О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2009 года № 4С-26/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 9 декабря 2009 года № 1-2-120. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106  Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и  самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах от 9 января 2009 года «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск»), следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «3088997,4» заменить цифрами «3086324,4»;
цифры «1444834,4» заменить цифрами «1442161,4»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «3053081» заменить цифрами «3050408».
2. Приложения 1, 2, 5 к решению Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008  года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах от 9 января 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы»), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня  государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Махатов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
"О внесении изменений в решение
Степногорского городского маслихита
от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2
"О бюджете города на 2009 год"

Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-26/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 желтоқсанда № 1-2-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
РҚАО ескертпесі
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«3088997,4» деген сан «3086324,4» санымен ауыстырылсын;
«1444834,4» деген сан «1442161,4» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«3053081» деген сан «3050408» санымен ауыстырылсын
2. Степногорск қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Махатов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының әкімі                А. Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының

74900
Отдел строительства
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское-г.Степногорск и насосной станции 1 подъема
457000
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от сопки 305 - до г.Степногорска Акмолинской области
500000
На проведение изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта Водоснабжение и канализация сельских территорий"
122,7
На разработку и проведение экспертизы проектно-сметной документации по реконструкции систем водоснабжения и водоотведения г.Степногорска  (2 этап)

74900
Құрылыс бөлімі
Селеті су қоймасынан Степногор қаласына дейінгі және 1-ші көтергіш насостық стансасының магистральды су тартқышын қалпына кельтіру
457000
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистральды суөткізгіш желілерін қайта құру
500000
Ауылдық аумақтарды канализациялау және сумен қамтамасыз ету салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, зерттеу жұмыстарын және құрылысты қадағалау сараптамасын өткізу
122,7
Степногорск қаласындығы су бұрғыш және сумен жабдықтау  жүйесі қайта құру (2 кезең) бойынша жобалық-сметалық құжаттама дайындау және сараптама жүргізу үшін.

25000
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80160
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170000
Обеспечение стабильной работы объектов водоснабжения
10000
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц, городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
50000
ИТОГО
1442161,4
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
"О внесении изменений в решение
Степногорского городского маслихита
от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2
"О бюджете города на 2009 год"
от 2 декабря 2009 года № 4С-26/2
Расходы по содержанию поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
(тыс.тенге)
Функциональная группа
п.Заводской
п.Аксу
п.Шантобе
п.Бестобе
с.Карабулак
Всего
Наименование
1
Государственные услуги общего характера

25000
Жайластыруға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
80160
Тұрғынұй коммуналдық, шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомильдер жолдары бөлімі
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
170000
Сумен жабдықтау объектілерінің тұрақтандыру жұмысымен қамтамасыз етуге
10000
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
50000
БАРЛЫҒЫ
1442161,4
Степногорск қалалық мәслихатының
2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-26/2
шешіміне 3 қосымша
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округті
ұстау бойынша шығыстар
Функционалдық топ
Завод-
ской к.
Атауы
1
Жалпы сипатты мемлекеттік қызметтер көрсету