О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2009 года № 23/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 10 декабря 2009 года № 1-4-157. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 25/5
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 25/5
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-122, опубликовано в районных газетах от 9 января  2009 года «Аршалы айнасы» и от 10 января 2009 года «Вперед») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2 348 098» заменить на цифры «2 323 007»;
цифры « 1 847 053» заменить на цифры «1 821 962»;
в подпункте 2:
цифры «2 439 940,5» заменить на цифры «2 414 849,5»;
в пункте 4:
цифры «899 709,8 » заменить на цифры «874 618,8»;
в пункте 7:
цифры « 25 828,4 » заменить на цифры «526,4»;
в пункте 10:
цифры «4 812» заменить на цифры «5 023»;
2. Приложение 1 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 22 декабря 2008 года № 11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-122, опубликовано в районных газетах от 9 января  2009 года «Аршалы айнасы» и от 10 января 2009 года «Вперед») изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии Аршалынского
районного маслихата                        Р. Федорова
Секретарь Аршалынского
районного маслихата                        Ю. Сериков
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима Аршалынского района                  Т. Муханбеджанов
Начальник Государственного
учреждения  «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т. Чернова
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

Аршалы аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 "2009 жылға аудандық бюджет" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 23/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 1-4-157 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 25/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 25/5 шешімімен
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық  мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2009 жылға аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-4-122 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде және 2009 жылдың 10 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада
«2 348 098» саны «2 323 007» санымен ауыстырылсын;
«1 847 053» саны «1 821 962» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 439 940,5» саны «2 414 849,5» санымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«899 709,8» саны «874 618,8» санымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
«25 828,4» саны «526,4» санымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
«4 812» саны «5 023» санымен ауыстырылсын;
2. Аршалы аудандық мәслихаттың «2009 жылға аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 шешімінің 1– ші қосымшасы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-4-122 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде және 2009 жылдың 10 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Р.Федорова
Аршалы аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ю. Сериков
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Мұханбеджанов
«Аршалы аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Чернова
Аршалы аудандық мәслихатының