О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 апреля 2009 года № 90. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2009 года № 5657. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 01.04.2010 № 141 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" от 9 апреля 2009 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2008 года № 5429), с внесенными изменениями и дополнениями приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 26 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 марта 2009 года № 5587) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в наименовании класса 04 слово "пеня" заменить словом "пени" на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в наименовании подкласса 1 слово "пеня" заменить словом "пени" на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 05 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 024 следующего содержания:
"024    Проведение мониторинга бюджетных инвестиционных и концессионных проектов";
в функциональной группе 2 "Оборона":
в функциональной подгруппе 01 "Военные нужды":
по администратору бюджетных программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 021 следующего содержания:
"021 Обеспечение жильем военнослужащих";
по администратору бюджетных программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 008 следующего содержания:
"008    Материально-техническое оснащение подведомственных учреждений";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 01 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 026 следующего содержания:
"026    Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 009 следующего содержания:

"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 90 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 30 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5657 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 141 бұйрығы.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010.04.01 N 141 бұйрығымен.
"2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 9 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Б Ұ ЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 5429 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрдің міндетін атқарушысының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 26 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 11 наурызда N 5587 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджетке түсімдер сыныптамасында:
2 "Салықтық емес түсімдер" санатында:
04 сынып атауының қазақ тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалсын;
1 кіші сынып атауының қазақ тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалсын;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
05 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кiшi функциясында:
220 "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 024 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"024 Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобаларға мониторингті жүргізу";
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
01 "Әскери мұқтаждар" кiшi функциясында:
208 "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"021 Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету";
678 "Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"008 Ведомстволық бағыныстағы мекемелерді материалдық-техникалық жарақтандыру";
3 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
01 "Құқық қорғау қызметi" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"026 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу";
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:

"009 Государственный проект 3";
в функциональной подгруппе 05 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
дополнить администратором бюджетных программ 411 с бюджетными программами 001, 100, 101, 105, 109, 114 следующего содержания:
"411 Служба внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
001 Обеспечение внешней разведки
100    Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101    Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
105    Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан";
в функциональной группе 4 "Образование":
в функциональной подгруппе 05 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 078 следующего содержания:
"078 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подготовку и переподготовку кадров";
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 078 следующего содержания:
"078 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подготовку и переподготовку кадров";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
дополнить бюджетной программой 060 следующего содержания:
"060 Подготовка и переподготовка кадров";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетной программой 060 следующего содержания:
"060 Подготовка и переподготовка кадров";
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 060 следующего содержания:
"060 Подготовка и переподготовка кадров";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 060 следующего содержания:
"060 Подготовка и переподготовка кадров";
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в области образования":
дополнить администратором бюджетных программ 123 с бюджетной программой 018 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029, 032 следующего содержания:
"123    Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
018     Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032    За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":

"009 3-мемлекеттік жоба";
05 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 001, 100, 101, 105, 109, 114 бюджеттік бағдарламалар бар 411 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"411 Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы барлау қызметі
001 Сыртқы барлауды қамтамасыз ету
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау";
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
05 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" кiшi функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 078 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"078 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кадрларды даярлау және қайта даярлауға ағымдағы нысаналы трансферттер";
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 078 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"078 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кадрларды даярлау және қайта даярлауға ағымдағы нысаналы трансферттер";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 060 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"060 Кадрларды даярлау және қайта даярлау";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 060 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"060 Кадрларды даярлау және қайта даярлау";
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 060 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"060 Кадрларды даярлау және қайта даярлау";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 060 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"060 Кадрларды даярлау және қайта даярлау";
09 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы және 027, 028, 029, 032 кіші бағдарламалары бар 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
018 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланы ң , астананың бюджет қаражаты есебінен";
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 118, 119 следующего содержания:
"118 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
119 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"008    Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"009    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
бюджетную программу "099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"010    Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"007 Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 118, 119 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
119 Алматы қаласының бюджетіне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"008 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"010 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"007 Алматы қаласында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"011    Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 01 "Больницы широкого профиля":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
бюджетную программу "026 Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан" исключить;
по администратору бюджетных программ 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан":
бюджетную программу "008    Материально-техническое оснащение подведомственных учреждений" исключить;
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 118 следующего содержания:
"118    Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
дополнить бюджетной программой 002 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"002 Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 002 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"002 Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 6 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 01 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 355 "Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу "023 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" исключить;
в функциональной подгруппе 02 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 031 следующего содержания:
"031    Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
дополнить бюджетной программой 027 следующего содержания:
"027    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики";
по администратору бюджетных программ 355 "Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"011 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
"099 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
01 "Кең бейiндi ауруханалар" кiшi функциясында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
"026 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
678 "Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
"008 Ведомстволық бағыныстағы мекемелерді материалдық-техникалық жарақтандыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
09 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 118 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
"099 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
01 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" кiшi функциясында:
355 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
"023 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
02 "Әлеуметтiк көмек" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 031 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"031 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттері";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"027 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттері";
355 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

бюджетную программу 003 дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
бюджетную программу 002 дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета";
наименование бюджетной программы 004 "Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" изложить в следующей редакции:
"004 Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 115, 118 следующего содержания:
"115 Обеспечение занятости населения в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
118 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
дополнить бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"005 Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 006 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"006    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
бюджетную программу "099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;
по администратору бюджетных программ 355 "Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы":

003 бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту";
004 "Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету";
09 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 115, 118 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"115 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 006 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"006 Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
355 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"005 Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"018 Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 01 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 002 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и приобретение жилья" изложить в следующей редакции:
"002 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья";
наименование бюджетной программы 004 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"004 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
наименование бюджетной программы 025 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" изложить в следующей редакции:
"025 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
наименование бюджетной программы 009 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и приобретение жилья" изложить в следующей редакции:
"009 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья";
наименование бюджетной программы 010 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" изложить в следующей редакции:
"010 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";
наименование бюджетной программы 012 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"012 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 008 "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"008    Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
бюджетную программу 013 "Плата за подключение дополнительных мощностей, а также затраты, связанные с развитием и реконструкцией сетей транспортировки энергии энергопередающей организации" исключить;
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 012 "Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" изложить в следующей редакции:
"012    Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";
наименование бюджетной программы 017 "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"017    Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
наименование бюджетной программы 019 "Строительство и приобретение жилья" изложить в следующей редакции:
"019 Строительство и (или) приобретение жилья";
в наименование администратора бюджетных программ 374 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 003 "Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" изложить в следующей редакции:
"003    Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";
наименование бюджетной программы 004 "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"004    Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
наименование бюджетной программы 019 "Строительство и приобретение жилья" изложить в следующей редакции:
"019 Строительство и (или) приобретение жилья";
в функциональной подгруппе 02 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
дополнить бюджетной программой 015 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029, 032 следующего содержания:
"015    Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032    За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
по администратору бюджетных программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 028 "Разработка проектно-сметной документации строительства магистрального газопровода "Бейнеу-Бозой-Акбулак" изложить в следующей редакции:
"028 Разработка проектно-сметной документации строительства магистрального газопровода "Бейнеу-Шымкент";
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
"099 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
01 "Тұрғын үй шаруашылығы" кiшi функциясында:
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит беру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"002 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру";
004 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
025 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"025 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит беру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру";
010 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"010 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
012 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"012 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"008 Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға кредит беру";
013 "Қосымша қуаттарды қосқаны үшін ақы, сондай-ақ энергия берушi ұйымның энергия тасымалдау желiлерiн дамыту мен қайта құруға байланысты шығындар" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"012 Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу";
017 "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"017 Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу";
019 "Тұрғын ұ й салу ж ә не сатып алу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"019 Тұрғын ұ й салу ж ә не (немесе) сатып алу";
374 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй департаменті басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі атауында "департаменті" деген сөз алынып тасталсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді;
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу";
004 "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Инженерлік коммуникациялық инфра құ рылымды дамыту, жайластыру ж ә не (немесе) сатып алу";
019 "Тұрғын ұ й салу ж ә не сатып алу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"019 Тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу";
02 "Коммуналдық шаруашылық" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029, 032 кіші бағдарламалары бар 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
015 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланы ң , астананың бюджет қаражаты есебінен";
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Бейнеу-Бозой-Ақбұлақ" магистральдық газ құбырын салуға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"028 Бейнеу-Шымкент" магистральдық газ құбырын салуға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу";
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 088, 118, 119 следующего содержания:
"088 Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
119 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
дополнить администратором бюджетных программ 254 с бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"254 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
007 Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 043 следующего содержания:
"043 Формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры Алматинской области";
дополнить бюджетной программой 045 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"045    Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 049 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"049    Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области":
бюджетную программу "013 Плата за подключение дополнительных мощностей, а также затраты, связанные с развитием и реконструкцией сетей транспортировки энергии энергопередающей организации" исключить:

мынадай мазмұндағы 088, 118, 119 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"088 Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
119 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 254 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"254 Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
007 "Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және қорғалатын табиғи аумақтарын жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"043 Алматы облысының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыру";
мынадай мазмұндағы 045 бюджеттік бағдарлама және 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"045 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді -мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 049 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"049 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
279 "Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Қосымша қуаттарды қосқаны үшін ақы, сондай-ақ энергия берушi ұйымның энергия тасымалдау желiлерiн дамыту мен қайта құруға байланысты шығындар" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;

дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"015    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"016    Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"019    Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"020    Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 354 с бюджетной программой 010 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"354    Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
010    Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 Реконструкция водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарлама және 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарлама және 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"016 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға ж ә не елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"019 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"020 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту ж ә не елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 354 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"354 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
010 " Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және қорғалатын табиғи аумақтарын жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
011 " Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және қорғалатын табиғи аумақтарын қайта құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 014 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"014    Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"015 Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 373 с бюджетной программой 041 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"373    Управление строительства города республиканского значения, столицы
041    Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"042    Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 374 с бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"374 Управление жилья города республиканского значения, столицы
007    Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 030 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"030    Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";

мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"014 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"015 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 373 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"373 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
041 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 042 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"042 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 374 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"374 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
007 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 030 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"030 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 032 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"032    Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 014 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
014    Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 031 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"031    Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
в функциональной группе 8 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 01 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 262 "Управление культуры области":
бюджетную программу "099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;
в функциональной подгруппе 02 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 260 "Управление туризма, физической культуры и спорта области":
бюджетную программу "099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;
в функциональной подгруппе 03 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 020 "Услуги по обеспечению доступа к информации в библиотеках республиканского значения" внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 259 "Управление архивов и документации области":
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":

мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 032 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
"466 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 014 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"014 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 031 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"031 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
8 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
01 "Мәдениет саласындағы қызмет" кiшi функциясында:
262 "Облыстың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
02 "Спорт" кiшi функциясында:
260 "Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
03 "Ақпараттық кеңiстiк" кiшi функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
020 "Республикалық маңызы кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"020 Республикалық маңызы бар кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер";
259 "Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
09 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" кiшi функциясында:

дополнить администратором бюджетных программ 123 с бюджетной программой 016, и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029, 032 следующего содержания:
"123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
016 Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032    За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
дополнить бюджетной программой 017 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029, 032 следующего содержания:
"017    Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032 За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
по администратору бюджетных программ 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 118 следующего содержания:
"118 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
по администратору бюджетных программ 260 "Управление туризма, физической культуры и спорта области":
дополнить бюджетной программой 002 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"002 Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"009    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 359 с бюджетной программой 002 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"359    Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
002 Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"004 Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"004 Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";

мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029, 032 кіші бағдарламалары бар 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
016 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029, 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 017 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
017 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланы ң , астананың бюджет қаражаты есебінен";
205 "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 118 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері";
260 "Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 359 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"359 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
002 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"004 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029 кіші бағдарламалары бар 457 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"457 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
004 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"011 Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 465 "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 003 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"003 Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
бюджетную программу "099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 206 "Министерство культуры и информации Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 118 следующего содержания:
"118    Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
дополнить администратором бюджетных программ 262 с бюджетной программой 006 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"262 Управление культуры области
006    Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"009    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";

мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"011 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
465 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"003 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
"099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
206 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 118 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 262 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"262 Облыстың мәдениет басқармасы
006 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";

дополнить администратором бюджетных программ 361 с бюджетной программой 006 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"361 Управление культуры города республиканского значения, столицы
006    Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 01 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 095 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить администратором бюджетных программ 258 с бюджетной программой 099 следующего содержания:
"258 Управление экономики и бюджетного планирования области
099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов";
по администратору бюджетных программ 375 "Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу "019 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 453 с бюджетной программой 099 следующего содержания:
"453    Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099    Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 459 с бюджетной программой 099 следующего содержания:
"459 Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
099    Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета";
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
дополнить администратором бюджетных программ 123 с бюджетной программой 019 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029, 032 следующего содержания:
"123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
019 Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032 За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 118 следующего содержания:
"118    Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":

мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 361 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"361 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
006 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
01 "Ауыл шаруашылығы" кiшi функциясында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
095 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"095 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 099 бюджеттік бағдарламасы бар 258 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"258 Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
375 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы атқарушы органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 099 бюджеттік бағдарламасы бар 453 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"453 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру";
мынадай мазмұндағы 099 бюджеттік бағдарламасы бар 459 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"459 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
099 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру";
09 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029 кіші бағдарламалары бар 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
019 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет қаражаты есебінен";
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 118 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"118 Облыстық бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттері";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"005    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 258 с бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"258 Управление экономики и бюджетного планирования области
004 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 262 с бюджетной программой 010 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"262 Управление культуры области
010 Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 455 с бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"455 Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
008 Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
дополнить администратором бюджетных программ 457 с бюджетной программой 012 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"457 Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
012 Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";

мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарлама және 030, 031 кіші бағдарламалары бар 258 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"258 Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
004 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарлама және 011, 015 кіші бағдарламалары бар 262 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"262 Облыстың мәдениет басқармасы
010 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029 кіші бағдарламалары бар 455 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"455 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
008 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029 кіші бағдарламалары бар 457 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"457 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
012 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 458 с бюджетной программой 010 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"458    Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
010 Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
дополнить администратором бюджетных программ 123 с бюджетной программой 020 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029, 032 следующего содержания:
"123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
020 Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032 За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
дополнить бюджетной программой 021 и бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"021 Строительство и реконструкция автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)
032 За счет средств бюджета города республиканского значения, столицы";
по администратору бюджетных программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 118, 119 следующего содержания:
"118 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
119 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":

мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарлама және 027, 028, 029 кіші бағдарламалары бар 458 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"458 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
010 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
09 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламамен және 027, 028, 029, 032 кіші бағдарламалары бар 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"123 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
020 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 021 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"021 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде автомобиль жолдарын елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізу
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
032 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджет қаражаты есебінен";
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 118, 119 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"118 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
"119 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді-мекендердің көшелерін салуға және қайта құруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"009    Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 030, 031 следующего содержания:
"010    Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
030 Трансферты из республиканского бюджета
031 Трансферты из областного бюджета";
дополнить бюджетной программой 013 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"013 Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 014 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"014 Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"008 Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"009 Строительство и реконструкция автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджет
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 030, 031 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
010 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттері
030 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
031 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"013 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 014 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
014 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендердің көшелерін салу және қайта құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
368 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"008 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"008 Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 027, 028, 029 следующего содержания:
"009 Строительство и реконструкция автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027 За счет трансфертов из республиканского бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 01 "Регулирование экономической деятельности":
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 026 следующего содержания:
"026 Обеспечение взаимодействия с международными финансовыми организациями по поддержке развития Центрально-Азиатского региона";
в функциональной подгруппе 03 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
дополнить бюджетной программой 013 следующего содержания:
"013    Кредитование дочерних организаций Акционерное Общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (далее - АО "НУХ "КазАгро") для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения";
по администратору бюджетных программ 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 013 следующего содержания:
"013 Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения";
в функциональной подгруппе 09 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 056, 057 следующего содержания:
"056 Предоставление взноса Республики Казахстан в "Антикризисный фонд ЕврАзЭС" для преодоления последствий мирового финансового кризиса
057 Целевые текущие трансферты бюджету г. Астаны на обеспечение стабилизационных мер";
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 087 следующего содержания:
"087 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков"

мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"008 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 027, 028, 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"009 Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру
027 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
01 "Экономикалық қызметтерді реттеу" кiшi функциясында:
220 "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"026 Орталық-Азия аймағын дамытуды қолдайтын халықаралық қаржы ұйымдарымен қарым-қатынасты қамтамасыз ету";
03 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" кiшi функциясында:
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"013 "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" Акционерлік Қоғамы (бұдан әрі - "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның) еншілес ұйымдарына кредит беру";
364 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"013 Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру";
09 "Басқалар" кiшi функциясында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 056, 057 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"056 Қазақстан Республикасының жарнасын әлемдік қаржы дағдарысының салдарын еңсеру үшін "ЕврАзЭҚ дағдарысқа қарсы қорына" беру
057 Тұрақтандыру шараларын қамтамасыз етуге арналған Астана қаласының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттері";
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 087 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"087 Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить администратором бюджетных программ 373 с бюджетной программой 043 следующего содержания:
"373    Управление строительства города республиканского значения, столицы
043 Увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков городу Астаны".
2. Департаменту методологии государственного планирования (Б. Бабажанова) совместно с Юридическим Департаментом (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Султанов

мынадай мазмұндағы 043 бағдарлама бар 373 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"373 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
043 Астана қаласының үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайту".
2. Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы департаменті (Б. Бабажанова) Заң департаментімен (Д. Ешімова) бірлесіп осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Сұлтанов