Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2009 года № 5749. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 октября 2015 года № 531
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.10.2015 № 531.
В целях реализации пункта 64 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила и сроки предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов;
2) формы отчетов по поступлениям и расходам бюджетов, согласно приложениям 1-17 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2007 года № 282 "Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4910, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 21 сентября 2007 года, № 145 (1348));
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2008 года № 79 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2007 года № 282 "Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов"" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5167, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 4 апреля 2008 года, № 50 (1450)).
3. Возложить персональную ответственность за своевременность предоставления, полноту и достоверность отчетов на руководителей соответствующих территориальных подразделений Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Тусупбекову А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Правила и сроки
предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов

Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 306 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 17 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5749 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 531 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 21.10.2015 № 531 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 64-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесі және мерзімі ;
2) осы бұйрыққа 1-17-қосымшаларға сәйкес бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есеп нысандары бекітілсін.
2. Мыналардың:
1) "Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 282 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4910 болып тіркелген, 2007 жылғы 21 қырқүйекте N 145 "Заң газетінде" жарияланған (1348));
2) "Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 282 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 18 ақпандағы N 79 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5167 болып тіркелген, 2008 жылғы 04 сәуірде N 50 "Заң газетінде" жарияланған (1450)) күші жойылды деп танылсын.
3. Есептерді уақытылы беру, олардың толықтығы мен дұрыстығы үшін дербес жауапкершілік Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің тиісті аумақтық бөлімшелерінің басшыларына жүктелсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Ә.Н. Түсіпбеков) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейінгі жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығымен бекітілген
Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесі мен мерзімі

1. Настоящие Правила разработаны в целях реализации пункта 64 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220, и определяют сроки и порядок предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов.
2. Отчеты по поступлениям и расходам бюджетов формируются в информационной интегрированной системе казначейства и выдаются Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан и его территориальными подразделениями заинтересованным государственным органам и государственным учреждениям.
3. Отчеты предоставляются на бумажном носителе и/или в электронном виде.
4. Отчеты подписываются уполномоченными лицами.
5. Отчеты, формируемые ежедневно, предоставляются на следующий день после отчетного дня, а формируемые ежемесячно и ежеквартально - в течение 2-х рабочих дней после отчетного месяца и квартала соответственно.
В случае совпадения срока, установленного для представления отчетов с выходным (нерабочим) днем, отчет представляется на следующий за ним первый рабочий день.
6. Перечень наименований форм отчетов по поступлениям и расходам бюджетов, номеров форм отчетов, сроки представления, отправители и получатели отчетов определены в приложении к настоящим Правилам.
Приложение
к Правилам и срокам предоставления отчетов
по поступлениям и расходам бюджетов
Перечень форм отчетов по поступлениям и
расходам, сроки их предоставления
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 08.12.2010 № 614 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименова-
ние формы
отчета
Номер
формы
отчета
Сроки
представления
Форма
представ-
ления
Отп-
ра-
ви-
тель
от-
чета
Получатель
отчета
1
2
3
4
5
6
7
1
Экспорт
данных об
исполнении
бюджета
На 1-е число
– до 3-го
числа месяца,
следующего за
отчетным, на
16 число
месяца – до
18-го числа
этого же
месяца
На элект-
ронном
носителе
в XML
файле
ТПК
Местный упол-
номоченный
орган по
исполнению
бюджета
1 числа
месяца - за
отчетный
месяц, 16
числа - за
первую
половину
текущего
месяца
Загрузка
базы
данных по
местным
бюджетам
в ИИС
«Монито-
ринг бюд-
жетного
процесса»
в элект-
ронном
виде
КК
ДОС
2
Ежедневный
реестр
поступле-
ний,
предназна-
ченных для
перевода в
НФ
форма 2-08
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
ТПК
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета
3
Отчет о
месячном
распреде-
лении
поступле-
ний
форма
2-11А
Ежегодно в
первый
рабочий день
года,
следующего за
отчетным
На
бумажном
носителе
ТПК
НК,
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
государствен-
ному
планированию
На 1-ое число
месяца,
следующего за
отчетным и по
запросу на
16-ое число
месяца
На элект-
ронном
носителе
4
Отчет о
распреде-
лении пос-
туплений
по дням
форма

1. Осы ереже Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 64-тармағын іске асыру мақсатында әзірленді және бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру мерзімін және тәртібін айқындайды.
2. Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептер Қазынашылықтың біріктірілген ақпараттық жүйесінде қалыптастырылады және оларды Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті мен оның аумақтық құрылымдық бөлімшелері мүдделі мемлекеттік органдарға және мемлекеттік мекемелерге береді.
3. Есептер қағаз тасығышта және/немесе электрондық тасығышта беріледі.
4. Есептерге уәкілетті тұлғалар қол қояды.
5. Күн сайын қалыптастырылатын есептер есепті күннен кейінгі күні, ал ай сайын және тоқсан сайын қалыптастырылатын есептер тиісінше есепті айдан және тоқсаннан кейін 2 жұмыс күні ішінде беріледі.
Есептерді беру үшін белгіленген мерзім демалыс күнге (жұмыс емес күнге) сәйкес келген жағдайда, есеп одан кейінгі бірінші жұмыс күні беріледі.
6. Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептердің нысандары атауының, есептердің нысандары нөмірлерінің тізбесі, оларды беру мерзімі, есептерді жөнелтушілер мен алушылар осы ережеге қосымшада айқындалған.
Бюджеттердің түсімдері мен
шығыстары жөніндегі есептерді
беру ережесіне және мерзіміне
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2010.10.08 № 614 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептер      нысандарының тізбесі, оларды беру мерзімі
р/с
N
Есеп нысанының атауы
Есеп нысанының нөмірі
Ұсыну мерзімі
Ұсыну
нысаны
Есепті жөнелтуші
Есепті алушы
1
2
3
4
5
6
7
1
Бюджеттің атқарылуы туралы деректердің экспорты
есептіден кейінгі айдың 1-күнінен бастап 3-дейін, осы айдың 16- нан бастап 18-дейін
XML файл түріндегі электрондық тасығышта
АҚБ
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
есепті айға айдың 1 күні, ағымдағы айдың бірінші жартысына - 16 күні
"Бюджеттік процесстерге мониторинг жүргізу" БАЖ–ге жергілікті бюджет бойынша электрондық түрде деректер базасына енгізу
ҚК
ЕСД
2
ҰҚ–ға аударуға арналған түсімдердің күн
сайынғы тізілімі
2-08 нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
АҚБ
АСО, Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
3
Айлық түсімдерді бөлу туралы есеп
2-11А-
нысан
Жыл сайын, есептіден кейінгі жылдың бірінші жұмыс күні
Қағаз тасығышта
АҚБ
СК, АСО, Мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
есептіден кейінгі айдың 1-ші күніне және сұрау бойынша айдың 16-сы күніне
Электрондық тасығышта
4
Күндер бойынша түсімдерді бөлу туралы есеп

2-11
По запросу
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК,
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета
5
Ежедневный
отчет по
сбору пос-
туплений
форма
2-15
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК,
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета
6
Отчет по
сбору пос-
туплений
с начала
года
форма
2-16
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК,
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета
7
Консолиди-
рованный
отчет по
сбору пос-
туплений
с начала
года
форма
2-18
Ежедневно;
Ежемесячно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК,
ТНО
8
Ведомость
ежедневно-
го распре-
деления
поступле-
ний
форма
2-19
Ежеквартально
На
бумажном
носителе
ТПК
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета,
НК,
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
государствен-
ному
планированию
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
9
Ведомость
распреде-
ления пос-
туплений
за месяц
форма
2-19А
Ежеквартально
На
бумажном
носителе
ТПК
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета,
Местный
уполномочен-
ный орган по
государст-
венному
планированию
По запросу
На элект-
ронном
носителе
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета,
НК,
ТНО,
Местный
уполномочен-
ный орган по
государствен-
ному
планированию
10
Отчет о
ежедневном
распреде-
лении пос-
туплений
местных
бюджетов
форма 2-27
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
ТПК
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета
10-1
Отчет по
распределению
ТС
Форма 2-28
ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК,
ТНО
11
Возврат
поступле-
ний из
бюджета
налогопла-
тельщикам
форма
2-29
По мере
поступлений
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК,
ТНО,
Уполномочен-
ный орган,
ответственный
за взимание
поступлений в
бюджет
Ежеквартально
На
бумажном
носителе
ТНО
12
Отчет по
переносам
поступле-
ний между
налоговыми
органами и
КБК
форма
2-31А
По
проведенным
операциям
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК,
ТНО
По запросу
Уполномочен-
ный орган,
ответственный
за взимание
поступлений в
бюджет
13
Норматив
распреде-
ления
поступле-
ний в
бюджет
между
областным
и ниже-
стоящими
бюджетами
форма
2-34
После ввода
или изменения
нормативов
На
бумажном
носителе
ТПК
Местный
уполномочен-
ный орган по
государствен-
ному
планированию,
ТНО
14
Платежное
поручение
форма
2-38
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК,
ТНО
15
Анализ
платежных
поручений
форма
2-41
Ежедневно
На элек-
тронном
носителе
КК
ТПК
НК,
ТНО
16
Поступле-
ния по
коду клас-
сификации
бюджета
форма
2-43
По
проведенным
операциям
На элект-
ронном
носителе
ТПК
Местный
уполномочен-
ный орган по
исполнению
бюджета,
Территориаль-
ные
подразделения
КТК,
Уполномочен-
ный орган,
ответственный
за взимание
поступлений в
бюджет
17
Сводный
отчет по
расходам
(по АБП)
форма
4-20
Ежеквартально
На
бумажном
носителе
ТПК
КК
АБП
18
Отчет по
возвратам
пенсионных
платежей
По мере
поступления
возвратов
пенсионных
платежей и
социальных
отчислений
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
