О внесении изменений в постановление от 7 марта 2008 года N 484 "О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 июля 2008 года N 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 августа 2008 года за N 2489. Действие постановления прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 1 июля 2009 года N 06-11-6929 в связи с истечением срока, на который оно было принято
Сноска. Действие постановления прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 01.07.2009 N 06-11-6929 в связи с истечением срока, на который оно было принято.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О приватизации", на основании ходатайств акимов городов и районов Восточно-Казахстанской области, а также областных управлений, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата " О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году" от 7 марта 2008 года N 484 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2478, опубликовано в газетах от 3 апреля 2008 года N 40-41 "Дидар", от 3 апреля 2008 года N 47-48 "Рудный Алтай") следующие изменения:
1) в пункте 4 указанного постановления слова "первого заместителя акима области Бергенева А.С." заменить на слова "заместителя акима области Нурланбаева Е.К.";
2) Перечень объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области                 А. БЕРГЕНЕВ
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 10 июля 2008 года N 67
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 7 марта 2008 года N 484
Перечень
объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской
области, подлежащих приватизации и ее предварительным
стадиям в 2008 году
N
п/п
Наименование
объекта
Местонахождение
объекта
1
2
3
1.
Имущественный комплекс коммунального государственного казенного предприятия "Представительство Восточно-Казахстанской области в городе Астана" и незавершенное строительство  объекта "Представительство акимата Восточно-Казахстанской области в городе Астане"
город Астана, улица Вавилова, 18
2.

"2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" 2008 жылғы 7 наурыздағы N 484 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 10 шілдедегі N 67 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 06 тамызда N 2489 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009 жылғы 1 шілдедегі N 06-11-6929 хатымен
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009.07.01 N 06-11-6929 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына , "Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандары әкімдерінің, сондай-ақ облыстық басқармалардың қолдаухаттары негізінде, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 наурыздағы N 484 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2478 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 сәуірдегі N 40-41 "Дидар", 2008 жылғы 3 сәуірдегі N 47-48 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 4-тармағындағы "облыс әкімінің бірінші орынбасары Ә.С. Бергеневке" сөздері "облыс әкімінің орынбасары Е.Қ. Нұрланбаевқа" сөздеріне ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген 2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                 Ә. БЕРГЕНЕВ
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2008 жылғы 10 шілдедегі
N 67 қаулысымен
бекітілді
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2008 жылғы
7 наурыздағы N 484
қаулысына қосымша
2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық
меншік нысандарының тізбесі
N
п/п
Объектінің атауы
Объектінің орналасқан жері
1
2
3
1.
"Астана қаласындағы Шығыс Қазақстан облысы өкілдігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны мүліктік кешені және нысанның құрылысы аяқталмаған "Астана қаласындағы Шығыс Қазақстан облысы өкілдігі"
Астана қаласы, Вавилов көшесі, 18
2

Автомобиль ВАЗ-21063, г/н F 091 KP, 1993 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
3.
Автомобиль ГАЗ-3307, г/н F 110 KP, 1993 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
4.
Автомобиль "Daewoo Espero", г/н F 090 KP, 1996 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
5.
Автомобиль ВАЗ-21093, г/н F 512 KP, 1998 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
6.
Автомобиль ВАЗ-21093, г/н F 589 KP, 1993 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
7.
Автомобиль ВАЗ-21099, г/н F 547 KP, 1996 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
8.
Автомобиль ВАЗ-21093, г/н F 563 KP, 1997 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
9.
Автомобиль "Volkswagen Passat", г/н F 548 KP, 1996 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
10.
Автомобиль "Mitsubishi Pajero", г/н F 538 KP, 1990 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова,1
11.
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н F 203 KP, 1994 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
12.
Автомобиль УАЗ-31519, г/н F 144 KP, 1998 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
13.
Автомобиль УАЗ-31512, г/н F 187 KP, 1995 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
14.
Автомобиль УАЗ-31512, г/н F 261 КР, 1995 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Ворошилова, 1
15.
Автомобиль ГАЗ-3110, г/н F 061 АА, 1999 года выпуска
город Усть-Каменогорск,
улица Карла Либкнехта, 19
16.
Автомобиль УАЗ-31512, г/н  U 063 AA, 1993 года выпуска
город Семей, село Караолен
17.
Автомобиль ГАЗ-2410, г/н U 934 AB, 1991 года выпуска
город Семей, село Знаменка
18.
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н F 175 KP, 1993 года выпуска
город Семей, село Акбулак
19.
Автомобиль УАЗ-31512, г/н U 017 BB, 1993 года выпуска
город Семей, село Акбулак
20.
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н  F 502 KP, 1993 года выпуска
город Семей, село Танат
21.
Автомобиль УАЗ-31512, г/н 4282 СПА, 1990 года выпуска
город Семей, село Танат
22.
Автомобиль ВАЗ-21074, г/н U 354 AB, 1995 года выпуска
город Семей, поселок Шульбинск
23.
Мотоцикл "Урал" М 67/36 с коляской, г/н  2213 СПА, 1982 года выпуска
город Семей, село Новобаженово
24.
Автомобиль УАЗ-31512, г/н F 265 AL, 1990 года выпуска
город Семей, улица Байтурсынова, 27
25.
Автобус "Кубань" Г1К1-02, г/н F 453 DO, 1988 года выпуска
город Зыряновск, улица Ленина, 84
26.

ВАЗ-21063 автомобилі, м/н Ғ 091 КP, 1993 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
3.
ГАЗ-3307 автомобилі, м/н Ғ 110 КP, 1993 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
4.
"Daewoo Espero" автомобилі, м/н Ғ 090 КP, 1996 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
5.
ВАЗ-21093 автомобилі, м/н Ғ 512 КP, 1998 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
6.
ВАЗ-21093 автомобилі, м/н Ғ 589 КP, 1993 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
7.
ВАЗ-21099 автомобилі, м/н Ғ 547 КP, 1996 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
8.
ВАЗ-21093 автомобилі, м/н Ғ 563 КP, 1997 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
9.
"Volkswagen Passat" автомобилі, м/н Ғ 548 КP, 1996 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
10.
"Mitsubishi Pajero" автомобилі, м/н Ғ 538 КP, 1990 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
11.
ГАЗ-31029 автомобилі, м/н Ғ 203 КР, 1994 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
12
УАЗ-31519 автомобилі, м/н Ғ 144 КР, 1998 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
13.
УАЗ-31512 автомобилі, м/н Ғ 187 КP, 1995 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
14.
УАЗ-31512 автомобилі, м/н Ғ 261 КP, 1995 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Ворошилов көшесі, 1
15.
ГАЗ-3110 автомобилі, м/н Ғ 061 АА, 1999 жылы шыққан
Өскемен қаласы, К.Либкнехт көшесі, 19
16.
УАЗ-31512 автомобилі, м/н U 063 АА, 1993 жылы шыққан
Семей қаласы, Қараөлең ауылы
17.
ГАЗ-2410 автомобилі, м/н  U 934 АВ, 1991 жылы шыққан
Семей қаласы, Знаменка ауылы
18.
ГАЗ-31029 автомобилі, м/н Ғ 175 КP, 1993 жылы шыққан
Семей қаласы, Ақбұлақ ауылы
19.
УАЗ-31512 автомобилі, м/н  U 017 ВВ, 1993 жылы шыққан
Семей қаласы, Ақбұлақ ауылы
20.
ГАЗ-31029 автомобилі, м/н Ғ 502 КP, 1993 жылы шыққан
Семей қаласы, Танат ауылы
21.
УАЗ-31512 автомобилі, м/н 4282 СПА, 1990 жылы шыққан
Семей қаласы, Танат ауылы
22.
ВАЗ-21074 автомобилі, м/н U 354 AB, 1995  жылы шыққан
Семей қаласы, Шульбинск  ауылы
23.
"Урал" М 67/36 мотоциклы  коляскасымен, м/н  2213 СПА, 1982 жылы шыққан
Семей қаласы, Жаңабаженово ауылы
24.
УАЗ-31512 автомобилі, м/н Ғ 265 AL, 1990 жылы шыққан
Семей қаласы, Байтұрсынов көшесі, 27
25.
"Кубань" Г1К1-02 автобусы, м/н Ғ 453 DO, 1988 жылы шыққан
Зырян қаласы, Ленин көшесі 84
26.

Автомобиль УАЗ-3962-01, г/н F 644 DB, 1995 года выпуска
Аягозский район, село Баршатас
32.
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н F 071 AО, 1993 года выпуска
Бескарагайский район, село Бозтал
33.
Автомобиль УАЗ-3962, г/н F 691 DE, 1996 года выпуска
Глубоковский район, село Черемшанка
34.
Автомобиль "Daewoo Espero",  г/н F 276 AA, 1997 года выпуска
Урджарский район, село Урджар, улица Аблайхана, 122
Начальник
управления финансов
Восточно-Казахстанской области    А. Курмангалиев

УАЗ-3962-01 автомобилі, м/н Ғ 644 DB, 1995 жылы шыққан
Аягөз ауданы, Баршатас ауылы
32.
ГАЗ -31029 автомобилі, м/н Ғ 071 АО, 1993 жылы шыққан
Бесқарағай ауданы, Бозтал ауылы
33.
УАЗ-3962 автомобилі, м/н Ғ 691 DE, 1996 жылы шыққан
Глубокое ауданы, Черемшанка ауылы
34.
"Daewoo Espero" автомобилі, м/н Ғ 276 AA, 1997 жылы шыққан
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 122
Шығыс Қазақстан облысы
қаржы басқармасының бастығы      А. Құрманғалиев