О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17 июля 2009 года № 4С-23/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 31 июля 2009 года № 1-2-117. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328), Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах от 9 января 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы» № 1), с последующими изменениями, внесенными решением Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-108, опубликовано в газетах от 17 апреля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 15), решением Степногорского городского маслихата от 29 апреля 2008 года № 4С-20/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-112, опубликовано в газетах от 5 июня 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 22), решением Степногорского городского маслихата от 10 июня 2009 года № 4С-21/2 «О внесении изменений в решение Степногорского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-115, опубликовано в газетах от 10 июля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 27), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы №4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № 4С-23/3 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде № 1-2-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 4С-16-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешіміне, Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-108 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 15 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-112 тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымдағы № 22 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 10 маусымдағы № 4С-21/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-115 тіркелген, 2009 жылғы 10 шілдедегі № 27 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:

цифры «2740593,7» заменить цифры «3053587,7»;
цифры «1096430,7» заменить цифры «1409424,7»;
в подпункте 2):
цифры «2704677,3» заменить цифры «3017671,3».
2. Приложения 1, 2, 3 к решению Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-2-100, опубликованного в газетах от 9 января 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

«2740593,7» деген саны «3053587,7» санымен ауыстырылсын;
«1096430,7» деген саны «1409424,7» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«2704677,3» деген саны «3017671,3» санымен ауыстырылсын;
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. По всему тексту решений Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-108, опубликовано в газетах от 17 апреля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 15) и от 29 апреля 2008 года № 4С-20/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-112, опубликовано в газетах от 5 июня 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 22) исключить слово «Региональном».

3. Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-108 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 15 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешімінің және 2008 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-112 тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымдағы № 22 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешімінің мәтіні бойынша «Аймақтық» деген сөзі алынсын.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С. Гамастинов
Секретарь городского
маслихата                                  Г. Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Степногорска                   А. Никишов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

4. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Гамастинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының әкімі                А. Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының

457000
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от сопки 305 - до г.Степногорск Акмолинской области
500000
На проведение изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта Водоснабжение и канализация сельских территорий"
122,7
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80160
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170000
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц, городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
50000
ИТОГО
1409424,7
Приложение 3 к решению
Степногорского городского маслихата
от 17 июля 2009 года № 4С-23/3
Перечень бюджетных программ развития
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
Инвестиционные проекты
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
Реализация программы за счет средств местного бюджета
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии занятости и переподготовки кадров
03
Благоустройство населенных пунктов
467
Отдел строительства района (города областного значения)
007
Развитие объектов благоустройства
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
004
Создание информационных систем
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2
Водное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
13
Прочие
09
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

457000
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистральды суөткізгіш желілерін қайта құру
500000
Ауылдық аумақтарды канализациялау және сумен қамтамасыз ету салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, зерттеу жұмыстарын және құрылысты қадағалау сараптамасын өткізу
122,7
Жайластыруға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
80160
Тұрғынұй коммуналдық, шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомильдер жолдары бөлімі
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
170000
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
50000
БАРЛЫҒЫ
1409424,7
Степногорск қалалық мәслихатының
2009 жылғы 17 шілдедегі № 4С-23/3
шешіміне 3 қосымша
Бюджеттік даму бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II.Шығыстар
Инвестициялық жобалар
7
Тұрғын ұй-коммуналдық шаруашылығы
01
Тұрғын-ұй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
02
Коммуналдық шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
031
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
03
Елді мекендерді көркейту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
007
Көркейту объектілерін дамыту
8
Мәдениет,спорт,туризм және ақпараттық кеңістігі
09
Мәдениет,спорт,туризм және ақпараттық кеңістігін ұйымдастыру бойынша өзге де қызметтер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ішкі саясат бөлімі
004
Жергілікті органдардың аппараты
10
Селолық, су, орман, балық шаруашылығы, арнайы қорғаланатын табиғи аймақтар, қоршаған орта мен жануар әлемін қорғау, жер қатынастары
2
Су шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға және ұлғайтуға, арналған инвестициялар
13
Тағы басқалары
09
Тағы басқалары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту