О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 24 июля 2008 года № А-5/306 "Об утверждении государственных образовательных заказов на 2008-2009 учебный год"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 января 2009 года № А-1/23. Зарегистриравано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 февраля 2009 года № 3309. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 9 июля 2009 года № А-8/293
Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 9 июля 2009 года № А-8/293

"2008-2009 оқу жылына мемлекетік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 24 шілдедегі № А-5/306 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы № А-1/23 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 25 ақпанда № 3309 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № А-8/293 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдінің 2009 жылғы 9 шілдедегі № А-8/293 қаулысымен

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и в целях освоения государственного образовательного заказа на подготовку квалифицированных кадров с начальным профессиональным образованием в государственных учреждениях Акмолинской области на 2008-2009 учебный год акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственных образовательных заказов на 2008-2009 учебный год» от 24 июля 2008 года № А-5/306 (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263, опубликовано 23 августа 2008 года в газете «Арқа ажары», 23 августа 2008 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және Ақмола облысы мемлекеттік білім беру мекемелерінде 2008-2009 оқу жылына арналған бастауыш кәсіптік білімі бар білікті мамандарды даярлауға мемлекеттік білім берудің тапсырысын игеру мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2008-2009 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы» 2008 жылғы 24 шілдедегі № А-5/306 Ақмола облысы әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық актiлерiнiң Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3263 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 тамызда «Арқа ажары» газетінде, 2008 жылғы 23 тамызда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

цифры «130» заменить цифрами «105»;
цифру «40» заменить цифрой «45»;
в разделе:
ВСЕГО
1940
1940
210
цифру «210» заменить цифрой «215».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                     А.Рау

жолында «130» сандары «105» сандарына ауыстырылсын;
«40» саны «45» санына ауыстырылсын;
Барлығы:
1940
1940
210
бөлімінде «210» саны «215» санына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  Ғ.М.Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік  тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімі                            А.Рау