О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 163/28-IV "О бюджете города Астаны на 2009 год"
Решение маслихата города Астаны от 21 апреля 2009 года N 213/33-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 8 мая 2009 года N 576. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2010 года N 353/48-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2010 N 353/48-IV
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 163/28-IV "О бюджете города Астаны на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2009 года за № 554, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 3 от 13 января 2009 года, "Вечерняя Астана" № 5 от 13 января 2009 года, внесены изменения решением маслихата города Астаны от 8 апреля 2009 года № 208/32-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 163/28-IV "О бюджете города Астаны на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 апреля 2009 года за № 570, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 43 от 21 апреля 2009 года, "Вечерняя Астана" № 47 от 21 апреля 2009 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "218 548 648 " заменить цифрами "295 507 797";
цифры "62 361 196" заменить цифрами "61 198 359";
цифры "751 375" заменить цифрами "787 339";
цифры "11 795 307" заменить цифрами "10 532 080";
цифры "143 640 770" заменить цифрами "222 990 019";
в подпункте 2) цифры "211 300 912" заменить цифрами "288 106 666";
в подпункте 3) цифры "10 079 961" заменить цифрами "10 227 000";
цифры "10 079 961" заменить цифрами "10 227 000";
в подпункте 4) цифры "(- 2 832 225)" заменить цифрами "(-2 825 869)";
в подпункте 5) цифры "2 832 225" заменить цифрами "2 825 869".
2) приложения 1, 2, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

"Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 163/28-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 213/33-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 8 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 576 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 28 мамырдағы N 353/48-IV шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.05.28 N 353/48-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 2-тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 163/28-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2009 жылдың 9 қаңтарында N 554 тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы 3 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы 5 нөмірінде жарияланған, "Астана қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 163/28-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі N 208/32-IV шешімімен өзгерістер енгізілді, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2009 жылдың 17 сәуірінде N 570 тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі 43 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі 47 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) - тармақшадағы "218 548 648" сандары "295 507 797" сандарымен ауыстырылсын;
"62 361 196" сандары "61 198 359" сандарымен ауыстырылсын;
"751 375" сандары "787 339" сандарымен ауыстырылсын;
"11 795 307" сандары "10 532 080" сандарымен ауыстырылсын;
"143 640 770" сандары "222 990 019" сандарымен ауыстырылсын;
2) - тармақшадағы "211 300 912" сандары "288 106 666" сандарымен ауыстырылсын;
3) - тармақшадағы "10 079 961" сандары "10 227 000" сандарымен ауыстырылсын;
"10 079 961" сандары "10 227 000" сандарымен ауыстырылсын;
4) - тармақшадағы "(- 2 832 225)" сандары "(- 2 825 869)" сандарымен ауыстырылсын;
5) - тармақшадағы "2 832 225" сандары "2 825 869" сандарымен ауыстырылсын.
2) аталған шешімге 1, 2, 4, 5, 6-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

008
Погашение долга местного исполнительного
органа
-5 114 656
Используемые остатки бюджетных средств
140 525
Секретарь маслихата города Астаны          В. Редкокашин
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 21 апреля 2009 года № 213/33-IV
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 18 декабря 2008 года № 163/28-IV
Перечень бюджетных программ развития  бюджета города Астаны
на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и
формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного управления

008
Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
-5 114 656
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
140 525
Астана қаласының мәслихат хатшысы           В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2009 жылғы 21 сәуірдегі
N 213/33-IV шешіміне
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2008 жылғы 18 желтоқсандағы
N 163/28-IV шешіміне
2-қосымша
Астана қаласының 2009 жыл ғ а арналған бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларын іске асыру ғ а ж ә не заңды тұлғаларды ң жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұ л ғ айту ғ а бағытталған бюджеттік бағдарламалар ғ а бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
01
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар