О переименовании улиц в поселке Аршалы
Решение акима поселка Аршалы Аршалынского района Акмолинской области от 17 августа 2009 года № 93/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-4-154
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей поселка Аршалы от 2 июля 2009 года, аким поселка Аршалы РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Аршалы:
улицу Кирова на улицу Астана, улицу Кооперативная на улицу Т.Бигельдинова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким
поселка Аршалы                             Г.Ахимова

Аршалы кенті көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің 2009 жылғы 17 тамыздағы № 93/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-4-154 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аймақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Аршалы кенті тұрғындарының 2009 жылғы 02 шілдедегі жиынының хаттамасын есепке ала отырып, Аршалы кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы кенті көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Киров көшесі - Астана көшесіне,
Кооперативная көшесі - Т.Бигелдинов көшесіне.
2.Осы шешімнің орындалуын өз бақылауыма қалдырамын.
3. Аталмыш шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында  тіркеуден өткен соң, ақпарат құралдарына бірінші ресми жарияланғаннан  кейін күшіне енеді.
Аршалы кентінің
әкімі                                      Г.Ахимова