О переименовании улиц в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 июня 2009 года № А-6/996 и решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 июня 2009 года № С-25/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 20 июля 2009 года № 1-1-106
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан», решением Кокшетауской городской комиссии по языковой политике и ономастике при акимате города Кокшетау от 23 апреля 2008 года № 1, с учетом мнения населения города Кокшетау акимат города Кокшетау ПОСТАНОВИЛ и Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Кокшетау:
улицу имени «Чкалова» на улицу имени «Жумабека Ташенова»;
улицу «Коммунистическая» на улицу имени «Магзи Абулкасымова».
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Кокшетау                       Б.Сапаров
Председатель 25-ой сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Н.Ахат
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина

Көкшетау қаласының көше атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы № А-6/996 қаулысы және Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 16 маусымдағы № С-25/10 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 шілдедегі № 1-1-106 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы, 1 тармағының 15) тармақшасына , Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының тұрғындарының пікірлерін және Көкшетау қаласы әкімдігі жанындағы тіл саясаты және ономастика жөніндегі Көкшетау қалалық комиссияның 2008 жылғы 23 сәуірдегі № 1 шешімін ескере отырып, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қаласының келесі көше атаулары өзгертілсін:
«Чкалов» атындағы көше «Жұмабек Тәшенов» атындағы көше болып өзгертілсін;
«Коммунистический» көшесі «Мағзи Әбілқасымов» атындағы көше болып өзгертілсін.
2. Осы қаулы және шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі                   Б. Сапаров
Төртінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
25 сессиясының төрағасы                    Н. Ахат
Төртінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы               Қ. Мұстафина