19
Отчет по
возвратам
платежей
по
заработной
плате
По мере
поступления
возвратов
платежей по
заработной
плате
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
Примечания:
расшифровка аббревиатур:
ТПК - Территориальные подразделения казначейства
КК - Комитет казначейства
ДОС - Департамент отчетности и статистики Министерства финансов РК
НФ - Национальный фонд
ТНО - Территориальные налоговые органы
НК - Налоговый комитет
ГУ - Государственные учреждения
Территориальные подразделения КТК - территориальные подразделения Комитета таможенного контроля
АБП - Администратор бюджетных программ
КБК - Код бюджетной классификации
ТС - Таможенный союз
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Экспорт данных об исполнении бюджета
xml-файл, содержащий информацию по поступлениям бюджета
Отчетная дата
Бюджет
Область
Регион
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Утвержденный бюджет на год
Уточненный бюджет на год
Скорректированный бюджет на год
Сводный план поступлений и финансирования на отчетный период
Исполнение поступлений бюджета и/или оплаченные обязательства
по бюджетным программам (подпрограммам) с начала года
Дата создания
xml-файл, содержащий информацию по расходам бюджета
Отчетная дата
Бюджет
Область
Регион
Администратор бюджетной программы
Программа
Подпрограмма
Специфика
Утвержденный бюджет на год
Уточненный бюджет на год
Скорректированный бюджет на год
Сводный план поступлений и финансирования на отчетный период по
платежам
Сводный план поступлений и финансирования на отчетный период по
обязательствам
Исполнение поступлений бюджета и/или оплаченные обязательства
по бюджетным программам (подпрограммам) с начала года
Зарегистрированные обязательства
Дата создания
Ответственный исполнитель _________________
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306

2-11-
нысан
Сұрау салу
бойынша
Электрондық тасығышта
АҚБ
СК, АСО, Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
5
Түсімдерді жинау жөніндегі күн сайынғы есеп
2-15-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
ҚК
АҚБ
СК, АСО, Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
6
Жыл басынан бастап түсімдерді жинау жөніндегі есеп
2-16-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
ҚК
АҚБ
СК, АСО, Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
7
Жыл басынан бастап түсімдерді жинау жөніндегі шоғырландырылған есеп
2-18-нысан
Күн сайын;
Ай сайын
Электрондық тасығышта
ҚК
АҚБ
СК,
АСО
8
Түсімдерді бөлудің күн сайынғы ведомосі
2-19-нысан
Тоқсан сайын
Қағаз тасығышта
АҚБ
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган,
СК, АСО, Мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
Күн сайын
Электрондық тасығышта
9
Бір айдағы түсімдерді бөлудің ведомосі
2-19 А-нысан
Тоқсан сайын
Қағаз тасығышта
АҚБ
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган,Мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
Сұрау салу бойынша
Электрондық тасығышта
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган,
СК,
АСО, Мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
10
Жергілікті бюджеттердің күн сайынғы түсімдерін бөлу туралы есеп
2-27-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
АҚБ
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
10-1
КО-ны бөлу жөніндегі есеп
2-28-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
ҚК АҚБ
СК, АСО
11
Салық төлеушілерге бюджетке түскен түсімдерді қайтару
2-29-нысан
Түсу шамасына қарай
Электрондық тасығышта
АҚБ
СК,
АСО,
Бюджетке түсетін түсімдерді өндіріп алуға жауапты уәкілетті орган
Тоқсан сайын
Қағаз тасығышта
АСО
12
Салық комитеттері және БСК арасындағы түсімдерді ауыстыру бойынша есеп
2-31А-нысан
Жүргізілген операциялар бойынша
Электрондық тасығышта
АҚБ
СК,
АСО
Сұрау салу бойынша
Бюджетке түсетін түсімдерді өндіріп алуға жауапты уәкілетті орган
13
Бюджетке түсетін түсімдерді облыстық және төмен тұрған бюджеттер арасында бөлу нормативі
2-34-нысан
Нормативтерді енгізгеннен және өзгерткеннен кейін
Қағаз тасығышта
АҚБ
Мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган,
АСО
14
Төлем тапсырмасы
2-38-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
АҚБ
СК,
АСО
15
Төлем тапсырмаларын талдау
2-41-нысан
Күн сайын
Электрондық тасығышта
ҚК
АҚБ
СК,
АСО
16
Бюджет сыныптамасының коды бойынша түсімдер
2-43-нысан
Жүргізілген операциялар бойынша
Электрондық тасығышта
АҚБ
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган,
КБК аумақтық бөлімшелері,
Бюджетке түсетін түсімдерді өндіріп алуға жауапты уәкілетті орган
17
Шығыстар бойынша жиынтық есеп (ББӘ бойынша)
4-20-
нысан
Тоқсан сайын
Қағаз тасығышта
АҚБ
ҚК
ББӘ
18
Зейнетақы төлемдерін қайтару жөніндегі есеп
Қайтарылатын зейнетақы төлемдерінің және әлеуметтік аударымдардың түсуі шамасына қарай
Қағаз тасығышта
АҚБ
ММ
19
Жалақы бойынша төлемдерді қайтару жөніндегі есеп
Қайтарылатын жалақы бойынша төлемдердің түсуі шамасына қарай
Қағаз тасығышта
АҚБ
ММ
Ескертпе:
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚБ - Аумақтық қазынашылық бөлімшелері
ҚК - Қазынашылық комитеті
ЕСД - Қаржы министрлігінің Есептілік және статистика департаменті
ҰҚ - Ұлттық қор
АСО - Салық комитетінің аумақтық бөлімшелері
СК - Салық комитеті
ММ - Мемлекеттік мекемелер
КБК - Кедендік бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
ББӘ - Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері
БСК - Бюджеттік сыныптама коды
КО - Кеден одағы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
1-қосымша
Бюджеттің атқарылуы туралы деректердің экспорты
бюджет  түсімдері бойынша ақпараттар болатын, xml-файлы
Есеп беру күні
Бюджет
Облыс
Өңір
Санат
Сынып
Кіші сынып
Ерекшелік
Бір жылға арналған бекітілген бюджет
Бір жылға арналған нақтыланған бюджет
Бір жылға арналған түзетілген бюджет
Есепті кезеңге түсімдердің және қаржыландырудың жиынтық жоспары
Жыл басынан бастап бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша бюджет түсімдерін және/немесе төленген міндеттемелерді атқару
Құрылған күні
бюджет  шығыстары бойынша ақпараттар болатын, xml-файлы
Есеп беру күні
Бюджет
Облыс
Өңір
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелік
Бір жылға арналған бекітілген бюджет
Бір жылға арналған нақтыланған бюджет
Бір жылға арналған түзетілген бюджет
Есепті кезеңге түсімдердің және қаржыландырудың жиынтық жоспары
Жыл басынан бастап бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша бюджет түсімдерін және/немесе төленген міндеттемелерді атқару
Тіркелген міндеттемелер
Құрылған күні
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
2-қосымша

Форма 2-08
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Ежедневный реестр поступлений,
предназначенных для перевода в НФ
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Наимено-
вание
органи-
зации
РНН
Код бюджетной
классификации
поступлений
Сумма
Наимено-
вание
банка
платель-
щика
Счет
платель-
щика
Документ
номер
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
Ответственный исполнитель ______________________
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-11 А
Страница Х из Х
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Отчет о месячном распределении поступлений
Код бюджетной
классификации
поступлений
Опи-
сание
Текущий месяц
С начала года
респуб-
ликанс-
кий
бюджет
местный
бюджет
итого
респуб-
ликанс-
кий
бюджет
местный
бюджет
итого
Руководитель ТПК _____________ _____________________
(подпись)         (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель ТПК _______________
(подпись)
Руководитель налогового органа __________________ ________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель налогового органа __________ ______________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-11
Дата: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Отчет о распределении поступлений по дням
за период с: ХХ ХХХХ по: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZT
Код бюджетной
классификации
поступлений
Описание
За день
С начала года
респуб-
ликанс-
кий
бюджет
местный
бюджет
итого
респуб-
ликанс-
кий
бюджет
местный
бюджет
итого
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма № 2-15
Дата: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Ежедневный отчет по сбору поступлений
Текущая дата: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZT
Спе-
ци-
фика
Поступления в
бюджет
Возвраты из
бюджета
Переносы
Распределено в
бюджеты
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
Мес-
тный
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
канс-
кий
Мес-
тный
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
Мес-
тный
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
Мес-
тный
Итого по республике:
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-16
Дата: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Отчет по сбору поступлений с начала года
Текущая дата: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZT
Спе-
ци-
фика
Поступления в
бюджет
Возвраты из
бюджета
Переносы
Распределено в
бюджеты
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
Мес-
тный
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
канс-
кий
Мес-
тный
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
Мес-
тный
Го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
Мес-
тный
Итого по республике:
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Консолидированный отчет по сбору поступлений с начала года
Текущая дата: ХХ ХХ ХХХХ

2-08 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
ҰҚ–ға аударуға арналған түсімдердің күн
сайынғы тізілімі
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Ұйымның атауы
СТН
Түсімдер бюджеттік сыныптама коды
Сомасы
Төлеуші банкінің атауы
Төлеушінің шоты
Құжат
Нөмірі
Күні
Жауапты орындаушы ______________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
3-қосымша
2-11А нысаны
Х парақтан Х  парақ
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Айлық түсімдерді бөлу туралы есеп
Түсімдер бюджеттік сыныптама коды
Сипаттамасы
Ағымдағы ай
Жыл басынан бастап
республикалық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
республикалық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
ҚАБ басшысы             _________ ______________________________
(қолы)             (аты-жөні)
М.О.
