Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 сентября 2009 года № 425. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 октября 2009 года № 5822
В целях реализации подпункта 23) статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4991), следующее изменение:
Формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности, утвержденных указанным приказом, изложить в редакции согласно приложениям 1-55 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Омирбаев С.М.) в установленном порядке:
1) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              А. Жакупов
Приложение 1
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга регистрации приказов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
N приказа
Дата издания
Название приказа
Кем подписан (Фамилия,
имя, отчество, должность)
Приложение 2
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга протоколов педагогического совета школы
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
ПРОТОКОЛ N
Заседания (совещания, собрания)_______________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(дата проведения должна указываться полностью)
Присутствовали: (фамилии, имена и отчества указываются полностью)
Повестка дня:

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 425 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 16 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5822 болып енгізілді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 23) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 23 қазандағы 2007 жылғы N 502 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 4991-мен тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген білім беру ұйымдарының білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандары осы бұйрыққа 1 - 55-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (С.М. Өмірбаев) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықтың ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                            А. Жақыпов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Бұйрықтарды тіркеу кітабы
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
Бұйрық
N-і
Шығарылған күні
Бұйрықтың
атауы
Кім қол қойды (тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Мектептің педагогикалық кеңесі хаттамаларының
КІТАБЫ
___________________________________________________________
(облыс)
___________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
N хаттама
_______________________________________________
_______________________________________________ мәжілісі (жиналысы)
_________________________________________________________________
(өткізілген күні толық көрсетілуі тиіс)
Қатысқандар: (тегі, аты, әкесінің аты толық көрсетіледі)
Күн тәртібі:

1. Слушали: 1. Наименование рассмотренного вопроса.
2. Выступили: 1. Фамилии выступивших и краткие содержания выступлений
3. Постановили: 1. Решение, принятое по данному вопросу
И так далее
Председатель ________________ (фамилия)
Секретарь ________________ (фамилия)
Приложение 3
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА УЧЕТА
личного состава педагогических работников школы
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
(левая сторона)
NN
п/п
Фамилия,
имя,
отчество,
должность
Пол
Год
рождения
Национальность
Образование (учебное
заведение, факультет,
специальность,
N диплома, когда
окончил)
1
2
3
4
5
6
До конца страницы (30 строк)
(правая сторона)
Когда
и
какие
курсы
повы-
шения
квали-
фика-
ции
окон-
чил
Какой
предмет
препо-
дает
Общий
стаж
педаго-
гической
работы
при
поступ-
лении в
данную
школу
С какого
времени
работает
в данной
школе,
номер
приказа,
дата
Дата
прохождения
аттестации,
заключение
аттеста-
ционной
комиссии
Награды,
персо-
нально
звание,
ученая
степень
Домаш-
ний
адрес,
теле-
фон
Отметка
о
выбытии,
причины
выбытия
8
9
10
11
12
13
14
15
До конца страницы (30 строк)
Приложение 4
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АЛФАВИТНАЯ КНИГА
записи учащихся
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Внутренние страницы книги
(левая сторона)
NN
п/п
Фамилия,
имя,
отчество
учащегося
Год и
месяц
рождения
Пол
Родной язык
Дата
поступления в
школу
В какой
класс
поступил
1
2
3
4
5
6
7
Внутренние страницы книги
(правая сторона)
Домаш-
ний
адрес
учаще-
гося
Дата
выбы-
тия
Из
какого
класса
выбыл
Дата и
номер
приказа о
выбытии
Куда
выбыл
(область,
район,
школа)
Причины
выбытия
(в том
числе
окончание
учащимся
школы)
Отметка о
выдаче
личного
дела
В каком
классе
обучается
ученик в
текущем
учебном
году
8
9
10
11
12
13
14
15
Приложение 5
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Место для
фотографии
ЛИЧНОЕ ДЕЛО N ________
Фамилия ___________________________________________________________
Имя _______________________________________________________________
Отчество __________________________________________________________
Число, месяц, год рождения ________________________________________
Домашний адрес ____________________________________________________
Фамилия ___________________________________________________________
Имя _______________________________________________________________
Отчество __________________________________________________________

1. Тыңдалды: 1. (Қаралған мәселенің тақырыбы).
2. Сөйледі: 1. (Сөйлеген адамның тегі және сөзінің қысқаша мазмұны).
3. Қаулы етті: 1. (Аталған мәселе бойынша қабылданған шешім).
Әрі қарай
Төраға ______________________ (тегі, аты)
Хатшы  ______________________ (тегі, аты)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Мектептің педагогикалық қызметкерлерінің жеке құрамын есепке алу КІТАБЫ
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
(сол жақ беті)
NN
р/с
Тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы
Жынысы
Туғанжылы
Ұлты
Білімі (қашан, қандай оқу орнын және факультетті бітірген, мамандығы, дипломның N)
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін (30 жол)
(оң жақ беті)
Қашан және қандай біліктілігін арттыру курстарын бітірді
Қандай пәнді жүргізеді
Осы мектепке қабылданған кездегі жалпы педагогикалық стажы
Осы мектепте қай уақыттан бері жұмыс істейді. Бұйрықтың нөмірі, күні
Аттестациядан өткен күні, аттестациялау коммиссиясының шығарған қорытындысы
Наградалары мен атағы, ғылыми дәрежесі
Мекен-жайы, телефоны
Кеткендігі туралы белгі
8
9
10
11
12
13
14
15
Беттің соңына дейін (30 жол)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Оқушыларды жазатын
АЛФАВИТТІК КІТАП
_________________________________________________________
(облыс)
_________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
Кітаптың ішкі беттері
(сол жақ беті)
NN
р/с
Оқушының тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы және айы
Жынысы
Ана тілі
Мектепке қабылданған күні
Қай сыныпқа қабылданды
1
2
3
4
5
6
7
Кітаптың ішкі беттері
(оң жақ беті)
Оқушының мекен-жайы
Кеткенкүні
Қай сыныптанкетті
Кету жөніндегібұйрықтыңкүні мен нөмірі
Қайда кетті (облыс, аудан, мектеп)
Кету себептері (оның ішінде, мектеп бітіргендер)
Жеке іс қағазының берілгенін белгілеу
Осы оқу жылында оқушы қай сыныпта оқиды
8
9
10
11
12
13
14
15
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Суреттің орны
N ________ ЖЕКЕ ІС ҚАҒАЗЫ
Тегі _________________________________
Аты __________________________________
Әкесінің аты _________________________
Туған күні, айы, жылы ________________
Мекен-жайы ___________________________
Тегі ______________________________________________________________
Аты _______________________________________________________________
Әкесінің аты ______________________________________________________

1. Пол: мужской, женский (подчеркнуть)
2. Родился _____________________________________
(число, месяц, год)
Основание:
свидетельство о рождении N ___ от ____________ серия N ____________
3. Фамилия, имя, отчество
отца ______________________________________________________________
матери ____________________________________________________________
или лиц, их заменяющих ____________________________________________
4. Национальность _________________________________________________
5. Где воспитывался /обучался/ до поступление в первый класс
___________________________________________________________________
6. Сведения о переходе из данной школы в другую/указать название
школы, из какой пришел ученик, и в какой класс принят/
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
7. Отметка о выбытии из школы/когда, куда, причины/
___________________________________________________________________
8. Домашний адрес учащегося
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
9. Награды и поощрения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
10. Краткие сведения об общественной работе, участии в олимпиадах,
конференциях, соревнованиях и т.д.
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
11. Сведения об изучении факультативных курсов ____________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Приложение 6
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КЛАССНЫЙ ЖУРНАЛ
для 1-4 классов
_________________________________________________________
область
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(класс)
________________________ учебный год
УКАЗАНИЯ
к ведению классного журнала для 1-4 классов

1. Жынысы: ер, әйел _______ (астын сыз)
2. ____________________________________________________ туған
(күні, айы, жылы)
Негізі:
Туу туралы куәлік N ___ берілген күні ____ сериясы ____ N_______
3. Әкесінің тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
Шешесінің тегі, аты, әкесінің аты ______________________________     Немесе оларды алмастыратын адамның тегі, аты, әкесінің аты    ________________________________________________________________
4. Ұлты ________________________________________________________
5. Бірінші сыныпқа қабылданғанға дейін қай жерде тәрбиеленді (оқытылды)   ________________________________________________________________      ________________________________________________________________
6. Осы мектептен басқа мектепке кету туралы мағлұматтар (ауысқан      мектептің атын көрсету керек және қай сыныпқа)
________________________________________________________________      ________________________________________________________________
7. Мектептен кету белгісі (қашан, қайда, себептері)  ________________________________________________________________      ________________________________________________________________
8. Оқушының мекен-жайы _________________________________________      ________________________________________________________________
9. Наградалары мен марапаттаулары    ________________________________________________________________      ________________________________________________________________
10. Қоғамдық жұмысқа, олимпиадаларға, конференцияларға түрлі жарыстарға және т.б. қатысуы туралы қысқаша мағлұматтар   ________________________________________________________________      ________________________________________________________________      ________________________________________________________________      ________________________________________________________________
11. Оқытылған факультативтік курстар жөніндегі мағлұмат    ________________________________________________________________      ________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі СЫНЫП ЖУРНАЛЫ
1-4-сыныптары үшін
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________ сынып
_________ оқу жылы
Негізгі және орта мектептердегі 1-4-бастауыш сыныптар үшін сынып журналын жүргізуге арналған
НҰСҚАУ

1. Классный журнал является государственным документом, ведение которого обязательно для каждого учителя школы.
2. Директор школы и его заместитель по учебно-воспитательной работе обязаны обеспечить хранение классных журналов и систематически осуществлять контроль за правильностью их ведения.
3. Классный журнал рассчитан на один учебный год. Журналы параллельных классов нумеруются литерами. Например, 1 "А" класс, 1 "Б" класс, 1 "В" класс и т.д.
4. Заместитель директора по учебно-воспитательной работе (директор) дает указания учителям начальных классов о распределении в журнале страниц, отведенных на текущий учет успеваемости и посещаемости учащихся на год в соответствии с количеством часов, выделенных в учебном плане на каждый предмет.
5. Учитель обязан систематически проверять и оценивать знания учащихся, а также отмечать посещаемость школьников на каждом уроке. На левой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать дату проведения урока, отмечать отсутствующих на уроке учащихся буквой "н".
На правой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать тему, изученную на уроке, и задание на дом.
Графа "Заметки учителя" служит для записи замечаний учителя о поведении отдельных учащихся, их продвижении или отставании в учебной работе.
6. По письменным работам оценки выставляются в графе того дня, когда проводилась данная работа.
7. По проведенным практическим и лабораторным работам, экскурсиям, контрольным письменным работам следует указывать точно их тему и количество использованных часов.
8. В графе "Домашнее задание" записываются содержание задания и характер его выполнения (читать, читать наизусть и т.д.), Страницы, номера задач и упражнений, практические работы. Если учащимся дается задание на повторение, то конкретно указывается его объем.
9. Итоговые оценки за каждую учебную четверть выставляются учителем после записи даты последнего урока по данному предмету в четверти. Одновременно с этим четвертные оценки переносятся им в сводную ведомость учета успеваемости и поведения учащихся.
10. Учитель начальных классов записывает в классном журнале фамилии и имена учащихся в алфавитном порядке; используя данные из их личных дел, заполняет "Общие сведения об учащихся"; ежемесячно записывает в разделе "Учет посещаемости учащихся" количество дней и уроков, пропущенных каждым учащимся и классом в целом за четверть и учебный год.
11. Страница "Показатели физической подготовленности" заполняется учителем физической культуры два раза в год.
12. Страница "Замечания по ведению классного журнала" заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной работе или директором школы.

1. Сынып журналы мектептің әрбір мұғалімі үшін жүргізуге міндетті мемлекеттік құжат болып табылады.
2. Мектеп директоры және оның оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары сынып журналының сақталуын қадағалауға және олардың дұрыс толтырылуын жүйелі түрде бақылауға міндетті.
3. Сынып журналы бір оқу жылына есептелген. Параллель сыныптардың журналдары литермен нөмірленеді. Мысалы, 1 "А" сынып, 1 "Ә" сынып, 1 "Б" сынып және т.б.
4. Директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары (мектеп директоры) бастауыш сынып мұғалімдеріне оқу жоспарындағы әр пәнге бөлінген сағаттардың санына сәйкес оқушының жыл бойғы үлгерімі мен қатысуын есептеуге арналған журнал беттерін бөлу туралы нұсқау береді.
5. Мұғалім оқушылардың білімін жүйелі түрде тексеруге және бағалауға, сондай-ақ оқушылардың сабаққа қатысуын әр сабақта белгілеуге міндетті.
Ашылған журналдың сол жақ бетіне мұғалім өткізілген сабақтың күнін жазуға, сабаққа қатыспаған оқушыларды "ж" әрпімен белгілеуге міндетті.
Журналдың ашылған бетінің оң жағына мұғалім өтілген сабақтың тақырыбын және үй тапсырмасын жазуға міндетті.
"Мұғалімнің ескертпелері" бағаны жекелеген оқушылардың тәртібі туралы, олардың оқу барысындағы жетістіктері мен кемшіліктері туралы ескертулерді жазуға арналған.
6. Жазба жұмыстарының бағалары сол жұмыс өткізілген күннің бағанына қойылады.
7. Өткізілген практикалық және зертханалық жұмыстардың, экскурсиялардың, жазба бақылау жұмыстарының тақырыптары және оған жұмсалған сағат саны нақты көрсетілуі тиіс.
8. "Үй тапсырмасы" бағанына тапсырманың мазмұны және оның орындалу түрі (оқу, әңгімелеу, жатқа айту т.б.), есептер мен жаттығулардың, практикалық жұмыстардың беттері, нөмірлері жазылады. Егер оқушыларға тапсырма қайталауға берілсе, онда оның көлемі нақты көрсетіледі.
9. Әр оқу тоқсанының (жылдық) қорытынды бағаларын мұғалім пәннің тоқсандағы соңғы сабағы өткізілген күні белгіленген жазбадан кейін қояды. Сонымен қатар тоқсандық бағалар оқушылардың үлгерімі мен тәртібін есепке алудың жинақтық тізімдемесіне көшіріледі.
10. Бастауыш сыныптың мұғалімі оқушылардың тегін алфавиттік тәртіппен сынып журналына жазады; Жеке іс қағаздарындағы мағлұматтарды пайдалана отырып, "Оқушылар жөніндегі жалпы мағлұматтарды" толтырады; "Оқушылардың сабаққа қатысу есебі" деген бөліміне оқу жылындағы және тоқсан бойы әр оқушының және сыныптың жыл бойы және тоқсан бойы босатқан сабақтар мен күндерін ай сайын жазады.
11. "Дене тәрбиесі дайындығының көрсеткіштері" беті дене тәрбиесі мұғалімі жылына екі рет толтырады.
12. "Сынып журналын жүргізу жөніндегі ескертпелер" беті директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе мектеп директоры толтырады.

13. Все записи в классном журнале должны производиться четко, аккуратно пастой или чернилами (по решению администрации школы).
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ НА 1-ое полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
3 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
4 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
5 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
6 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ на 2-е полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
3 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
4 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
5 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
6 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
ОГЛАВЛЕНИЕ
наименование                                           стр.
1. Грамота                                           _____________
2. Родной язык                                       _____________
3. Родная литература                                 _____________
4. Казахский язык (как государственный)              _____________
5. Русский язык
6. Иностранный язык _____________                    _____________
(какой)
7. Математика                                        _____________
8. Информатика                                       _____________
9. Окружающий мир
10. Самопознание                                     _____________
11. Музыкальное искусство                            _____________
12. Художественный труд                              _____________
13. Физическая культура                              _____________
14. ________________                                 _____________
15. ________________                                 _____________
16. ________________                                 _____________
17. ________________                                 _____________
18. Общие сведения об учащихся                       _____________
19. Показатели физической подготовленности учащихся  _____________
20. Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных учащимися ___
21. Сводная ведомость учета
успеваемости и поведения учащихся                _____________
22. Замечания по ведению классного журнала           _____________
(левая сторона)
Наименование предмета ______________
NN
п/п
Фамилия, имя
учащегося
Месяц, число
И далее,
до 26
1.
2.
3.
И далее, до 42-х
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
учителя _________________________________
Число,
месяц
Что пройдено
на уроке
Домашнее
задание
Заметки
учителя
Всего, до 42-х
(левая сторона)
Общие сведения об учащихся
NN
п/п
N лич-
ного
дела
Фамилия, имя,
отчество
учащегося
Пол
Год,
месяц
рождения
Нацио-
наль-
ность
Был ли в
дошкольном
учреждении
1.
2.
3.
4.
5.
До конца страницы
(правая сторона)
Когда
начал
учебу
Когда и
куда
выбыл
Фамилия, имя,
отчество отца,
матери или лиц,
заменяющих их
Должность, название
и адрес учреждения,
где работает
указанное лицо
Домашний
адрес,
телефон
До конца страницы
(левая сторона)
Показатели физической подготовленности учащихся
NN
п/п
Фамилия
и имя
учащихся
Меди-
цинская
группа
В начале учебного года (сентябрь)
Бег
Сила кисти
Прыжки
в длину
с места
Метание
набив-
ного
мяча
(1 кг)
Оценка
состояния
физической
подготов-
ленности
левой
правой
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И так далее, до 42
правая сторона
Медицинская
Группа
В конце учебного года (май)
Бег
Сила кисти
Прыжки
в длину
с места
Метание
набивного
мяча
(1 кг)
Общая
оценка
состояния
Левой
Правой
(левая сторона)
Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных учащимися
N
N
Фа-
ми-
лия
и
имя
уча-
щих-
ся
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
1 четверть
Пол-
ных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
42
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Ноябрь
Декабрь
2 четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
В
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
В
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да-
лее,
до
42
(левая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Январь
Февраль
Март
3 четверть
Полных
дней
Уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
Уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
В
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
В
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
В
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да-
лее,
до
42
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Апрель
Май
4 четверть
Всего за год
Полных
дней
Уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
Уроков
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да-
лее,
до
42
Сводная ведомость учета успеваемости и посещаемости учащихся
(левая сторона)
N
N
п/
п
Фами-
лия,
имя
уча-
ще-
гося
Пе-
риоды
учеб-
ного
года
Наименование предметов
Г
р
а
м
о
т
а
Род-
ной
язык
Род-
ная
ли-
те-
ра-
тура
Ка-
зах-
ский
язык
(как
го-
су-
дар-
ст-
вен-
ный)
Рус-
ский
язык
Ино-
ст-
ран-
ный
язык
Ма-
те-
ма-
ти-
ка
Ин-
фор-
ма-
ти-
ка
Окру-
жаю-
щий
мир
Само-
поз-
нание
Му-
зы-
каль-
ное
ис-
кусс-
тво
1
чет-
верть
2
чет-
верть
3
чет-
верть
4
чет-
верть
Годо-
вая
от-
метка
Вы-
пол-
нение
лет-
них
зада-
ний
Ито-
говая
оцен-
ка
2.
И далее, до конца страницы
(правая сторона)
Наименование предметов
Предметы
по выбору
Пове-
дение
При-
ле-
жа-
ние
Количество
уроков
Худо-
жест-
венный
труд
Физи-
ческая
куль-
тура
Этика
Правила
дорож-
ного
дви-
жения
Всего
Из них
проущено
И далее, до 42
Замечания по ведению журнала
Число и
месяц
Замечания и предложения
проверяющих
Отметки о выполнении
До конца страницы
Приложение 7
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КЛАССНЫЙ ЖУРНАЛ
для 5-12 классов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
_________________________________________________________
(класс)
________________________ учебный год
УКАЗАНИЯ
к ведению классных журналов для
5-12 классов основных и общих средних школ

13. Сынып журналындағы барлық жазбалар анық және ұқыпты сиямен немесе пастамен (мектеп әкімшілігінің шешіміне сәйкес) толтырылуы тиіс.
1-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
Мазмұны
беті
1. Сауат ашу
___________________
2. Ана тілі
___________________
3. Әдебиет
___________________
4. Қазақ тілі (мемлекеттік тіл ретінде)
___________________
5. Орыс тілі
___________________
6. Шетел тілі ___________________ (қандай)
___________________
7. Математика
___________________
8. Информатика
___________________
9. Қоршаған әлем
___________________
10. Өзін-өзі тану
___________________
11. Музыкалық өнер
___________________
12. Көркем еңбек
___________________
13. Дене шынықтыру
___________________
14. ________________
___________________
15. ________________
___________________
16. ________________
___________________
17. ________________
___________________
18. Оқушылар туралы жалпы мағлұматтар
___________________
19. Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
___________________
20. Оқушылардың қатыспаған сабақтары мен күндерінің саны туралы мағлұматтар
___________________
21. Оқушылардың оқу үлгерімі және тәртібі есебінің жинақ тізімдемесі
___________________
22. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
___________________
(сол жақ беті)
Пәннің аты
NN р/с
Оқушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 26-ға дейін
1
2
3
4
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
Айы,
Күні
Сабақта не өтілді
Үй тапсырмасы
Мұғалімнің ескертулері
Беттің соңына дейін
Барлығы 42 жол
(сол жақ беті)
Оқушылар туралы жалпы мағлұматтар
NN р/с
Жеке іс қағазының N
Оқушылардың тегі, аты, әкесінің аты
Жынысы
Туған жылы және айы
Ұлты
Мектепке дейінгі мекемеде болуы
1
2
3
4
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Оқуды қашан бастады
Қашан және қайда кетті
Әке-шешесінің немесе оларды ауыстырушы адамның тегі, аты, әкесінің аты
Ата-анасының жұмыс орны, қызметі, телефоны
Мекен-жайы, телефоны
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
NN
р/с
Оқушылардың тегі және аты
Медициналық топ
Оқу жылының басында (қыркүйек)
Жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Тығыз допты лақтыру (1кг)
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
сол
оң
1
2
3
4
5
6
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Медициналық топ
Оқу жылының аяғында (мамыр)
Жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққасекіру
Тығыз допты лақтыру (1кг)
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
Сол
оң
(сол жақ беті)
Оқушылардың босатқан күндері мен сабақтарының
саны туралы мағлұмат
NN
Оқушылардың тегі және аты
Қыркүйек
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
3
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Қазан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
Қараша
1-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушылардың тегі және аты
Қараша
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
3
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Желтоқсан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
2-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(сол жақ беті)
NN
Оқушылардыңтегі және аты
Қаңтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
3
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Ақпан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
Наурыз
3-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушылардыңтегі және аты
Сәуір
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Мамыр
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
4-тоқсан
Жылдық
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(сол жақ беті)
Оқушылардың оқу үлгерімі мен сабаққа қатысуын
есепке алудың жинақ тізімдемесі
NN р/с
Оқушылардыңтегі, аты
Оқу жылдарының кезеңдері
Пәндердің аттары
Сауат ашу
Ана тілі
Әдебиет
1
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Жылдық баға
Жазғы тапсырмаларды орындауы
Қорытынды баға
2
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Қазақ тілі
Орыс тілі
Шетел тілі
Математика
Информатика
Қоршаған әлем
Өзін-өзі тану
Одан әрі, беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Пәндер аттары
Таңдау бойынша пәндер аттары
Музыкалық өнер
Көркем еңбек
Дене шынықтыру
кестенің жалғасы
Тәртібі
Ынта
Сабақтар саны
Барлығы
Оның ішінде қатыспағаны
Одан әрі, беттің соңына дейін
Журналды жүргізу жөніндегі ескертулер
Күні және айы
Тексерушінің ескертулері мен ұсыныстары
Орындалғаны жөніндегі белгілер
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі СЫНЫП ЖУРНАЛЫ
5-12-сыныптар үшін
_____________________________________
(облыс)
_____________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_____________________________________
(мектептің атауы)
___________ сынып
___________ оқу жылы
Негізгі және жалпы орта мектептің 5-12-сыныптары үшін сынып журналын жүргізуге арналған
НҰСҚАУ

1. Классный журнал является государственным документом, ведение которого обязательно для каждого учителя и классного руководителя.
2. Директор школы и его заместитель по учебно-воспитательной работе обязаны обеспечить хранение классных журналов и систематически осуществлять контроль за правильностью их ведения.
3. Классный журнал рассчитан на один учебный год. Журналы параллельных классов нумеруются литерами. Например, 5 "А" класс, 5 "Б" класс, 5 "В" класс и т.д.
4. Заместитель директора по учебно-воспитательной работе (директор) дает указания учителям и классным руководителям о распределении в журнале страниц, отведенных на текущий учет успеваемости и посещаемости учащихся на год в соответствии с количеством часов, выделенных в учебном плане на каждый предмет.
5. Учитель обязан систематически проверять, оценивать знания учащихся и выставлять оценки, а также отмечать посещаемость школьников.
На левой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать дату урока, отмечать отсутствующих на уроке учащихся буквой "н".
На правой стороне развернутой страницы журнала учитель обязан записывать изучаемую на уроке тему и задание на дом.
Графа "Заметки учителя" служит для записи замечаний учителя о поведении отдельных учащихся, их продвижении или отставании в учебе.
6. При проведении сдвоенных уроков необходимо записывать дату и тему каждого урока.
7. По письменным работам оценки выставляются в графе того дня, когда проводилась данная работа.
8. По проведенным практическим и лабораторным работам, экскурсиям, контрольным письменным работам точно указывается их тема и количество затраченных часов.
9. В графе "Домашнее задание" записываются содержание задания и характер его выполнения (читать, читать наизусть и т.д.), страницы, номера задач и упражнений, практические работы.
Если учащимся дается задание на повторение, то конкретно указывается его объем.
10. Итоговые оценки за каждую учебную четверть (полугодие) выставляются учителем после записи даты последнего урока по данному предмету в четверти (полугодии). Одновременно с этим четвертные (полугодовые) оценки заносятся классным руководителем в сводную ведомость учета успеваемости и посещаемости учащихся.
11. В журнале учтено то, что класс на занятия по иностранному языку, физической культуре, трудовому обучению, а также по русскому языку в школах с казахским языком обучения и казахскому языку в школах с русским языком обучения делится на две группы.
12. Классный руководитель аккуратно записывает в классном журнале фамилии и имена учащихся в алфавитном порядке, заполняет "Общие сведения об учащихся" с использованием данных из их личных дел, ежемесячно записывает в разделе "Учет посещаемости учащихся" количество дней и уроков, пропущенных учащимися и классом в целом за четверть (полугодие) и учебный год.

1. Сынып журналы мектептің әрбір мұғалімі және сынып жетекшісі үшін жүргізуге міндетті мемлекеттік құжат болып табылады.
2. Мектеп директоры және оның оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары сынып журналының сақталуын қамтамасыз етуге және олардың дұрыс жүргізілуіне бақылау жасауға міндетті.
3. Сынып журналы бір оқу жылына есептелген. Параллель сынып журналдары литермен нөмірленеді. Мысалы, 5 "А" сыныбы, 5 "Ә" сыныбы, 5 "Б" сыныбы т.с.с.
4. Директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары (директор) әрбір пәнге оқу жоспарында бөлінген тиісті сағаттарға сәйкес оқушылардың жыл бойы үлгерімі мен сабаққа қатысуы есебіне арналған журнал беттерін бөлу туралы мұғалімдерге және сынып жетекшілеріне нұсқау береді.
5. Мұғалім оқушылардың білімдерін ұдайы тексеріп білімін бағалауға, сондай-ақ қатысуын белгілеп отыруға міндетті. Журналдың ашылған бетінің сол жағында мұғалім сабақтың болған күнін жазуға, сабаққа қатыспағандарды "ж" әрпімен белгілеуге міндетті.
Мұғалім журналдың ашылған бетінің оң жағына өтілген сабақтың тақырыбын және үй тапсырмасын жазуға міндетті.
"Мұғалім жазбалары" бағаны жекелеген оқушылардың тәртібі, олардың оқу барысында көтерілуі немесе артта қалуы туралы мұғалімнің жазбасы үшін арналған.
6. Біріктірілген сабақтар өткізілгенде әр сабақтың күні мен тақырыбы жазылуы тиіс.
7. Жазбаша жұмыстар бойынша бағалар сол жұмыстар өткен күні көрсетілген бағанға жазылады.
8. Өткізілген практикалық, зертханалық, экскурсиялық, жазба бақылау жұмыстары бойынша олардың нақты тақырыбы мен жұмсалған сағаттар саны көрсетілуі тиіс.
9. "Үй тапсырмасы" бағанында тапсырманың мазмұны және оны орындау сипаты (оқу, жатқа айту, т.б.), беттері, тапсырма және жаттығу нөмірі, практикалық жұмыстар жазылады.
Егер оқушыларға қайталау тапсырмасы берілсе, оның нақты көлемі көрсетіледі.
10. Әрбір оқу тоқсанының (жарты жылдық) қорытынды бағаларын мұғалім сол тоқсанның (жарты жылдықтың) соңғы сабағының күнін жазғаннан кейін қояды. Сонымен бірге осы тоқсандық (жарты жылдық) бағаларды сынып жетекшісі оқушылардың үлгерімі және тәртібін есепке алудың жинақ тізімдемесіне көшіреді.
11. Шет тілі, дене тәрбиесі, еңбекке баулу, сондай-ақ қазақ тілінде білім беретін мектептердегі орыс тілі және орыс тілінде білім беретін мектептердегі қазақ тілі сабақтары екі топқа бөлінеді.
12. Сынып жетекшісі сынып журналына жеке іс қағазындағы мағлұматтарды пайдалана отырып "Оқушылар туралы жалпы мағлұматтарды" толтырады, ай сайын "Оқушылардың сабаққа қатысу есебі" бөлімінде оқушылардың қатыспаған күндері мен сабақтарының санын жазады, тоқсан (жарты жылдық) және барлық оқу жылында әр оқушының және сыныптың қатыспаған күндері және сабақтары туралы қорытынды шығарады.

13. Страница "Показатели физической подготовленности учащихся" заполняется учителем физической культуры.
14. Страница "Сведения о сдаче Президентских тестов физической подготовленности" заполняется учителем физической культуры в 5-х, 10-х и 12-х классах.
15. Сведения об участии учащихся в кружках и факультативных занятиях, общественно полезной работе заполняется классным руководителем.
16. Страница "Замечания по ведению классного журнала" заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной работе или директором школы.
17. Все записи в классном журнале должны производиться четко, аккуратно пастой или чернилами (по решению администрации школы).
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ НА 1-ое полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
3 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
4 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
5 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
6 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
РАСПИСАНИЕ УРОКОВ на 2-е полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
2 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
3 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
4 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
5 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
6 урок
с ____ч.___ м.
до ___ч.___ м.
ОГЛАВЛЕНИЕ
наименование                                           стр.
1. Казахский язык                                      _________
2. Казахская литература                                _________
3. Русский язык                                        _________
4. Русская литература                                  _________
5. Родной язык                                         _________
6. Родная  литература                                  _________
7. Всемирная литература                                _________
8. Иностранный язык                                    _________
9. Математика                                          _________
10. Алгебра и начало анализа                           _________
11. Геометрия                                          _________
12. Информатика                                        _________
13. Естествознание                                     _________
14. Основы современного естествознания                 _________
15. География Казахстана                               _________
16. География                                          _________
17. Биология                                           _________
18. Химия                                              _________
19. Физика                                             _________
20. Астрономия                                         _________
21. История Казахстана                                 _________
22. Всеобщая история                                   _________
23. Основы права                                       _________
24. Основы обществознания                              _________
25. Самопознание                                       _________
26. Экономика                                          _________
27. Музыкальное искусство                              _________
28. Изобразительное искусство                          _________
29. Художественная культура                            _________
30. Мировая художественная культура                    _________
31. Технология                                         _________
32. Графика и проектирование                           _________
33. Физическая культура                                _________
34. Основы общей безопасности                          _________
35. ------------
36. ------------
37. Общие сведения об учащихся                         _________
38. Сведения о количестве дней и
уроков, пропущенных учащимися                      _________
39. Сводная ведомость учета успеваемости и
посещаемости учащихся                              _________
40. Учет общественно полезного труда
и общественных поручений                           _________
41. Сведения о занятиях в кружках
(секциях, клубах) и факультативах                  _________
42. Сведения о сдаче Президентских
тестов физической подготовленности                 _________
43. Показатели физическойподготовленности учащихся     _________
44. Замечания о ведении классного журнала              _________
Наименование предмета ________________________
NN
п/п
Фамилия,
имя
учащегося
Месяц, число
И далее,
до 35
1.
2.
3.
И далее, до 42-х
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
учителя_________________________________
Число,
месяц
Что пройдено
на уроке
Домашнее
задание
Заметки учителя
Всего, до 42-х
(левая сторона)    Общие сведения об учащихся
NN
п/п
N лич-
ного
дела
Фамилия, имя,
отчество
учащегося
Пол
Год, месяц
рождения
Национальность
Когда
начал
учебу
1.
2.
3.
4.
5.
И далее, до 42
до конца страницы
(правая сторона)
Когда
и куда
выбыл
Участие в
кружках,
общественная
работа
Фамилия, имя,
отчество отца,
матери или
заменяющих их лиц
Должность,
название и адрес
учреждения,
где работает
указанное лицо
Домашний
адрес,
телефон
До конца страницы
(левая сторона)
Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных учащимися
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
1 четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
д
а
л
е
е,
до
42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11-12 классах по полугодиям и учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Ноябрь
Декабрь
2 четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И да-
лее,
до 42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11-12 классах по полугодиям и учебный год)
(левая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Январь
Февраль
Март
3 четверть
Полных
дней
Уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
Уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
д
а
л
е
е,
до
42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11-12 классах по полугодиям и учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Апрель
Май
4 четверть
Всего за год
Полных
дней
Уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
Уроков
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
1.
2.
3.
И
да-
лее,
до
42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11-12 классах по полугодиям и учебный год)
Сводная ведомость учета успеваемости и посещаемости учащихся
N
N
Фа-
ми-
лия,
имя
уча-
ще-
го-
ся
Пе-
риоды
учеб-
ного
года
__
я
з
ы
к
___
ли-
те-
ра-
ту-
ра
Ка-
зах
ский
язык
Ка-
зах-
ская
лите-
рату-
ра
Рус-
ский
язык
Рус-
ская
ли-
те-
ра-
тура
Ино-
ст-
ран-
ный
язык
Все-
мир-
ная
ли-
те-
ра-
ту-
ра
М
а
т
е
м
а
т
и
к
а
А
л
г
е
б
р
а
Г
е
о
м
е
т
р
и
я
И
н
ф
о
р
м
а
т
и
к
а
Ес-
те-
ст-
во
зна-
ние
Ос-
но-
вы
сов-
ре-
мен-
ного
ес-
те-
ст-
во-
зна-
ния
1.
1
чет-
верть
2
чет-
верть
(1
полу-
го-
дие)
3
чет-
верть
4
чет-
верть
(2
полу-
го-
дие)
Годо-
вая
оцен-
ка
Экза-
мена-
цион-
ная
оцен-
ка
Ито-
говая
оцен-
ка
2.
И далее 4 номеров до конца страницы
(правая сторона)
Гео-
гра-
фия
Ка-
зах-
ста-
на
Гео-
гра-
фия
Б
и
о
л
о
г
и
я
Х
и
м
и
я
Ф
и
з
и
к
а
А
с
т
р
о
н
о
м
и
я
Исто-
рия
Ка-
зах-
стана
Все-
об-
щая
ис-
то-
рия
Ос-
новы
об-
щес-
тво-
зна-
ний
Ос-
но-
вы
пра-
во-
ве-
де-
ния
Са-
мо-
по-
зна-
ние
Э
к
о
н
о
м
и
к
а
Му-
зы-
ка-
ль-
ное
ис-
кус-
ст-
во
Изо-
бра-
зи-
тель-
ное
ис-
кус-
ство
Ху-
дож-
же-
ст-
вен-
ная
ку-
ль-
тура
Миро-
вая
худож-
жест-
вен-
ная
куль-
тура
продолжение таблицы
Техно-
логия
Графика
и проек-
тирова-
ние
Физи-
чес-
кая
куль-
тура
Основы
общей
безопас-
ности
Предметы
по выбору
Поведение
Прилежание
(левая сторона)
Учет общественно полезного труда
NN
п/п
Фамилия и
имя учащегося
(учащихся)
Месяц, число
И далее,
до 25
До конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество учителя ____________
Месяц,
число
Содержание
выполненной
работы
Объем
выполненной
работы
Заметки
учителя
До конца страницы
(левая сторона)
Сведения о занятиях в кружках (секциях, клубах)
и факультативах
NN
п/п
Фами-
лия,
имя
учаще-
гося
Кружки (секции, клубы)
Факультативы
1 полугодие
2 полугодие
1
полу-
годие
2
полу-
годие
Наиме-
нование
кружка
(секции,
клуба)
Название
учрежде-
ния, в
котором он
организо-
ван
Наиме-
нование
кружка
(секции,
клуба)
Название
учрежде-
ния, в
котором он
органи-
зован
Наиме-
нование
факуль-
татив-
ного
курса
Наиме-
нование
факуль-
татив-
ного
курса
1.
2.
3.
4.
5.
И далее, до 42
(правая сторона)
Сведения о сдаче Президентских тестов
физической подготовленности
NN
п/п
Фамилия и
имя учащегося
Уровни физической
подготовленности
Вид
значка
и грамоты
Дата сдачи
Президент-
ских тестов
Президент-
ский
уровень
Уровень
нацио-
нальной
готов-
ности
1.
2.
3.
4.
5.
И далее, до 42
(левая сторона)
Показатели физической подготовленности учащихся
N
N
п/п
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Меди-
цин-
ская
группа
В начале учебного года (сентябрь)
Бег
30-
60-
100
м.
Сила
кисти
Прыжки
в длину
с места
Мета-
ние
набив-
ного
мяча
(1 кг)
Подтягивание
Оценка
состоя-
ния
физи-
ческой
подго-
товлен-
ности
Маль-
чики
Девоч-
ки
Левой
Пра-
вой
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И так далее, до 42
(правая сторона)
N
N
п/п
Фами-
лия
и имя
уча-
щихся
Меди-
цин-
ская
группа
В конце учебного года (май)
Бег
30-
60-
100
м.
Сила
кисти
Прыжки
в длину
с места
Мета-
ние
набив-
ного
мяча
(1 кг)
Подтягивание
Оценка
состоя-
ния
физи-
ческой
подго-
товлен-
ности
Маль-
чики
Девоч-
ки
Ле-
вой
Пра-
вой
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Замечания по ведению журнала
Число
и месяц
Замечания и предложения
проверяющих
Отметки
о выполнении
До конца страницы
Приложение 8
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
факультативных занятий
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
_________________________________________________________
(класс)
________________________ учебный год
(левая сторона)
Наименование факультативного курса ___________
N
п/п
Фамилия, имя
учащегося
Месяц, число
И далее,
всего 26
колонок
И далее, до конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество учителя ______________________
Месяц,
число
Тема
факультативного занятия
Задания
Заметки
учителя
И далее до конца страницы
Приложение 9
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
учета пропущенных и замещенных уроков
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
_________________________________________________________
(название школы)
________________________ учебный год
(левая сторона)
Журнал учета пропущенных и замещенных уроков
NN
Дни,
месяцы
Класс
Предмет
Фамилия, имя,
отчество учителя
по предмету
Причина
пропуска
урока
1.
2.
3.
4.
5.
До конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
учителя, проводившего
замену урока
Количество
замененных уроков
Подпись учителя,
проводившего
замену урока
Приложение 10
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ЖУРНАЛ
предшкольных классов
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
_________________________________________________________
(класс)
________________________ учебный год
ОГЛАВЛЕНИЕ
наименование                       стр.
1. Расписание занятий
2. Режим дня
3. Казахский язык
4. Развитие речи
5. Ознакомление с
окружающим миром,
основы экологии
6. Ознакомление с
художественной литературой
7. Ознакомление с элементарными
математическими представлениями

13. "Дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері" бетін дене шынықтыру пәнінің мұғалімі толтырады.
14. 5, 9 және 11-сыныптарда "Дене шынықтыру даярлығы жөнінен Президент тестін тапсыру туралы мағлұматтар" бетін дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі толтырады.
15. Оқушылардың үйірмелерге, факультативтік сабақтарға, қоғамдық пайдалы жұмысқа қатысуы туралы мағлұматтарды сынып жетекшісі толтырады.
16. "Сынып журналын жүргізу жөніндегі ескертулер" бетін мектеп директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе директор толтырады.
17. Сынып журналындағы барлық жазбалар анық, мұқият және сиямен немесе пастамен (мектеп әкімшілігінің шешіміне сәйкес) жазылуы тиіс.
1-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
6 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
Мазмұны
беті
1. Ана тілі
2. Әдебиет
3. Қазақ тілі
4. Қазақ әдебиеті
5. Орыс тілі
6. Орыс әдебиеті
7. Әлем әдебиет
8. Шетел тілі
9. Математика
10. Алгебра
11. Геометрия
12. Информатика
13. Жаратылыстану
14. Қазіргі заманғы жаратылыстану негіздері
15. Қазақстан географиясы
16. География
17. Биология
18. Химия
19. Физика
20. Астрономия
21. Қазақстан тарихы
22. Жалпы тарих
23. Құқықтану негіздері
24. Қоғамтану негіздері
25. Өзін-өзі тану
26. Экономика
27. Музыкалық өнер
28. Бейнелеу өнері
29. Көркем мәдениет
30. Әлемдік көркем мәдениет
31. Технология
32. Графика және жобалау
33. Дене шынықтыру
34. Жалпы қауіпсіздік негіздері
35. ________________
36. ________________
37. Оқушылар туралы жалпы мағлұмат
38. Оқушылардың босатқан күндері мен сабақтары туралы мағлұмат
39. Оқушылардың оқу үлгерімі мен тәртібін есепке алудың жинақ тізімдемесі
40. Қоғамдық пайдалы еңбек және қоғамдық тапсырмаларды есепке алу
41. Үйірмелер (секциялар, клубтар) және факультативтік сабақтар туралы мағлұмат
42. Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест тапсыру туралы мағлұмат
43. Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
44. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
(сол жақ беті)
____________________________________________________
Пәннің аты _______________________________
NN р/с
Оқушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 35-ке дейін
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
_____________________________________________________
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты __________________
Күні және айы
Сабақта не өтілді
Үй тапсырмасы
Мұғалімнің ескертулері
Беттің соңына дейін
Барлығы 42 жол
(сол жақ беті)
Оқушылар туралы жалпы мағлұматтар
NN р/с
Жеке іс қағазының N
Оқушылардың тегі, аты, әкесінің аты
Жынысы
Туған жылы және айы
Ұлты
Оқуды қашан бастады
1
2
3
4
Одан әрі, 42-ге дейін Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Қашан және қайда кетті
Үйірмелерге қатысуы, қоғамдық жұмысы
Әке-шешесінің немесе оларды ауыстырушы адамның тегі, аты, әкесінің аты
Ата-анасының жұмыс орны, қызметі, телефоны
Мекен-жайы, телефоны
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Оқушылардың босатқан күндері мен сабақтарының саны туралы мағлұматтар
NN
Оқушылардың тегі және аты
Қыркүйек
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
3
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Қазан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
Қараша
1-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушылардың тегі және аты
Қараша
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
3
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Желтоқсан
2-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(сол жақ беті)
NN
Оқушылардың тегі және аты
Қаңтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
3
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Ақпан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
Наурыз
3-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(оң жақ беті)
NN
Оқушылардың тегі және аты
Сәуір
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1
2
Одан әрі 42-ге дейін
кестенің жалғасы
Мамыр
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
кестенің жалғасы
4-тоқсан
Жылдық
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(сол жақ беті)
Оқушылардың үлгерімі мен тәртібін есепке алудың жинақ тізімдемесі
NN
р/с
Оқушының тегі, аты
Оқу жылының кезеңдері
Пәндер аты
Ана тілі
Әдебиет
Қазақ тілі
Қазақ әдебиеті
1.
1-тоқсан
2-тоқсан (1-жарты жылдық)
3-тоқсан
4-тоқсан (2-жарты жылдық)
Жылдық бағасы
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
2.
кестенің жалғасы
Пәндер аты
Орыс тілі
Орыс әдебиеті
Әлем әдебиеті
Шетел тілі
Математика
Алгебра
Геометрия
Информатика
кестенің жалғасы
Пәндердің аты
Жаратылыстану
Қазіргі заманғы жаратылыстану негіздері
Қазақстан географиясы
География
Биология
Химия
Одан әрі 4 нөмірден беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Пәндердің аты
Физика
Астрономия
Қазақстан тарихы
Жалпы тарих
Құқық негіздері
Қоғамдық білім негіздері
Өзін-өзі тану
кестенің жалғасы
Пәндердің аты
Экономика
Музыкалық өнер
Бейнелеу өнері
Көркем мәдениет
Әлемдік көркем мәдениет
Технология
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Таңдаулы
Графика және жобалау
Дене шынықтыру
Жалпы қауіпсіздік негіздері
Тәртібі
Ынтасы
(сол жақ беті)
Қоғамдық пайдалы еңбек және
қоғамдық тапсырмаларды есепке алу
NN р/с
Оқушының тегі және аты
Айы, күні
Одан әрі, 25-ке дейін
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты ________________________
Айы, күні
Орындалған жұмыстың мазмұны
Орындалған жұмыстың көлемі
Мұғалімнің белгісі
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Үйірмелерге (секцияларға, клубтарға)
және факультативтерге қатысу туралы мағлұматтар
NN
р/с
Оқушының тегі, аты
Үйірмелер (секциялар, клубтар)
Факультативтер
1-жарты жылдық
2-жарты жылдық
1-жарты жылдық
2-жарты жылдық
Үйірменің (секцияның, клубтың)атауы
Ол үйірмені ұйымдастырған мекеменің атауы
Үйірменің (секцияның, клубтың)атауы
Ол үйірмені ұйымдастырған мекеменің атауы
Факультативтік курстың атауы
Факультативтік курстың атауы
1
2
3
4
5
Одан әрі, 42 жолға дейін
(оң жақ беті)
Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест тапсыру туралы мағлұмат
NN
р/с
Оқушылардың тегі, аты
Дене шынықтыру дайындығының деңгейі
Белгі түрі және грамоталар
Президенттік тесті тапсырған күні
Президенттік деңгей
Ұлттық дайындық деңгей
1
2
3
4
5
Одан әрі, 42-ге дейін
(сол жақ беті)
Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
NN
р/с
Оқушылардың тегі және аты
Медициналық топ
Оқу жылының басында (қыркүйек)
30-60-100 м жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Допты лақтыру (1 кг)
сол
оң
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
NN р/с
Оқу жылының басында (қыркүйек)
Тартылу
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
Ұлдар
Қыздар
1.
2.
3.
4.
5.
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Оқушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
Медициналық топ
Оқу жылының аяғында (мамыр)
30-60-100м жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Допты лақтыру (1кг)
Тартылу
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
сол
оң
ұлдар
қыздар
Одан әрі, 42-ге дейін
Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер
Күні және айы
Тексерушінің ескертулері мен ұсыныстары
Орындалғаны жөніндегі белгі
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Факультативтік сабақтардың
ЖУРНАЛЫ
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________ сынып
__________________ оқу жылы
(сол жақ беті)
Факультативтік курстың аты ______________________
NN р/с
Оқушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, барлығы 26 баған
Одан әрі, бетті соңына дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты ____________________
Айы, күні
Факультативтік сабақтың тақырыбы
Тапсырмалар
Мұғалімнің белгілері
Одан әрі, беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу
ЖУРНАЛЫ
______________________________________________
(облыс)
___________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
___________________________________________________
(мектептің атауы)
_______ /________ оқу жылы
Сол жақ беті
Босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу
Журналы
NN р/с
Айы, күні
Сынып
Пән
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты
Сабақты өткізбеуінің себебі
1.
2.
3.
Беттің соңына дейін
Оң жақ беті
Сабақты ауыстырған мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты
Ауыстырған сабақтың саны
Сабақты өткізген мұғалімнің қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Мектепалды сыныптарының
ЖУРНАЛЫ
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________ сынып
__________________ оқу жылы
Мектепалды сыныптарының журналын жүргізуге арналған
НҰСҚАУ
1. Мектепалды сыныптарының журналы мектепалды сыныптары бар барлық мектептерде жүргізіледі.
2. Мектеп директоры және оның оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары мектепалды сыныптары журналының сақталуын қамтамасыз етуді және олардың дұрыс жүргізілуіне жүйелі түрде бақылау жасауға міндетті.
3. Мектепалды сыныптарының журналы бір оқу жылына есептелген. Мектепалды сыныптарының әрбір тәрбиешісі аталған журналға тиісті жазбалар жүргізуге міндетті.
Тәрбиеші журналдың ашылған бетінің сол жағына сабақтың өткізілген күнін жазуға, қатыспағандарды "ж" әрпімен белгілеуге міндетті.
Тәрбиеші журналдың ашылған бетінің оң жағына өтілген сабақтың тақырыбын жазуға міндетті.
Журналда инвариативтік бөлікке кіретін пәндермен бірге вариативтік бөліктің пәндері де жазылған.
4. Мектепалды сынып журналына топқа жазылу тек қана мектеп директорының бұйрығымен ресімделген тәрбиеленушілердің тектерін енгізуге рұқсат етіледі. Егер тәрбиеленуші мектепалды сыныбына баруды тоқтатса және оның шығарылуы мектеп директорының бұйрығымен ресімделсе, "Шығарылған күні" бағанына оның сыныптан шығарылған күні мен айы жазылуы тиіс. Егер тәрбиеленуші сыныпқа жыл ортасында келсе, оның тегі тізімнің соңына енгізіледі.
5. Мектепалды сыныбының тәрбиешісі тәрбиеленушілердің тегін журналға алфавит тәртібімен жазады, "Тәрбиеленушілер туралы жалпы мағлұматтарды" толтырады, "Тәрбиеленушілердің сабаққа қатысуын есепке алу" тарауына тоқсан және жыл бойғы әрбір тәрбиеленушілер мен сыныптың қатыспаған күндері мен сабақтарының санын ай сайын жазып отырады.
6. "Сынып журналын жүргізу бойынша ескертулер" бетін мектеп директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе мектеп директоры толтырады.
7. Мектепалды сыныбының журналындағы барлық жазбалар анық, мұқият сиямен немесе пастамен (мектеп әкімшілігінің шешіміне сәйкес) толтырылуы тиіс.
Мазмұны
беті
1. Сабақ кестесі
2. Күн тәртібі
3. Қазақ тілі
4. Тіл дамыту
5. Қоршаған ортамен танысу, экология негіздері
6. Көркем әдебиетпен танысу
7. Математиканың қарапайым ұғымдарымен танысу

8. Изобразительная деятельность
9. Музыкальная деятельность
10. Физическая культура,
основы валеологии
11. Конструирование и ручной труд
12. Иностранный язык (какой)
13. ____________________
14. ____________________
15. ____________________
16. ____________________
17. Общие сведения о воспитанниках
18. Показатели здоровья учащихся
19. Сведения о количестве дней,
пропущенных воспитанниками
20. Замечания о ведении классного журнала
Сетка занятий на 1-ое полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с____ч.___м.
до___ч.___м.
2 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
3 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
4 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
5 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
Сетка занятий на 2-ое полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с____ч.___м.
до___ч.___м.
2 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
3 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
4 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
5 урок
с____ч.___м.
До___ч.___м.
(правая сторона)
РЕЖИМ В ПРЕДШКОЛЬНОМ КЛАССЕ
1 четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
2 четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
3 четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
4 четверть
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
(левая сторона)
Наименование
NN
п/п
Фамилия, имя
воспитанника
Месяц, число
И далее,
до 25
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
До конца страницы
И далее, до 30
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество
воспитателя ________________________________
Число,
месяц
Что пройдено
на занятии
Задание
Заметки
воспитателя
До конца страницы
Всего 30 строк
(левая сторона)
Сведения о воспитанниках предшкольного класса
NN
п/п
Фамилия,
имя, отчество
воспитанника
Год
рождения
Домашний
адрес
Дата
зачисления
Дата
выбытия
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И далее до 30-ти
(правая сторона)
Фамилия, имя,
отчество отца,
матери или лиц,
их заменяющих
Место работы
родителей,
занимаемая
должность,
телефон
Домашний адрес,
телефон
ПРИМЕЧАНИЕ
7
8
9
10
И далее, до 30-ти
(левая сторона)
Показатели здоровья воспитанников
NN
п/п
Фамилия, имя, воспитанника
Год рождения
1
2
3
1.
2.
3.
4.
5.
6.
И далее до 30
(правая сторона)
Состояние здоровья
(отклонение от норм)
Медицинская группа
Заметки
воспитателя
4
5
6
И далее до 30
(левая сторона)
Сведения
о количестве дней и занятий, пропущенных воспитанниками
N
N
Фами-
лия
и имя
вос-
пи-
тан-
ников
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
1 четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да-
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
вос-
пи-
тан-
ников
Ноябрь
Декабрь
2 четверть
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да-
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(левая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
вос-
пи-
тан-
ников
Январь
Февраль
Март
3 четверть
Полных
дней
Уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
Уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
N
N
Фами-
лия
и имя
вос-
пи-
тан-
ников
Апрель
Май
4 четверть
Всего за год
Полных
дней
Уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
уроков
Полных
дней
Уроков
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
в
с
е
г
о
В
т.
ч.
по
бо-
ле-
зни
в
с
е
г
о
В
т.ч.
по
бо-
лез-
ни
1.
2.
3.
И
да
лее,
до
30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
Замечания по ведению журнала
Число
и месяц
Замечания и предложения
проверяющих
Отметки
о выполнении
До конца страницы
Приложение 11
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
учета табелей успеваемости учащихся
_________________________________________________________
(область)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название школы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Регистрационный номер _____________________________________
Дата выдачи _______________________________________________
Выдал _____________________________________________________
(областное, городское управление (департамент),
районный (отдел) образования)
Начальник (директор)______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
______________________ "_____" ______________ 20__ г.
(подпись)
Получил __________________________________________________
(область, город, район, школа)
Директор школы ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
_______________________________ "_____" ___________ 20__ г.
(подпись)
Место печати

8. Бейнелеу өнері
9. Музыка өнері
10. Дене шынықтыру, валеология негіздері
11. Құрастыру және қол еңбегі
12. Шетел тілі (қандай)
13. ___________________________
14. ___________________________
15. ___________________________
16. ___________________________
17. Тәрбиеленушілер туралы жалпы мағлұмат
18. Оқушылар денсаулығының көрсеткіштері
19. Тәрбиеленушілердің босатқан күндерінің саны туралы мағлұмат
20. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
1-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2-жарты жылдықтың САБАҚ КЕСТЕСІ
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
5 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
(оң жақ беті)
Мектепалды сыныптарындағы күн тәртібі
1 - тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
2 - тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3 - тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
4 - тоқсан
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(сол жақ беті)
Пәннің аты
NN р/с
Тәрбиеленушінің тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 25-ке дейін
1
2
3
4
5
6
7
Беттің соңына дейін
Одан әрі, 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Тәрбиешінің тегі, аты, әкесінің аты ____________________
Айы және күні
Сабақта не өтілді
Тапсырма
Тәрбиешінің белгілері
Беттің соңына дейін
Барлығы 30 жол
(сол жақ беті)
Мектепалды сыныбында тәрбиеленушілер туралы жалпы
Мағлұматтар
NN р/с
Тәрбиеленушінің тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы
Мекен-жайы
Қабылданған күні
Кеткен күні
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6
Одан әрі 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Әке-шешесінің немесе оларды ауыстыратын адамның тегі, аты, әкесінің аты
Ата-анасының жұмыс орны, қызметі, телефоны
Мекен-жайы, телефоны
7
8
9
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің денсаулық көрсеткіштері
NN р/с
Тәрбиеленушінің тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы, айы, күні
1
2
3
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Одан әрі, 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Денсаулық жағдайы (нормадан ауытқушылық)
Медициналық топ
Тәрбиешінің белгілері
4
5
6
Одан әрі, 30-ға дейін
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің босатқан күндері мен сабақтарының саны жайлы мағлұматтар
NN
Тәрбиеленушілердің тегі және аты
Қыркүйек
Қазан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1.
2.
3.
О- данәрі 30-ға дейін
кестенің жалғасы
Қараша
1-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(оң жақ беті)
NN
Тәрбиеленушілердің тегі және аты
Қараша
Желтоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1.
2.
3.
О-дан әрі 30- ға дейін
кестенің жалғасы
2-тоқсан
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(сол жақ беті)
NN
Тәрбиенушілердің тегі және аты
Қаңтар
Ақпан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығынабайланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1.
2.
3.
О-дан әрі 30-ға дейін
кестенің жалғасы
Наурыз
3 - тоқсан
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
(оң жақ беті)
NN
Тәрбиенушілердің тегі және аты
Сәуір
Мамыр
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығынабайланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
1.
2.
3.
О-дан әрі 30-ға дейін
кестенің жалғасы
4-тоқсан
Жылдық
Толық күндер
сабақтар
Толық күндер
сабақтар
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
барлығы
денсаулығына байланысты
Беттің соңына дейін
Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер
Күні және айы
Тексерушінің ұсыныстары мен ескертулері
Орындалғаны туралы белгі
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Оқушылардың үлгерімі туралы табельдерді
есепке алу кітабы
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________________ жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
Кітаптың тіркелген нөмірі ____________________________________
Берілген күні ________________________________________________
Берді ________________________________________________________                  (облыстық, қалалық, аудандық білім басқармасы
(департаменті), (бөлімі)
Бастығы (директоры) __________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
___________________ "_____"_____________ 20__ ж.
(қолы)
Алды _________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, мектеп)
Мектеп директоры _____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
______________________ "____"______________ 20__ ж.
(қолы)
Мөрдің орны

20__/20__учебный год
1 класс Классный руководитель ___________________________
(фамилия, имя, отчество)
N
Фамилия,
имя,
отчество
учащегося
N регист-
рации
табеля
Дата
выдачи
Выбыл в другую
школу(N приказа,
дата убытия)
Подпись
классного
руководителя
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
...
Далее, до 40 строк
___ класс Классный руководитель ___________________________
(фамилия, имя, отчество)
N
Фамилия,
имя,
отчество
учащегося
N регист-
рации
табеля
Дата
выдачи
Выбыл в другую
школу(N приказа,
дата убытия)
Подпись
классного
руководителя
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
...
Далее, до 40 строк
Выдано на начало года ____________________________________
(количество)
Выдано дополнительно в течение года ______________________
(количество)
Всего выдано _____________________________________________
(количество)
Директор школы ___________________________ _______________
(фамилия, имя, отчество)      (подпись)
Секретарь _____________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество)        (подпись)
Далее на следующий учебный год
Приложение 12
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Образец табеля успеваемости учащихся
(1-4 классы)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТАБЕЛЬ
успеваемости и поведения учащегося
_________________________________________________________
(область, район, город, село)
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(фамилия и имя учащегося)
"______" ________ класс
/учебный год
(левая сторона)
Перио-
ды
учеб-
ного
года
Г
р
а
м
о
т
а
Род-
ная
речь
Л
и
т
е
р
а
т
у
р
а
Ка-
зах-
ский
язык
Р
у
с
с
к
и
й
я
з
ы
к
Ино-
стра-
нный
язык
М
а
т
е
м
а
т
и
к
а
И
н
ф
о
р
м
а
т
и
к
а
О
к
р
у
ж
а
ю
щ
и
й
м
и
р
Са-
мо-
по-
зна-
ние
Музы-
каль-
ное
искус-
ство
Худо-
жест-
вен-
ный
труд
Фи-
зи-
чес-
кая
куль-
тура
Э
т
и
к
а
Пра-
вила
дорож-
ного
дви-
жения
1 чет-
верть
2 чет-
верть
3 чет-
верть
4 чет-
верть
Итого-
вая
оценка
Директор школы _________________________
(фамилия, имя, отчество) (подпись)
Классный руководитель __________________
(фамилия, имя, отчество) (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Предметы
по выбору
Поведе-
ние
Приле-
жание
Количество
уроков
Подпись
родителей
Подпись
учителя
Всего
Из них
про-
пущено
Приложение 13
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Образец табеля успеваемости учащихся
(5-12 классы)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТАБЕЛЬ
успеваемости и поведения учащегося
_________________________________________________________
(область, район, город, село)
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(фамилия и имя учащегося)
"______" ________ класс
/учебный год
(левая сторона)
Периоды
учеб-
ного
года
Наименование предметов
Ка-
зах-
ский
язык
Ка-
зах-
ская
ли-
те-
ра-
ту-
ра
Рус-
ский
язык
Рус-
ская
ли-
те-
ра-
ту-
ра
__
я
з
ы
к
__
ли-
те-
ра-
ту-
ра
Ино-
стран-
ный
язык
(ка-
кой?)
Все-
мир-
ная-
лите-
рату-
ра
Ма-
те-
ма-
ти-
ка
А
л
г
е
б
р
а
Гео-
мет-
рия
Ин-
фор-
ма-
ти-
ка
Ес-
тест-
возна-
ние
1 чет-
верть
2 чет-
верть
(1 п/г)
3 чет-
верть
4 чет-
верть
(2 п/г)
Годовая
оценка
Экзаме-
национ-
ная
оценка
Итого-
вая
оценка
Постановление педагогического совета по итогам за учебный год
продолжение таблицы
Наименование предметов
Ос-
но-
вы
со-
вре-
мен-
но-
го
ес-
те-
ст-
во-
зна-
ния
Г
е
о
г
р
а
ф
и
я
К
а
з
а
х
с
т
а
н
а
Г
е
о
г
р
а
ф
и
я
Б
и
о
л
о
г
и
я
Х
и
м
и
я
Ф
и
з
и
к
а
А
с
т
р
о
н
о
м
и
я
И
с
т
о
р
и
я
К
а
з
а
х
с
т
а
н
а
В
с
е
о
б
щ
а
я
и
с
т
о
р
и
я
О
с
н
о
в
ы
п
р
а
в
а
Ос-
но-
вы
об-
ще-
ст-
во-
зна-
ния
С
а
м
о
п
о
з
н
а
н
и
е
Э
к
о
н
о
м
и
к
а
М
у
з
ы
к
а
л
ь
н
о
е
и
с
к
у
с
с
т
в
о
Изо-
бра-
зи-
тель-
ное
ис-
кус-
ство
Ху-
до-
жест-
вен-
ная
куль-
тура
Миро-
вая
ху-
до-
жест-
вен-
ная
куль-
тура
Т
е
х
н
о
л
о
г
и
я
Гра-
фи-
ка и
про-
ек-
ти-
ро-
ва-
ние
Фи-
зи-
чес-
кая
ку-
ль-
тура
Директор школы _______________________
(фамилия, имя, отчество) (подпись)
Классный руководитель _______________________
(фамилия, имя, отчество) (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Наименование предметов
Био-
логия
Химия
Физика
Астро-
номия
Изобрази-
тельное
искусство
Техно-
логия
Физи-
ческая
куль-
тура
Начальная
военная
подготовка
продолжение таблицы
Предметы по
выбору
Поведение
Прилежание
Подпись
родителей
Подпись классного
руководителя
Приложение 14
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
учета и выдачи свидетельств об окончании основной средней школы
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
1 часть. Учет свидетельств об окончании организации основного среднего образования
(левая сторона)
Внутренние страницы книги
ПРИХОД
NN
п/п
Наименование,
серия, номера
свидетельств
Количество
Дата получения
и основание для
оприходования
До конца страницы
(правая сторона)
РАСХОД
NN
п/п
Наименование,
серия, номера
свидетельств
Количество
Основание
для выдачи,
дата выдачи
Роспись зав. районным
(городским) отделом
образования или лица,
занимающегося
школьной докумен-
тацией, о получении
от школы оставшихся
бланков, а также
испорченных с
указанием их номеров
До конца страницы
2 часть. Учет выдачи свидетельств об окончании организации основного
среднего образования
Внутренняя сторона книги
(левая сторона)
NN
п/п
Серия и
номер
свиде-
тельства
Ф.И.О.
окончившего
10 классов
Число,
месяц и
год
рождения
Год
поступления
в данную
школу
Оценка
знаний по
предметам
1
2
3
4
5
6
До конца страницы
(правая сторона)
Награждение
Год, месяц,
число решения
педсовета об
окончании
основной
средней школы
Расписка в
получении
свидетельств
об окончании
основной
средней школы
22
23
24
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью _____________ страниц (прописью)
Директор школы (подпись)
Место печати
"_____" ____________ ____ г.
Приложение 15
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
учета и выдачи аттестатов об общем среднем образовании
_________________________________________________________
(наименование школы)
_________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
1 часть. Учет аттестатов о среднем общем образовании
(левая сторона)
Внутренние страницы книги
ПРИХОД
NN
п/п
Наименование,
серия, номера
аттестатов
Количество
Дата получения
и основание для
оприходования
До конца страницы
(правая сторона)
РАСХОД
NN
п/п
Наименование,
серия, номера
аттестатов
Количество
Основание
для выдачи,
дата выдачи
Роспись зав.
районным (городским)
отделом образования
или лица,
занимающегося
школьной
документацией,
о получении
от школы оставшихся
бланков, а также
испорченных с
указанием их номеров
До конца страницы
II часть. Учет выдачи аттестатов о среднем общем образовании
Внутренняя сторона книги
(левая сторона)
NN
п/п
Серия и
номер
аттестата
Ф.И.О.
окончившего
среднюю школу
Число,
месяц
и год
рождения
Год
поступления
в данную
школу
Оценка
знаний по
предметам
1
2
3
4
5
До конца страницы
(правая сторона)
Награждение
Год, месяц, число
решения педсовета
об окончании
средней школы
Расписка в получении
аттестата о среднем
общем образовании
25
26
27
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью _____________ страниц (прописью)
Директор школы (подпись)
Место печати
"_____" ____________ ____ г.
Приложение 16
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
КНИГА
УЧЕТА ВЫДАЧИ ПОХВАЛЬНЫХ ЛИСТОВ И ПОХВАЛЬНЫХ ГРАМОТ
_________________________________________________________
(наименование школы)
________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
N
п/п
Фамилия, имя
и отчество
награжденного
Какой
класс
окончил
Год, месяц и
число получения
награды
Расписка в
получении
награды
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью, _____________ страниц (прописью)
Директор школы (подпись)
Место печати
"_____" ____________ ____ г.
Приложение 17
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета выбывших обучающихся из
__________________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
город/село ____________, район ___________, область ___________
Сведения о выбывающем      Открепительный талон о
обучающемся            выбытии обучающегося
Фамилия ______________________ Фамилия __________________
Имя __________________________ Имя ______________________
Отчество _____________________ Отчество _________________
Дата рождения ________________ Дата рождения ____________
Класс обучения _______________ Класс обучения ___________
Куда выбыл ___________________ Школа (наименование, адрес)
______________________________ __________________________
______________________________ __________________________
__________________________
Директор организации
среднего образования
_________________ (ФИО)
(печать школы)
"__" ____________ 200_ год
Приложение 18
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета прибывших обучающихся в
__________________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
город/село ___________, район ___________, область ___________
Сведения о выбывающем      Открепительный талон о
обучающемся            выбытии обучающегося
Фамилия ______________________ Фамилия __________________
Имя __________________________ Имя ______________________
Отчество _____________________ Отчество _________________
Дата рождения ________________ Дата рождения ____________
Класс обучения _______________ Класс обучения ___________
Куда выбыл ___________________ Школа (наименование, адрес)
______________________________ __________________________
______________________________ __________________________
______________________
Директор организации
среднего образования
_________________ (ФИО)
(печать школы)
"__" ____________ 200_ год
Указания к ведению книги учета выбывших
обучающихся и книги учета прибывших обучающихся
Книга учета выбывших обучающихся и книга учета прибывших обучающихся ведется во всех организациях среднего образования независимо от типа и ведомственной принадлежности с целью учета и контроля движения обучающихся.
Книги должны быть постранично пронумерованы, прошнурованы, скреплены подписью директора и печатью организации образования.
Книги заполняются ответственным за делопроизводство.
Открепительный талон о выбытии обучающегося выдается несовершеннолетнему, где он обучался, для предъявления в организацию среднего образования независимо от типа и ведомственной принадлежности, с целью получения открепительного талона о прибытии в новую организацию образования.
Открепительный талон о прибытии обучающегося выдается несовершеннолетнему организацией среднего образования, куда он прибыл, для предъявления в организацию среднего образования независимо от типа и ведомственной принадлежности, где он обучался, и получения личного дела после предъявления открепительного талона о выбытии.

20__/20__ оқу жылы
1-сынып Сынып жетекшісі ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
N
Оқушының тегі, аты, әкесінің аты
Табельдің тіркелген нөмірі
Берілген уақыты
Оқушының басқа мектепке кетуі (бұйрық N, кеткен күні)
Сынып жетекшісінің қолы
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
...
Әрі қарай, 40 жолға дейін
_____сынып Сынып жетекшісі ___________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
N
Оқушының тегі, аты, әкесінің аты
Табельдің тіркелген нөмірі
Берілген уақыты
Оқушының басқа мектепке кетуі (бұйрық N, кеткен күні)
Сынып жетекшісінің қолы
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
...
Әрі қарай, 40 жолға дейін
Жыл басында берілгені _______________________________________
(саны)
Жыл қосымша берілгені _______________________________________
(саны)
Барлық берілгені ____________________________________________
(саны)
Мектеп директоры _______________________________ ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)       (қолы)
Хатшы ______________________________ ___________
(тегі, аты, әкесінің аты)       (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Оқушының сабақ үлгерімі және тәртібі туралы табелі
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
"_______"______________ сынып
______________ оқу жылы
сол жақ
Оқу жылдарының кезеңдері
Пәндердің аттары
Сауат ашу
Ана тілі
Әдебиет
Қазақ тілі
Орыс тілі
Шетел тілі
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Қорытынды баға
Оқу жылы қорытындысы бойынша педагогикалық кеңестің қаулысы
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Математика
Информатика
Қоршаған әлем
Өзін-өзі тану
Музыкалық өнер
Көркем еңбек
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Денешынықтыру
Әдеп
Көшеде жүру тәртібі
Мектеп директоры ___________________________ ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)    (қолы)
Мұғалімі         ___________________________ ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)   (қолы)
Мөрдің орны
(оң жақ беті)
Таңдау бойынша пәндер
Тәртібі
Ынта
Сабақтар саны
Ата-аналардың қолы
Мұғалімнің қолы
Барлығы
Оның ішінде
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Оқушылардың үлгерімі туралы табельдің үлгісі
(5-12-сыныптар)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Оқушының сабақ үлгерімі және тәртібі туралы табелі
__________________________________________________________
(облыс, қала, аудан)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
__________________________________________________________
(оқушының тегі, аты)
"_______"______________ сынып
______________ оқу жылы
сол жақ
Оқу жылдарының кезеңдері
Пәндердің аттары
Қазақ тілі
Қазақ әдебиеті
Орыс тілі
Орыс әдебиеті
___ тілі
___ әдебиеті
1-тоқсан
2-тоқсан (1-жарты жылдық)
3-тоқсан
4-тоқсан (2-жарты жылдық)
Жылдық бағасы
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
Оқу жылы қорытындысы бойынша педагогикалық кеңестің қаулысы
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Әлем әдебиеті
Шетел тілі
Математика
Алгебра
Геометрия
Информатика
Жаратылыстану
Қазіргі заманғы жаратылыстану негіздері
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Қазақстан географиясы
География
Биология
Химия
Физика
Астрономия
Қазақстан тарихы
Жалпы тарих
кестенің жалғасы
Пәндердің аттары
Құқықтану негіздері
Қоғамтану негіздері
Өзін-өзі тану
Экономика
Музыкалық өнер
Бейнелеу өнері
Көркем мәдениет
Әлемдік көркем мәдениет
Технология
Мектеп директоры ___________________________ ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)    (қолы)
Мұғалімі         ___________________________ ____________
(тегі, аты, әкесінің аты)    (қолы)
Мөрдің орны
оң жақ
Таңдаулы
Графика және жобалау
Дене шынықтыру
Жалпы қауіпсіздік негіздері
кестенің жалғасы
Тәртібі
Ынта
Ата-аналардың қолы
Сынып жетекшісінің қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Негізгі мектепті бітіргендігі туралы куәлікті беру және есепке алу КІТАБЫ
____________________________________________________________
(облыс)
____________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
____________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________________ жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
І бөлім. Негізгі мектепті бітіргені туралы куәліктерді
есепке алу
(сол жақ беті)
Кітаптың ішкі беттері
КІРІС
NN
р/с
Куәліктердің атауы, сериясы, нөмірі
Саны
Кіріске алу үшін негіздеме және алған күні
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
ШЫҒЫС
NN
р/с
Куәліктердің атауы, сериясы, нөмірі
Саны
Беру үшін негіздеме, берілген күні
Мектепте қалған, сондай-ақ бүлінген, нөмірі көрсетілген бланкілерді алғаны туралы мектеп құжаттарымен айналысатын адамның қолы
Беттің соңына дейін
II бөлім. Негізгі мектепті бітіргені туралы куәліктерді
есепке алу
Кітаптың ішкі беті
(сол жақ беті)
NN
р/с
Куәліктердің атауы және сериясы, нөмірі
10-сыныпты бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы, айы, күні
Осы мектепке қабылданған жылы
Пәндер бойынша білім бағасы
1
2
3
4
5
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Марапаттау
Негізгі мектепті бітіргені туралы педкеңес шешімінің жылы, айы, күні
Негізгі мектепті бітіргені туралы куәлікті алу жөніндегі қолхат
22
23
24
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта ____________________ бет (жазбаша) нөмірленген,
бау өткізілген және мөрмен бекітілген
Мектеп директоры _________________________ (қолы)
Мөрдің орны
________ жылғы "_____" ______________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Жалпы орта білім туралы аттестатты беру және есепке алу
КІТАБЫ
__________________________________________________________
(облыс)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(мектептің атауы)
____________________жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
І бөлім. Жалпы орта білім туралы аттестаттарды
есепке алу
Кітаптың ішкі беті
(сол жақ беті)
КІРІС
NN
р/с
Аттестаттардың атауы, нөмірі, сериясы
Саны
Кіріске тіркеу үшін негіздеме және алған күні
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
ШЫҒЫС
NN
р/с
Аттестаттардың атауы,  нөмірі, сериясы
Саны
Беру үшін негіздеме және берілген күні
Мектептен қалған, сондай-ақ бүлінген, нөмірі көрсетілген бланкілерді алғаны туралы аудандық білім бөлімі меңгерушісінің немесе мектеп құжаттарымен айналысатын адамның қолы
Беттің соңына дейін
II бөлім. Жалпы орта білім туралы аттестаттарды
беру есебі
Кітаптың ішкі беті
(сол жақ беті)
NN
р/с
Аттестаттың сериясы және нөмірі
Мектеп бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы, айы, күні
Осы мектепке қабылданған жылы
Пәндер бойынша білім бағасы
1
2
3
4
5
...
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Марапаттау
Осы мектепті бітіргені туралы педкеңес шешімінің жылы, айы, күні
Жалпы орта білім туралы аттестатты алу жөніндегі қолхат
...
25
26
27
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта ____________________ бет (жазбаша) нөмірленген,
бау өткізілген және мөрмен бекітілген
Мектеп директоры _________________________ (қолы)
________ жылғы "_____" ______________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Мақтау грамотасы және мақтау қағаздарын беруді есепке алу
КІТАБЫ
______________________________________________________                                (облыс)
____________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
____________________________________________________________
(мектептің атауы)
___________________ жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
NN
р/с
Марапатталушының тегі, аты, әкесінің аты
Нешінші сыныпты бітірді
Марапатталған күні, айы және жылы
Награда алғаны жөніндегі қолхат
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта _____________________ бет (жазбаша) нөмірленген,
бау өткізілген және мөрмен бекітілген
Мектеп директоры ___________________ (қолы)
Мөрдің орны
_____ жылғы "_____" _______________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Кеткен оқушыларды есепке тіркеу
кітабы
_______________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________ облысы __________ ауданы, _____________
қаласы/ауылы,
Кеткен оқушылар туралы         Оқушылардың кетуі туралы
мәлімет                   есептен шығару талоны
Тегі ________________________  Тегі _________________________
Аты _________________________  Аты __________________________
Әкесінің аты ________________  Әкесінің аты _________________
Туған күні __________________  Туған күні ___________________
Оқыған сыныбы _______________  Оқыған сыныбы ________________
Қайда кетті _________________  Мектеп (атауы, мекен-жайы)
_____________________________   _____________________________
_____________________________   _____________________________
____________________________________
Орта білім беру ұйымының
директоры __________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
(мектептің мөрі)
"__"_________ 200__жыл
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Келген оқушыларды есепке тіркеу кітабы
________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________ облысы, __________ ауданы, _____________ қаласы/ауылы,
Келген оқушылар туралы       Оқушылардың келуі туралы
мәлімет                есептен шығару талоны
Тегі ________________________  Тегі _________________________
Аты _________________________  Аты __________________________
Әкесінің аты ________________  Әкесінің аты _________________
Туған күні __________________  Туған күні ___________________
Оқыған сыныбы _______________  Оқыған сыныбы ________________
Қайда кетті _________________  Мектеп (атауы, мекен-жайы)
_____________________________  ______________________________
_____________________________  ______________________________
____________________________________
Орта білім беру ұйымының
директоры __________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
(мектептің мөрі)
"__"_________ 200__жыл
Білім алушылардың кетуін есепке алу кітабы мен білім алушылардың келуін есепке алу кітабын жүргізуге арналған нұсқау
Білім алушылардың қозғалысын есепке алу және бақылау мақсатында білім алушылардың келуін есепке алу кітабы және білім алушылардың кетуін есепке алу кітабы типіне және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан барлық орта білім ұйымдарында жүргізіледі.
Кітаптар директордың қолы және білім беру ұйымдарының мөрі қойылып, беттері нөмірленген, тігілген, қыстырылған болуы қажет.
Кітаптарды іс-қағаздарды жүргізуге жауапты адам толтырады.
Оқушылардың кеткені туралы шығару талоны жаңа білім беру ұйымына келуі туралы шығару талонды алу мақсатында типіне және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан орта білім беру ұйымына көрсету үшін кәмелетке толмағандарға олардың оқыған жерінен беріледі.
Оқушылардың келгені туралы есептен шығару талонын кәмелетке толмағандарға типіне және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан оның оқыған жері орта білім беру ұйымына көрсетуі және кетуі туралы есептен шығару талонын көрсеткеннен кейін жеке іс-қағазын алуы үшін оның келген жеріндегі орта білім беру ұйымы береді.

В делах организации среднего образования должны находиться выписка из решения акимата района в городе, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа о закреплении за данной организацией микрорайона с точным обозначением его границ, карта микрорайона организации и списки детей от 4 до 18 лет, проживающих в данном микрорайоне, утвержденные акимом района в городе, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа; списки учащихся, проживающих в микрорайоне школы, но обучающихся в других организациях обучения с подтверждающими документами; списки учащихся, проживающих в других микрорайонах, но обучающихся в данной школе.
Приложение 19
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета теоретического обучения
(для организаций образования технического и профессионального
образования, послесреднего образования)
Группа N __________
Курс (год) обучения ________________
Специальность (Профессия)___________________________
200___/200___ учебный год
____________________________________________________________
Содержание
N
п/п
Наименование
предмета
Фамилия
Преподавателя
Страницы
1
2
3
4
5
Примечание: Количество граф в оглавлении устанавливается в зависимости от количества изучаемых в группе предметов за учебный год.
Форма № 1.1.
СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУПП
Фамилия, имя,
отчество
обучающегося
Число,
месяц, год
рождения
Домашний
адрес
обучающегося
(телефон)
Номер по
поименной
книге,
(алфавитной)
дата и N
приказа о
зачислении
Допол-
нительные
сведения
Руководитель группы _______________ (в организациях послесреднего
фамилия, имя, отчество          образования)
Мастер производственного обучения ____________________________
фамилия, имя, отчество
Форма № 1.2.
УЧЕТ ПОСЕЩАЕМОСТИ ЗАНЯТИЙ И УСПЕВАЕМОСТИ ОБУЧАЮЩИХСЯ
Наименование предмета ___________________________________
Фамилия, имя, отчество преподавателя ____________________
(Левая сторона)               (Правая сторона)
Наименование
предмета _________________
Фамилия и инициалы преподавателя
__________________________________
пп
Фамилия и
инициалы
обучающегося
Месяц, число
Дата
про-
веде-
ния
зан-
ятия
Коли-
чество
учеб-
ных
часов
Краткое
содер-
жание
занятия
Что
зада-
но и к
какому
сроку
Подпись
препо-
давателя
1
2
3
Примечание: Количество страниц в журнале для записи пройденного учебного материала и учета посещаемости и успеваемости учащихся устанавливается при печатании бланков журнала учебных занятий в зависимости от количества предметов, изучаемых в группе согласно учебному плану, и продолжительности их изучения.

Орта білім ұйымының іс-қағазында оның нақты шекарасының белгісі, ұйымының мөлтекаудандық сұлбасы белгіленген және 4 жастан 18 жасқа дейінгі балалардың тізімінің осы ұйымға бекітілуі туралы, осы мөлтекауданда тұратындар, мектеп мөлтекауданында тұратын оқушылар бірақ құжатпен растау арқылы басқа оқу ұйымында оқитындардың тізімі, басқа мөлтекаудандарда тұратын, бірақ осы мектепте оқитын оқушылардың тізімі туралы қалада, ауылда, ауыл округінде аудан әкімінің шешімінен үзінді болуы қажет.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Теориялық оқытуды есепке алу журналы (техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған)
Топ N _________________
Оқыған курсы (жылы) ______________________________________________
Мамандық (Кәсібі)_________________________________________________
200__/200__ оқу жылы
Мазмұны
Реттік N
Пән атауы
Оқытушының тегі, аты-жөні
Беті
1.
2.
3.
4.
5.
Ескертпе: Мазмұндағы баған саны оқу жылында топта оқытылып жатқан пәндердің санына қатысты белгіленеді.
N 1.1. Нысан a. ТОПТЫҢ БІЛІМ АЛУШЫЛАРЫ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
Реттік N
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы, айы және күні
Білім алушының мекен-жайы (телефоны)
Тегі, аты, әкесінің аты (алфавит) туралы кітаптағы реттік саны және қабылдау бұйрығының күні мен нөмірі
Қосымша мәліметтер
Топтың жетекшісі _______________________________ (орта білімнен
кейінгі білім беру ұйымдарында) тегі, аты, әкесінің аты
Өндірістік оқыту шебері _______________________________
тегі, аты, әкесінің аты
N 1.2 Нысан
БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ САБАҚҚА ҚАТЫСУЫ МЕН ҮЛГЕРІМІН ТІРКЕУ
Пәннің атауы _______________________________________________________
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты _____________________________
(Сол жақ)            (Оң жақ)
Пәннің аты __________________ Оқытушының тегі, аты, әкесінің аты
_________________________________
р/с
N
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты
Айы, күні
1
2
3
кестенің жалғасы
Сабақ өткізілген күні
Оқу сағатының саны
Сабақтың қысқаша мазмұны
Берілген тапсырма және қай мерзімге
Оқытушының қолы
Ескертпе: Өткен оқу материалын жазу және сабаққа қатысуын, және үлгерімін есепке алу үшін журналдағы беттер саны оқу жоспарына сәйкес топта оқытылатын пәндер санына және оның оқу ұзақтығына байланысты оқу сабақтары журналының бланкілерін бастырғанда белгіленеді.

Форма N 1.3.
(Левая сторона)       (Правая сторона)
Выполнение курсовых проектов, лабораторно-практических и графических работ
Наименование
предмета _________________
Фамилия и инициалы преподавателя
__________________________________
пп
Фамилия
и ини-
циалы
обучаю-
щегося
Выполнение
работ
ра-
боты
Характер
и краткое
содержание
работы
Дата
выдачи
задания
Срок
выполнения
месяц
Число
1
2
Примечание: Количество страниц и номера работ для записи в
журнале лабораторно-практических работ и курсовых проектов
устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от
учебного плана и программ.
Форма N 1.4.
РЕЗУЛЬТАТЫ МЕДИЦИНСКОГО ОСМОТРА ОБУЧАЮЩИХСЯ
N
п/п
Фамилия, имя,
отчество
обучающихся
Дата
осмотра
Медгруппа (основная,
подготовительная,
специальная)
Примечание
Форма N 1.5.
ИТОГИ УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЫ
пп
Фа-
ми-
лия
и
ини-
циа-
лы
обу-
чаю
щих-
ся
Производственное
обучение
Наименование
предмета
Пропущено часов
1-ое
п
о
л
у
г
о
д
и
е
2-ое
п
о
л
у
г
о
д
и
е
Го-
до-
вая
о
ц
е
н
к
а
Э
к
з
а
м
е
н
Ито-
го
вая
о
ц
е
н
к
а
за
по-
лу
го-
дие
се-
мес-
тр
за
по-
лу-
год-
ие
се-
мес-
тр
го-
до-
вая
оце-
нка
за-
чет-
ная
Эк-
за-
ме-
на-
ци-
он-
ная
В 1
полу-
годии
(за 1
семе-
стр)
во 2
полу-
годии
(за 2
семе-
стр)
за год
в
с
е
г
о
в
т.ч.
по
неу-
важи-
тель-
ным
при-
чинам
в
с
е
г
о
в
т.ч.
по
неу-
важи-
тель-
ным
при-
чинам
в
с
е
г
о
в
т.ч.
по
неу-
важи-
тель
ным
при-
чинам
Количество часов по учебному плану _________________________________
Фактически дано часов ______________________________________________
Подписи руководителя (мастера) группы и преподавателей _____________
Заместитель директора по учебной работе ____________________________
Примечание: Количество граф "Наименование предметов" устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от учебного плана и программ. По предметам, вынесенным на экзаменационную сессию, проставляются отметки, полученные обучающимися на экзаменах и зачетах.
Замечания и предложения по ведению журнала
Дата
Содержание замечаний
и предложений
Фамилия и инициалы
проверившего журнал,
должность и подпись
Примечание:
Правила ведения журнала
1. Журнал является основным документом учета теоретического обучения и поведения итогов учебно-воспитательной работы.
2. Журнал ведется на одну учебную группу преподавателями и рассчитан на один учебный год.
3. Сведения об обучающихся группы (форма N 1.1.) заполняется учебной частью в соответствии с поименной (алфавитной) книгой, книгой приказов и личным делом обучающегося. В графе "Домашний адрес" указывается адрес, по которому проживают родители учащегося или лица их заменяющие.
4. По форме N 1.2. учитываются посещаемость и текущая успеваемость обучающихся, записывается содержание проведенных уроков и домашних заданий, количество затраченных часов.
На каждый учебный предмет выделяется необходимое число страниц в зависимости от количества отводимых на него учебных часов и консультаций. Консультации учитываются на последних страницах, отведенных для данного предмета.
Оценки за контрольные, лабораторные и другие виды работ выставляются в графе дня их проведения.
Отсутствие обучающего на уроке или консультации отмечается буквой "н".

N 1.3 Нысан
(Сол жақ)                 (Оң жақ)
Курстық жобаларды, зертханалық-практикалық және кестелік жұмыстарды орындау
Пәннің аты__________________
Оқытушының тегі, аты, әкесінің аты
_____________________________
р/с
N
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты
Жұмыстардың орындалуы
Жұмыстар
Жұмыстың мазмұны
Тапсырманың берілген мерзімі
Орындалу уақыты
Күні
Айы
1
2
Ескертпе: Зертханалық-практикалық жұмыстар мен курстық жобаларды жазатын журнал беттері мен жұмыстар нөмірлері оқу жоспары мен бағдарламаларға байланысты журнал бланкісін бастырғанда белгіленеді.
1.4 Нысан
Білім алушылардың дәрігерлік байқалуының нәтижелері
реттік
N
Білім алушылардың тегі, аты,әкесінің аты
Байқалған күні
Дәрігерлік топ (негізгі, дайындықтағы, арнаулы)
Ескертпелер
N 1.5 Нысан
ОҚУ-ТӘРБИЕ ЖҰМЫСТАРЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Реттік
N
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты
Өндірістік оқыту (техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарда)
Пәннің аты
1 жарты жылдық
2 жарты жылдық
Жылдық баға
Емтихан
Қорытынды
1 жарты жылдық (семестр)
2 жарты жылдық (семестр)
кестенің жалғасы
Пәннің аты
Қалдырған сағаттар
Жылдық баға (семестр)
Емтихан
1 жарты жылдық (1 семестр)
2 жарты жылдық (2 семестр)
Жылдық
Барлығы
Оның ішінде себепсіз
барлығы
оның ішінде себепсіз
барлығы
оның ішінде себепсіз
Оқу жоспары бойынша бөлінген сағаттың мөлшері .....................
Орындалған сағат саны .............................................
Топтың оқытушысы мен шеберінің қолы ...............................
Оқу жұмысы жөніндегі директордың орынбасары .......................
Ескертпе: "Пәннің аты" баған саны оқу жоспары және бағдарламалар бланк журналдарын бастырғанда белгіленеді.
Емтихандық сеcсияға шығарылған пәндер бойынша емтиханда және сынақтарда алған бағалары қойылады (Орта білімнен кейінгі білім ұйымдарында).
ЖУРНАЛДЫ ЖҮРГІЗУДЕГІ ЕСКЕРТУЛЕР МЕН ҰСЫНЫСТАР
Күні
Ескертулер мен ұсыныстардың мазмұны
Журналды тексерушінің қызметі, қолы, тегі, аты, әкесінің аты
Ескертпе:
Журнал жүргізудің ережесі
1. Журнал теориялық оқытудың есебі мен оқу-тәрбиелік жұмысты қорытындылайтын негізгі құжат болып табылады.
2. Оқытушылар журналды әрбір оқу тобына жеке арнап, жыл бойы жүргізеді.
3. Топтағы білім алушылар туралы мағлұматтарды (N 1.1. үлгі) тізім кітабына, бұйрықтар кітабына, және білім алушыға арналған іс қағазына сәйкес оқу бөлімі толтырады. "Мекен-жайы" деген бағанға ата-аналарының немесе оларды алмастыратын кісілердің мекен-жайы көрсетіледі.
4. N 1.2. үлгіде білім алушының сабаққа қатысуы мен күнделікті үлгерімі, өткізілген сабақтың қысқаша мазмұны, үйге берілген тапсырма және жіберілген сағаттың мөлшері көрсетіледі. Әрбір пәннің оқылатын сағатының және консультациясының мөлшеріне байланысты керекті беттер бөлінеді.
Бақылауға, зертханалық және басқа да жұмыстарға қойылатын бағалар, оларды өткізетін күнгі бағанға қойылады.
Сабаққа немесе консультацияға қатыспаған білім алушыларды "ж" әрпімен белгілейді.

5. По форме N 1.3. на специально отведенных страницах преподавателями проводится учет выполнения обучающимися установленных учебными планами и программами лабораторно-практических, графических и контрольных работ и курсовых проектов (для организаций послесреднего образования). На правой стороне этих страниц ведется запись работ с указанием срока выдачи и фактического выполнения их; на левой стороне - ведется выполнения этих работ обучающимися, причем соответствующая клетка против фамилий обучающихся делится пополам по диагонали. При выполнении работы ставится сверху диагонали дата выполнения работы, а внизу - оценка за работу.
Включение фамилий обучающихся в списки журнала, а также исключение (вычеркивание) фамилий из списков журнала производится учебной частью только после соответствующего приказа директора, с указанием номера и даты приказа против фамилии обучающегося.
5. Сведения о результатах медицинского осмотра обучающего записываются преподавателем физического воспитания и медицинским работником в форме N 1.4.
6. Оценки успеваемости за полугодие (семестр) и учебный год, а также сведения о выполнении учебных планов преподаватели заносят на страницы "Итоги учебно-воспитательной работы" (форма N 1.5.). Оценки по производственному обучению выставляются на этих страницах мастером группы (в организациях технического и профессионального образования). Общее количество часов, пропущенных каждым обучающимся по теоретическому обучению, проставляются руководителем группы совместно с мастером группы.
7. Все записи в журнале ведутся четко, аккуратно, пастой одного цвета.
8. Контроль за ведением журнала осуществляется руководителем организации технического и профессионального, послесреднего образования. Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Приложение 20
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета производственного обучения
(для организаций образования технического и
профессионального образования)
Группа N __________
Профессия ______________ курс (год) обучения ____________________
200___/200___ учебный год
Мастер производственного обучения ____________________________
Ф.И.О.
______________________________________________________________
Форма N 2.1.
СВЕДЕНИЯ ОБ УЧАЩИХСЯ ГРУППЫ
N п/п
Фамилия,
имя,
отчество
Номер
поименной
книги
Число,
месяц и год
рождения
Домашний
адрес
Дополнительные
сведения

5. N 1.3. нысан бойынша арнайы бөлінген беттерде оқытушылар білім алушылар тарапынан курстық оқу жоспарлары мен бағдарламаларында белгіленген зертханалық-практикалық, графиктік және бақылау жұмыстары мен курстық жобаларды (орта білімнен кейінгі ұйымдарға) орындауын есепке алады.
Бұл беттердің оң жағында жұмыстың берілген мерзімі мен орындалу уақыты жазылып отырады; сол жағында - білім алушының осы жұмысты орындауы көрсетіледі, сонымен қатар, білім алушының тегі, аты, әкесінің аты тұсындағы сәйкес торкөз қиғаш сызық болып екіге бөлінеді. Жұмыс орындалғаннан соң қиғаш сызықтың жоғары жағында орындалу уақыты, төменде бағасы жазылады.
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты журналдың тізімінде кіргізіледі және журнал тізімінен шығару (өшіріп тастау) тек қана директордың бұйрығынан кейін жасалады, білім алушының фамилиясының қарсысына бұйрықтың нөмірі және күні қойылады.
6. Білім алушылардың дәрігерлік тексеруден өткені туралы деректерді дене тәрбиесінің оқытушысы мен дәрігер N 1.4. үлгіде толтырады.
Жарты жылдық (семестр бойынша) пен оқу жылының үлгерімі туралы бағалар және оқытушының оқу жоспарын орындағаны туралы деректер "Оқу - тәрбие жұмыстарының қорытындылары" (N 1.5 үлгі) деген бетке жазылады. Өндірісте оқытудың бағаларын әр топтың шеберлері сол беттерге қояды (техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында). Білім алушының теориялық және өндірістік оқулардан жіберген сағаттарының мөлшерін топтың шебері мен жетекшісі бірігіп қояды.
7. Журналдағы барлық жазулар ұқыпты, анық етіліп бір түсті сиямен жазылады.
8. Журналды толтыруды техникалық, және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшысы қадағалайды. Олардың ескертулері мен пікірлері журналдың соңындағы арнаулы бетке жазылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Өндірістік оқытуды есепке алу журналы (техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына арналған)
Топтың N _______________
Кәсібі _________________________ Оқыту курсы (жылы)____________
20___/20___ оқу жылы
Өндірістік оқыту шебері
____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты
N 2.1.Нысан
ТОПТЫҢ БІЛІМ АЛУШЫЛАРЫ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
реттік N
Тегі, аты, әкесінің аты
Атаулы кітаптағы рет саны
Туған жылы, айы және күні
Мекен-жайы (телефоны)
Қосымша мәліметтер

Форма N 2.2.
УЧЕТ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
N п/п
Фамилия и инициалы
обучающегося
Месяц, число
Количество
часов
Дата занятия
Тема и краткое содержание занятия
Мастер производственного обучения ___________________
подпись
Форма N 2.3.
УЧЕТ ИНСТРУКТАЖЕЙ ПО ОХРАНЕ ТРУДА
N п/п
Фамилия и
инициалы
обучающего
Дата
получения
инструктажа
N 1
Роспись
обучающего
Дата
получения
инструктажа
N 2
Роспись
обучающего
Продолжение
Дата
прове-
дения
инструк-
тажа
N
инструк-
тажа
Затра-
ченное
время
Краткое
содержание
инструктажа
Фамилия и
инициалы
лица,
проводившего
инструктаж,
его должность
Подпись лица,
проводившего
инструктаж
Форма N 2.4.
ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ УЧЕТ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ ОБУЧАЮЩЕГОСЯ
___________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
N
темы
(под-
темы)
Наиме-
нова-
ние
работы
Дата
выдачи
работы
и N
наряда
Слож-
ность
ра-
боты
Норма
вре-
мени
(выра-
ботки)
Объем
(коли-
чество)
выпол-
ненной
работы
Время
на все
зада-
ния
Факти-
чески
затра-
чено
вре-
мени
%
выпол-
нения
нормы
времени
(выра-
ботки)
Оценка
Форма N 2.5.
ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ ЗА _______________ ПОЛУГОДИЕ
пп
Фамилия и
инициалы
обучающегося
Выполнение учебного плана и программы
Тема N
Тема N
Затрат час
Оценка
Затрат час
Оценка
Продолжение
Проверочные работы
Оценка
за полу-
годие
Пропущено часов
Норма
времени
(выра-
ботки)
Фактически
затрачено
времени
% выполнения
нормы времени
выработки
Оценка
Всего
в т.ч. по
неуважи-
тельным
причинам
Форма N 2.6.
ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ ЗА УЧЕБНЫЙ ГОД
пп
Фамилия и
инициалы
обучающегося
Оценка за
учебный год
Пропущено часов
Всего
в т.ч. по
неуважительным
причинам
Замечания и предложения по ведению журнала
Дата
Содержание замечаний
и предложений
Фамилия и инициалы проверившего
журнал, должность и подпись
Приложение 21
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Ведомость учета учебного времени работы преподавателей
за каждый месяц (в часах)
Ведомость учета учебного времени работы преподавателей (в часах)
Специальность (Профессия)____________
п/
п
Пред-
меты
Фамилия
препода-
вателя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение таблицы
16
17
18
19
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Заместитель директора по учебной части _______________________
(подпись)
Примечание: Ведомость учета учебной работы преподавателей за каждый месяц ведет учебная часть на основании записей в журнале теоретического и практического обучения в часах.
Приложение 22
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Ведомость учета учебного времени преподавателей за
год (в часах)
(наименование организации образования)
____________________________________________________________________
Годовой учет часов, данных преподавателем в 20____/____ учебном году
Фамилия преподавателя ______________________________________________
Наименование предмета ______________________________________________
Группы
Месяцы
Сентябрь
Октябрь...
Август
Всего дано
часов:
Всего часов по плану:
Не выполнено часов:
Дано часов сверх плана:
Экзамены (заносятся на основании экзаменационной ведомости):
___________________________________________________________________
Всего дано за год часов:
Зам. директора по учебной работе _____________
(подпись)
Примечание: Годовой учет учебного времени, выданного преподавателями ведет учебная часть в часах на основании данных формы.
Приложение 23
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Экзаменационная ведомость
(для промежуточной аттестации обучающихся)
_________________________________________________________
наименование организации технического и профессионального,
послесреднего образования
ЭКЗАМЕНАЦИОННАЯ ВЕДОМОСТЬ
(для промежуточной аттестации обучающихся)
по предмету _________ "____" курса ________ группы ________________
специальность _____________________________________
экзаменатор _______________________________________
(фамилия, имя, отчество)
пп
Номер
экзамена-
ционного
билета
Фамилия имя
отчество
экзаменующегося
Оценки по экзаменам
Подпись
экзаменатора
Пись-
менно
Устно
Общая
"____" ______________ 20___ г.
Время проведения экзаменов:
Письменного ____________ начало _________ окончание _____________
Устного ________________ начало _________ окончание _____________
Всего часов на проведение экзаменов ______ час _____ мин ________
Подпись экзаменатора ____________________________________________
Приложение 24
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Студенческий билет обучающегося
_______________________________________
|                                       |
|         Республика Казахстан          |
| _____________________________________ |
|     (наименование министерства)       |
| _____________________________________ |    (лицевая сторона)
|(наименование организации образования) |
|                                       |
|           Билет студента              |
|_______________________________________|
_______________________________________
|                                       |
|        Республика Казахстан           |
|__________________________ билет N ___ |
|(наименование министерства)            |
| _____________________________________ |    (1-я внутренняя сторона)
| (фамилия, имя, отчество обучающегося) |
|    действительно состоит студентом    |
| _____________________________________ |
| (наименование организации образования)|
|                                       |
| Директор _________________________    |
|               (подпись)               |
|                                       |
| Место для                             |
| Фотокарточки "_____" ________ 20__ г. |
|_______________________________________|
_______________________________________
|                                       |
| Действителен по _________ 20______ г. |
|                                       |
| Директор __________________________   |
|                (подпись)              |
| _____________________________________ |    (2-я внутренняя сторона)
|                                       |
| Срок продлен по _________ 20______ г. |
| Директор ___________________________  |
|                 (подпись)             |
|_______________________________________|
_______________________________________
| _____________________________________ |
|                                       |
| Срок продлен по _________ 20______ г. |
| Директор ___________________________  |
|                 (подпись)             |
|_______________________________________|
Примечание:

N 2.2.Нысан
ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫҢ ЕСЕБІ
Реттік N
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты
Айы, күні
кестенің жалғасы
Сағат мөлшері
Сабақтың күндері
Тақырыбының қысқаша мазмұны мен оның аты
Өндірістік оқыту шебері .......................
N 2.3.Нысан
ЕҢБЕК ҚАУІПСІЗДІГІ ТУРАЛЫ НҰСҚАМАНЫҢ ЕСЕБІ
Реттік
N
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты
N 1 нұсқаманың берілген күні
Білім алушының қолы
N 2 нұсқаманың берілген күні
Білім алушының қолы
кестенің жалғасы
Нұсқаманың өткізілген күні
Нұсқаманың нөмірі
Жұмсалған уақыты
Нұсқаманың қысқаша мазмұны
Нұсқама өткізушінің тегі, аты, әкесінің аты
Нұсқау өткізушінің қолы
N 2.4. Нысан
БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДАҒЫ ЖЕКЕЛЕЙ ЕСЕБІ
___________________________________________________________
(тегі, әкесінің аты, аты)
Тақырыптың (тақырыпшалардың) нөмірі
Жұмыстың аталуы
Жұмыстың берілген күні және берілген тапсырманың нөмірі
Жұмыстың күрделілігі
Уақыт мөлшері (өнімділік)
Орындалған жұмыстың көлемі (саны)
Тапсырмаға жұмсалған уақыт
Нақтылай жұмсалған уақыт
Уақыт мөлшерінің орындалуы % (шығарылған өнім)
Бағасы
N 2.5. Нысан
ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫҢ _________________ ЖАРТЫ ЖЫЛДЫҚ
ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
Р/СN
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты
Оқу жоспары бағдарламасының орындалуы
Тақырыптың N...............
Тақырыптың N................
Жұмсалған сағаттар
Бағасы
Жұмсалған сағаттар
Бағасы
кестенің жалғасы
Тексеру жұмыстары
Жартыжылдықтың бағасы
Жұмсалған сағаттар
Уақыт мөлшері (шығарылған өнім)
Нақтылай жұмсалған уақыт
уақыт мөлшерінің орындалуының % (өнімділігінің)
Бағасы
Барлығы
Оның ішінде себепсіз жібергені
N 2.6. Нысан
ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫҢ ЖЫЛДЫҚ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
Р/С
N
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты
Оқу жылының бағасы
Жіберген сағаттары
Барлығы
Оның ішінде себепсіз жібергені
ЖУРНАЛДЫ ЖҮРГІЗУДЕГІ ЕСКЕРТУЛЕР МЕН ПІКІРЛЕР
Күні
Ескертулер мен пікірлердің мазмұны
Журналды тексерушінің қызметі, қолы, тегі, аты, әкесінің аты
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Әрбір айға оқытушының жұмыс уақытын есепке алу ведомосі
(сағатпен)
Оқытушының жұмыс уақытын есепке алу ведомосы (сағатпен)
Мамандығы ____________
р/с
Оқытушылардың тегі, аты, әкесінің аты
Пәндер
Айы күндері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Айы күндері
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары ...............
(қолы)
Ескерту:
Оқытушының оқу жұмысы есебін тіркеу тізімі әрбір айға оқу бөлімі практикалық және теориялық журнал жазуларының негізінде сағат бойынша жүргізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Оқытушының жылдық жұмыс уақытын есепке алу ведомосі
(сағатпен)
__________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Оқытушының мәліметімен жылдық сағат есебі 20 ___/_______ оқу жылына
Оқытушылардың тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
Пән атауы______________________________________________
Топтары Айлары
Қыркүйек
Қазан...
Тамыз
Барлық берілген сағаттар
Жоспар бойынша сағаттар саны:
Орындалмаған сағат саны:
Жоспардан тыс берілген сағат саны:
Емтихандар (емтихан тізімі негізінде енгізіледі):
__________________________________________________________________
Жылдың сағаттар барлығы:
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары ...................
(қолы)
Ескертпе: Оқытушының берген оқу сағатының есебін оқу бөлімі берілген нысан бойынша жүргізеді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Емтихан ведомосі
(білім алушыларды аралық аттестаттауға арналған)
______________________________________________________________
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
ұйымдарының атауы
ЕМТИХАНДЫҚ ВЕДОМОСІ
(білім алушыларды аралық аттестаттауға арналған)
пән бойынша ________________ "____" курс ____________ топ
мамандығы,
емтихан алушы __________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
р/с N
Емтихан билетінің N
Емтихан тапсырушының тегі, аты, әкесінің аты
Емтихан бойынша баға
Емтихан алушының қолы
Жазбаша
Ауызша
Барлығы
"____"_________________________ емтиханды өткізу уақыты
жазбаша ________________ басталуы __________ аяқталуы ___________
ауызша _________________ басталуы __________ аяқталуы ___________
Емтихан өткізуге жіберген сағаттар саны _____сағат ________ мин _____
Емтихан алушының қолы ___________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушының студенттік билеті
| Қазақстан Республикасы |
| ______________________ |
| (Министрліктің атауы)  |
| ______________________ | (дербес жағы)
| (білім беру ұйымдарының|
|          атауы)        |
| Студенттің билеті      |
| Қазақстан Республикасы |
| Билеттің N ___________ |
| ______________________ |
| (министрліктің атауы)  |
| ______________________ | (1 ішкі жағы)
|  (оқушының тегі, аты,  |
|      әкесінің аты)     |
| расында студент болады |
| ______________________ |
| (білім беру ұйымының   |
|          атауы)        |
| Директор _____________ |
|            (қолы)      |
| суреттің орны          |
|  "_____" _____ 20___ ж |
|                        |
| _____________________  |
| ____ 20__ ж. мерзімі   |
| ұзартылды              |
| Директор _____________ |
|             (қолы)     |
| ______________________ | (2 ішкі жағы)
| ____ 20___ ж. мерзімі  |
| ұзартылды              |
| Директор _____________ |
|             (қолы)     |
Ескертпе:

1. Билет действителен при наличии подписи директора, печати организации образования, фотокарточки обучающегося. При выбытии обучающегося из организации образования билет должен быть возвращен в учебную часть.
2. Вверху на левой стороне внутренней части билета ставится штамп с указанием формы обучения (очное, заочное, вечернее).
Приложение 25
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книжка успеваемости обучающегося
Книжка успеваемости обучающегося организации образования технического
и профессионального, послесреднего образования
Место для
фотографической М.П.
карточки Подпись обучающегося _____________________________________
___________________________________________________________________
(наименование организации образования)
Книжка успеваемости обучающегося
___________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
Отделение (специальность) _________________________________________
Зачислен приказом № ________ от "_______" _________________ 20___ г.
N ________________
"_____"_____________ 20____ г. Директор ___________________ (подпись)
(дата выдачи)
20_____/20_____ учебный год _______ курс ________ семестр
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество обучающегося)
Экзаменационные оценки по
дисциплинам, выносимым на
экзаменационную сессию
Зачетные оценки по дисциплинам
Семестровые оценки по
дисциплинам, не выносимым на
экзаменационную сессию
Наи-
мено-
вание
дис-
цип-
лины
Объем в
учебных
часах
Оценка
Дата
экза-
мена
Под-
пись
экза-
мена-
тора
Наи-
мено-
вание
пред-
мета
Объем в
учебных
часах
О
ц
е
н
к
а
Д
а
т
а
Подпись
препода-
вателя
пись-
менно
У
с
т
н
о
о
б
щ
а
я
Лабораторные работы
Курсовые работы и проекты
Наи-
мено-
вание
пред-
мета
Объем
рабо-
ты в
часах
Оцен-
ка
Дата
Подпись
препо-
давателя
Наи-
мено-
вание
пред-
мета
Наи-
мено-
вание
работы
или
проекта
Оценка
Дата
Подпись
препо-
давателя
Подпись руководителя группы _______________________________
Приказом № ____ от "___"_______ 20___ г. переведен ____ на _____ курс
Зам. директора по учебной работе __________________________ (подпись)
Подпись родителей _________________________________________
"_______"___________ 20____ г.
Примечание: При изготовлении книжки успеваемости обучающегося упомянутые страницы повторяются 3, 4 или 5 раз в зависимости от сроков обучения в данной организации образования.
_________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество обучающегося)
Учебная, производственная и другие виды практики
Курс
Се-
местр
Наи-
мено-
вание
и ха
рактер
прак-
тики
Место
произ-
водст-
венной
прак-
тики
Продол-
житель-
ность
прак-
тики,
в часах
Рабо-
чее
место
Освоен-
ная
профес-
сия и
разряд
квалифи-
кации
Оценка
Дата
Под-
пись
Дипломное проектирование
Задание на проектирование выдано "_______" ___________ 20______ г.
Тема проекта: _____________________________________________________
___________________________________________________________________
Руководитель проекта ______________________________________________
(фамилия и инициалы)
Срок выполнения ___________________________________________________
Зам. директора по учебной работе ____________________ (подпись)
Обучающийся _______________________________________________________
(фамилия и инициалы)
допущен _____ к защите дипломного проекта.
Зам. директора по учебной
работе _______________________ (подпись)
М.п.
"______" ____________ 20____ г.
Защита дипломного проекта
Защита дипломного проекта на тему _________________________________
___________________________________________________________________
состоялась "______" __________________ 20__ г.
Оценка __________________________________
М.п. Председатель Аттестационной Комиссии _________________ (подпись)
Экзамены итоговой аттестации
Обучающийся _______________________________________________________
(фамилия и инициалы)
допущен _____ к сдаче итоговых экзаменов.
Зам. директора по учебной работе _______________________ (подпись)
М.п.
"______" ____________ 20____ г.
Оценки, полученные на итоговых экзаменах
Наименование
дисциплины
Объем курса,
учебные часы
Оценка
Дата
Подпись председателя
аттестационной
комиссии
Итоги квалификационных экзаменов
Наименование
экзамена
Оценка
Дата
Подпись председателя
аттестационной комиссии
Письменный
тест
Практический
тест (пробная
работа)
Решением Квалификационной Комиссии от "___"____ 20___ г. (протокол N _____)
присвоена квалификация ______________________________________________
(специальность, квалификационный разряд, класс, категория)
Решением Аттестационной Комиссии от "__"____ 20__ г. (протокол N ___)
Выдан диплом N ___________ "________" ________________ 20_____ г.
М.п.      Директор _________________________________(подпись)
При получении диплома книжка успеваемости сдается в учебное заведение
Примечание:

1. Білім алушының билеті фото суретпен, білім беру ұйымның мөрімен және қойылған қолмен расталады. Білім алушы білім беру ұйымынан кеткен уақытта оқу бөліміне билетті қайтаруы керек.
2. Билеттің ішкі оң жақ бөлігінде оқу нысаны (күндізгі, сырттай, кешкі) көрсетіліп мөртаңба басылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
25-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушының үлгерім кітапшасы
Техникалық және кәсіптік, орта білім беруден кейінгі білім беру ұйымның білім алушысының үлгерім кітапшасы
Сурет орны М.О.            Білім алушының қолы
__________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Білім алушының үлгерім кітапшасы
__________________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты)
Бөлімі (мамандығы)_________________________________________________
20____ жылғы "___" _______________ N _________ бұйрықпен бекітілген
N _________
20____ жылғы "_____"____________ Директор ________________(қолы)
(кітапшаны берген күні, айы, жылы)
200__ /200__ оқу жылы ________ курс ________ семестр
____________________________________________
(білім алушының тегі, аты, әкесінің аты)
Емтихан сессиясына шығарылған пәндер бойынша емтихан бағалары
Пәннің атауы
Оқу сағатының көлемі
Баға
Емтиханның өткізілу мерзімі
Оқытушының қолы
Жоба жұмысына
ауызша
жалпы
кестенің жалғасы
Емтихан сессиясына шығарылмаған пәндер бойынша семестрдің бағалары
Пәннің атауы
Оқу сағатының көлемі
Баға
Мерзімі
Оқытушының қолы
Зертханалық жұмыстар
Курстық жұмыстар
Пәннің атауы
Оқу сағатының көлемі
Баға
Мерзімі
Оқытушының қолы
Пәннің аты
Жұмыстың немесе жобаның аты
Баға
Мерзімі
Оқытушының қолы
Топ жетекшісінің қолы _______________________
20____ жылғы "___" _________ N бұйрықпен _____курсқа ауыстырылды.
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары ___________(қолы)
Ата-ананың қолы __________________________________
20__ жылғы "____" __________
М.О.
Ескертпе: Білім алушылардың үлгерім кітапшаларын даярлау барысында аталған беттері 3, 4 немесе 5 рет қайталанса осы білім беру ұйымының оқыту мерзіміне байланысты болады.
________________________________________________________
(білім алушының тегі, аты, әкесінің аты)
Оқу, өндірістік және басқа да практикалар
Курс
Семестр
Практиканың атауы және сипаты
Өндірістік практиканың орны
Практиканың өткізілетін уақыты
Жұмысорны
Меңгерілген кәсіп және дәрежесі, біліктілігі
Баға
Мерзімі
Қолы
Дипломдық жобалау (Диплом жұмысын орындау)
200___ жылы "___"______________ жобалауға (жұмысына) тапсырма берілді
Жобаның (жұмысының) тақырыбы: ____________________________________
__________________________________________________________________
Жобаның (жұмысының) жетекшісі ____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Орындалу уақыты ___________________________________
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары __________(қолы)
М.О.
Білім алушы ______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
диплом жобасын (жұмысын) қорғауға жіберілді.
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары ___________(қолы)
М.О.
"____"_____________________ 200___жыл.
Диплом жобасын (жұмысын) қорғау
________________________________________________________
________________________________________________________
тақырыбындағы диплом жобасын (жұмысын) қорғау
200__ ж. "___"____________ болды.
Бағасы ___________________________________
_________________________________________________
Аттестаттау комиссиясының төрағасы ______________(қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты)
М.О.
Қорытынды аттестаттаудың емтихандары
Білім алушы ____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Қорытынды емтихандарға тапсыруға жіберілді
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары ___________(қолы)
М.О.
Қорытынды емтихандарда алынған бағалар
Пәннің аты
Курс көлемі, оқу сағаттары
Баға
Мерзімі
Аттестаттау комиссиясытөрағасының қолы
Біліктілік емтихандарының қорытындылары
Емтиханның атауы
Баға
Мерзімі
Біліктілік комиссиясы төрағасының қолы
Жазба тест
Практикалық тест (сыналатын жұмысы)
200____ жылғы "____"___________(N __________ хаттама) біліктілік комиссияның шешімімен _________________________ біліктілік берілді.
(мамандық, біліктілік дәрежелері, сынып, санат)
200 ___ жылғы "____"___________ (N __________ хаттама) аттестаттау комиссияның шешімімен _________________________ біліктілік берілді.
200 ___ жылы "____"_________________N______________ диплом берілді.
М.О. Директор ______________(қолы)
Ескертпе:

1. Книжка успеваемости обучающегося организации технического и профессионального образования, послесреднего образования выдается вновь принятым обучающимся в течение первого семестра обучения, но не позднее чем за месяц до начала зимней экзаменационной сессии.
2. Заполнение книжек успеваемости от руки. Подчистки, помарки и неоговоренные исправления в книжке успеваемости не допускаются.
3. В книжку успеваемости проставляются оценки по всем дисциплинам. По дисциплинам, вынесенным на экзаменационную сессию, проставляются оценки, полученные обучающимися на экзаменах зачетах.
4. Общая экзаменационная оценка проставляется только по дисциплинам, по которым экзамены проводятся письменно и устно (казахский язык и другие языки, литература, математика). По дисциплинам, по которым проводится только устный экзамен, оценка проставляется в графе, отведенной для устного экзамена; две другие графы подчеркиваются.
5. Оценки, полученные обучающимися при повторной сдаче, проставляются экзаменатором на странице книжки успеваемости, соответствующей семестру прохождения данной дисциплины или раздела дисциплины, путем повторной записи наименования дисциплины на свободной строке.
6. Подпись родителей или лиц, их заменяющих, для учащихся, достигших 18 лет, не обязательна.
7. Выдача дубликата книжки успеваемости производится только по распоряжению директора или его заместителя по учебной работе.
На титульной странице дубликата книжки успеваемости делается надпись "дубликат".
Все данные об успеваемости обучающегося за весь период обучения до момента выдачи ему дубликата вносятся в дубликат книжки на основании подлинных экзаменационных и семестровых ведомостей за все предыдущие семестры, хранящихся в учебной части.
8. В случае выбытия обучающегося и организации образования до окончания курса обучения книжка успеваемости сдается в организацию образования, которая выдает обучающемуся справку о сданных им за время пребывания в организации образования дисциплин с указанием объема каждой дисциплины в часах и полученных оценок.
9. При получении диплома книжка успеваемости сдается в организацию образования.
10. Книжки успеваемости, сдаваемые обучающимися в связи с окончанием полного курса обучения или выбытия из организации образования, хранятся организацией образования в личных делах обучающихся.
Приложение 26
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дипломов
Полное наименование организации технического и
профессионального образования, послесреднего образования
форма обучения
Начата ______________________
Окончена ____________________
Порядковый
регистрационный
номер
Серия и
N диплома
Дата
выдачи
диплома
Фамилия, имя, отчество
окончившего организацию
образования
Продолжение таблицы
Наименование
специальности
(профессии)
Присвоена
квалификация
Дата и N
протокола
заседания
комиссии по
проведению
итоговой
аттестации
Роспись в
получении
Подпись
директора
организации
образования
Примечание: Дипломы, выданные обучающимся, регистрируются в книгах, которые заводятся в каждой организации образования по прилагаемой форме. Книги регистрации выданных дипломов пронумеровываются постранично, прошнуровываются, скрепляются печатью и хранятся у директора организации образования.
Приложение 27
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дубликатов дипломов
Полное наименование организации технического и
профессионального образования, послесреднего образования
______________ форма обучения
Начата ______________________
Окончена ____________________
Порядковый
регистрацион-
ный номер
Серия и N
диплома
Дата выдачи
диплома
Фамилия, имя, отчество
окончившего организацию
образования
Продолжение таблицы
Наименование
специальности
(профессии)
Присвоена
квалификация
Дата и N прото-
кола заседания
комиссии по
проведению
итоговой
аттестации
Роспись в
получении
Подпись
директора
организации
образования
Приложение 28
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи академической справки
______________________________________
(наименование организации образования)
Начата ___________________
Окончена _________________
Порядковый
регистрационный
номер
Фамилия,
имя,
отчество
Номер
справки
Дата выдачи
справки
Роспись в
получении
справки
Приложение 29
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Поименная книга
Обучающихся ______________________________________________________
(наименование организации технического и профессионального
образования)
_________________________________________________________________
Начата 20___ г.
Окончена 20___ г.
N по
поимен-
ной книге
обучаю-
щихся
N по книге
приказов о
контингенте
обучающихся
Фамилия,
имя и
отчество
обучаю-
щихся
Дата
рождения
Пол
Нацио-
нальность
Домашний
адрес (место-
жительство до
поступления)
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
Дата
зачисления
в органи-
зацию
образования
Какой
профессии
обучается
Срок
обучения
Дата и N
приказа
организации о
выпуске или
отчислении
обучающихся
Присвоенная
квалификация
(разряд,
класс,
категория)
Наименова-
ние доку-
мента об
окончании
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
Награды и поощрения
за время обучения
(дипломы с отличием)
Предприятие, на
которое направлен
выпускник
(местонахождение
предприятия)
Дата и N приказа
предприятия о
приеме на работу
Разные отметки
14
15
16
17
Примечание:

1. Жаңа қабылданған білім оқушыларға үлгерім кітапшасы техникалық және кәсіптік білім, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында 1 оқу семестрі кезінде, қысқы емтихан сессиясының 1 айдан кешіктермей беріледі.
2. Үлгерім кітапшалары қолдан толтырылады. Үлгерім кітапшаларында түзету, өзгерту, кірлету жіберілмейді.
3. Үлгерім кітапшасына барлық пән бойынша баға қойылады. Емтихан өткізілетін сессияға енгізілетін пәндерге оқушылардың емтиханда, сынақта алынған бағалары қойылады.
4. Тек жазбаша және ауызша (қазақ тілі және басқа да тілдер, әдебиет, математика) өткізілетін емтихандардың пәндері бойынша ғана жалпы емтихан бағасы қойылады. Тек қана ауызша емтихан өтетін пәндердің бағасы арнайы ауызша емтиханға қалдырылған бағанға қойылады; басқа екі бағанның асты сызылады.
5. Білім алушының қайтадан тапсырғанда алған бағасы аталған пәннің немесе пән бөлімінің семестріне сәйкес, пән атауын бос жолда қайта жазу тәсілімен емтихан алушының қолымен үлгерім кітапшасының бетіне қойылады.
6. 18 жасқа толған оқушылар үшін олардың ата-анасының немесе оларды ауыстыратын тұлғаның қолы міндетті емес.
7. Үлгерім кітапшасының көшірмесі тек қана директордың немесе оның оқу жөніндегі орынбасарының өкімімен беріледі.
Үлгерім кітапшасының көшірмесінің бірінші бетінде "телнұсқа" деген жазу жазылады.
Телнұсқаны берер алдында оқыған аралықтағы оқушылардың үлгерімі туралы барлық мәліметтер оқу бөлімінде сақталатын алдағы барлық семестрдегі емтихан және семестрлік ведомостағы түпнұсқа кітап көшірмесіне түсіріледі.
8. Білім беру ұйымдарынан оқу курсының соңына дейін шығып кетсе үлгерім кітапшасы білім ұйымдарына қайтарылады, оқушыға білім ұйымдарына келген уақытынан бастап әрбір пәннің көлемін және алған бағасын көрсетіп анықтама беріледі.
9. Диплом алар алдында үлгерім кітапшасы білім беру ұйымына өткізіледі.
10. Білім алушының толық оқу курсын бітіруіне немесе білім ұйымынан шығуына байланысты оқушының үлгерім кітапшасы білім ұйымында оқушының жеке іс-қағазында сақталады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
26-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Диплом беру кітабы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
ұйымының толық атауы
......................... оқу нысаны
Басталуы _________________________________
Аяқталуы _________________________________
Реттік тіркеу саны
Дипломның сериясы мен N
Диплом берілген уақыты
Білім беру ұйымдардың бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты
Мамандықтың атауы
Біліктілік тағайындалды
Хаттаманың мерзімі және N
Алғаны туралы қолы
Бастығының қолы
Ескертпе:
Әрбір білім беру ұйымдарында білім алушыларға берілетін дипломдарды тіркеуге берілген нысан бойынша кітап жүргізіледі.
Дипломды тіркейтін кітаптың әрбір беті нөмірленіп, түптеліп мөрмен бекітіліп білім беру ұйымдарының директорында сақталады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
27-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Дипломның телнұсқаларын беру кітабы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының толық атауы
......................... оқыту нысаны
Басталуы _________________________________
Аяқталуы _________________________________
Реттік тіркеу саны
Дипломның сериясы мен N
Диплом берілген уақыт
Білім беру ұйымдарын бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты
Мамандықтың (кәсібінің) атауы
Біліктілік тағайындалды
Қорытынды аттестация өткізген комиссия отырысының хаттамасы күні және N
Алғаны туралы қолы
Білім беру ұйымдарындағы директордың қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
28-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Академиялық анықтама беру кітабы
________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
________________________________________________________
Басталуы ___________________________
Аяқталуы ___________________________
Реттік нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты
Анықтаманың нөмірі
Анықтаманы берілген күні
Анықтаманы алу туралы қолы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Атаулы кітап
Білім алушылардың _________________________________________
(техникалық және кәсіптік білім беру ұйымының атауы)
_____________________________________________________________
Басталуы ..... 20___ ж.
Аяқталуы ..... 20___ ж.
Білім алушылардың атаулы кітаптағы NN
Білім алушылардың контингенті туралы бұйрық кітабы бойынша NN
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы
жынысы
ұлты
Мекен-жайы (оқуға түскенге дейінгі тұрғылықты жері)
Білім беру ұйымына қабылданған уақыты
Қандай мамандықта оқиды
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Оқу мерзімі
Білім алушылардың білім беру ұйымын бітіргені немесе шығарылғаны туралы бұйрығының күні мен N
Біліктілік тағайындау (дәреже, класс, санат)
Бітіргені туралы құжаттың атауы
Оқыған кезіндегі мараппаттары (үздік диплом)
Бітірушіні жіберген кәсіпорын (кәсіпорынның тұрғылықты жері)
Жұмысқа қабылдау туралы кәсіпорынның бұйрығының күні мен N
Әр түрлі белгілер
10
11
12
13
14
15
16
17
Ескертпе:

1. Поименная книга обучающихся является основным документом учета личного состава обучающихся. Поименная книга обучающихся служит основанием к составлению статистической и финансовой отчетностей по контингенту обучающихся.
2. Поименная книга обучающихся ведется заместителем директора по учебно-производственной работе под контролем руководителя организации образования.
3. Поименная книга обучающихся должна быть прошнурована, пронумерована, скреплена печатью и подписью руководителя.
4. Поименная книга обучающихся хранится постоянно в организации образования.
5. Поименная книга обучающихся заполняется строго в соответствии с приказами.
6. Для контингентов обучающихся очного и вечернего отделений ведутся отдельные Поименные книги обучающихся.
7. По окончании приема обучающихся подводится черта и делается запись:
"Зачислено ___________ 20__ г. ___________ (прописью) человек обучающихся, которая скрепляется подписями директора, заместителя директора по учебно-производственной работе и бухгалтера организации образования и печатью.
8. Поименные книги обучающихся должны заполняться четко, аккуратно, без подчисток и помарок; допущенные ошибки должны исправляться путем перечеркивания ошибочной записи и надписи исправления с пояснением за подписью директора и бухгалтера.
9. Разделение Поименных книг на обучающихся на части, пропуски страниц и строк, в т.ч. и между последней фамилией зачисленного и итоговой чертой запрещается.
Для записи каждого обучающегося в книгах отводится две строки.
Приложение 30
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Алфавитная книга обучающихся
(для ведения учета обучающихся организаций послесреднего
образования)
________________________________________________
(Наименование организации образования)
пп
Фамилия
имя
отчество
Пол
Год
рождения
Дата
поступления
год месяц
число и
номер
приказа о
зачислении
Выбыл
Дата и номер
приказа о
выбытии
С какого
курса
Причина
выбытия
Продолжение таблицы
Наименование специальности
(профессии) и квалификации (при
окончании организации образования)
Номер протокола и дата заседания
комиссии по проведению итоговой
аттестации
Примечание: В пределах каждой буквы алфавита ведется своя порядковая нумерация.
1. В каждой организации технического и профессионального образования, послесреднего образования в обязательном порядке ведется алфавитная (поименная) книга обучающегося (отдельно по очной и заочной форме обучения) по прилагаемой форме (приложение N 10). В нее записываются в алфавитном порядке все обучающиеся, зачисленные в организацию образования.

1. Білім алушылардың аттары жазылған кітап білім алушылардың жеке құрамын есепке алатын негізгі құжат болып табылады. Білім алушылардың аттары жазылған кітап білім алушылардың контингенті бойынша статистикалық және қаржылық есептілігін жасауға негіз болады.
2. Білім алушылардың аттары жазылған кітап білім беру ұйымы бастығының қадағалауымен оқу-өндірістік жұмыс бойынша директор орынбасарымен толтырылады.
3. Білім алушылардың аттары жазылған кітап түптеліп, нөмірленіп, мөрмен және басшының қолымен бекітілген болуы қажет.
4. Білім алушылардың аттары жазылған кітап білім беру ұйымында әрдайым сақталады.
5. Білім алушылардың аттары жазылған кітап қатаң түрде бұйрыққа сәйкес толтырылады.
6. Күндізгі және кешкі бөлімдердің білім алушылары контингенттері үшін бөлек білім алушылардың аттары жазылған кітап толтырылады.
7. Білім алушыларды қабылдау аяқталған соң белгі жасалады және директордың, оқу-өндірістік жұмыс бойынша директор орынбасарының, білім беру ұйымы бухгалтерінің қолымен және мөрімен бекітілетін "________ 2007 ж. ________ (жазумен) білім алушылар қабылданды", - деген жазба жасалады.
8. Білім алушылардың аттары жазылған кітап анық, ұқыпты, өшіру және түзетулерсіз толтырылуы қажет; жіберілген қателер сызылып және директордың, бухгалтердің қолымен түсіндірме жөндеу жазбасын жасау жолымен түзетілуі қажет.
9. Білім алушылардың аттары жазылған кітапты жіберілген беттерге және қатарларға, оның ішінде қабылданған адамның ақырғы  фамилиясы мен қорытынды белгінің арасында бөлуге тыйым салынады. Кітаптарда әр білім алушыларды жазу үшін екі қатар жол беріледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
30-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушылардың алфавиттік кітабы
(орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары оқушыларының
есебін алу үшін)
__________________________________________________________
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының атауы
Р/С
N
Тегі,аты, әкесінің аты
Жынысы
Туған жылы
Оқуға қабылданған мерзімі (жылы, айы, күні және бұйрық N)
Кетті
Мамандығының атауы және біліктілігі (оқу орнын бітірген жағ дайда)
АКотырысының хаттамасының N және уақыты
Оқуданшығарылғаны туралы бұйрықтың N және уақыты
Қай курстан
Кету себебі
Ескерту:
1. Әрбір орта білімнен кейінгі білім беру оқу орындарында міндетті түрде қосымша беріліп отырған оқушылардың алфавиттік кітабы (күндізгі және сырттай оқыту түрлері бойынша бөлек) жүргізіледі.

2. Для каждой буквы алфавита в данной книге отводится несколько страниц: в пределах каждой буквы ведется своя порядковая нумерация.
Порядковый номер записи обучающегося в алфавитной книге одновременно является порядковым номером личного дела обучающегося (например, личное дело N а-5, в-16 и т.д.).
3. В алфавитную (поименную) книгу вносятся все обучающиеся, независимо от того, когда они поступили в организацию образования - в начале или в середине учебного года.
При отчислении обучающегося до окончания обучения в данном учебном заведении в алфавитной (поименной) книге записываются дата и причина выбытия.
4. Алфавитная (поименная) книга обучающихся оформляется с расчетом на несколько лет (не менее чем на 10 лет). Она должна быть прошнурована, пронумерована и скреплена печатью организации образования. Алфавитная книга должна храниться у директора и в архив не сдается. При смене директора она передается по акту.
5. Ведение записей в алфавитной (поименной) книге и ведение личных дел обучающихся возлагается приказом на одного из сотрудников организации образования.
Приложение 31
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Протоколы заседаний комиссий по проведению итоговой
аттестации обучающихся
Протокол заседания комиссии по проведению итоговой
аттестации обучающихся о сдаче экзаменов итоговой
аттестации (индивидуальный)
Протокол N __________
заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
обучающихся о сдаче экзаменов итоговой аттестации
"__"____________ 20___ г. с _____ час.__ мин. до ____ час. ____ мин.
Присутствовали:
Председатель комиссии по проведению итоговой аттестации обучающихся:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Члены комиссии:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
О сдаче итоговой аттестации по дисциплинам:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Экзаменуется
обучающийся:_________________________________________________________
Вопросы:_____________________________________________________________
1. __________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

2. Оған алфавиттік ретпен оқу орнына қабылданған барлық оқушылар жазылады. Осы кітаптағы алфавиттің әр әрпіне бірнеше парақтар бөлінеді: әр әріпке өзінің рет саны беріледі.
Алфавиттік кітаптағы оқушыны жазған рет саны бір мезгілде оқушының жеке іс қағазының рет саны болып табылады (мысалы, жеке іс қағазының N а-5, в-16 және т.б.).
3. Алфавиттік кітапқа оқу орнына қашан - оқу жылының басында немесе ортасында түскеніне қарамастан барлық оқушылар енгізіледі.
Оқушы оқу орнынан оқуын бітірмей шығарылған жағдайда алфавиттік кітапқа шығарылу себебі мен уақыты жазылады.
4. Оқушылардың алфавиттік кітабы бірнеше жылға (10 жылдан кем емес) есептеліп, ресімделеді. Ол байланған, нөмірленген және оқу орнының мөрімен бекітілген. Алфавиттік кітап директорда сақталуы қажет және архивке өткізілмейді. Директор ауысқан жағдайда акт бойынша беріледі.
5. Алфавиттік кітапқа жазуды жүргізу және оқушының жеке іс қағазын жүргізу оқу орнының бір қызметкеріне бұйрықпен жүктеледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
31-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушыларды қорытынды аттестаттаудан өткізу жөніндегі комиссия отырысының хаттамалары
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссия отырысының қорытынды аттестаттау емтихандарын (жеке) тапсыру туралы хаттамасы
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссия мәжілісінің
Хаттама N
"__"______ 200 ___ ж. сағаттан ____ мин. ___ сағатқа дейін ___ мин.
Қатысқандар:
Қорытынды аттестаттау комиссияның төрағасы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Комиссия мүшелері:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Пәндер бойынша қорытынды
аттестаттауды тапсыру туралы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Емтихан тапсыратын оқушы: ________________________________________
Сұрақтар:
1.________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________

2. __________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
сдал предусмотренную учебным планом итоговую аттестацию по
специальности (профессии)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Присвоить квалификацию
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Отметить, что
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Особые мнения членов аттестационной комиссии:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Выдать диплом (с отличием, без отличия)
Председатель ________________________________ (подпись)
Члены комиссии ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Секретарь _________________________________________ (подпись)
- Примечание: Данный протокол заполняется в случае, если
государственный экзамен сдается письменно или устно.
Приложение 32
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Протокол заседания комиссии по проведению итоговой
аттестации обучающихся о присвоении квалификации (сводный)
ПРОТОКОЛ N ____ "____"_____________ 20___ г.
Заседания комиссии по проведению итоговой аттестации по выпуску
обучающихся
_____________________________________________________________________
(наименование организации технического и профессионального,
послесреднего образования)
Профессия ___________________________________________________________
Председатель комиссии (ф.и.о.,должность)
_____________________________________________________________________
Члены комиссии
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должность)
Рассмотрев итоговые оценки успеваемости за курс обучения,
производственные характеристики, результаты квалификационных
(пробных) работ и проведя проверку знаний обучающихся, комиссия
Постановила:
1. Указанным в списке учащимся, выдать дипломы (свидетельства) об
окончании ________________________(наименование организации
образования) и присвоить квалификацию:
N
Фамилия, имя, отчество
Оценка, полученная
на квалификационном
экзамене
Присваиваемая
квалификация и
профессия (разряд)
1...
Председатель квалификационной комиссии: _____________________
Члены комиссии:                         _____________________
_____________________
_____________________
Приложение 33
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Протокол заседания комиссии по проведению итоговой
аттестации по рассмотрению выпускной работы
(дипломного проекта (работы) обучающегося
Протокол N__________
заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
"__"____________ 20____ г. с _____ час.____ мин. до ____ час.___ мин.
По рассмотрению выпускной работы (дипломного проекта (работы)
обучающегося ____________________________________________________
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и специальность)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
на тему: ________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Присутствовали: председатель, члены _____________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(на каждую защиту выпускной работы отводится одна страница)
Работа выполнена под руководством _______________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
при консультации ________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
В Государственную аттестационную комиссию представлены следующие
материалы:
1. Расчетно-пояснительная записка по выпускной работе (или текст
выпускной работы на _______ страницах).

2. _______________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
мамандық (кәсіп бойынша) бойынша оқу жоспарында
қарастырылған қорытынды аттестаттауды тапсырды деп танылсын.
__________________________________________________________________
_____________________________________ біліктілігі берілсін
Атап өтілсін _____________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Қорытынды аттестаттау комиссия мүшелерінің ерекше пікірлері:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Диплом (үздік белгімен, белгісі жоқ) берілсін.
Төраға ____________________________________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(қолдары)
Хатшы ____________________________________________ (қолы)
Ескерту: Бұл хаттама мемлекеттік емтихан жазбаша немесе ауызша тапсырылғанда толытырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
32-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссия отырысының біліктілік беру туралы (жинақ)
хаттамасы
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссия мәжілісінің
N ____ "____" ____________ 200___ж. Х А Т Т А М А С Ы
Мамандық _______________________________________________
Комиссия төрағасы ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
Комиссия мүшелерi ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
________________________________________________________
Оқушылардың курс бойынша үлгерімінің қорытындысын, өндірістік мінездемесін, біліктілік (сынақ) жұмыстары қорытындысын және білім деңгейін қарап, комиссия
Қаулы етті:
1. Тізімде көрсетілген оқушыларға біліктілік бекітілсін және диплом (куәлік) берілсін.
N
Тегі, аты, әкесінің аты
Біліктілік емтиханында алған баға
Бекітілген мамандық және біліктілік (санат)
1
Біліктілік комиссиясының төрағасы: _____________________
Комиссия мүшелері: _____________________
_____________________
_____________________
_____________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
33-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссияның білім алушылардың бітіру жұмысын қарау бойынша (дипломдық жоба (жұмыс) отырысының хаттамасы
Хаттама N
"__"_____ 200 ___ ж. сағаттан ____ мин. ___ сағатқа дейін ____ мин.
Бітіру жұмысын қарастыру бойынша (дипломдық жоба)
___________________________________________________________ оқушының
Тегі, аты, әкесінің аты, мамандығы
Тақырып бойынша __________________________________________________
Қатысқандар:
Қорытынды аттестаттау комиссиясының төрағасы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Комиссия мүшелері:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(әрбір бітіру жұмысын қорғауына бір бет бөлінеді)
Жұмыс басқарумен орындалды _______________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Консультация бойынша _____________________________________________
__________________________________________________________________
Келесі материалдар қорытынды аттестаттау комиссиясына беріледі:
1. Бітіру жұмысын есепті түсіндірме жазба (_____бетте бітіру жұмысының мәтіні)

2. Чертежи (таблицы) к проекту (работе) на _______ листах.
3. Отзыв руководителя выпускной работы.
4. Рецензия на выпускную работу.
После сообщения о выполненной работе в течение ________ мин.
студенту были заданы следующие вопросы:
1._______________________________________________________________
(фамилия лица, задавшего вопрос)
_________________________________________________________________
2._______________________________________________________________
(фамилия лица, задавшего вопрос)
_________________________________________________________________
3._______________________________________________________________
(фамилия лица, задавшего вопрос)
_________________________________________________________________
Общая характеристика ответа студента на заданные ему вопросы и
рецензии
_________________________________________________________________
Какую подготовку обнаружил он по общепрофессиональным и
специальным дисциплинам _________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Признать, что студент выполнил и защитил выпускную работу
с оценкой _______________________________________________________
_________________________________________________________________
Присвоить квалификацию __________________________________________
_________________________________________________________________
2. Отметить, что
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
3. Особые мнения членов комиссии
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Выдать диплом (с отличием, без отличия)
Председатель _______________________________ (подпись)
Члены комиссии __________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_____ (подписи)
Секретарь _________________________________________ (подпись)
Приложение 34
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Протокол заседания комиссии по проведению итоговой
аттестации о присвоении квалификации обучающемуся,
сдавшему все экзамены итоговой аттестации и защитившему
выпускную работу
Протокол N __________
заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
"__"____________ 20____ г.
о присвоении квалификации обучающемуся, сдавшему все экзамены
итоговой аттестации и защитившему выпускную работу
___________________________________________________________________
Присутствовали: председатель ______________________________________
члены _____________________________________________________________
___________________________________________________________________
Обучающийся _______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
сдал экзамены итоговой аттестации и защитил выпускную работу с
оценкой: __________________________________________________________
(наименование дисциплины, вид выпускной работы, оценка, дата
сдачи)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Признать, что обучающийся _________________________________________
(фамилия, инициалы)
и сдал все предусмотренные учебным планом экзамены итоговой
аттестации по специальности и защитил выпускную работу ____________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Присвоить квалификацию ____________________________________________
___________________________________________________________________
Отметить, что _____________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Особые мнения членов комиссии
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Выдать диплом (с отличием, без отличия)
Председатель _______________________________ (подпись)
Члены комиссии ____________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
_____(подписи)
Секретарь _________________________________________ (подпись)
Приложение 35
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
ЖУРНАЛ
учета бланков дипломов
Поступление
Дата
поступления
Номер
сопроводительного
документа
Откуда
поступили
Количество
экз.
Серия и
номера
бланков
Продолжение таблицы
Выдача
Дата
выдачи
Дата и номер
документа на
выдачу
Кому выдано
Наименование
подразделения
Фамилия и инициалы
получившего
Продолжение таблицы
Выдача
Количество
экз.
Серия и номер
бланков
Роспись в
получении
Примечание (отметка об
уничтожении и т.д.)
Приложение 36
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
______________________________________________________________
(ЖОО атауы/наименование высшего учебного заведения)
Емтихан ведомосы/Экзаменационная ведомость № _________________
Факультет __________ мамандық/специальность __________________
Курс _________________________________________________________
пән/дисциплина _______________________________________________
Емтихан қабылдаушы/экзаменатор _______________________________
мерзімі/дата _________________________________________________
Аты-
жөні,
тегі
Ф.И.
О.
Сынақ
кітап-
шасының
нөмірі
Номер
зачет-
ной
книжки
Емтиханға
жіберілу
рейтингі
Рейтинг
допуска к
экзамену
Оқы-
тушы-
ның
қолы
Под-
пись
пре-
пода-
вате-
ля
Емтихан
бағасы
Экзамена-
ционная
оценка
Қорытынды
баға
Итоговая
оценка
Оқыту-
шының
қолы
Под
пись
препо-
дава-
теля
Әріп-
тік
Бук-
вен-
ная
Сан-
дық
Циф-
ро-
вой
экви-
ва-
лент
Әріп-
тік
Бук-
вен-
ная
Сан-
дық
Циф-
ро-
вой
экви-
ва-
лент
әріп-
тік
Бук-
вен-
ная
Сан-
дық
Циф-
ро-
вой
экви-
ва-
лент
1
2
3
Офис-регистратор/ Тіркеуші офис ______________________ (қолы/подпись)
Факультет деканы/ Декан факультета ___________________ (қолы/подпись)
Количество оценок/ Бағалардың саны:
А, А- ________________________
В+, В, В- ____________________
С+, С, С-,D+, D ______________
F ____________________________
Приложение 37
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
____________________________________________________________________________________
(жоғары оқу орнының аты/the name of High Educational Establishment/
___________________________________________________________________
/наименование высшего учебного заведения)
___________________________________________________________________
Транскрипт/The transcript/Транскрипт
Серия №
Аты-жөні/Name/Ф.И.О.
___________________________________________________________________
______________________________________
Факультеті/Faculty/Факультет ______________________________________
___________________________________________________________________
Мамандығы/Speciality/Специальность ________________________________
___________________________________________________________________
Түскен жылы:/Year/Год поступления _________________________________
Оқу тілі/Language/Язык ____________________________________________
№ п/п
Пәндердің аталуы/Courses/Наименование дисциплины
Кредит саны /Credit hours/ Количество кредитов
Баға/Grade/Оценка
пайызбен/
in
percent/
в процен-
тах
Әріптік
/alphab
etic/
Буквен-
ная
Балмен
/in
points
баллах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal/Тради-
ционная
1
2
3
4
5
6
7
Кәсіптік практиканы өтті/Has passed professional practice/
Прошел профессиональные практики
Кәсіптік
практикалар-
дың түрлері/
The form of
professional
practice
/виды
профессио-
нальных
практик
Практика
өту кезеңі
/the
period of
passage of
practice/
Период
прохожде-
ния
практики
Кредит
саны/
Credit
hours/
Количе-
ство
кредитов
Баға/ Grade /Оценка
пайыз-
бен/
in
perсent/
в про-
центах
Әріп-
тік/
аlpha-
betic/
Бук-
венная
Бал-
мен/
in
poi-
nts/в
бал-
лах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal
/Тради-
ционная
Оқитындардың қорытынды аттестация/Final state attestation/
Итоговая аттестация обучающихся
Мемлекеттік
емтиханды
тапсырды
тапсырды/Has
passed the
state
examinations/
Сдал
государственные
экзамены
МАК–тың
хаттамасының
күні және
нөмірі
/date and
number of
the report
of SAC/Дата
и номер
протокола
ГАК
Баға/ Grade /Оценка
пайызбен/
in
percent/в
процентах
Әріптік
/аlpha-
betic/
Буквен-
ная
Балмен/
in
points/
в
баллах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal/
Тради-
ционная
Мамандығы
бойынша/On a
speciality/По
специальности
Пәндер бойынша/
On disciplines/
По дисциплинам:
Дипломдық жұмысты (жобаны) орындады және қорғады/
Has executed and has defended degree work/Выполнил (а)
и защитил (а) дипломную работу (проект)
Дипломдық
жұмыстың
тақырыбы/
Theme of
degree
work/Тема
дипломной
работы
МАК күні
және
нөмірі
/date and
number of
the report
of SAC
/Дата и
номер
протокола
ГАК
Кредит
саны/
Credit
hours/
Коли-
чество
креди-
тов
Баға/ Grade /Оценка
Пайызбен/
in
percent/в
процентах
әріптік/
Alphabe
tic/бук-
венная
Балмен/
in
points/
в
баллах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal/
Тради-
ционная
Жалпы кредит саны/ Total Hours Passed/Общее число
кредитов __________________________________________________________
_____________________________________________________________
GPA _______________________________________________________________
РЕКТОР/RECTOR/РЕКТОР          (қолы/signature/подпись)
ДЕКАН/the DEAN/ДЕКАН          (қолы/signature/подпись)
Хатшы/SECRETARY/СЕКРЕТАРЬ     (қолы/signature/подпись)
М.О. М.П. Тіркеу №/registration №/регистрационный №
"_____" ________________ 200_ г.
Приложение 38
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
_____________
|             |                            Шифр ____________________
|             |
|             |            Факультет
|             |
|             |      Специальность __________________________
|             |      Зачетная книжка № _______ выдана ______ 200___
|             |      Студенческий билет № ______ выдан _____ 200___
|_____________|
КАРТОЧКА УЧЕБНЫХ ДОСТИЖЕНИЙ СТУДЕНТА

2. _______бетте жобаға (жұмысына) сызбалар (кестелер)
3. Бітіру жұмысының жетекшісінің пікірі
4. Бітіру жұмысының рецензиясы
Қорытынды аттестаттау комиссиясының
_____________ минут істейтін жұмыс бойынша хабардар етуі
Келесі сұрақтар оқушыға берілген:
1. ______________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
2. ______________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
3. ______________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Берілген сұрақтарға және рецензия бойынша оқушының жауабына мінездеме
__________________________________________________________________
Арнайы және жалпы кәсіптік пәндер бойынша оның көрсеткен дайындығы қандай
1. Оқушы қорытынды аттестаттауды _____________ деген бағаға тапсырды деп танылсын.
__________________________________________________________________
___________________________________________ біліктілігі берілсін
2. Атап өтілсін. _________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3. Қорытынды аттестаттау комиссиясы мүшелерінің ерекше пікірлері
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Төраға ____________________________________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(қолдары)
Хатшы____________________________________________ (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
34-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссияның барлық емтихандарды тапсырған және бітіру жұмысын қорғаған білім алушыға біліктілік беру туралы отырысының хаттамасы
Хаттама N
"__" _____________________ 200___ ж.
Бітіру жұмысын қорғаған, емтихан тапсырған
оқушыға біліктілік беру туралы ___________________________________
Қатысқандар:
Қорытынды аттестаттау комиссиясының төрағасы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Комиссия мүшелері:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Оқушы
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Бітіру жұмысын қорғаған және емтихан тапсырған бағамен: __________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(пәндердің аты, бағасы, тапсырған күні)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________     Оқушы ______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
Мамандық (кәсіп бойынша) бойынша типтік оқу жоспарында қарастырылған қорытынды аттестаттауды тапсырды және бітіру жұмысын қорғады деп танылсын.
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________ біліктілігі берілсін.
Атап өтілсін _____________________________________________________
__________________________________________________________________ __________________________________________________________________
Қорытынды аттестаттау комиссиясы мүшелерінің ерекше пікірлері
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
______________________________________________________ диплом
(үздік белгімен, белгісі жоқ) берілсін.
Төраға ____________________________________________________ (қолы)
Комиссия мүшелері
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(қолдары)
Хатшы ____________________________________________ (қолы)
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
35-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Диплом бланктарын есепке алу
ЖУРНАЛЫ
Түсуі
Түскен мерзімі
Жолдама құжаттың рет саны
Қайдан түсті
Дана саны
Бланктардың рет саны мен сериясы
кестенің жалғасы
Берілгені
Берілген мерзімі
Берілетін құжаттың күні мен рет саны
Кімге берілді
Дана саны
Бланктардың рет саны мен сериясы
Алғаны туралы қолы
Ескерту (жойылғаны туралы және т.б. белгі)
Бөлімнің атауы
Алушының тегі, аты, әкесінің аты
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
36-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
______________________________________________________________
(ЖОО атауы/наименование высшего учебного заведения)
Емтихан ведомосы/Экзаменационная ведомость № _________________
Факультет __________ мамандық/специальность __________________
Курс _________________________________________________________
пән/дисциплина _______________________________________________
Емтихан қабылдаушы/экзаменатор _______________________________
мерзімі/дата _________________________________________________
Аты-
жөні,
тегі
Ф.И.
О.
Сынақ
кітап-
шасының
нөмірі
Номер
зачет-
ной
книжки
Емтиханға
жіберілу
рейтингі
Рейтинг
допуска к
экзамену
Оқы-
тушы-
ның
қолы
Под-
пись
пре-
пода-
вате-
ля
Емтихан
бағасы
Экзамена-
ционная
оценка
Қорытынды
баға
Итоговая
оценка
Оқыту-
шының
қолы
Под
пись
препо-
дава-
теля
Әріп-
тік
Бук-
вен-
ная
Сан-
дық
Циф-
ро-
вой
экви-
ва-
лент
Әріп-
тік
Бук-
вен-
ная
Сан-
дық
Циф-
ро-
вой
экви-
ва-
лент
әріп-
тік
Бук-
вен-
ная
Сан-
дық
Циф-
ро-
вой
экви-
ва-
лент
1
2
3
Офис-регистратор/ Тіркеуші офис ______________________ (қолы/подпись)
Факультет деканы/ Декан факультета ___________________ (қолы/подпись)
Количество оценок/ Бағалардың саны:
А, А- ________________________
В+, В, В- ____________________
С+, С, С-,D+, D ______________
F ____________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
37-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
____________________________________________________________________________________
(жоғары оқу орнының аты/the name of High Educational Establishment/
___________________________________________________________________
/наименование высшего учебного заведения)
___________________________________________________________________
Транскрипт/The transcript/Транскрипт
Серия №
Аты-жөні/Name/Ф.И.О.
___________________________________________________________________
______________________________________
Факультеті/Faculty/Факультет ______________________________________
___________________________________________________________________
Мамандығы/Speciality/Специальность ________________________________
___________________________________________________________________
Түскен жылы:/Year/Год поступления _________________________________
Оқу тілі/Language/Язык ____________________________________________
№ п/п
Пәндердің аталуы/Courses/Наименование дисциплины
Кредит саны /Credit hours/ Количество кредитов
Баға/Grade/Оценка
пайызбен/
in
percent/
в процен-
тах
Әріптік
/alphab
etic/
Буквен-
ная
Балмен
/in
points
баллах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal/Тради-
ционная
1
2
3
4
5
6
7
Кәсіптік практиканы өтті/Has passed professional practice/
Прошел профессиональные практики
Кәсіптік
практикалар-
дың түрлері/
The form of
professional
practice
/виды
профессио-
нальных
практик
Практика
өту кезеңі
/the
period of
passage of
practice/
Период
прохожде-
ния
практики
Кредит
саны/
Credit
hours/
Количе-
ство
кредитов
Баға/ Grade /Оценка
пайыз-
бен/
in
perсent/
в про-
центах
Әріп-
тік/
аlpha-
betic/
Бук-
венная
Бал-
мен/
in
poi-
nts/в
бал-
лах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal
/Тради-
ционная
Оқитындардың қорытынды аттестация/Final state attestation/
Итоговая аттестация обучающихся
Мемлекеттік
емтиханды
тапсырды
тапсырды/Has
passed the
state
examinations/
Сдал
государственные
экзамены
МАК–тың
хаттамасының
күні және
нөмірі
/date and
number of
the report
of SAC/Дата
и номер
протокола
ГАК
Баға/ Grade /Оценка
пайызбен/
in
percent/в
процентах
Әріптік
/аlpha-
betic/
Буквен-
ная
Балмен/
in
points/
в
баллах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal/
Тради-
ционная
Мамандығы
бойынша/On a
speciality/По
специальности
Пәндер бойынша/
On disciplines/
По дисциплинам:
Дипломдық жұмысты (жобаны) орындады және қорғады/
Has executed and has defended degree work/Выполнил (а)
и защитил (а) дипломную работу (проект)
Дипломдық
жұмыстың
тақырыбы/
Theme of
degree
work/Тема
дипломной
работы
МАК күні
және
нөмірі
/date and
number of
the report
of SAC
/Дата и
номер
протокола
ГАК
Кредит
саны/
Credit
hours/
Коли-
чество
креди-
тов
Баға/ Grade /Оценка
Пайызбен/
in
percent/в
процентах
әріптік/
Alphabe
tic/бук-
венная
Балмен/
in
points/
в
баллах
Дәстүрлі
жүйемен/
Traditio-
nal/
Тради-
ционная
Жалпы кредит саны/ Total Hours Passed/Общее число
кредитов __________________________________________________________
_____________________________________________________________
GPA _______________________________________________________________
РЕКТОР/RECTOR/РЕКТОР          (қолы/signature/подпись)
ДЕКАН/the DEAN/ДЕКАН          (қолы/signature/подпись)
Хатшы/SECRETARY/СЕКРЕТАРЬ     (қолы/signature/подпись)
М.О. М.П. Тіркеу №/registration №/регистрационный №
"_____" ________________ 200_ж.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
38-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Шифрі ________________________
Факультет
Мамандық__________________________
Сынақ кітапшасының N______ 200 _________ берілген
Студенттік билет N________ 200 _________ берілген
СТУДЕНТТІҢ ОҚУ ЖЕТІСТІКТЕРІНІҢ КАРТОЧКАСЫ

1. Фамилия _____________________ 12. Зачислен на ______________ курс
2. Имя _________________________ Приказ № ________ от _________ 200__
3. Отчество ____________________
4. Год рождения ________________ 13. Перевести из (с) _______________
5. Национальность ______________ _______________ на ____________ курс
6. Образование _________________
________________________________ 14. Отчисление
причина, дата и № приказа
7. Производственный стаж _______ ____________________________________
________________________________ ____________________________________
________________________________ Восстановление
причина, дата и № приказа
8. Стаж работы по избранной      ____________________________________
специальности __________________ ____________________________________
9. Место работы ________________ 15. Представлен академический отпуск
10. Занимаемая должность _______ с _________ 200__ по _________ 200__
________________________________ с _________ 200__ по _________ 200__
11. Домашний адрес _____________ 16. Переводы с курса на курс:
________________________________ на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
________________________________ на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
17. Оставлен на _____ курс повторно
на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
на ____ курс № пр.____ от ____ 200__
Лист повторяется 6 раз
Выполнение учебного плана
Курс
Код
Наиме-
нование
дисцип-
лин
Трудоемкость
в академи-
ческих часах
и кредитах
Оценка
Бук-
венная
Цифровой
эквива-
лент
В
про-
цен-
тах
Тради-
ционная
18. ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПРАКТИКА
Наименование
профессиональной
практики
Период
прохождения
практики
Оценка
19. ОТМЕТКА О ДОПУСКЕ К ГОСУДАРСТВЕННЫМ ЭКЗАМЕНАМ
И ЗАЩИТЕ ДИПЛОМНОЙ РАБОТЫ (ПРОЕКТА)
(наименование экзамена, номер распоряжения, дата)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
20. ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ЭКЗАМЕНЫ
Наименование дисциплины
Дата
Экзаменационная
оценка
21. ДИПЛОМНУЮ РАБОТУ (ПРОЕКТ) ВЫПОЛНИЛ НА ТЕМУ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_________
и защитил _________________ 200___ с оценкой ________________________

1. Тегі________________________    12. __________ курсқа қабылданды
2. Аты ________________________    200 ____ жылғы N ____ бұйрық
3. Әкесінің аты _______________
4. Туған жылы _________________    13. __________ курстан
5. Ұлты _______________________     ___________ курсқа көшірілсін
6. Білімі _____________________
_______________________________     Шығарылған
7. Өндіріс өтілі ______________     себебі, бұйрықтың N және күні
_______________________________  ___________________________________
_______________________________  ___________________________________
8. Таңдалған мамандық            Қайта қабылданған
бойынша еңбек өтілі ___________  себебі, бұйрықтың N және күні                   ____________________  ___________________________________
9. Жұмыс орны _________________  ___________________________________
_______________________________  ___________________________________
_______________________________  15. Академиялық демалыс берілді
10. Лауазымы __________________  200______ дан 200_________ға дейін
_______________________________  200______ дан 200_________ға дейін
__________200__
11. Үй мекен-жайы _____________  16. Курстан курсқа көшіру:
_______________________________ ______курсқа 200__ж. N ___б.
_______________________________ ______курсқа 200__ж. N ___б.
______курсқа 200__ж. N ___б.
______курсқа 200__ж. N ___б.
______курсқа 200__ж. N ___б.
17. Қайта _____ курсқа қалдырылды
______курсқа 200__ж. N ___б.
______курсқа 200__ж. N ___б.
Парақ 6 рет қайталанады
Оқу жоспарын орындау
Курс
Код
Пәннің атауы
Академиялық сағаттар мен кредиттердегі еңбек сыйымдылығы
Баға
Әріптік
Сандық эквивалент
Пайызбен
Дәстүрлі жүйемен
18. КӘСІБИ ПРАКТИКА
N
Кәсіби практиканың атауы
Практикадан өту кезеңі
Бағасы
19. МЕМЛЕКЕТТІК ЕМТИХАНДАРҒА ЖӘНЕ ДИПЛОМДЫҚ ЖҰМЫСҚА (ЖОБАҒА) ЖІБЕРІЛГЕНІ ТУРАЛЫ БЕЛГІ (емтиханның атауы, өкімнің нөмірі, күні) __________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
20. МЕМЛЕКЕТТІК ЕМТИХАНДАР
N
Пәннің атауы
Күні
Емтихан бағасы
21. ОРЫНДАҒАН ДИПЛОМДЫҚ ЖҰМЫСТЫҢ (ЖОБАНЫҢ) ТАҚЫРЫБЫ:________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
200__ ж. _____________ __________________________ бағамен қорғады

22. РЕШЕНИЕМ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АТТЕСТАЦИОННОЙ КОМИССИИ
(Протокол № _____________ от ________________ 200___ г.)
Присуждена академическая степень ____________________________________
или присвоена квалификация __________________________________________
Диплом (с отличием, без отличия) за № _______________________________
с приложением выдан
_____________________________________________________________________
(Дата выдачи)
Декан факультета ____________________________________________________
М.П. Дата "______" ____________________________ 200_____ г.
Приложение 39
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
СПРАВКА-ВЫЗОВ
_______________________________________________ просит
/наименование вуза/
предоставить, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан
от "_____" _______________ _______ года,
учебный отпуск для участия в установочной
сессии, экзаменационной сессии, итоговой аттестации
(нужное подчеркнуть) студенту ___ курса заочной формы обучения
по специальности _____________________________________________
______________________________________________________________
(Ф.И.О. студента)
на период с ________ по ______________________________________
Проректор по УР _____________________________________________
Офис-регистратор ____________________________________________
Место для печати
Приложение 40
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
СПРАВКА-ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
Об участии в установочной сессии, экзаменационной сессии, итоговой
аттестации (нужное подчеркнуть)
Название высшего учебного заведения ______________________________
студента заочной формы ________ курса ____________________________
______________________________________________________ факультета
__________________________________________________________________
(Ф.И.О. студента)
Работающего в ____________________________________________________
(наименование организации, предприятия, учреждения)
1. В учебный отпуск выбыл "___"__________ 200__г.
__________________________________________________________________
Наименование подпись и печать предприятия, учреждения
2. Прибыл в высшее учебное заведение "___"________________ 200__г.
Для участия в установочной сессии, экзаменационной сессии, итоговой
аттестации (нужное подчеркнуть) в период которой предусмотрены
А) учебные занятия _______________________________________________
Б) сдача заданий текущего и рубежного контроля ___________________
В) защита курсовой работы (проекта) ______________________________
Г) сдача экзаменов _______________________________________________

22. МЕМЛЕКЕТТІК АТТЕСТАТТАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ШЕШІМІМЕН
(200 ___________ ж. N хаттама ___________ )
______________________________________________ академиялық дәрежесі тағайындалды немесе __________________________ біліктілігі берілді
Диплом (үздік, үздік емес) N _____________________________________
қосымшасымен берілді _____________________________________________
__________________________________________________________________
(берілген күні)
Факультет деканы _________________________________________________
М.О. Күні 200 __________ ж. "______"______________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
39-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
АНЫҚТАМА-ШАҚЫРУ
Қазақстан Республикасының _____ жылғы "____" _________
Еңбек кодексіне сәйкес ___________________________________________
(ЖОО-ның атауы)
бастапқы сессияға, емтихан сессиясына, қорытынды аттестаттауға (керектісін сызып көрсету) қатысу үшін ____________________ мамандығы бойынша сырттай бөлімнің __________ курс студенті
__________________________________________________________________
(студенттің тегі, аты, әкесінің аты)
__________________________________________________________________
______________ бастап _______________________ дейін оқу демалысын беруіңізді сұрайды.
Оқу жұмысы жөніндегі проректор ________________
Тіркеуші офис _________________
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
40-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
AНЫҚТАМА - РАСТАУ
Бастапқы сессияға, емтихан сессиясына, қорытынды аттестаттауға (керектісін сызып көрсету) қатысу туралы
жоғары оқу орнының атауы _________________________________________
____________________________________________ факультетінің
сырттай бөлімнің ___________ курс _________________________ студенті                             (студенттің тегі, аты, әкесінің аты)
__________________________________________________________________
(жұмыс істейтін ұйымның, кәсіпорынның, мекеменің атауы)
1. 200__ ж "__" _________________ бастап оқу демалысына кетті __________________________________________________________________
__________________________________________________________________
кәсіпорынның атауы, қолы және мөрі
2. 200__ ж. "__"___________________ бастап университетке бастапқы сессияға, емтихан сессиясына, қорытынды аттестаттауға (керектісін сызып көрсету) қатысу үшін келді.
Бұл кезеңде:
А) _______________________ оқу сабақтары
Б) _______________________ ағымдағы және аралық бақылау тапсырмаларын орындау
В) _______________________ курстық жұмысты (жобаны) қорғау
Г) _______________________ емтихандар тапсыру қарастырылған.

3. Выбыл из высшего учебного заведения "___"______________ 200__ г.
посетив учебные занятия _______ часов, сдав за указанный период:
А) экзаменов _____________ Б) курсовых работ _____________________
(прописью)                          (прописью)
М.П.                          Декан факультета ___________________
Офис-регистратор ___________________
4. Прибыл на предприятие (в учреждение) "___"______________ 200__ г.
(печать и подпись предприятия) ___________________________________
Приложение 41
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Левая сторона
СТУДЕНЧЕСКИЙ БИЛЕТ № _______________________
Ф.И.О. _____________________________________
Дата поступления ___________________________
Факультет __________________________________
Форма обучения _____________________________
Ректор _____________________________________
Дата выдачи билета__________________________
Правая сторона
200_/_____ уч. год студент ____ курса
Декан _______________________________
200_/_____ уч. год студент ____ курса
Декан________________________________
200_/_____ уч. год студент ____ курса
Декан________________________________
200_/_____ уч. год студент ____ курса
Декан________________________________
Приложение 42
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
левая сторона
Казахстанская студенческая
идентификационная карта
наименование высшего учебного заведения
логотип вуза
Ф.И.О. студента                                     место для фото
специальность _________________
Ректор ________________________                     № _________
правая сторона
магнитная полоса для считывания
адрес учебного заведения с
указанием реквизитов вуза
срок действия карты _____________
Казахстанская студенческая идентификационная карта может выдаваться как на весь период обучения, так и ежегодно после зачисления на следующий курс обучения. В данной карте содержатся данные о студенте, реквизиты вуза. Кроме того, данная карта может использоваться как читательский билет и пропуск, а также как дисконтная карта в культурно-досуговые учреждения города.
Приложение 43
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Левая сторона
УДОСТОВЕРЕНИЕ МАГИСТРАНТА № ________________
Ф.И.О. _____________________________________
Дата поступления ___________________________
Специальность ______________________________
Ректор _____________________________________
Дата выдачи билета _________________________
Правая сторона
200_/_____ уч. год магистрант ____ курса
Декан __________________________________
200_/_____ уч. год магистрант ____ курса
Декан __________________________________
Приложение 44
к приказу Министра образования и
науки Республики Казахстан
от 14 сентября 2009 г. № 425
Утверждена
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Левая сторона
УДОСТОВЕРЕНИЕ ДОКТОРАНТА № _________________
Ф.И.О. _____________________________________
Дата поступления ___________________________
Специальность ______________________________
Ректор _____________________________________
Дата выдачи билета _________________________
Правая сторона
200_/_____ уч. год докторант _____ курса
Декан __________________________________
200_/_____ уч. год докторант _____ курса
Декан __________________________________
200_/_____ уч. год докторант _____ курса
Декан __________________________________
Приложение 45
к приказу Министра образования и

3. 200__ ж. "____"_____________________ университеттен кетті
__________ сағат оқу сабақтарына қатысып
А) ______________ емтихан Б) _________ курстық жұмыстарды тапсырды.         (жазбаша)              (жазбаша)
М.О. Факультеттің деканы ______________________
Тіркеуші офис ________________
4. 200__ ж. "___"_____________ кәсіпорынға (мекемеге) келді (кәсіпорынның мөрі және қолы) _____________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
41-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
сол жақ
СТУДЕНТТІК БИЛЕТ N________________
Тегі, аты, әкесінің аты
____________________________________________________________
Түскен уақыты ______________________________________________
Факультеті _________________________________________________
Оқудың түрі ________________________________________________
Ректор______________________________________________________
Билеттің берілген күні _____________________________________
оң жақ
200__/_____оқу жылы/ __________________________ курс студенті
Декан ___________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________ курс студенті
Декан ___________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________ курс студенті
Декан ____________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________ курс студенті
Декан ____________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ __________________________ курс студенті
Декан ____________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
42-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
сол жақ
Қазақстан студенттік
идентификациялық картасы
жоғары оқу орнының атауы
ЖОО логотипі
Студенттің тегі, аты, әкесінің аты                      Фото орны
Мамандық ___________________
Ректор _____________________                           N _________
оң жақ
оқылатын магнит алқабы
ЖОО реквизиттері көрсетілген
оқу орнының мекен-жайы
картаның жарамды мерзімі
Қазақстан студенттік идентификациялық картасы жалпы оқу кезеңіне немесе жыл сайын келесі оқу курсына қабылдағаннан кейін берілу мүмкін. Бұл картада студент туралы мәлімет, ЖОО реквизиттері көрсетіледі. Сонымен қатар осы карта оқырман билеті және рұқсаттама, сондай-ақ қалалық мәдениет-демалыс мекемелеріне дисконт картасы ретінде қолданыла алады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
43-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
сол жақ
МАГИСТРАНТТЫҢ КУӘЛІГІ N __________
Тегі, аты, әкесінің аты
__________________________________________________________
Түскен уақыты ____________________________________________
Мамандығы ________________________________________________
Ректор ___________________________________________________
Билеттің берілген күні ___________________________________
оң жақ
200__/_____оқу жылы/ _______________________ курс магистранты
Декан ________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ ________________________ курс магистранты
Декан ________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
N 425 бұйрығына
44-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
N 502 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
сол жақ
ДОКТОРАНТТЫҢ КУӘЛІГІ N __________
Тегі, аты, әкесінің аты
__________________________________________________________
Түскен уақыты ____________________________________________
Мамандығы ________________________________________________
Ректор ___________________________________________________
Билеттің берілген күні ___________________________________
оң жақ
200__/_____оқу жылы/ _______________________ курс докторанты
Декан ________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ ________________________ курс докторанты
Декан ________________________________________________
200__/_____оқу жылы/ ________________________ курс докторанты
Декан ________________________________________________
РҚАО-ның ескертуі!
45 - 55-тармақтарды орыс тіліндегі мәтінінен қараңыздар.