О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2009 года № 20/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 29 июля 2009 года № 1-4-151. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 25/5
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 25/5
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-122, опубликовано в районных газетах от 9 января 2009 года «Аршалы айнасы» № 2 и от 10 января 2009 года «Вперед» № 4), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 16 февраля 2009 года № 13/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-126, опубликовано в районных газетах от 13 марта 2009 года «Аршалы айнасы» № 11 и от 14 марта 2009 года «Вперед» № 29), решением районного маслихата от 3 марта 2009 года № 14/1 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-129, опубликовано в районных газетах от 27 марта 2009 года «Аршалы айнасы» № 13-14 и от 28 марта 2009 года «Вперед» № 33-34), решением районного маслихата от 7 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-133, опубликовано в районных газетах от 24 апреля 2009 года «Аршалы айнасы» № 21-22 и от 28 апреля 2009 года «Вперед» № 51), решением районного маслихата от 29 апреля 2009 года № 17/4 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-135, опубликовано в районных газетах от 22 мая 2009 года «Аршалы айнасы» № 28 и от 28 мая 2009 года «Вперед» № 64) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 20/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде № 1-4-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 25/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 25/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106–шы бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет туралы» шешіміне (2008 жылы 31 желтоқсанда № 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, № 2 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, № 4 «Вперед» аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 16 ақпандағы № 13/1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет»шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу» (№ 1-4-126 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, «Аршалы айнасы» № 11 аудандық газетінде 2009 жылы 13 наурызда, «Вперед» № 29 аудандық газетінде 2009 жылы 14 наурызда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілуімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № 14/1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет» (№ 1-4-129 ретпен нормативтік құқықтық акті мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, № 13-14 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 27 наурызда, № 33-34 «Вперед» аудандық газетінде 2009 жылы 28 наурызда жарияланған) шешімімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 15/1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (1-4-133 ретпен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелеген, № 21-22 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 24 сәуірде және № 51 «Вперед» аудандық газетінде 2009 жылы 28 сәуірде жарияланған) шешімімен, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 17/4 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 1-4-135 ретпен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, № 28 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 22 мамырда және № 64 «Вперед» аудандық газетінде 2009 жылы 28 мамырда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін,:
1 тармақта:
1 тармақшада:

цифры « 2 409 637 » заменить на цифры « 2 424 493,3»;
цифры «1 903 157 » заменить на цифры « 1 918 013,3»;
в подпункте 2:
цифры «2 501 169,5 » заменить на цифры « 2 516 335,8»;
в подпункте 4:
цифры «6 000 » заменить на цифры « 5 690»;
в пункте 4:
цифры « 849 576» заменить на цифры « 900 670,1»;
в пункте 5:
цифры «735 219 » заменить на цифры « 790 144,1»;
строку «13 625,0 тысяч тенге — целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на капитальный ремонт кровли Новоалександровской средней школы» изложить в новой редакции следующего содержания:
«59 770,1 тысяч тенге - целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на капитальный ремонт Новоалександровской средней школы»;
дополнить строкой следующего содержания:
«8 780 тысяч тенге - целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на капитальный ремонт средней школы № 2»;
в пункте 6-2:
цифры « 15 000» заменить на цифры « 14 998»;
в пункте 8:
цифры « 52 126» заменить на цифры « 48 297»;
в пункте 11:
в подпункте 1:
цифры « 329 929» заменить на цифры « 335 572,2»;
цифры «36 004» заменить на цифры «33 793,3»;
цифры «35 732» заменить на цифры «32 125,4»;
цифры «26 073» заменить на цифры «23 438,7»;
цифры «64 468» заменить на цифры « 60 489,3»;
цифры «25 250» заменить на цифры «23 695,5»;
цифры « 43 538» заменить на цифры « 41 838»;
цифры « 42 588» заменить на цифры « 38 292,4»;
цифры «1 031» заменить на цифры « 826»;
строки «Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на следующие цели:
на текущий ремонт автодороги от трассы Екатеринбург-Алматы до села Белоярка (0-20 км.) в сумме 50 000 тысяч тенге» изложить в редакции следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на следующие цели:
на текущий ремонт автодороги от трассы Екатеринбург-Алматы до села Белоярка (0-20, 20-24км.) в сумме 50 000 тысяч тенге»
дополнить строкой следующего содержания:
«25 828,6 тысяч тенге — капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Донецкое»;
в подпункте 2:
строку «41 571 тысяч тенге — строительство водопроводных сетей, разъезд № 42» исключить;
цифры « 6 000» заменить на цифры « 5 690»;
в пункте 13-6:
цифры « 97 370» заменить на цифры « 178 121,7»;

