О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года № С-18/5
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № С-24/5. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Кокшетау 12 мая 2009 года № 1-1-104. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21 апреля 2010 года № С-34/28
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21.04.2010 № С-34/28
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-94, опубликовано в газетах: от 15 января 2009 года «Кокшетау» № 2 и от 15 января 2009 года «Степной маяк» № 2,) с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5» от 3 марта 2009 года № С-21/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-100, опубликовано в газетах: от 26 марта 2009 года «Кокшетау» № 12 и от 26 марта 2009 года «Степной маяк» № 12); решением «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5» от 30 марта 2009 года № С-22/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-101, опубликовано в газетах: от 23 апреля 2009 года «Кокшетау» № 16 и от 23 апреля 2009 года «Степной маяк» № 16), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «8 269 286,9» заменить цифрами «8 580 907,9»;
цифры «2 872 645,9» заменить цифрами «3 184 266,9»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «8 793 890,5» заменить цифрами «9 105 511,5»;
в подпункте 2) пункта 5:
абзац второй изложить в новой редакции:
«824 335 тысяч тенге – на строительство интеллектуальной школы Первого Президента Республики Казахстан на 1200 мест в городе Кокшетау»;
в пункте 6:

Көкшетау қалалық мәслихатының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С-24/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда № 1-1-104 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № С-34/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010.04.21 № С-34/28 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы, 2-тармағының 4) тармақшасына, және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» № 2 және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» № 2 газеттерінде жарияланған) шешіміне, Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешімідерімен енгізілген кейінгі өзгерістер мен толықтыруларымен: «Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 3 наурыздағы № С-21/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-100 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурызда «Көкшетау» № 12 және 2009 жылғы 26 наурызда «Степной Маяк» № 12 газеттерінде жарияланған) шешімімен; «Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-101 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 23 сәуірде «Көкшетау» № 16 және 2009 жылғы 23 сәуірде «Степной Маяк» № 16 газеттерінде жарияланған) шешімімен, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында: «8 269 286,9» санын «8 580 907,9» санымен ауыстырылсын;
«2 872 645,9» санын «3 184 266,9» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«8 793 890,5» санын «9 105 511,5» санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
екінші азатжол жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«824 335 мың теңге - Көкшетау қаласында Қазақстан Республикасының Бірінші Президентінің 1200 орындық интеллектуалды мектебін салуға»;
6 тармақта:

цифры «13 218» заменить цифрами «13 384»;
цифры «6 211» заменить цифрами «6 342»;
цифры «3 800» заменить цифрами «3 835»;
в пункте 8:
цифры «952 900» заменить цифрами «602 900»;
цифры «650 000» заменить цифрами «300 000»;
абзац:
«173 900 тысяч тенге – на развитие и обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры» изложить в новой редакции:
«173 900 тысяч тенге на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
абзац:
«32 000 тысяч тенге – на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы» изложить в новой редакции:
«32 000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
в пункте 10:
цифры «538 950» заменить цифрами «43 464»;
абзацы:
«392 653 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающего предприятия города Кокшетау»;
«40 805 тысяч тенге – на разработку технико-экономического обоснования по расширению и реконструкции районной котельной-2 (РК-2) с заменой двух паровых котлов и установкой четвертого пылеугольного котла марки котел водогрейный твердотоплевного камерного возгорания -100-150 (КВТК-100-150) в городе Кокшетау»;
«62 028 тысяч тенге – на текущий ремонт проспекта Абылай-хана (от улицы М. Горького до улицы Т. Сулейменова» исключить;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«Учесть, что в городском бюджете на 2009 год в рамках реализации мероприятий Дорожной карты предусмотрены целевые трансферты, в том числе:
1) за счет средств республиканского бюджета в сумме 531 455 тысяч тенге, в том числе:
86 782 тысячи тенге – на капитальный ремонт котлоагрегата № 9 на районной котельной-2 (РК-2) города Кокшетау;
153 482 тысячи тенге – на замену магистральных и внутриквартальных тепловых сетей с заменой изоляции 5,4 километров города Кокшетау;
86 074 тысячи тенге – на ремонт тепловой изоляции сетей 9,2 километров города Кокшетау;
94 560 тысяч тенге - на реконструкцию тепловой магистрали -1 (ТМ-1) (от районной котельной -1 (РК-1) до железной дороги) города Кокшетау;
53 120 тысяч тенге - на реконструкцию тепловой магистрали -2 (ТМ-2) города Кокшетау;
7 794 тысячи тенге – на капитальный ремонт здания школы сад № 9 «Карлыгаш»;
8 084 тысячи тенге – на капитальный ремонт крыши школы сад № 35 «Звоночек»;
21 243 тысячи тенге – на создание социальных рабочих мест;

«13 218» санын «13 384» санымен ауыстырылсын;
«6 211» санын «6 342» санымен ауыстырылсын;
«3 800» санын «3 835» санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
«952 900» санын «602 900» санымен ауыстырылсын;
«650 000» санын «300 000» санымен ауыстырылсын;
азатжол:
«173 900 мың теңге инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға» жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«173 900 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;
азатжол:
«32 000 мың теңге - Қазақстан Республикасында 2008 – 2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына» жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«32 000 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға»;
10 тармақта:
«538 950» санын «43 464» санымен ауыстырылсын;
азатжолдары:
«392 653 мың теңге – Көкшетау қаласындағы жылумен қамтамасыз ету кәсіпорының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге»;
«40 805 мың теңге – Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-2 (АБҚ-2) екі бу қазандығын ауыстыра отырып және төртінші қатты отынды камералық жолмен жандыру арқылы су жылытқыш бу қазандығы -100-150 (ҚКЖСБҚ-100-150) маркалы ұсақ көмірлік қазандықты орнату, кеңейту және қайта жабдықтау бойынша техникалық-экономикалық негіздемесін дайындауға»;
«62 028 мың тенге – Абылай хан даңғылын (М.Горький көшесінен Т.Сулейменов көшесіне дейін) ағымдағы жөндеу» жойылсын;
келесі мазмұнды 10-1 тармақпен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған қалалық бюджетте Жол картасы шарасын жүзеге асыру барысында нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджет қаражаттары есебінен 531 455 мың теңге сомасы, соның ішінде:
86 782 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы - 2 (АБҚ-2) № 9 қазанды агрегатын күрделі жөндеу;
153 482 мың теңге - Көкшетау қаласындағы 5,4 шақырым оқшаулауды ауыстырып магистральды және ішкі кварталды жылу жүйелерін ауыстыру;
86 074 мың теңге - Көкшетау қаласындағы 9,2 шақырым жылуды оқшаулау жүйелерін жөндеуге;
94 560 мың теңге - Көкшетау қаласының жылу магистралін-1 (ЖМ-1) қайта құруға (аудандық бу қазандығы-1-ден (АБҚ-1) темір жолына дейін);
53 120 мың теңге - Көкшетау қаласының жылу магистралін-2 (ЖМ-2) қайта құруға;
7 794 мың теңге - Көкшетау қаласындағы № 9 "Қарлыгаш" мектеп-бақшасының ғимаратын күрделі жөндеуге;
8 084 мың теңге - Көкшетау қаласындағы № 35 "Звоночек" мектеп - бақшасының шатырын күрделі жөндеуге;
21 243 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындарын құрастыруға;

20 316 тысяч тенге – на расширение программ молодежной практики;
2) за счет средств областного бюджета в сумме 698 596,3 тысячи тенге, в том числе:
100 000 тысяч тенге – на текущий ремонт подъездной автодороги участка улицы Ш.Уалиханова (от товарищества с ограниченной ответственностью (ТОО) Кокше-бау до объездной дороги, 5,9 километров, въезд со стороны города Щучинска), транзитная автодорога Астана-Кокшетау;
30 000 тысяч тенге – на текущий ремонт подъездной автодороги участка улицы Т. Сулейменова (от проспекта Абылай-хана до путепровода, 1,5 километра въезд со стороны города Петропавловска);
62 028 тысяч тенге – на текущий ремонт проспекта Абылай-хана (от улицы М.Горького до улицы Т.Сулейменова);
148 805 тысяч тенге – на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры города Кокшетау;
172 155 тысяч тенге – на замену электрофильтров котлоагрегатов № 8,9 на районной котельной -2 (РК-2) города Кокшетау;
10 307 тысяч тенге – на капитальный ремонт котлоагрегата № 2 на районной котельной -2 (РК-2) города Кокшетау;
30 061 тысяча тенге – на капитальный ремонт котлоагрегата № 7 на районной котельной -2 (РК-2) города Кокшетау;
19 222 тысячи тенге – на ремонт мельницы с заменой брани котлоагрегата № 8 на районной котельной -2 (РК-2) города Кокшетау;
18 521 тысяча тенге – на средний ремонт котлоагрегата № 10 на районной котельной -2 (РК-2) города Кокшетау;
18 028 тысяч тенге – на замену трансформатора 7500 на трансформатор масляный (ТМ) 6300 районной котельной -1 (РК-1) города Кокшетау;
16 359 тысяч тенге – на замену катионита на химводоочистке районной котельной -1 (РК-1) города Кокшетау;
73 110,3 тысяч тенге – на строительство наружных инженерных сетей города Кокшетау;
приложения 1, 2, к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-18/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-94, опубликованное в газетах: от 15 января 2009 года «Кокшетау» № 2 и от 15 января 2009 года «Степной маяк» № 2), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 3 марта 2009 года № С-21/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-100, опубликовано в газетах: от 26 марта 2009 года «Кокшетау» № 12 и от 26 марта 2009 года «Степной маяк» № 12); решением от 30 марта 2009 года № С-22/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-101, опубликовано в газетах: от 23 апреля 2009 года «Кокшетау» № 16 и от 23 апреля 2009 года «Степной маяк» № 16), изложить в следующей редакции согласноприложениям 1, 2, к настоящему решению.

20 316 мың теңге - жастар тәжірибесінің бағдарламаларын кеңейтуге;
2) облыстық бюджет қаражаттары есебінен 698 596,3 мың теңге сомасы, соның ішінде:
100 000 мың теңге – Ш.Уәлиханов көшесіне кіре берістен (Көкше-Бау жауапкершілігі шектелген серіктестіктен (ЖШС) 5,9 шақырымдағы айналып өтетін жолға дейінгі Щучье жағынан Көкшетау қаласына кіретін автожол бөлігін) Астана-Көкшетау транзитті автожолын ағымды жөндеуге;
30 000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы Т.Сүлейменов көшесіне кіре берістен (Абылай хан даңғылынан бастап жол көрсеткішіне дейін, 1,5 шақырым, Петропавл қаласы жағынан Көкшетау қаласына кіре берістегі) автожол бөлігін ағымды жөндеуге;
62 028 мың теңге - Көкшетау қаласы Абылай хан даңғылын ағымды жөндеуге (М.Горький көшесінен Т.Сулейменов көшесіне дейін);
148 805 мың теңге - Көкшетау қаласының инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге;
172 155 мың теңге - аудандық бу қазандығы -2 (АБҚ-2) № 8,9 қазандық агрегаттарының электр сүзгіштерін ауыстыруға;
10 307 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-2 (АБҚ - 2) № 2 қазандық агрегатын күрделі жөндеуге;
30 061 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-2 (АБҚ - 2) № 7 қазандық агрегатын күрделі жөндеуге;
19 222 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-2 (АБҚ - 2) № 8 қазанды агрегатының бранын ауыстырып, диірменді жөндеуге;
18 521 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-2 (АБҚ - 2) № 10 қазандық агрегатын орташа жөндеуден өткізуге;
18 028 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-1 (АБҚ -1) 7500 трансформаторын маймен жұмыс істейтін трансформаторға (МЖТ) 6300 ауыстыруға;
16 359 мың теңге - Көкшетау қаласындағы аудандық бу қазандығы-1 (АБҚ -1) катионитты химиялық су тазартқышқа ауыстыруға;
73 110,3 мың теңге – Көкшетау қаласының сыртқы инженерлік жүйелер құрылысына;
Көкшетау қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» № 2 және 2009 жылғы 15 қаңтарда «Степной Маяк» № 2 газеттерінде жарияланған), 1, 2 қосымшалары, Көкшетау қалалық мәслихатының шешімідерімен енгізілген кейінгі өзгерістер мен толықтыруларымен: 2009 жылғы 3 наурыздағы № С-21/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-100 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 наурызда «Көкшетау» № 12 және 2009 жылғы 26 наурызда «Степной Маяк» № 12 газеттерінде жарияланған) шешімімен; 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-101 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 23 сәуірде «Көкшетау» № 16 және 2009 жылғы 23 сәуірде «Степной Маяк» № 16 газеттерінде жарияланған) шешімімен, осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
24-й сессии Кокшетауского
городского маслихата,
и.о. секретаря
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                     А.Молдагалиев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
города Кокшетау                                   Б.Сапаров
Начальник
отдела финансов
города Кокшетау                                   О.Идрисов
Начальник
отдела экономики и
бюджетного планирования
города Кокшетау                                   А.Омарова
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
24-ші сессияның төрайымы,
Көкшетау қалалық
мәслихаты
хатшысының м.а                             Ә.Молдағалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының
әкімі                                      Б.Сапаров
Көкшетау қаласының
қаржы бөлімінің
бастығы Ө.Ыдырысов
Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының