О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С14-1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2009 года № С24-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 8 декабря 2009 года № 1-3-126. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, согласно письма Аккольского районного акимата № 1/8-1629 от 20 ноября 2009 года Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № С 14-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-100, опубликовано 16 января 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ»), c последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Аккольского районного маслихата от 3 марта 2009 года № С 16-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-104, опубликовано 3 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 14, «Знамя Родины KZ» № 14), решением Аккольского районного маслихата от 08 апреля 2009 года № С 17-1 «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-106, опубликовано 24 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 17, «Знамя Родины KZ» № 17), решением Аккольского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № С 18-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-107, опубликовано 15 мая 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 20, «Знамя Родины KZ» № 20), решением Аккольского районного маслихата от 1 июля 2009 года № С 20-1 «О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» 1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-112, опубликовано 17 июля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 29, «Знамя Родины KZ» № 29), решением Аккольского районного маслихата от 27 июля 2009 года № С 21-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-113, опубликовано 7 августа 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 32, «Знамя Родины KZ» № 32), решением Аккольского районного маслихата от 26 октября 2009 года № С 23-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-125, опубликовано 20 ноября 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 47, «Знамя Родины KZ» № 47) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:

Ақкөл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С14-1 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы № С24-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 желтоқсанда № 1-3-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-5 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № 1/8-1629 хатына байланысты Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-100 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтардағы аудандық «Ақкөл өмірі»№ 3, «Знамя Родины KZ» № 3 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № С 16–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-104 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі» № 14, «Знамя Родины KZ» № 14 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі № С 17–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-106 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі » № 17, «Знамя Родины KZ» № 17 – газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С 18–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-107 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы аудандық «Ақкөл өмірі»№ 20, «Знамя Родины KZ» № 20 тазеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 1 шілдедегі № С 20–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-112 тіркелген, 2009 жылғы 17 шілдедегі аудандық «Ақкөл өмірі » № 29, «Знамя Родины KZ» № 29 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 шілдедегі № С 21–2 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-113 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамыздағы аудандық «Ақкөл өмірі» № 32 Знамя Родины KZ» № 32 газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 26 қазандағы № С 23–2 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы” (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-125 тіркелген, 2009 жылғы 20 қарашадағы аудандық «Ақкөл өмірі» № 47, Знамя Родины KZ» № 47 газеттерінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешімдеріне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта 1- тармақшада:

цифры «1878728,2» заменить на цифры «1811338,4»;
цифры «1429348,2» заменить на цифры «1414549,4»;
в подпункте 2:
цифры «1899853» заменить на цифры «1832463,2»;
в пункте 3:
цифры «678019,9» заменить на цифры «663221,1»;
в подпункте 1:
цифры «565008,9» заменить на цифры «550210,1»;
цифры «7842» заменить на цифры «2451,7»;
цифры «242561» заменить на цифры «233152,5».
2. Приложения 1,4 к решению Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № С 14-1 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.

«1878728,2» саны «1811338,4» санына ауыстырылсын;
«1429348,2» саны «1414549,4» санына ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«1899853» саны «1832463,2» санына ауыстырылсын;
3-тармақта:
«678019,9» саны «663221,1» санына ауыстырылсын;
1-тармақшада:
«565008,9» саны «550210,1» санына ауыстырылсын;
«7842» саны «2451,7» санына ауыстырылсын;
«242561» саны «233152,5» санына ауыстырылсын;
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1,4 - қосымшалары, осы шешімнің 1,2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

463
5
Налог на игорный бизнес
103
02
Фиксированный налог
103
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3086
1
Государственная пошлина
3086
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1695
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
717
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
136
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
362
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
39
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
122
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
2
2
Неналоговые поступления
14620
01
Доходы от государственной собственности
1285
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1285
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности

463
5
Құмар ойын бизнеске салық
103
02
Тіркелген салық
103
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
3086
1
Мемлекеттік баж
3086
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1695
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
717
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
136
07
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
13
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
362
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
39
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
122
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
2
Салықтық емес түсiмдер
14620
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1285
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1285
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер