Орал қаласы "Кең дала" және "Көктем" шағынаудандарындағы жаңа көшелерге атаулар тағайындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 2 шілдедегі N 9-11 шешімі және Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 1044 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 шілдеде N 7-1-102 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес, шағынаудандар тұрғындарының өтініштерін және қалалық ономастикалық комиссияның шешімін қарап, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы "Кең дала" және "Көктем" шағынаудандарындағы жаңа көшелерге атаулар қосымшаға сәйкес тағайындалсын.
2. Осы шешім мен қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының         Орал қаласының әкімі
кезекті 9-шы сессиясының
төрайымы
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 2 шілдедегі N 9-11
және Орал қалалық әкімдігінің
2008 жылғы 24 сәуірдегі N 1044
"Орал қаласы "Кең дала" және
"Көктем" шағынаудандарындағы жаңа
көшелерге атаулар тағайындау туралы"
бірлескен шешімі мен қаулысына
қосымша
"Кең дала" шағынаударында:
1) Баян сұлу көшесі;
2) Қозы Көрпеш көшесі;
3) Асан қайғы көшесі;
4) Жерұйық көшесі;
5) Аяз би көшесі;
6) Тұмар ханым көшесі.
"Көктем" шағынаударында:
1) Баян сұлу көшесі;
2) Қозы Көрпеш көшесі;
3) Аяз би көшесі.

О присвоении наименований новым улицам в микрорайонах "Кең дала" и "Көктем" города Уральска
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 2 июля 2008 года N 9-11 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2008 года N 1044. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральск Западно-Казахстанской области 15 июля 2008 года N 7-1-102
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", рассмотрев обращения жителей микрорайонов и решение городской ономастической комиссии Уральский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить наименования новым улицам в микрорайонах "Кең дала" и "Көктем" города Уральска согласно приложению.
2. Настоящие решение и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 9-ой очередной       Аким города Уральска
сессии Уральского городского
маслихата
Секретарь Уральского
городского маслихата
Приложение
к совместному решению
Уральского городского маслихата
от 2 июля 2008 года года N 9-11
и постановлению акимата города Уральска
от 24 апреля 2008 года N 1044
"О присвоении наименований новым
улицам в микрорайонах "Кең дала"
и "Көктем"города Уральска"
В микрорайоне "Кең дала":
1) Баян сұлу көшесі;
2) Қозы көрпеш көшесі;
3) Асан қайғы көшесі;
4) Жерұйық көшесі;
5) Аяз би көшесі;
6) Тұмар ханым көшесі.
В микрорайоне "Көктем":
1) Баян сұлу көшесі;
2) Қозы көрпеш көшесі;
3) Аяз би көшесі.