О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году"
Постановление акимата города Астаны от 11 ноября 2009 года N 23-1044п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 декабря 2009 года N 599. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15 января 2010 года N 23-12п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 15.01.2010 N 23-12п
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 февраля 2009 года за № 557, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 17 марта 2009 года, № 29, от 19 марта 2009 года, № 30, "Вечерняя Астана" от 28 марта 2009 года, № 37; внесены изменения и дополнения постановлением акимата города Астаны от 31 марта 2009 года № 23-290п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 апреля 2009 года за № 567, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 23 апреля 2009 года, № 44, "Вечерняя Астана" от 23 апреля 2009 года, № 48; постановлением акимата города Астаны от 15 апреля 2009 года № 23-349п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 мая 2009 года за № 575, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 14 мая 2009 года, № 51, "Вечерняя Астана" от 14 мая 2009 года, № 56-57; постановлением акимата города Астаны от 15 июня 2009 года № 23-560п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2009 года № 23-11п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июля 2009 года за № 586, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 18 июля 2009 года, № 78, от 21 июля 2009 года № 79, "Вечерняя Астана" от 18 июля 2009 года, № 85) следующие изменения:
в перечне предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2009 году, утвержденном вышеуказанным постановлением:

"2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 қарашадағы N 23-1044қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 599 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 23-12қ Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2010.01.15 N 23-12қ Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 ақпанда N 557 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009  жылғы 17 наурыздағы N 29 нөмірінде, 2009 жылғы 19 наурыздағы N 30 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 28 наурыздағы N 37 нөмірінде жарияланған; "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 наурыздағы N 23-290қ қаулысымен өзгеріс енгізілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 13 сәуірде N 567 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 44 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 48 нөмірінде жарияланған; "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 23-349қ қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 7 мамырда N 575 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 51 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 56-57 нөмірлерінде жарияланған; "2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы"  Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы 23-11қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы N 23-560қ қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 13 шілдеде N 586 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 18 шілдедегі N 78 нөмірінде, 2009 жылғы 21 шілдедегі N 79 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 18 шілдедегі N 85 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда қаулымен бекітілген 2009 жылы оқитын жастар мен жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімінде:

строки 95 - 113, 133 - 137, 147, 148 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить, на заместителя акима города Астаны Рахимжанова A.M.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

N 95-113, 133-137, 147, 148 жолдар алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеу күнінен бастан күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов