Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2010 году
Постановление акимата г.Кокшетау Акмолинской области от 31 декабря 2009 года № A-12/2493. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Кокшетау Акмолинской области 14 января 2010 года № 1-1-117. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 февраля 2011 года № А-2/283
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16.02.2011 № А-2/283
На основании статьей 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Кокшетау в 2010 году.
2. В соответствии с потребностью государственных учреждений и предприятий, утвердить прилагаемый перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Рекомендовать городским государственным учреждениям и предприятиям заключить типовые договора с государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» на проведение общественных работ в установленном порядке, а также осуществлять прием безработных на работу согласно трудовым договорам, предусмотреть организацию работы отдельных категорий граждан, занятых на общественных работах (женщины, инвалиды) с оплатой за пропорционально отработанное время или фактически выполненный объем работ, применять другие гибкие формы организации рабочего времени.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» направлять безработных лиц на общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации, по заявкам организаций в пределах установленного количества безработных и средств, выделенных на эти цели.
5. Государственному учреждению «Отдел финансов города Кокшетау» осуществлять финансирование мероприятий по организации общественных работ в 2010 году согласно предусмотренных бюджетных средств на эти цели в общей сумме 26266000 (двадцать шесть миллионов двести шестьдесят шесть тысяч) тенге.

2010 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда № 1-1-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № А-2/283 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011.02.16 № А-2/283 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7, 20 баптарының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының31 бабының негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, сонымен қатар жұмыссыз азаматтардың уақытша жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету мақсатында Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. Мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындардың қажеттіліктеріне сәйкес Көкшетау қаласының ұйымдарының қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Қаладағы мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындарға «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен белгіленген тәртіпте қоғамдық жұмыстар жүргізуге үлгілік шарттар жасауды ұсыну, сондай-ақ жұмыссыздарды еңбек шартына сәйкес жұмысқа қабылдауды, қоғамдық жұмыстармен қамтылған жекелеген санаттардағы азаматтардың (әйелдер, мүгедектер) жұмыстарын жұмыс атқарылған уақытпен немесе нақты орындалған жұмыс көлемімен үйлесімді төлеммен ұйымдастыру қаралсын, жұмыс уақытын ұйымдастырудың басқа да икемді нысандары қолданылсын.
4.«Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз адамдарды қоғамдық жұмыстарға тіркелген күніне сәйкес, кезек тәртібімен ұйымдардың өтінімі бойынша жұмыссыздардың белгіленген санының және бұл мақсатқа бөлінген қаражат шегінде жіберсін.
5. «Көкшетау қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2010 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру бойынша іс-шараларды қаржыландыруды бұл мақсатқа көзделген жалпы сомасы 26266000 (жиырма алты миллион екі жүз алпыс алты мың) теңге бюджеттік қаражатқа сәйкес жүзеге асырсын.

6. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 8 января 2009 года № А-1/6 «Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2009 году» (зарегистрированного в региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-96, опубликованного 22 января 2009 года в газетах «Көкшетау» № 3 и «Степной маяк» № 3.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Мусралимову А.Е.
Аким города                                Б.Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                           Ахметов К.А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау»                           Идрисов О.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           Омарова А.Б.
Начальник управления юстиции
города Кокшетау Департамента
юстиции Акмолинской области                Ташенова Ж.Е.
Начальник отдела
миграционной полиции
Управления внутренних дел
города Кокшетау                            Шарипов Р.К.
Приложение
Утверждено постановлением
акимата города Кокшетау
от 31 декабря 2009 года № А-12/2493
Перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Организации
Виды, объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда
Источник финансиро-
вания
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Аварийно-
ремонтная служба» при отделе жилищно-
коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
Текущее содержание микрорайонов: ежедневная санитарная очистка газонов, скверов, центральных улиц, микрорайонов, очистка и побелка бордюрного камня, укос сорной травы, подстрижка газонов, очистка от наледи и снега перекрестков улиц, обрезка кустарников, уборка производственного помещения и мусора
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык» при отделе жилищно-
коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
Текущее содержание микрорайонов: ежедневная санитарная очистка газонов, скверов, центральных улиц, микрорайонов, очистка и побелка бордюрного камня, укос сорной травы, подстрижка газонов, очистка от наледи и снега перекрестков улиц, обрезка кустарников, уборка производственного помещения и мусора
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
3
Государственное учреждение «Городская информационно-
библиотечная система» отдела культуры и развития языков города Кокшетау
Текущее содержание прилегающей территории, реставрации книжного фонда, оказание помощи в обработке документов.
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима города Кокшетау»
Обработка и упорядочение документов. Ведение и регистрация входящих и исходящих документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа» город Кокшетау
По хозяйственный учет и регистрация, заполнение социальных карт и обработка документов.
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
По хозяйственный учет и регистрация, заполнение социальных карт и обработка документов.
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
7
Отдел миграционной полиции управления внутренних дел города Кокшетау
Обработка документов в электронном формате, ведение и регистрация входящих и исходящих документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
8
Управление юстиции города Кокшетау
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет
9
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет
10
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроитель-
ства города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет
11
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет
12
Государственное учреждение «Отдел образования города Кокшетау»
Ремонт объектов: штукатурные работы, покраска, уборка помещений от строительного мусора и оказание помощи в обработке документов, реставрации книжного фонда
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет
13
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом культуры «Кокше»
Уборка помещений, текущее содержание прилегающей территории, оказание помощи в обработке документов.
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет
14
Государственное коммунальное казенное предприятие Дворец культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
Уборка помещений, текущее содержание прилегающей территории, оказание помощи в обработке документов.
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы»
Городской
бюджет

6. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/6 «2009 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аумақтық тізілімінде № 1-1-96 болып тіркелген, 2009 жылғы 22 қаңтарда № 3 «Көкшетау» және № 3 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан күннен бастап іс-әрекетке енгізіледі.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б.Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ахметов Қ.А.
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ыдырысов Ө.Қ.
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Омарова А.Б.
«Ақмола облысының
Әділет департаментінің
Көкшетау қаласының
Әділет басқармасының бастығы               Тәшенова Ж.Е.
«Көкшетау қаласының
ішкі істер басқармасының
көші-қон полициясы
бөлімінің бастығы                          Шәріпов Р.К.
Қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493
қаулысымен бекітілген
Көкшетау қаласының ұйымдары, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
№ р/
с
Ұйымдар
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы
Еңбек ақы мөлшері
Қаржылан-
дыру көзі
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы «Авариялық-
жөндеу қызметі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ықшам аудандарды ағымдағы ұстау: гүлзарларды, скверлерді, орталық көшелерді, ықшам аудандарды күн сайын санитарлық тазалау, жиектастарды ақтау және тазалау, гүлзарларды қию, көшелердің бұрылыстарын қар мен мұздақтардан тазалау, ағаштарды қию, қоқыстарды жинау, өндірістік жайды жинау
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің жанындағы
шаруашылық жүргізу құқығындағы «Тазалық» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
Ықшам аудандарды ағымдағы ұстау: гүлзарларды, скверлерді орталық көшелерді, ықшам аудандарды күн сайын санитарлық тазалау, жиектастарды ақтау және тазалау, гүлзарларды қию, көшелердің бұрылыстарын қар мен мұздақтардан тазалау, ағаштарды қию, қоқыстарды жинау, өндірістік жайды жинау
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
3
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Қалалық ақпараттық кітапханалар жүйесі» шаруашылық жүргізу
мемлекеттік мекемесі
Айналасындағы аумақты ағымдағы ұстау, кітап қорын қалпына келтіру, кітапханашының көмекшісі, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
4
«Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу,және тәртіпке келтіру, кіріс және шығыс құжаттарды енгізу және тіркеу құжаттарды тіркеу және жүргізу.
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
5
Көкшетау қаласы «Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық бойынша есепке алу және тіркеу, әлеуметтік карталарды толтыру, құжаттарды өңдеу, көшелерді санитарлық тазалау
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
6
«Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық бойынша есепке алу және тіркеу, әлеуметтік карталарды толтыру, құжаттарды өңдеу, көшелерді санитарлық тазалау
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
7
Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасының көші-қон полиция бөлімі
Электронды нысандағы құжаттарды өңдеу, кіріс және шығыс құжаттарды енгізу және тіркеу
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
8
Көкшетау қаласының Әділет басқармасы
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу және тігу
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
9
«Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу және тігу
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
10
«Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу және тігу
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
11
«Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу және тігу
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
12
«Көкшетау қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Объектілерді жөндеу жұмысы: сылақ жұмыстары, сырлау, үй-жайларды құрылыс қоқыстарынан тазалау және құжаттарды өңдеуге, кітапхана қорын қалпына келтіруге көмек жасау.
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
13
«Көкше»
мәдениет үйі»
мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорын
Үй-жайды тазалау, айналасындағы аумақты ағымдағы ұстау, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет
14
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Достар» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорын
Үй-жайды тазалау, айналасындағы аумақты ағымдағы ұстау, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
«2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері
Қалалық
бюджет