О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году"
Постановление акимата города Астаны от 15 апреля 2009 года N 23-349п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 7 мая 2009 года N 575. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15 января 2010 года N 23-12п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15.01.2010 N 23-12п
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 февраля 2009 года за № 557, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 17 марта 2009 года, № 29; от 19 марта 2009 года, № 30; "Вечерняя Астана" от 28 марта 2009 года, № 37, внесено изменение постановлением акимата города Астаны от 31 марта 2009 года № 23-290п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 апреля 2009 года за № 567) следующие изменения и дополнения:
в перечне предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2009 году, утвержденном вышеуказанным постановлением:
столбцы № 3, 4 исключить;
последнюю строку исключить;
дополнить строками № 116-137 следующего содержания:
п/п
Наименование
предприятий, организаций
Виды работ
116.
Государственное учреждение
«Департамент внутренних
дел города Астаны».
Патрулирование территории
города с сотрудниками
полиции.
117.
Государственное учреждение
«Управление экономики и
бюджетного планирования
города Астаны».
Оказание помощи в
проведении технических
работ по обработке
различных документов.

"2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 23-349қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 7 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 575 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 23-12қ Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.01.15 N 23-12қ Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына (Нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2009 жылғы 5 ақпанда N 557 болып тiркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 17 наурыздағы N 29 нөмірінде, 2009 жылғы 19 наурыздағы N 30 нөмірінде; "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 28 наурыздағы N 37 нөмірінде жарияланған, "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 наурыздағы N 23-290қ қаулысымен өзгеріс енгізілген Нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2009 жылғы 13 сәуірде N 567 болып тiркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда қаулымен бекітілген 2009 жылы оқитын жастар мен жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімінде :
N 3, 4-бағаналар алынып тасталсын;
соңғы жол алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы N 116-137 жолдармен толықтырылсын:
Р/с
N
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
116.
"Астана қаласының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Полиция қызметкерлерімен қала аумағын патрульдеу.
117.
"Астана қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
Әртүрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Рахимжанова А.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                         И. Тасмагамбетов

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкiм                                     И. Тасмағамбетов