О внесении изменений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 245. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2009 года № 5968. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 01.04.2010 № 141 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную приказом и. о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5429), следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 5 "Налог на игорный бизнес" внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименование специфики 01 "Налог на игорный бизнес" внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в категории 4 "Поступления трансфертов":
в классе 04 "Трансферты из Национального фонда":
наименование подкласса 1 "Целевые капитальные трансферты" изложить в следующей редакции:
"Трансферты из Национального фонда в республиканский бюджет";
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии государственного планирования (Б. Бабажанова) совместно с Юридическим департаментом (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің м.а. 2009 жылғы 10 желтоқсандағы N 245 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 20 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5968 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 141 бұйрығы.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010.04.01 N 141 бұйрығымен.
Қолданущылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз.
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Экономика жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік № 5429 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада: бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 «Салықтық түсімдер» санатында:
05 «Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар» сыныбында:
5 «Құмар ойын бизнеске салық» ішкі сыныбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді:
«Ойын бизнесіне салық»;
01 «Құмар ойын бизнеске салық» ерекшілігі мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді:
«Ойын бизнесіне салық»;
4 «Трансферттердің түсімдері» санатында:
04 «Ұлттық қордан трансферттер» сыныбында:
1 «Күрделі нысаналы трансферттер» кіші сыныптамасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Республикалық бюджетке Ұлттық қордан трансферттер»;
бюджет шығыстарының фунционалдық сыныптамасы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы департаменті (Б. Бабажанова) Заң департаментімен (Д. Ешімова) бірлесіп осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2010 года.
И.о. Министра                              М. Кусаинов
Приложение
к приказу и.о. Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 декабря 2009 года № 245
2) Функциональная классификация расходов бюджета
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
101
Администрация Президента Республики Казахстан
01
1
101

3. Осы бұйрық 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                            М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
міндетін атқарушысының
2009 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 245 бұйрығына қосымша
2) Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязатель-
ными гигиеническими средствами и предоставле-
ние услуг специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в соответствии
с индивидуальной программой реабилитации
инвалида
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны к 65-летию Победы
в Великой Отечественной войне
011
За счет трансфертов из республиканского
бюджета
015
За счет средств местного бюджета

017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

018
Приобретение государственных эмиссионных
ценных бумаг на организованном рынке ценных
бумаг

018
Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды сатып алу