О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С14-1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 26 октября 2009 года № С23-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 6 ноября 2009 года № 1-3-125. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетнного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, рассмотрев предложения Аккольского районного акимата по вопросам уточнения бюджета, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № С 14-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-100, опубликовано 16 января 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Аккольского районного маслихата от 3 марта 2009 года № С 16-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-104, опубликовано 3 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 14, «Знамя Родины KZ» № 14), решением Аккольского районного маслихата от 08 апреля 2009 года № С 17-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-106, опубликовано 24 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 17, «Знамя Родины KZ» № 17), решением Аккольского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № С 18-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-107, опубликовано 15 мая 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 20, «Знамя Родины KZ» № 20), решением Аккольского районного маслихата от 1 июля 2009 года № С 20-1 «О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-112, опубликовано 17 июля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 29, «Знамя Родины KZ» № 29), решением Аккольского районного маслихата от 27 июля 2009 года № С 21-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-113, опубликовано 7 августа 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 32, «Знамя Родины KZ» № 32) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С14-1 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы № С23-2 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қарашада № 1-3-125 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігінің бюджетті анықтау бойынша сұрағын қарап шығып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-100 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтардағы аудандық «Ақкөл өмірі» № 3 және «Знамя Родины KZ» № 3 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № С 16–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-104 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі» № 14, «Знамя Родины KZ» № 14 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі № С 17–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің  тізілімінде № 1-3-106 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі» № 17, «Знамя Родины KZ» № 17 газететрінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С 18–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тзілімінде № 1-3-107 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы аудандық «Ақкөл өмірі» № 20, «Знамя Родины KZ» № 20 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 1 шілдедегі № С 20–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-112 тіркелген, 2009 жылғы 17 шілдедегі аудандық «Ақкөл өмірі» № 29, «Знамя Родины KZ» № 29 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 шілдедегі № С 21–2 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-113 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамыздағы аудандық «Ақкөл өмірі» № 32, «Знамя Родины KZ» № 32 газеттерінде жарияланған) шешімдеріне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1-тармақшасындағы:

цифры «1876229,6» заменить на цифры «1878728,2»;
цифры «1426849,6» заменить на цифры «1429348,2»;
в подпункте 2:
цифры «1897354,4» заменить на цифры «1899853»;
в пункте 3:
цифры «676110,3» заменить на цифры «678019,9»;
в подпункте 1:
цифры «567948,3» заменить на цифры «565008,9»;
цифры «4097» заменить на цифры «3973,1»;
цифры «5541» заменить на цифры «5374,8»;
цифру «12717» заменить на цифру «12714,9»;
цифру «25710» заменить на цифру «23062,8»
после строки «12717 тысяч тенге на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования» дополнить строкой следующего содержания:
«662 тысяч тенге – оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу».
в подпункте 2:
цифры «108162» заменить на цифры «113011»;
цифры «10273» заменить на цифры «15122»;
в пункте 4:
цифры «70806,3» заменить на цифры «71395,3»;
в подпункте 1:
цифры «67706,3» заменить на цифры «68295,3»;
цифры «1335» заменить на цифры «1262»
после строки «1262 тысяч тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги» дополнить строкой следующего содержания:
«662 тысячи тенге – оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу».
2. Приложения 1, 2 к решению Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № С 14-1 изложить в следующей редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Муллагалеева
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Ужакин
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Аккольского района                         А.С.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата от
26 октября 2009 года
№ С 23-2
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 19 декабря 2008 года
№ С 14-1 "О районном
бюджете на 2009 год"
Районный бюджет на 2009 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.ДОХОДЫ

«1876229,6» саны «1878728,2» санына ауыстырылсын;
«1426849,6» саны «1429348,2» санына ауыстырылсын;
2-тармақшасындағы:
«1897354,4» саны «1899853» санына ауыстырылсын;
3-тармақта:
«676110,3» саны «678019,9» санына ауыстырылсын;
1-тармақшасындағы:
«567948,3» саны «565008,9» санына ауыстырылсын;
«4097» саны «3973,1» санына ауыстырылсын;
«5541» саны «5374,8» санына ауыстырылсын;
«12717» саны «12714,9» санына ауыстырылсын;
«25710» саны «23062,8» санына ауыстырылсын;
«12717 мың теңге мемлекеттік білім беру жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізуге» жолынан кейін, келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«662 мың теңге аз қамтылған отбасылардың студент балаларының оқуына төлеуге көмек көрсету».
2-тармақшадағы:
«108162» саны «113011» санына ауыстырылсын;
«10273» саны «15122» санына ауыстырылсын;
4-тармақтағы:
«70806,3» саны «71395,3» санына ауыстырылсын;
1-тармақшадағы:
«67706,3» саны «68295,3» санына ауыстырылсын;
«1335» саны «1262» санына ауыстырылсын;
«1262 мың теңге Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріне коммуналдық қызметке көрсетілетін әлеуметтік көмек» жолынан кейін, келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«662 мың теңге аз қамтылған отбасылардың студент балаларының оқуына төлеуге көмек көрсету».
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1, 2 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа түседі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Т.Муллагалеева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю.Ужакин
КЕЛІСІЛДІ:
Ақкөл ауданының
әкімі                                      А.С.Үйсімбаев
Ақкөл аудандық
мәслихаттың 2009 жылғы
26 қазандағы № С 23-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық
мәслихаттың 2008 жылғы
19 желтоқсандағы № С 14-1
"2009 жылғы аудандық бюджет
туралы" шешіміне
2 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Айырықшалық
Атаулар
1
2
3
4
5
6
1.Түсімдер

2352
20
Плата за размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
местного значения и в населенных
пунктах
280
08
Обязательные платежи, взимаемые за
совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу документов
уполномоченными на то государственными
органами или должностными лицами
2792
1
Государственная пошлина
2792
02
Государственная пошлина, взимаемая с
подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового
производства, заявлений (жалоб) по
делам особого производства, заявлений
о вынесении судебного приказа,
заявлений о выдаче дубликата
исполнительного листа, заявлений о
выдаче исполнительных листов на
принудительное исполнение решений
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов,  заявлений о
повторной выдаче копий судебных актов,
исполнительных листов и иных
документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых в
суд исковых заявлений к
государственным учреждениям
1558
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского
состояния, а также за выдачу гражданам
справок и повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с
изменением, дополнением и
восстановлением записей актов
гражданского состояния

2352
20
Жергілікті маңызы бар және елді
мекендердегі жалпы пайдаланудағы
автомобиль жолдарының бөлу жолағында
сыртқы (көрнекі) жарнамаларды
орналастырғаны үшін алынатын төлем
280
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны
және (немесе) құжаттар бергені үшін
оған уәкілеттігі бар мемлекеттік
органдар немесе лауазымды адамдар
алатын міндетті төлемдер
2792
1
Мемлекеттік баж
2792
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін
талап арыздарынан алынатын мемлекеттік
бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа
берілетін талап арыздардан, ерекше
талап ету істері арыздарынан, ерекше
жүргізілетін істер бойынша арыздардан
(шағымдардан), сот бұйрығын шығару
туралы өтініштерден, атқару парағының
дубликатын беру туралы шағымдардан,
аралық (төрелік) соттардың және
шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп
орындауға атқару парағын беру туралы
шағымдардың, сот актлерінің атқару
парағының және өзге де құжаттардың
көшірмелерін қайта беру туралы
шағымдардан алынады
1558
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi
және азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi
қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж