О внесении изменений и дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года № С-6/13 "Об утверждении "Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг связи в городе Кокшетау"
Решение Кокшетауского районного маслихата Акмолинской области от 7 октября 2009 года № С-28/11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 3 ноября 2009 года № 1-1-111. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2011 года № С-45/6
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7.04.2011 № С-45/6
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об утверждении «Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг связи в городе Кокшетау» от 13 декабря 2007 года № С-6/13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-70, опубликовано 17 января 2008 года в газете «Кокшетау» и 17 января 2008 года в газете «Степной маяк») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года № С-14/14 «О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года № С-6/13 «Об утверждении «Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг связи в городе Кокшетау» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-89, опубликовано 9 октября 2008 года в газете «Кокшетау» № 42 и 17 января 2008 года в газете «Степной маяк» № 42) следующие изменения и дополнение:
В Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг и услуг  вязи в городе Кокшетау, утвержденных решением Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года № С-6/13:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № С-6/13 "Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесін» бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы мәслихатының 2009 жылғы 7 қазандағы № С-28/11 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 қарашада № 1-1-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.04.07 № С-45/6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесін» бекіту туралы» 2007 жылғы 13 желтоқсандағы  № С-6/13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-70 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 17 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2008 жылғы 17 қаңтарда «Степной маяк» газетінде жарияланған) шешіміне, Көкшетау қалалық мәслихатының шешімімен енгізілген кейінгі өзгерістер мен толықтырулармен: 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № С-14/14 «Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № С-6/13 «Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесін» бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-89 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 17 қаңтарда «Көкшетау» газетінде № 42 және 2008 жылғы 17 қаңтарда «Степной маяк» газетінде № 42 жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № С-6/13 шешімімен бекітілген «Көкшетау қаласындағы аз қамсыздандырылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға (жекеменшік тұрғын үйді ұстаудан басқасы) және коммуналдық қызметтерді және байланыс қызметін пайдалануға төлем төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесінде:

в пункте 10 раздела 1 строку «Расходы, принимаемые к расчету в апреле месяце, берутся по фактическим затратам согласно предъявленных  квитанций за апрель» исключить;
пункт 14 раздела 2 изложить в следующей редакции:
«14. Жилищная помощь назначается на полный текущий квартал. Заявления от граждан принимаются в течение квартала. Впервые обратившимся семьям (гражданам) жилищная помощь назначается с месяца обращения»;
подпункт 1 пункта 16 изложить в следующей редакции:
«1) Документ, удостоверяющий личность заявителя, регистрационный номер налогоплательщика при первичном обращении»;
подпункт 3 пункта 16 после слов «книга регистрации граждан» дополнить словами «при первичном обращении и при изменении состава семьи»;
подпункт 5 пункта 16 исключить;
пункт 18 изложить в следующей редакции:
«18. По результатам рассмотрения представленных документов составляется расчет на семью, куда вносятся доход семьи и коммунальные платежи. Формой завершения оказываемой государственной услуги является принятие решения о назначении либо об отказе в назначении жилищной помощи».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
28-й сессии Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          А.Молдагалиев
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                К.Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким
города Кокшетау                            Б.Сапаров
Начальник
отдела занятости
и социальных программ
города Кокшетау                            К.Ахметов
Начальник
отдела финансов
города Кокшетау                            О.Идрисов
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау                            А.Омарова

1 тараудың 10 тармағындағы «сәуір айында есепке қабылданатын шығындар сәуір айы үшін ұсынылған түбіртектерге сәйкес дәлелді шығындар бойынша алынады» сөзі жойылсын;
2 тарауының 14 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
«14. Тұрғын үй көмегі толық ағымдағы тоқсанға тағайындалады. Азаматтардан өтініш тоқсан бойы қабылданады. Бірінші рет өтініш берген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегі өтініш берген айдан тағайындалады»;
16 тармақтың 1 тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
«1) Өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат, салық төлеушінің тіркеу нөмірі бірінші рет өтініш берілген кезде»;
16 тармақтың 3 тармақшасы «азаматтарды тіркеу кітабы» сөзінен кейін «бірінші рет өтініш берген және отбасы құрамы өзгерген жағдайда» сөзімен толықтырылсын;
16 тармақтың 5 тармақшасы жойылсын;
18 тармақтағы келесі редакцияда баяндалсын:
«18. Ұсынылған құжаттарды қараудың нәтижесі бойынша отбасының табысы және коммуналдық төлемдер енгізіліп, отбасына есептеулер жасалады. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны болып тұрғын үй көмегі тағайындалғаны немесе бас тартылғаны туралы шешім қабылдау болып табылады.».
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
28 сессияның төрағасы                      Ә.Молдағалиев
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихаты
хатшысы                                    Қ.Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының
әкімі                                      Б.Сапаров
Көкшетау қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің
бастығы                                    Қ.Ахметов
Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    А.Омарова
Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі
бастығы                                    Ө.Ыдырысов