О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2009 года № 4С-24/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 29 сентября 2009 года № 1-2-118. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», согласно постановления акимата города Степногорска от 21 сентября 2009 года № а-7/418 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах от 9 января 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы»), с последующими изменениями внесенными решением Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-108, опубликовано в газетах от 17 апреля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы» № 15), решением Степногорского городского маслихата от 29 апреля 2009 года № 4С-20/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-112, опубликовано в газетах от 5 июня 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы» № 22), решением Степногорского городского маслихата от 10 июня 2009 года № 4С-21/2 «О внесении изменений в решение Степногорского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-115, опубликовано в газетах от 10 июля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы» № 27), решением Степногорского городского маслихата от 17 июля 2009 года № 4С-23/3 «О внесении изменений в решение Степногорского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-117, опубликовано в газетах от 14 августа 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы» № 32) следующие изменения:

Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 4С-24/3 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қыркүйекте № 1-2-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қыркүйектегі № ә-7/418 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» қаулысына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешіміне, Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-108 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 15 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-112 тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымдағы № 22 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 10 маусымдағы № 4С-21/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-115 тіркелген, 2009 жылғы 10 шілдедегі № 27 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № 4С-23/3 Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-117 тіркелген, 2009 жылғы 10 шілдедегі № 32 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістермен) келесі өзгерістер енгізілсін:

в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1383686» заменить на цифры «1368693»;
цифры «34220» заменить на цифры «49213».
2. Приложения 1, 4 к решению Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах от 9 января 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск акшамы» № 1), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Гамастинов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
Приложение 1
к решению Степногорского городского маслихата
"О внесении изменений в решение
Степногорского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2
"О бюджете города на 2009 год

1 тармақтың 1) тармақшасында:
«1383686» деген сан «1368693» санымен ауыстырылсын;
«34220» деген сан «49213» санымен ауыстырылсын.
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Гамастинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск
қаласының әкімі                            А.Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының