О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А–11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 20 октября 2009 года № A-11/435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2009 года № 3335. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газете «Арка ажары», 13 ноября 2007 года в газете «Акмолинская правда»), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлениями акимата области от 29 мая 2008 года № А-4/198 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3251, опубликовано 10 июня 2008 года в газете «Арка ажары» № 65, 12 июня 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 71), от 20 августа 2008 года № А-6/355 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3270, опубликовано 20 сентября 2008 года в газете «Арка ажары» № 107, 20 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 122), от 16 марта 2009 года № А-3/99 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3314, опубликовано 2 апреля 2009 года в газете «Арка ажары» № 44, 2 апреля 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 39) следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением акимата Акмолинской области изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қазандағы № A-11/435 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 19 қарашада № 3335 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 тіркелген, 2007 жылғы 13 қарашада «Арқа ажары» газетінде, 2007 жылғы 13 қарашада «Акмолинская правда» газетінде жарияланған), «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыс әкімдігінің 2008 жылғы 29 мамырдағы № А-4/198 (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3251 тіркелген, 2008 жылғы 10 маусымда «Арқа ажары» газетінің № 65, 2008 жылғы 12 маусымда «Акмолинская правда» газетінің № 71 жарияланған), «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 20 тамыздағы № А-6/355 (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3270 тіркелген, 2008 жылғы 20 қыркүйекте «Арқа ажары» газетінің № 107, 2008 жылғы 20 қыркүйекте «Акмолинская правда» газетінің № 122 жарияланған), «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу» 2009 жылғы 16 наурыздағы № А-3/99 (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 тіркелген, 2009 жылғы 2 сәуірде «Арқа ажары» газетінің № 44, 2009 жылғы 2 сәуірде «Акмолинская правда» газетінің № 39 жарияланған) қаулыларымен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгеріс енгізілсін:
Ақмола облысы әкімдігінің аталған қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области                        А.Рау
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Ишимская межобластная
бассейновая инспекция рыбного
хозяйства» Комитета рыбного
хозяйства Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Г.Танирбергенов
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі                                      А.Рау
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Балық шаруашылығы комитетінің
«Есіл облысаралық бассейндік
балық шаруашылығы инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Ғ.Тәңірбергенов
Ақмола облысы әкімдігінің