«2 409 637» санын «2 424 493,3» санымен алмастыру;
«1 903 157» санын «1 918 013,3» санымен алмастыру;
2 тармақщасында:
«2 501 169,5» санын «2 516 335,8» алмастыру;
4 тармақшасында:
«6 000» санын «5 690» санымен алмастыру;
4 тармақта:
«849 576» санын «900 670,1» санымен алмастыру;
5 тармақта:
«735 219» санын «790 144,1» санымен алмастыру;
жолдар «13 625,0 мың теңге -Жол карталары шараларын жүзеге асыру барысында республикалық бюджеттің мақсатты трансферті Новоалександр орта мектебінің шатырын күрделі жөндеуден өткізуге бөлінген» жаңа редакцияда келесі мазмұнда баяндалсын:
«59 770,1 мың теңге - Жол карталары шараларын жүзеге асыру барысында республикалық бюджеттің мақсатты трансферті Новоалександр орта мектебін күрделі жөндеуден өткізуге бөлінген»;
Келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«8 780 мың теңге - Жол карталары шараларын жүзеге асыру барысында республикалық бюджеттің мақсатты трансферті №2 орта мектебін күрделі жөндеуден өткізуге бөлінген»;
6-2 тармақта
«15 000» санын «14 998» санымен алмастыру;
8 тармақта:
«52 126» санын «48 297» санымен алмастыру
11 тармақта:
1 тармақшада:
«329 929» санын «335 572,2» санымен алмастыру
«36 004» санын «33 793,3» санымен алмастыру
«35 732» санын «32 125,4» санымен алмастыру
«26 073» санын «23 438,7» санымен алмастыру
«64 468» санын «60 489,3» санымен алмастыру
«25 250» санын «23 695,5» санымен алмастыру
«43 538» санын «41 838» санымен алмастыру
«42 588» санын «38 292,4» санымен алмастыру
«1 031» санын «826» санымен алмастыру
Жолдар «Ескеру, аудандық бюджетте 2009 жылға мақсатты ағымды трансферт облыстық бюджеттен қарастырылған, Жол картасы шарасын жүзеге асыруға келесі мақсатқа бөлінді:
Екатеринбург – Алматы трассасынан Белоярка селосына дейінгі автокөлік жолына (0-20км) ағымдағы жөндеуге 50 000 мың теңге сомасында» редакцияда келесі мазмұнда баяндалсын:
«Ескеру, аудандық бюджетте 2009 жылға мақсатты ағымды трансферт облыстық бюджеттен қарастырылған, Жол картасы шарасын жүзеге асыруға келесі мақсатқа бөлінді:
Екатеринбург – Алматы трассасынан Белоярка селосына дейінгі автокөлік жолына (0-20км, 20-24 км) ағымдағы жөндеуге 50 000 мың теңге сомасында»
мазмұн келесі жолдармен толықтырылсын:
«25 828,6 мың теңге – Донское селосының су құбырлары жүйесін күрделі жөндеуге;
2 тармақшада:
Жолдар «41 571 мың теңге - № 42 торабы су құбырлары жүйесінің құрылысына» алып тасталсын;
«6 000» санын «5 690» санымен алмастыру;
13-6 тармақта:
«97 370» санын «178 121,7» санымен алмастыру;

цифры « 42 125» заменить на цифры « 97 048,1»;
цифры « 55 245» заменить на цифры « 81 073,6»;
2. Приложение 1, 4 к решению районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-122, опубликовано в районных газетах от 9 января 2009 года «Аршалы айнасы» № 2 и от 10 января 2009 года «Вперед» № 4) изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р. Федорова
Секретарь районного
маслихата                                  Ю. Сериков
СОГЛАСОВАНО:
Аким Аршалынского
района                                     Е. Маржикпаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т. Чернова
Приложение № 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

«42 125» санын «97 048,1» санымен алмастыру;
«55 245» санын «81 073,6» санымен алмастыру;
2. 1, 4 – ші қосымшалар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудандық бюджет» (№ 1-4-122 ретпен нормативтік құқықтық актісі мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, № 2 «Аршалы айнасы» аудандық газетінде 2009 жылы 9 қаңтарда, № 4 «Вперед» аудандық газетінде 2009 жылы 10 қаңтарда жарияланған) сессия шешімі жаңа редакцияда, 1, 2 қосымшаларға сәйкес осы шешімде баяндалсын.
3. Шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап жүзеге асырылады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Р.Федорова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю. Сериков
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданының әкімі                     Е. Маржықпаев
«Аршалы аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              Т. Чернова
Аршалы аудандық мәслихатының