Салық органының басшысы _________ ______________________________
(қолы)             (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы       _________
(қолы)
Салық органының жауапты
орындаушысы             _________ ______________________________
(қолы)             (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
4-қосымша
2-11 нысаны
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Күндер бойынша түсімдерді бөлу туралы есеп
Кезең: _______ бастап ________ дейін
Валюта: KZТ
Түсімдер бюджеттік сыныптама коды
Сипаттамасы
Ағымдағы ай
Жыл басынан бастап
республикалық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
республикалық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
5-қосымша
2-15 нысаны
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Түсімдерді жинау жөніндегі күн сайынғы есеп
Ағымдағы күн: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZТ
Ерекшелігі
Бюджетке түсетін түсімдер
Бюджеттен қайтарымдар
Ауыстырулар
Бюджетке бөлінгені
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
Республика бойынша жиыны:
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
6-қосымша
2-16 нысаны
Күні:ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Түсімдерді жыл басынан бастап жинау жөніндегі есеп
Ағымдағы күн: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZТ
Ерекшелігі
Бюджетке түсетін түсімдер
Бюджеттен қайтарымдар
Ауыстырулар
Бюджетке бөлінгені
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
мемлекеттік
республикалық
жергілікті
Республика бойынша жиыны:
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
7-қосымша

форма 2-18
Дата: ХХ-ХХХ-ХХ
Страница Х из Х
Источник финансирования - 1 (Бюджет)
Валюта: KZT
Спе-
ци-
фика
Поступления в
бюджет
Возвраты из
бюджета
Зачеты
Зачислено в
бюджеты
кон-
соли-
диро-
ван-
ный
госу-
дарс-
твен-
ный
НФ
кон-
соли-
диро-
ван-
ный
госу-
дарс-
твен-
ный
НФ
кон-
соли-
диро-
ван-
ный
госу-
дарс-
твен-
ный
НФ
кон-
соли-
диро-
ван-
ный
госу-
дарс-
твен-
ный
НФ
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-19
Дата: ХХ-ХХХ-ХХ
Страница Х из Х
Ведомость ежедневного распределения поступлений
Текущая дата: ХХ ХХ ХХХХ
Регион:
Валюта: KZT
Спе-
ци-
фика
Мес-
то-
рас-
по-
ло-
же-
ние
Всего
пос-
туп-
лений
за
день
Рес-
пуб-
ли-
канс-
кий
бюд-
жет
за
день
Бюджет
района
(горо-
да об-
ласт-
ного
значе-
ния)
за
день
Обла-
стной
бюджет
/г.
Астаны
или
г.
Алматы
за
день
Всего
пос-
туп-
лений
с на-
чала
года
Рес-
публи-
канс-
кий
бюджет
с
начала
года
Бюджет
района
(горо-
да об-
ласт-
ного
значе-
ния) с
начала
года
Област-
ной
бюджет/
г.
Астаны
или г.
Алматы
с
начала
года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ИТОГО
Ответственный исполнитель ___________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-19 А
Дата: ХХ-ХХХ-ХХ
Страница Х из Х
Ведомость распределения поступлений за месяц
Текущий период: ХХ ХХХХ, Текущая дата: ХХ ХХ ХХХХ
Регион:
Валюта: KZT
Спе-
ци-
фика
Мес-
то-
рас-
по-
ло-
же-
ние
Всего
пос-
туп-
лений
за
месяц
Рес-
пуб-
ли-
канс-
кий
бюд-
жет
за
месяц
Бюджет
района
(горо-
да об-
ласт-
ного
значе-
ния)
за
месяц
Обла-
стной
бюджет
/г. Астаны
или г.
Алматы
за
месяц
Всего
пос-
туп-
лений
с на-
чала
года
Рес-
публи-
канс-
кий
бюджет
с
начала
года
Бюджет
района
(горо-
да об-
ласт-
ного
значе-
ния) с
начала
года
Област-
ной
бюджет/
г.
Астаны
или г.
Алматы
с
начала
года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
Руководитель ТПК ___________ __________________
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель ТПК ________________
(подпись)
М.Ш.
Руководитель местного уполномоченного
органа по исполнению бюджета ______________ _____________________
(подпись)         (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель местного уполномоченного
органа по исполнению бюджета ______________ ___________________
(подпись)         (Ф.И.О.)
Руководитель налогового органа _______________ __________________
(подпись)         (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель налогового органа _________ _______________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306

2-18 нысаны
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Жыл басынан бастап түсімдерді жинау жөніндегі шоғырландырылған есеп
Ағымдағы күн: ХХ ХХ ХХХХ
Қаржыландыру көзі – 1 (бюджет)
Валюта: KZТ
Ерекшелігі
Бюджетке түсетін түсімдер
Бюджеттен қайтарымдар
Есепке алу
Бюджетке есепке алынды
шоғырландырылған
мемлекет
ҰҚ
шоғырландырылған
мемлекет
ҰҚ
шоғырландырылған
мемлекет
ҰҚ
шоғырландырылған
мемлекет
ҰҚ
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
8-қосымша
2-19 нысаны
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х  парақ
Түсімдерді бөлудің күн сайынғы ведомосі
Ағымдағы күн: ХХ ХХ ХХХХ
Өңір:
Валюта: KZТ
Ерекшелігі
Орналасқан жері
Бір күнде түскен түсімдердің
барлығы
Бір күндегі республикалық бюджет
Бір күндегі аудандық бюджет (облыстық маңыздағы қалалар)
Бір күндегі Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
Жыл басынан бастап
түскентүсімдердің
барлығы
Жыл басынан
бастап түскенреспубликалық
бюджет
Жыл басынан
бастап түскен
аудандық
бюджет (облыстық маңыздағы қалалар)
Жыл басынан бастап
Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны
Жауапты орындаушы ______________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
9-қосымша
2-19 А нысаны
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х  парақ
Бір айдағы түсімдерді бөлудің ведомосі
Ағымдағы кезең: ХХ ХХХХ Ағымдағы күн: ХХ ХХ ХХХХ
Өңір:
Валюта: KZТ
Ерекшелігі
Орналасқан жері
Бір айда түскен түсімдердің
арлығы
Бір айдағы республикалық бюджет
Бір айдағы аудандық бюджет (облыстық маңызы бар қалалар)
Бір айдағы Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
Жыл басынан бастап
түскен түсімдердің барлығы
Жыл басынан
бастап түскенреспубликалық
бюджет
Жыл басынан
бастап түскен
аудандық
бюджет (облыстық маңызы бар қалалар)
Жыл басынан бастап
Астана қ.
немесе
Алматы қ./ облыстық
бюджет
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны
АҚБ басшысы                 __________ ______________________________
(қолы)                (аты-жөні)
М.О.
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның басшысы  __________ ______________________________
(қолы)                (аты-жөні)
М.О
АҚБ жауапты орындаушысы     __________ ______________________________
(қолы)                (аты-жөні)
М.О.
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның жауапты орындаушысы ________ _____________________
(қолы)      (аты-жөні)
СО басшысы                  __________ ______________________________
(қолы)                (аты-жөні)
М.О.
СО жауапты орындаушысы      __________ ______________________________
(қолы)                (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
10-қосымша

Форма № 2-27
Дата: ХХ-ХХХ-ХХ
Страница Х из Х
Отчет о ежедневном распределении поступлений местных бюджетов
по _____________ области
Текущая дата: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZT
Место-
распо-
ложение
Код бюджетной
классификации
поступлений
Распре-
делен-
ные доли
Возв-
раты
Зачеты в
(+)/из
(-)
Причи-
тающаяся
сумма
Причитаю-
щаяся сумма
с начала
года
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 10-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма № 2-28
Отчет произведен: ХХ.ХХ.ХХХХ ХХ:ХХ:ХХ
Сноска. Приказ дополнен приложением 10-1 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 08.12.2010 № 614 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Отчет по распределению ТС
КБК 106101 "Таможенные пошлины на ввозимые товары, за
исключением таможенных пошлин, налогов на ввозимые физическими
лицами товары для личного пользования с применением единых
ставок таможенных пошлин, налогов или совокупного
таможенного платежа"
Регион:            ХХХХ
Дата:              ХХ.ХХ.ХХХХ
Единица измерения: тенге
Параметры
за день
за месяц
с начала года
Поступления (92,67 %)
Зачет (92,67 %)
Возврат (92,67 %)
Всего КСН ТС (92,67 %)
Доля Республики Казахстан (7,33 %)
ИТОГО
Ответственный исполнитель __________________________ (подпись)
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-29
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Возврат поступлений из бюджета налогоплательщикам
Регион:
Период:
Единица измерения:
Получатель
Платежное
поручение
налогового
комитета
Код бюджетной
классификации
поступлений
Получатель
Сумма
возврата
РНН
наиме-
нование
дата
код
банка
счета
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего возвратов
Руководитель ТПК _____________ _________________
(подпись)       (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель ТПК ________________
(подпись)
М.Ш.
Руководитель налогового органа __________ _________________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Ответственный исполнитель налогового органа ___________ _____________
(подпись)    (Ф.И.О.)
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-31А
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Отчет по переносам поступлений между Налоговыми органами и КБК
Номер
платеж-
ного по-
ручения
Дата
платеж-
ного по-
ручения
РНН и
наименование
налогового
органа
Данные
по
переносу
КБК поступлений
для
Сумма
для
списа-
ния
для
зачис-
ления
списания
зачис-
ления
Регион:
Период:
Единица измерения:
Всего
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-34
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Норматив распределения поступлений в бюджет между
областным и нижестоящими бюджетами
Область:
Район:
Дата:
Единица измерения:
Код бюджетной
классификации
поступлений
Наименование
Норматив областного
бюджета
Норматив
нижестоящего
бюджета
Руководитель местного уполномоченного
органа по государственному
планированию       __________ ________________ "__" ________ 200_ г.
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель налогового органа ________ __________ "__" _____ 200_ г.
(подпись)   (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель ТПК ___________ __________________ "__" ________ 200_ г.
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306

2-27 нысаны
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
_________________________________облысы бойынша
жергілікті бюджеттердің түсімдерін күн сайын бөлу туралы есеп
Ағымдағы күн: ХХ ХХ ХХХХ
Валюта: KZТ
Орналасқан жері
Түсімдердің бюджеттік сыныптамасының коды
Бөлінген
үлестер
Қайтару
(-)-тен
(+)-ке
ауыстыру
Тиесілі
сома
Жыл басынан
бастап тиесілі сома
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
№ 306 бұйрығына
10-1-қосымша
Ескерту. 10-1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 2010.10.08 № 614 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
№ 2-28 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ.ХХ.ХХХХ ХХ:ХХ:ХХ
КО-ны бөлу жөніндегі есеп БСК 106101 «Кедендік баж, салықтар немесе жиынтық кедендік төлемдердің бірыңғай ставкасын қолдана отырып, жеке тұлғалар жеке пайдалану үшін әкелетін тауарларға салынатын кедендік баждарды, салықтарды қоспағанда, әкелінетін тауарларға салынатын кедендік баждар»
Өңір: ХХХХ
Күні: ХХ.ХХ.ХХХХ
Өлшем бірлігі: теңге
Параметрлері
Бір күнде
Бір айда
Жыл басынан бастап
Түсімдер (92.67 %)
Есепке алу (92,67 %)
Қайтарым (92,67 %)
Барлығы КО ҚБШ (92,67 %)
Қазақстан Республикасының үлесі (7,33 %)
Жиыны
Жауапты орындаушы______________________________________(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
11-қосымша
2-29 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ Х ХХХ
Х парақтан Х парақ
Бюджеттің түсімдерін салық төлеушілерге қайтару
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
N
Алушы
Салық комитетінің төлем
тапсырмасы
Түсімдердің бюджеттік сыныптама коды
Алушы
Қайтару сомасы
СТН
атауы
N
күні
Банк коды
Шот N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
АҚБ  басшысы ______ _____________   СО басшысы ______ ____________
(қолы)  (аты жөні)                (қолы)  (аты-жөні)
М.О.                                  М.О.
АҚБ жауапты орындаушысы ______ СО жауапты орындаушысы ____________
(қолы)                           (қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
12-қосымша
2-31А нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Салық комитеттері және БСК арасында түсімдерді ауыстыру бойынша есеп
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
N
Төлем тапсырмасының N
Төлемтапсырмасының күні
Салық органының СТН және атауы
Ауыстыру жөніндегі деректер
Түсімдердің БСК
Сомасы
Есептен шығару үшін
Есепке енгізу үшін
Есептен шығару үшін
Есепке алу үшін
Барлығы:
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
13-қосымша
2-34 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Бюджетке түсетін түсімдерді облыстық және төмен тұрған бюджеттер арасында бөлу нормативі
Облыс:
Аудан:
Өлшеу бірлігі:
Түсімдердің бюджеттік сыныптама коды
Атауы
Облыстық бюджет
нормативі
Төмен тұрған
бюджет нормативі
Бюджеттік жоспарлау жөніндегі
уәкілетті органның басшысы ________ _____________ 200_жылғы "__"_____                              (қолы)    (аты-жөні)
М.О.
СО басшысы __________ _______________________ 200_жылғы "__"________
(қолы)         (аты-жөні)
М.О.
АҚБ басшысы _________ _______________________ 200_жылғы "__"________
(қолы)         (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
14-қосымша

Форма № 2-41
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Анализ платежных поручений
Регион:
Период:
Единица измерения:
РНН
налогоп-
латель-
щика
Номер
платеж-
ного
поруче-
ния
Дата
платеж-
ного
поруче-
ния
Код
банка
пла-
тельщи-
ка
Номер
счета
платель-
щика
Код бюджетной
классификации
поступлений
КНП
Сумма
Всего за день __________ документов на сумму _________
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Форма 2-43
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Поступления по коду классификации бюджета
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Код поступлений:
Входящий остаток:
Назначе-
ние
платежа
Номер
платежного
поручения
Дата
платежного
поручения
РНН
налогоп-
лательщика
Код банка
налогопла-
тельщика
ИИК
КБК
Сумма
Исходящий остаток:
Ответственный исполнитель _________________________
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Отчет по возвратам пенсионных накоплений
Отчет сформирован: ХХ ХХ ХХХХ
Страница: X из ХХ
Код государственного учреждения:
Наименование государственного учреждения:
Дата возврата:
Фамилия
Имя
Отчество
СИК
Причины
возврата
Сумма
Итого по документу
Итого по документу
Итого
Ответственный исполнитель _________________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 июля 2009 года № 306
Отчет по возвратам платежей по заработной плате
Отчет сформирован: ХХ ХХ ХХХХ
Страница: X из ХХ
Код государственного учреждения:
Наименование государственного учреждения:
Дата возврата:
Фамилия
Имя
Отчество
№ карточки или
лицевого счета
Сумма
Итого по документу
Итого
Ответственный исполнитель _________________________
(подпись)
М.Ш.

2-41 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Төлем тапсырмаларын талдау
Өңір:
Кезең:
Өлшеу бірлігі:
Салық төлеушінің СТН
Төлем тапсырмасының нөмірі
Төлем тапсырмасының күні
Төлеушінің банк коды
Төлеушінің шоты
Түсімдердің бюджеттік сыныптама коды
ТМК
Сомасы
________________ бір күндегі барлығы ____________ сомаға құжаттар
Жауапты орындаушы ____________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
15-қосымша
2-43 нысаны
Есеп жүргізілді: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Бюджет сыныптамасының коды бойынша түсімдер
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:                                        Кіретін қалдық
Түсімдер коды:
Төлемнің мақсаты
Төлем тапсырмасының N
Төлем тапсырмасының күні
Салық төлеушінің СТН-і
Салық төлеуші  банкінің коды
ЖСК
БСК
Сомасы
Шығатын қалдық
Жауапты орындаушы ____________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
16-қосымша
Зейнетақы төлемдерін қайтару жөніндегі есеп
Есеп қалыптастырылды: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Мемлекеттік мекеменің коды:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Қайтару күні:
Тегі
Аты
Әкесінің аты
ӘЖК
Қайтару  себептері
Сомасы
Құжат бойынша жиыны
Құжат бойынша жиыны
Жиыны
Жауапты орындаушы ____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 20 шілдедегі
N 306 бұйрығына
17-қосымша
Жалақы бойынша төлемдерді қайтару жөніндегі есеп
Есеп беру қалыптастырылды: ХХ ХХ ХХХХ
Х парақтан Х парақ
Мемлекеттік мекеменің коды:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Қайтару күні:
Есеп жүргізілді:
1-ден N дейінгі парақ
Тегі
Аты
Әкесінің аты
Карточканың немесе жеке шоттың N
Сомасы
Құжат бойынша жиыны
Жиыны
Жауапты орындаушы ____________________________
(қолы)
М.О.