шымкент қалалық әкімдігі, Шымкент қаласы аудан әкімдерінің аппараттары
Аймақтық қоғамдық жұмыстарды өткізуге көмектесу

100
2
Аппараты акимов районов города Шымкента, отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента
Строительство и ремонт дорог
90
3
Аппараты акимов районов города Шымкента, отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог  города Шымкента, ТОО "ЛТД - Турмыс"
Озеленение и благоустройство города, посадка деревьев
500
4
1,2,3 отделы полиций города Шымкент, Государственное  учреждение "Управление по делам обороны города Шымкент".
Участие в работе государственного учреждения
"Управление по делам обороны города Шымкент", отделов внутренних дел согласно их заявок.
300
5
Аппараты акимов районов города Шымкента, отдел образования города Шымкента, городские школы, строительные организации
Принять участие в строительстве и ремонте социально-культурно-значимых обьектов, жилья
500
6
Аппараты акимов районов города Шымкента, отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог  города Шымкента
Помощь в организациям жилищно-коммунального хозяйства
180
7
Шымкентский городской акимат, аппараты акимов районов города Шымкента, ГККП "Шымкентский государственный зоологический парк", ДВД ЮКО областное адресное бюро, Оперативно - криминалистическое управление. Департамент  Министерства труда и  социальной защиты населения РК по ЮКО
Содействие организаций социально-значимых и других работ
350
8
Шымкентский городской акимат, городские больницы
Организация работ в сфере здравоохранения
60
9
Общественный фонд "СодБи", Шымкентский филиал. Шымкентский городской филиал общественного обьеденения Организация ветеранов РК
Помощь общественным обьединениям, фондам
120
ИТОГО
2200

100
2.
Шымкент қаласы аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жолдар құрылысы және жолдарды жөндеу
90
3.
Шымкент қаласы аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі, ЖШС "ЛТД-Тұрмыс"
Көгалдандыру, ағаштар отырғызу, қаланы көріктендіру
500
4.
Шымкент қалалық 1,2,3 полиция бөлімдері. Шымкент қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы мемлекеттік мекемесінің, ішкі істер бөлімдерінің жұмысына қатысу
300
5.
Шымкент қаласы аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының білім беру бөлімі, қала мектептері, құрылыс мекемелері
әлеуметтік, мәдени маңызы бар обьектілерді, үйлерді салуға және жөндеуге қатысу
500
6.
Шымкент қаласы аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмек көрсету
180
7.
Шымкент қаласының әкімдігі, Шымкент қаласы аудан әкімдерінің аппараттары, МКҚК "Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы". ОҚО ІІД мекен-жай бюросы. Жедел криминалистикалық басқармасы. Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің ОҚО бойынша департаменті.
әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
350
8.
Шымкент қалалық әкімдігі қалалық ауруханалар
Денсаулық сақтау саласындағы жұмыстарды ұйымдастыру
60
9.
Оңтүстік Қазақстан облысының "СодБи" қоғамдық қоры, "Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы" қоғамдық бірлестігінің Шымкент қалалық филиалы
қоғамдық ұйымдарға, қорларға көмек көрсету
120
Барлығы
2200

Средний срок проведения общественных работ безработных 1,5 месяца. На практике в зависимости от спроса и предложения количество участников в тех или иных работах, продолжительность участия, виды общественных работ и перечень организаций могут меняться а пределах средств, предусмотренных в бюджете города на 2008 год на проведение общественных работ.
Оплата труда безработных производится в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора в размере 13000 тенге в месяц за счет средств городского бюджета. Организаций использующие безработных на общественных работах могут устанавливать доплату.

Жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарды орташа жұмыс істеу мерзімі 1,5 ай. Іс жүзінде сұраныс пен ұсынысқа орай қоғамдық жұмыстардың кей біріне қатысушылардың саны, қатысудың ұзақтығы, қоғамдық жұмыстардың түрлері және ұйымдардың тізбесі 2008 жылға арналған қалалық бюджетте қоғамдық жұмыстарды өткізуге қарастырылған қаражат шегінде өзгертілуі мүмкін.
Жұмыссыздардың жалақысы жеке еңбек шарты негізінде 13000 теңге көлемінде қалалық бюджеттен төленеді. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа пайдаланатын ұйымдар үстеме ақы белгілеуі мүмкін.